Jump to content

מכבי - סכנין | הכי חשוב העונה!

Sawyer

Recommended Posts

משחק שפשוט חיזק לי לגמרי את הדעה על הקבוצה הזאת-והיא שפשוט אין קבוצה. 

כל מי שחשב שמאמן כזה הוא אחר יעשה מהקבוצה הזאת משהו טועה ובגדול(ולא אני לא חושב שלקרסטאיץ’ כבר אמורה להיות השפעה על הקבוצה). 

לקבוצה שהחוליה ההתקפית שלה מורכבת משחקנים עם 0 תרומה התקפית כמו אלמוג/טבח/חלאילה/חוזז/גררו שמתחלפים בינם לבין עצמם ולא מסוגלת לייצר מצב הבקעה נורמלי מול 10 שחקני סכנין פשוט אין מה למכור , ועם הגנה שמספיק מצב 1 למסגרת כדי לכבוש נגדה פשוט אין מה למכור. 

הסגל הזה בושה ויצחקי צריך לתת על זה את הדעת

Just now, איתי-מכביסט said:

משחק שפשוט חיזק לי לגמרי את הדעה על הקבוצה הזאת-והיא שפשוט אין קבוצה. 

כל מי שחשב שמאמן כזה הוא אחר יעשה מהקבוצה הזאת משהו טועה ובגדול(ולא אני לא חושב שלקרסטאיץ’ כבר אמורה להיות השפעה על הקבוצה). 

לקבוצה שהחוליה ההתקפית שלה מורכבת משחקנים עם 0 תרומה התקפית כמו אלמוג/טבח/חלאילה/חוזז/גררו שמתחלפים בינם לבין עצמם ולא מסוגלת לייצר מצב הבקעה נורמלי מול 10 שחקני סכנין פשוט אין מה למכור , ועם הגנה שמספיק מצב 1 למסגרת כדי לכבוש נגדה פשוט אין מה למכור. 

הסגל הזה בושה ויצחקי צריך לתת על זה את הדעת

יש שחקנים טובים. לא מספיק טובים אבל טובים. אין קבוצה

8 דקות לפני, itanar said:

היום החילופים החלישו אותנו. מחצית ראשונה היינו לגמרי במשחק.

ההוצאה של קובאס וגולסה הרגה אותנו.

מקווה שילמד מהר.

זה זעק לדעתי 4-4-2 עם גולסה וקניקובסקי באמצע, אגפים קוואס וחוזז, פריצה וגררו חלוצים.

ההוצאה של קוואס וגולסה עוד יותר האטו לנו את המשחק, ואז בחילופים הבאים נוצר פקק לא הגיוני של חלוצים ברחבה.

חלאיילה, גררו, חוזז, אלמוג ובן חיים זה שחקנים שאין להם מקום במכבי. אחד אחד צריך לעוף כבר בינואר. גועל נפש. 

בן חיים יכול להבקיע עוד מאה פעם, אבל מדובר בשחקן שכבר פרש. נכנס ולא רץ פעם אחת. משחק בהליכה כאילו הוא כוכב. איכס.

גם גררו ואלמוג צמד הפוזאיסטים חסרי המוח לא עשו כלום או חוזז שלא ברור איך הוא פותח או אפילו בסגל שלנו. 

אין יותר את מי להאשים. שחקנים עלובים.

15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

זה מה שמטריד ממש אם אכן יהיה

גם אם(וזה אם גדול מאד) נעשה הכל נכון מעכשיו, זה סיפור של לפחות שלושה חלונות. המון דדווד, מעט איכות ומאמן שלישי בעונה וחצי. הכיוון לא נראה כלפי מעלה. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

המון דדווד

פה כל מה שצריך שפשוט יפסיקו להאריך להם חוזה כל פעם ולשנות תפיסה עם הצעירים שלנו.

אני לא רואה שחורות בחומר השחקנים העתידי בכלל, הבעיה שמכבי בהתנהלות שלה עושה הכל לחרבן עליהם.

2 דקות לפני, אקיטה said:

פה כל מה שצריך שפשוט יפסיקו להאריך להם חוזה כל פעם ולשנות תפיסה עם הצעירים שלנו.

אני לא רואה שחורות בחומר השחקנים העתידי בכלל, הבעיה שמכבי בהתנהלות שלה עושה הכל לחרבן עליהם.

בינתיים בלטקסה אמר במסיבת העיתונאים שהוא ומכבי בשיחות על חוזה חדש. ממשיכים לשמור על החלשים בקבוצה.

שמואלביץ' אכן היה קיצוני מאוד, הרבה מעבר לרמת השיפוט הגרועה באופן כללי.

אפשר גם לנתח את המשחק ולדבר על משחק הלחץ שהיה יפה לראות במחצית הראשונה לפרקים.

אבל בשורה התחתונה - אנחנו קבוצת כדורגל לא טובה במיוחד.

5 דקות לפני, אקיטה said:

אם נשחרר את כל מי שצריך לשחרר במכה, נזדקק ל4 ווינגרים, רק בתור התחלה. הקישור חייב חיזוק, גם ההגנה. אנחנו מדברים פה על עשרה שיחרורים ועשרה חדשים. אני מסכים עם השורות האחרונות שלך אבל המערכת המקצועית מייאשת אותי. היא גם חסרת דימיון וגם פחדנית. 

מה עוד אפשר להגיד על היכולת שלא נאמר?

עוד 4 שעות לא היינו נותנים גול

האמת, אנחנו בבעיה רצינית גם לעונות הקרובות.

הלוואי שיהיה פה למישהו את הדרייב, האומץ והרצון לעשות פה מיני מהפכה (חלק ממנה כבר בינואר) - ככה אי אפשר להמשיך.

חצי מהישראלים לא צריכים להיות פה, גם 4 זרים -כן, כן גם קובאס, הוא לא שווה חצי מיליון יורו

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בינתיים בלטקסה אמר במסיבת העיתונאים שהוא ומכבי בשיחות על חוזה חדש. ממשיכים לשמור על החלשים בקבוצה.

אוי ואבוי, יצחקי כמנהל מקצועי זאת חובבנות, חזרנו אחורה כל כך הרבה שנים.

חייבים שחקן שיניע את כל העסק, מנהיג כזה(לא רוצה להגיד את השם פרץ\כיאל) שיזיז את כל הדבר הזה , כל פעם אנחנו נתקלים ב2 קווים המשחק גמור...הגבהות סתמיות לאמצע שלא מגיעות לכלום

איפה שחר ? יש לו תכונות ...

חייבים לשפר את ההגנה משמעותית זה לא עסק לחטוף כלכך הרבה גולים ממרכז ההגנה, לא תגידו ממתפרצות רק, אנחנו חוטפים גם הרבה גולים ממרכז ההגנה.

על ההתקפה האנמית שלנו אין מה להרחיב, קרסטאיץ רוצה משחק לחץ, חוץ מקניקובסקי אין לו שחקן אחד שמתאים לזה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

אם נשחרר את כל מי שצריך לשחרר במכה, נזדקק ל4 ווינגרים, רק בתור התחלה. הקישור חייב חיזוק, גם ההגנה. אנחנו מדברים פה על עשרה שיחרורים ועשרה חדשים. אני מסכים עם השורות האחרונות שלך אבל המערכת המקצועית מייאשת אותי. היא גם חסרת דימיון וגם פחדנית. 

מסכים שעל הנייר זה קצת מוגזם להחליף כל כך הרבה שחקנים

אבל אם ב"ש הצליחה בזה, למה שאנחנו לא?

אולי צריך לעשות את זה בהדרגה, אבל זה חייב להיעשות.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

מסכים שעל הנייר זה קצת מוגזם להחליף כל כך הרבה שחקנים

אבל אם ב"ש הצליחה בזה, למה שאנחנו לא?

אולי צריך לעשות את זה בהדרגה, אבל זה חייב להיעשות.

באר שבע ייצרה תחרות.

הביאה שחקנים מנוסים בליגה (שכטר, טיבי, רוקאביצה ושות׳) ללא תמורה לצד שחקני רכש נוספים הסגל שם לא רע בכלל ביחס לליגה, ללא ספק הכי עמוק ואיכותי בחלק מהעמדות. 

למכבי אין כלום. 

גררו ואלמוג אמורים להיות הדבר הבא.

הנקסט לבל. בפועל הם נראים עם 0 אמביציה ולא מחוברים לכלום. 

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

באר שבע ייצרה תחרות.

הביאה שחקנים מנוסים בליגה (שכטר, טיבי, רוקאביצה ושות׳) ללא תמורה לצד שחקני רכש נוספים הסגל שם לא רע בכלל ביחס לליגה, ללא ספק הכי עמוק ואיכותי בחלק מהעמדות. 

למכבי אין כלום. 

גררו ואלמוג אמורים להיות הדבר הבא.

הנקסט לבל. בפועל הם נראים עם 0 אמביציה ולא מחוברים לכלום. 

ב"ש עשתה את רוב הרכש בחלון אחד.

שוב, אם הם יכולים לעשות כזה שינוי בזמן קצר גם אנחנו בטח שיכולים.

צריך רק מחשבה ורצון לתקן.

אפשר גם ב2 חלונות (בינואר ובקיץ), חייבים להתחיל ממשהו.

4 דקות לפני, ג'ורדי said:

שריקות בוז מביכות לחלאיילה מ11 כבר משחק שני רצוף

מגעיל

שחקן חלש בכל מקרה, כמה שכטר היה חסר בדיוק למשחק כזה היום.

21 דקות לפני, erantheking21 said:

מישהו יכול לבדוק כמה גולים קיבלנו השנה מתיבת ה5 בין 2 הבלמים?

https://twitter.com/galmoshe12/status/1467752499847307267?t=2yKvIkqiMqbS47epeZfpMQ&s=19