Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה!

Sawyer

Recommended Posts

59 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יש שחקנים טובים. לא מספיק טובים אבל טובים. אין קבוצה

מי טוב? 

אפחד לא טוב, הכל זה בינוניות.

גם קניקובסקי שיגידו שהוא הכי טוב אצלנו לא מספיק טוב.

הוא הכי רוצה והכי מנסה אבל מספרית שחקן 10 צריך לספק ולסכן תשער הרבה יותר ממה שהוא עושה. הוא פשוט הכי טוב במכבי החלשה הזאת. 

45 דקות לפני, Davidna said:

מי טוב? 

אפחד לא טוב, הכל זה בינוניות.

גם קניקובסקי שיגידו שהוא הכי טוב אצלנו לא מספיק טוב.

הוא הכי רוצה והכי מנסה אבל מספרית שחקן 10 צריך לספק ולסכן תשער הרבה יותר ממה שהוא עושה. הוא פשוט הכי טוב במכבי החלשה הזאת. 

אני חושב שגבי ופריצה הם הקורבנות לבינוניות שמסביבם. גבי שחקן נהדר ולמרות שזה עוד לא בא לידי ביטוי במספרים(וזה יגיע), ההשתלבות שלו היתה חלקה, מהירה וחסרת פחד. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שגבי ופריצה הם הקורבנות לבינוניות שמסביבם. גבי שחקן נהדר ולמרות שזה עוד לא בא לידי ביטוי במספרים(וזה יגיע), ההשתלבות שלו היתה חלקה, מהירה וחסרת פחד. 

כמו שרשמתי עליו ועל פריצה ולדעתי עוד 2-3 שמות כמו דן ביטון ששנה שעברה היה טוב שהיה סגל יותר טוב שאנחנו לא ממשים 50 אחוז מהפוטנציאל שלנו בגלל שלצד שחקנים כמו שציינת יש שחקנים שהם משלימים או מעבר לשיא וזה ניכר אין מה לעשות, אי אפשר להחליף ב2 עונות רצוף כלכך הרבה שחקנים שנתנו עוצמות וכוח לסגל

אני חושב כמו כולם שכרגע אנחנו קבוצה בינונית, אבל אם קרסטאיץ׳ מאמן טוב שיבין את העניינים, נראה הרבה יותר תוך כמה שבועות.

יותר חשוב, שיעשה סדר ויתחיל לבנות את הקבוצה של עונה הבאה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

מערך הזיה. הצבות הזיות. חילופים הזויים.

במילה אחרת, דוניס הסרבי.

מדאיג גם מאוד עניין השפה,

מאוד בעייתי מאמן שלא מתקשר עם המשחקים,.

אבל בוא ניתן לו קצת זמן

8 דקות לפני, קובי השועל said:

במילה אחרת, דוניס הסרבי.

הגזמת

רוצה אבל אין לו את השחקנים שהוא צריך

לפני6 שעות , itan17 said:

מגעיל

שחקן חלש בכל מקרה, כמה שכטר היה חסר בדיוק למשחק כזה היום.

לא מסכים

חלאיילה שחקן עם פוטנציאל שלא כמו אחרים אצלנו גם מנסה להשתפר

אולי הוא נראה כמו שויינפלד לעניים אבל לדעתי הוא יהיה שווה אצלנו הרכב בעוד שנה+

לפני4 שעות , קובי השועל said:

במילה אחרת, דוניס הסרבי.

עוד לא אימן 2 משחקי ליגה,כדאי לתת לו הזדמנות לפני שישר אומרים "דוניס".

1 hour ago, Raumdeuter said:

עוד לא אימן 2 משחקי ליגה,כדאי לתת לו הזדמנות לפני שישר אומרים "דוניס".

אני גם לא אוהב את זה שיש לנו מאמן אילם. מקווה שאתבדה

לפני6 שעות , קובי השועל said:

במילה אחרת, דוניס הסרבי.

מאמן נכנס לקבוצה גמורה בעונה גמורה במדינה זרה באמצע העונה.

אפשר לתת לו קרדיט ליותר משני משחקים אתה לא חושב?

מבחינת הגנה למעט שטות גדולה בגול זה המשחק עם הכי פחות התקפות לב שהיו לי בעונה הזאת, אולי זה לא קשור למאמן ודווקא לאדום של סכנין אבל אני זוכר שגם מול קבוצות עם אדום הגיעו נגדנו למצבים מרתיחים. גם עד האדום ההגנה שלנו יחסית הייתה בסדר, אני חושב שכמה שזה נראה נוראי כרגע ההגנה מתייצבת דווקא, אבל הבעיה שההתקפה נוראית, מקווה שקרסטאיץ ידע לאזן.

37 דקות לפני, Art Vandelay said:

מאמן נכנס לקבוצה גמורה בעונה גמורה במדינה זרה באמצע העונה.

אפשר לתת לו קרדיט ליותר משני משחקים אתה לא חושב?

ההפך חביבי, אני בצד האופטימי. אבל כששאתה מגיע למקום חדש אתה קודם כל בודק מה עבד נכון לקבוצה. אתה רואה שיצחקי הצליח לייצר סוג של הצלחה עם המערך והשיטה. תתחיל איתה, מה הוא בחר לעשות? לעלות בשלושה בלמים עם בלטקסה האגדי, לתת לחוזז הרכב על חשבון שחקן ששם צמד ומשחק מצוין לאחרונה בכללי. עדן שמיר על חשבון גלזר ובגדול כמעט ולא היה משחק לחץ. לא יודע, מריח לי כמו נפילה. הלוואי ואתבדה!

אנשים פה חיים במאניה דיפרסיה (או בדיפרסיה תמידית). הכל רע הכל שחור לפטר את כולם להעיף את כולם וכל שאר השטויות האלה. 

הקבוצה הזאת לא נוראית, היא לא הכי טובה כרגע אבל היא בטח לא נוראית. והיא בטח יותר טובה מרוב הליגה.

הסגל שיש לנו הוא לא סגל גרוע, מכל הקבוצות בליגה הוא אפילו הכי טוב לדעתי.

אבל אין משחק קבוצתי מספיק טוב, זאת הבעיה הכי גדולה שלנו וזה יכול לפתור רק מאמן. שרק הגיע, אמנם מאוחר אבל הגיע אז צריך לתת לו טיפה זמן. יש לנו סגל שאיביץ' היה משייט איתו לאליפות קלילה. 

אז בואו לא נהפוך להיות כמו הפרשנים בטלויזיה שאנחנו כל כך שונאים לשמוע שעסוקים בלרדת ולהשתלח על כולם כאילו אנחנו מינימום מועמדים לירידה ולא נמצאים במקום רביעי בהפרש של שער מהמקום השלישי. נתקן מה שצריך ונצא לדרך חדשה. 

30 דקות לפני, Krishi said:

אנשים פה חיים במאניה דיפרסיה (או בדיפרסיה תמידית). הכל רע הכל שחור לפטר את כולם להעיף את כולם וכל שאר השטויות האלה. 

הקבוצה הזאת לא נוראית, היא לא הכי טובה כרגע אבל היא בטח לא נוראית. והיא בטח יותר טובה מרוב הליגה.

הסגל שיש לנו הוא לא סגל גרוע, מכל הקבוצות בליגה הוא אפילו הכי טוב לדעתי.

אבל אין משחק קבוצתי מספיק טוב, זאת הבעיה הכי גדולה שלנו וזה יכול לפתור רק מאמן. שרק הגיע, אמנם מאוחר אבל הגיע אז צריך לתת לו טיפה זמן. יש לנו סגל שאיביץ' היה משייט איתו לאליפות קלילה. 

אז בואו לא נהפוך להיות כמו הפרשנים בטלויזיה שאנחנו כל כך שונאים לשמוע שעסוקים בלרדת ולהשתלח על כולם כאילו אנחנו מינימום מועמדים לירידה ולא נמצאים במקום רביעי בהפרש של שער מהמקום השלישי. נתקן מה שצריך ונצא לדרך חדשה. 

באיזה עולם הסגל שלך הכי טוב בליגה? 

8 דקות לפני, Krishi said:

בעולם הזה שאתה ואני חיים בו

כנראה שאתה קצת מנותק מהמציאות חביבי. מצטער להעיר אותך מהחלום.

אפילו לא השני הכי טוב.

Just now, Wallak said:

כנראה שאתה קצת מנותק מהמציאות חביבי. מצטער להעיר אותך מהחלום.

אפילו לא השני הכי טוב.

אני לא מנותק מהמציאות ולא צריך להעיר אותי משום חלום. יש לנו אחלה סגל שצריך ניהול יותר טוב זה הכל. 

אני איתך קרישי, הרוב הוא בניהול, ראיתי סגלים פחות טובים של מכבי עושים אליפויות כשהייתה הנהגה זרה וטובה, חזרנו לימים של טרום גולדאהר בשדרה הניהולית(ישראלי מנכ"ל, ישראלי מנהל מקצועי, ישראלי מאמן אפילו היה קצת) ואז אנחנו מתחילים לחשוב שהסגל לא טוב, במקום להבין שאם לא הלך 20 שנה עם שדרה ניהולית כזאת ואז 10 שנים הלך נפלא עם אנשי מקצוע זרים יש פשוט הבדל ברמת האנשים, זה לא קסם, לבצע את אותן פעולות שביצעת בעבר ולצפות לתגובה שונה זאת הטעות מבחינתי.

הסגל שלנו אולי השלישי בטיבו בליגה תפסיקו להיות מביכים. 

שחקני התקפה שלא מייצרים מצבים, קישור סביר ביותר ועל ההגנה עדיף לא לדבר בכלל. 

איפה אתם חיים??

6 דקות לפני, Krishi said:

אני לא מנותק מהמציאות ולא צריך להעיר אותי משום חלום. יש לנו אחלה סגל שצריך ניהול יותר טוב זה הכל. 

אין לך זר אחד ראוי בסגל חוץ מסבוריט שנראה שכבר אין לו חשק לשחק כדורגל ואולי פריצה שנותן משחק אחד טוב ואז נעלם לחודשיים. הגנה זוועה, שחקני הכנף הכי חלשים שהיו לנו בעשור האחרון, אפס יצירתיות, משחקים הכי לאט ושבלוני שיש.

אבל זה לא מפתיע, כבר בקיץ היה די ברור שזו הולכת להיות עונה נוראית, מה שעצוב שהאוהד הממוצע יכל לצפות את זה אבל ה״מנהל הספורטיבי״ לא.

וזה בלי לדבר בכלל שמשחקים כל העונה בשיטה שלא עובדת.

אבל להגיד שיש לך סגל יותר טוב מחיפה זה בדיחה.