Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

15 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

בכל נושא שלא יהיה תדחפו את עניין אצילי ומכבי, חלאס עם זה, אכלתם את הראש, הוא בחיפה ולא פה. זה שתרשמו את זה כל שנייה לא ישנה את המצב. 

השחרור שלו זיין, מזיין ויזיין אותנו חזק, אין ספק אבל תפסיקו לאכול את עצמכם על זה עד כדי כך. פעם הדברים וההחלטות האלה לטובתנו ופעם לרעתנו. אם נניח זהבי אז לא היה חותם אצלנו (היה גם במו"מ עם חיפה ויענק'ל ויתר עליו בקלות יחסית). לכו תדעו עם כמה אליפויות היינו, אם בכלל.

אף אחד לא ישב לנו עם אקדח לרקה כדי לשחרר אותו, נטו החלטה של גולדהאר (לא ממש מזיזה לו התקשורת) שכמו שגרם לנו עם ההחלטות שלו לתארים ורגעים בלתי נשכחים, יכול לגרום הפוך בהחלטות מסוימות וצריך לקבל את זה.

זה מה יש כרגע. השנה אגב הם היו לוקחים גם בלי הג'פרי אפשטיין הזה אז שחררו.

שנה-שנתיים יעבור

לא נמאס לכם לדבר על אצילי? עד שלא נעבור הלאה נמשיך להראות ככה. כואב, מעצבן, זה מה יש.  

ב״ש קבוצה חלשה וראינו את זה כבר בבלומפילד. פספוס שמאבדים להם את המקום השני. 

ג'וש כהן לא קיבל את השחקן המצטיין כי לתקשורת לא היה נוח לתת את זה לאצילי. חנן ממן קיבל את השחקן המצטיין של העונה כשהוא בא בינואר אל ב"ש. אם אצילי לא היה אונס קטינות הוא היה מקבל גם.

בכל מקרה אני יוצא מעודד הערב שהקרב על המקום השני פתוח.

הפסיקו לעשות מבדקי סמים אחרי משחקים? אין מצב שבכל מקום שבכר הולך השחקנים מגיעים למצב פיזי כל כך טוב.

יש עדויות מבאר שבע, איך זה עובר כל כך בשקט?

32 דקות לפני, החתול הצהוב said:

השועל זה אתה

מה לעשות. לדעתי אם בן אדם אחראי לרצף אירועים כזה אומלל (הפרשה, הקללות וכו') ועוד משכנע את עצמו שכולם אשמים חוץ ממנו, הוא אדם קטן. זה שהוא שחקן כדורגל אז זה מאפשר לו לתדלק את עצמו ולהיות שחקן ענק זה כבר המזל שלו מלמעלה

תמיד היה לטיבי את הקטע הזה שהוא חושב שהוא מתיאס זאמר. הוא לא. הוא תאונה שיכולה לקרות תמיד. 

אני רואה את חיפה ורואה אתגר מול העיניים. אני מאד מקווה שמיטש בראש שלי....

15 דקות לפני, Saar said:

הפסיקו לעשות מבדקי סמים אחרי משחקים? אין מצב שבכל מקום שבכר הולך השחקנים מגיעים למצב פיזי כל כך טוב.

יש עדויות מבאר שבע, איך זה עובר כל כך בשקט?

בדוק שבכר מנצל את הקורונה

3 דקות לפני, המכבייה said:

תמיד היה לטיבי את הקטע הזה שהוא חושב שהוא מתיאס זאמר. הוא לא. הוא תאונה שיכולה לקרות תמיד. 

אני רואה את חיפה ורואה אתגר מול העיניים. אני מאד מקווה שמיטש בראש שלי....

נותן לך את הבמה

אני אישית לא מצליח לחשוב על משהו שיהפוך אותנו לשווים מולם, אבל מה דעתך , את מי היית מביא? או יותר נכון מי יבוא לפה ונוכל להביא באמת?