Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

טיבי מוכר בכל משחק גדול או חשוב 

לא יודע על מה אתה מדבר 

זה רולטה רוסית שחקן כזה

תתאפסו על עצמכם אנשים 

תבכו על זה שהרננדס נשאר עוד עונה לא שטיבי עזב

צודק

אבל גם הסגל שחקנים הישראלי חלש

28 דקות לפני, המכבייה said:

השאיפה להיות טובים יותר והיא לא תבוא מקשר 10 או מגן, זה אף פעם לא היה פרסונלי פר שחקן. תמיד האיך חשוב מהמי ובמכבי הארגון חשוב פי כמה.  אתם רועדים מחיפה הזאת, ראיתי טובות ממנה שגברנו עליהן. לצערי,  כל המכביזם שאתם מתגאים בו, נפרם בשניה הראשונה שאפשר. אנחנו ניהיה בסדר... 

אמרת את זה גם כשהעיפו את אצילי ומיכה כשאנחנו כאן רעדנו וזעקנו מהעתיד.  עברה שנה וחצי ולא צריך לספר על מה שקרה מאז

11 דקות לפני, erantheking21 said:

המושאלים היו תוספת כח מרעננת לשחקנים כמו  ראיקו,ייני, דסה, ריקן, גולסה דור, אצילי, מיכה, עטר, טיבי, שכטר המנוסה, אופאדו המפתיע , שוינפלד(בעונה הראשונה) המחליף האולטימטיבי ועוד כמה שחקנים שהגיעו כמו סבוריט, אמאדור , אופאדו כמו שציינתי, שכטר וקנדיל המפתיע באותה עונה.

זה נקרא שלד חביבי, לשלד כזה אין תחליף לא ליכולת ולא לנסיון.

אי אפשר להגיד שרק הם הביאו את האליפות, גלזר למשל היה בין אלה שהיו חסרים לנו , אבל מי אלה אותם מושאלים? פיבן שנתן עונה טובה ראשונה ונעלם אח"כ וכהן שהוא באמת יחד עם גלזר היה מעולה ...בעונה השניה קיבלנו את השוער השני טננבאום, אמאדור מחדש, ג'ראלדש ובלקמן שאיכזב אבל רוב השלד נשאר גם עד ינואר(חוץ מעזיבת עטר) 

היה שלד נהדר, אבל אל תשכח שהיו שחקנים שגם היו בעונה רעה אצל ג'ורדי, ואז נתנו שיפור אדיר אצל איביץ.

העונה זה שילוב של קבוצה לא מאומנת ובניית סגל איטי, ובלי התאמות לסגל.

יש הרבה עבודה בקיץ, לא בונה על ינואר וזה גם לא חלון שעושים בו איזה שינוי קיצוני, אלא אם יש שחקן ששווה להתאבד עליו, וכרגע אין.

לפני14 שעות , תחיית המתים said:

אמרת את זה גם כשהעיפו את אצילי ומיכה כשאנחנו כאן רעדנו וזעקנו מהעתיד.  עברה שנה וחצי ולא צריך לספר על מה שקרה מאז

אתגר גדול, אכן. שיתמודדו. 

מקווה מאוד שקרסטאיץ' לא ראה את המשחק כי אם הוא ראה שלא יחשוב שלאור ההפסד אנחנו מסוגלים להיות פקטור במאבק

יחד עם זאת אני יודע שהוא ישב וראה את המשחק וכיאה לסרבי הוא מאמין בעצמו ובקבוצה שהם יכולים להאבק

14 דקות לפני, Replay said:

מקווה מאוד שקרסטאיץ' לא ראה את המשחק כי אם הוא ראה שלא יחשוב שלאור ההפסד אנחנו מסוגלים להיות פקטור במאבק

יחד עם זאת אני יודע שהוא ישב וראה את המשחק וכיאה לסרבי הוא מאמין בעצמו ובקבוצה שהם יכולים להאבק

שו פאקטור במאבק? העונה? 

לפני שבועיים הוא היה בסמי עופר, הוא ראה שאנחנו לא ברמה שלהם. לא נראה לי שהוא חושב על לסגור פער של 13 נקודות. אני כן מקווה שהוא חושב על לסגור את הפער מב"ש כי זה בר ביצוע.

14 דקות לפני, אלק נילאש said:

שו פאקטור במאבק? העונה? 

לפני שבועיים הוא היה בסמי עופר, הוא ראה שאנחנו לא ברמה שלהם. לא נראה לי שהוא חושב על לסגור פער של 13 נקודות. אני כן מקווה שהוא חושב על לסגור את הפער מב"ש כי זה בר ביצוע.

אני חושב רק על דבר אחד כרגע - איך לעזאזל לא נספוג כל פאקינג משחק.

30 דקות לפני, אלק נילאש said:

שו פאקטור במאבק? העונה? 

הם בדיוק הביאו שחקן שלפי הדיבור בתקשורת נראה אחלה חיזוק. אצלנו לא נראה שמשהו הולך להשתנות. בקיצור לא מעט דברים יצטרכו להשתנות כדי שנצליח להדביק אותם.

16 דקות לפני, kutomer said:

אמת

לפני1 שעה , kutomer said:

בשביל זה הביאו מאמן. הוא אמור לפתור את הבעיה 

לפני7 שעות , Elirandani said:

היה שלד נהדר, אבל אל תשכח שהיו שחקנים שגם היו בעונה רעה אצל ג'ורדי, ואז נתנו שיפור אדיר אצל איביץ.

העונה זה שילוב של קבוצה לא מאומנת ובניית סגל איטי, ובלי התאמות לסגל.

יש הרבה עבודה בקיץ, לא בונה על ינואר וזה גם לא חלון שעושים בו איזה שינוי קיצוני, אלא אם יש שחקן ששווה להתאבד עליו, וכרגע אין.

לא עושים מהפכה ואין שום סיבה לעשות מהפכה, בשעה שהעונה גמורה זה הזמן לרכוש שחקן או שניים לטווח ארוך ולהריץ אותם לקראת העונה הבאה, אף קבוצה לא יכולה לעשות מהפכה שלמה בחלון, עשינו את זה פעם אחת בעונה של גולדהאר עם עטר ויצחקי וזה לא עבד, מכבי צריכה להחזיק את רוב הישראלים ולצרף אליהם נקודתית בלם וקיצוני החודש .

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכר סיכם בחיפה לשנתיים נוספות. אליפות לא תהיה כאן גם בעונה הבאה למי שפינטז.

תגידו, לא בא לו להיות כבר מאמן הנבחרת?

הוא לדעתי היחיד שיכול לעשות שם משהו, הבנאדם עושה פלאות עם ישראלים

2 דקות לפני, maccabi-king said:

למה שיקבור לעצמו את הקריירה?

הנבחרת הרסה את כל המאמנים.

עשה את הצעד הנכון מבחינתו.

לפני9 שעות , אלק נילאש said:

שו פאקטור במאבק? העונה? 

ב"ש עם סגל מאוזן משלנו ועם ביטחון עצמי גבוה. נגד הקטנות הם ממעטים לפקשש (בזמן שאנחנו מוציאים את הנשמה כדי לנצח את פאקינג הפועל ירושלים) והם עוד מתחזקים בחלון הזה. הסיכוי לא נוטה לטובתנו במאבק על המקום ה 2

9 דקות לפני, daniel1 said:

למה שיקבור לעצמו את הקריירה?

הנבחרת הרסה את כל המאמנים.

עשה את הצעד הנכון מבחינתו.

כדי שנפסיק להיות מושפלים בגללו, הבנאדם באמת לא סופר את מכבי עם כל הכבוד

מכבי סתומים שלא לקחו אותו בגלל עיקרון המאמנים זרים, אבל כבר זה האליפות הרביעית שבורחת מאיתנו בגללו

ולא שאנחנו רמה העונה שמגיע לנו לזכות אם חיפה לא קיימת, אבל עדיין, כל מה שהבנאדם נוגע בו נהפך לזהב(כל עוד הבעלים משחרר)

17 דקות לפני, maccabi-king said:

מה הוא אהבל? אין לו מה למהר, בסיום העונה הבאה הוא יכול ורוב הסיכויים ישווה את מספר האליפויות של קשטן וזה כשהוא יהיה רק בן 43.