Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

20 דקות לפני, erantheking21 said:

יותר מדאיג שיעשו 4 תארים, זה יותר גדול מהטרבל של פאקו.

בתקופה של פאקו הייתה בכלל אופציה ל-4 תארים? לדעתי לא היה אלוף האלופים אז? או שאני טועה

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בתקופה של פאקו הייתה בכלל אופציה ל-4 תארים? לדעתי לא היה אלוף האלופים אז? או שאני טועה

לא טועה.

1 hour ago, snufkin said:

ב"ש עם סגל מאוזן משלנו ועם ביטחון עצמי גבוה. נגד הקטנות הם ממעטים לפקשש (בזמן שאנחנו מוציאים את הנשמה כדי לנצח את פאקינג הפועל ירושלים) והם עוד מתחזקים בחלון הזה. הסיכוי לא נוטה לטובתנו במאבק על המקום ה 2

ראיתי את המשחק אתמול, לא נראה לי שביטחון עצמי גבוה זה מה שאפיין את המשחק שלהם. הבלון הזה שנקרא רוני לוי וב"ש מועמדים לאליפות התנפח אחרי שני הניצחונות עלינו ועל חיפה בסיבוב הקודם, עד אז הם לא באמת נספרו. ההפסדים בסיבוב הזה לדעתי יוציאו את כל האוויר מהבלון.

הסיכויים בוודאות לא לטובתנו, אבל הם קיימים. מבחינת הליגה זו צריכה להיות המטרה שלנו עד לסוף העונה.

57 דקות לפני, snufkin said:

ב"ש עם סגל מאוזן משלנו ועם ביטחון עצמי גבוה. נגד הקטנות הם ממעטים לפקשש (בזמן שאנחנו מוציאים את הנשמה כדי לנצח את פאקינג הפועל ירושלים) והם עוד מתחזקים בחלון הזה. הסיכוי לא נוטה לטובתנו במאבק על המקום ה 2

תבדוק כמה משחקים הם ניצחו "בשיניים".

היה להם משחק אחד טוב העונה וזה היה נגדנו.

אני חושב שאם הם היו באירופה הם היו הרבה יותר קרובים אלינו.

43 דקות לפני, אלק נילאש said:

ראיתי את המשחק אתמול, לא נראה לי שביטחון עצמי גבוה זה מה שאפיין את המשחק שלהם. הבלון הזה שנקרא רוני לוי וב"ש מועמדים לאליפות התנפח אחרי שני הניצחונות עלינו ועל חיפה בסיבוב הקודם, עד אז הם לא באמת נספרו. ההפסדים בסיבוב הזה לדעתי יוציאו את כל האוויר מהבלון.

הסיכויים בוודאות לא לטובתנו, אבל הם קיימים. מבחינת הליגה זו צריכה להיות המטרה שלנו עד לסוף העונה.

לא ראיתי את המשחק אתמול האמת אבל אני חושב שהוא לא מדד. גם אנחנו נגד חיפה נראינו גרוע, חיפה פשוט כמה רמות מעל כל השאר העונה.
כשזה אנחנו מולם בליגה ארוכה ואם לא נצליח לחזק ולייצב משחק הגנה סביר, בנוסף ליתרון הנקודות הנוכחי שלהם עלינו, אני חושב שהם פייבוריטים ברורים.

38 דקות לפני, turgi said:

תבדוק כמה משחקים הם ניצחו "בשיניים".

היה להם משחק אחד טוב העונה וזה היה נגדנו.

אני חושב שאם הם היו באירופה הם היו הרבה יותר קרובים אלינו.

יכל להיות. עדין, במצב המקצועי שלנו אני לא רואה אותנו מחברים רצף ניצחונות ארוך מאוד

לפני5 שעות , maccabi-king said:

כדי שנפסיק להיות מושפלים בגללו, הבנאדם באמת לא סופר את מכבי עם כל הכבוד

מכבי סתומים שלא לקחו אותו בגלל עיקרון המאמנים זרים, אבל כבר זה האליפות הרביעית שבורחת מאיתנו בגללו

ולא שאנחנו רמה העונה שמגיע לנו לזכות אם חיפה לא קיימת, אבל עדיין, כל מה שהבנאדם נוגע בו נהפך לזהב(כל עוד הבעלים משחרר)

ווא, ווא. איזה נהי.

- מכבי לא מושפלים בגללו. מכבי לא מושפלים בכלל. מכבי בתקופה טובה פחות וחיפה בתקופה טובה יותר. ממש סיטואציה יוצאת דופן בתולדות הקבוצה והכדורגל בכלל. מי היה מאמין.

- בכר היה המאמן שנכשל בב"ש עד שהתפוטר מול מכבי של איביץ', גם בב"ש וגם בחיפה הוא הגיע לקבוצות עם סגל טוב שמישהו אחר בנה, ואלמלא ארוע שלא קשור אליו בכלל (מיכה ואצילי), ספק כמה הצלחה הייתה לו בקדנציה הנוכחית בחיפה. אל תבינו אותי לא נכון, הוא המאמן הטוב בארץ ועוד יכול להיות טוב יותר. אני גם חשבתי שלהביא אותו בקיץ שעבר היה יכול להיות רעיון לא רע,  אבל לומר עליו ש"כל מה שהבן אדם נוגע בו נהפך לזהב" זו האדרה מגוחכת ממש. מאמן טוב. קבוצה טובה. אחלה. יש למכבי אתגר.

34 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ווא, ווא. איזה נהי.

- מכבי לא מושפלים בגללו. מכבי לא מושפלים בכלל. מכבי בתקופה טובה פחות וחיפה בתקופה טובה יותר. ממש סיטואציה יוצאת דופן בתולדות הקבוצה והכדורגל בכלל. מי היה מאמין.

- בכר היה המאמן שנכשל בב"ש עד שהתפוטר מול מכבי של איביץ', גם בב"ש וגם בחיפה הוא הגיע לקבוצות עם סגל טוב שמישהו אחר בנה, ואלמלא ארוע שלא קשור אליו בכלל (מיכה ואצילי), ספק כמה הצלחה הייתה לו בקדנציה הנוכחית בחיפה. אל תבינו אותי לא נכון, הוא המאמן הטוב בארץ ועוד יכול להיות טוב יותר. אני גם חשבתי שלהביא אותו בקיץ שעבר היה יכול להיות רעיון לא רע,  אבל לומר עליו ש"כל מה שהבן אדם נוגע בו נהפך לזהב" זו האדרה מגוחכת ממש. מאמן טוב. קבוצה טובה. אחלה. יש למכבי אתגר.

תראה לי עוד מאמן ישראלי עם אחוזי הצלחה כמוהו

אצילי כמובן שעשה את זה יותר קל, אבל עם יריבות כמונו וכמו ב"ש, גם אם אצילי היה נשאר בקפריסין, חיפה הייתה לוקחת גם העונה וגם עונה שעברה אליפות

46 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ווא, ווא. איזה נהי.

בבאר שבע לפחות האליפויות עם סימן שאלה גדול אחרי פרשת הסמים

טיפוס מפוקפק