Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

16 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא פלאניץ'?

שניהם פותחים ברוב המשחקים.

וזה מזכיר לי, בול אותן תגובות כמו של אוהדי חיפה בזמנו:

"תראה מי הבלמים המובילים שלהם היום, פאקין שחר פיבן ושרן ייני".

תמשיכו לזלזל, הולך לכם נהדר.

2 דקות לפני, דקסטר said:

שניהם פותחים ברוב המשחקים.

וזה מזכיר לי, בול אותן תגובות כמו של אוהדי חיפה בזמנו:

"תראה מי הבלמים המובילים שלהם היום, פאקין שחר פיבן ושרן ייני".

תמשיכו לזלזל, הולך לכם נהדר.

עזוב הם טובים רק בזכות אצילי ואם הוא נפצע או עוזב אין בהם כלום. כמו שבעונה שעברה הם היו טובים רק בזכות רוקאביצה ואחרי שהוא הלך, אה רגע…

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עזוב הם טובים רק בזכות אצילי ואם הוא נפצע או עוזב אין בהם כלום. כמו שבעונה שעברה הם היו טובים רק בזכות רוקאביצה ואחרי שהוא הלך, אה רגע…

עונה שעברה אצילי בא להם בחורף. בלעדיו לא בטוח שהיו לוקחים. אז כן. זה שילוב של בכר ואצילי. כמו שבש היו שילוב של וואקמה ובכר. אחד הלך ומהר מאוד התחרבן להם עד שהשני עזב. 

ברור שיש צוות מסייע וכאלה. שיש אותו אצלנו בבש ובחיפה. אבל בסוף זה מתנקז למאמן ושחקן מוביל. או מאמן על (במונחים שלנו) כמו איביץ׳.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אצילי הצטרף לפני שרוקאביצה עזב והפך לפאקטור הרבה יותר משמעותי. אצילי מספק המון שערים מכל טווח ולא רק שערים מכדורים שמגיעים אליו לרחבה (כמו רוקאביצה) ובנוסף גם המון לחץ, חטיפות כדור ובישולים. קח מהם את אצילי, ולא אומר שהם לא יבקיעו בכלל אבל משחק ההתקפה שלהם בהחלט יספוג מכה קשה.

לגבי הגנה, פלאניץ' מחזיק להם את ההגנה ככה שגם שון גולדברג אפילו יכול להשתלב שם. 

הקטע שבקושי מגיעים להגנה שלהם וגם כשמגיעים ההתקפות של היריבות כל כך חלשות שהן לא עושות עם זה כלום. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם טובים רק בזכות שרי, בלעדיו הם חצי קבוצה. הוא המליקסון שלהם.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

שרי בעונה חלשה דווקא, רוב המשחקים הוא על תקן נעלם. 

2 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

עונה שעברה אצילי בא להם בחורף. בלעדיו לא בטוח שהיו לוקחים. אז כן. זה שילוב של בכר ואצילי. כמו שבש היו שילוב של וואקמה ובכר. אחד הלך ומהר מאוד התחרבן להם עד שהשני עזב. 

ברור שיש צוות מסייע וכאלה. שיש אותו אצלנו בבש ובחיפה. אבל בסוף זה מתנקז למאמן ושחקן מוביל. או מאמן על (במונחים שלנו) כמו איביץ׳.

כמעט תמיד יש שחקן מוביל, אבל גם בלי קשר אליו הם נראים טוב. יש להם את הקישור הכי טוב בארץ, בלם הכי טוב בארץ, חזיזה טוב מכל מה שיש לנו באגף ודוד החלוץ הכי טוב כיום. 

אז כן, אצילי ובכר הכי משמעותיים עבורם, אבל גם חוץ מהם הם קבוצה טובה. חוץ מזה שהבעיה עם שניהם זה שהם לא ילכו לשום מקום. 

6 דקות לפני, Krishi said:

הקטע שבקושי מגיעים להגנה שלהם וגם כשמגיעים ההתקפות של היריבות כל כך חלשות שהן לא עושות עם זה כלום. 

ועדיין היריבות החלשות האלה הצליחו להבקיע לנו המון שערים העונה.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

ברגע שמתווכחים אם זה בזכות רוקאביצה, אצילי, בכר, שרי או פלאניץ׳ זה מראה שהם קבוצה טובה וגדולה משחקן כזה או אחר. 

אני עדיין בדעה שבלי ברק בכר ועם אצילי הם לא לוקחים אליפות גם עוד עשור.

ברק בכר הוא זללן תארים בקטע מפחיד, מצליח לקחת קבוצות טובות ולהפוך אותן למפלצות .

להפוך שחקנים של נוף הגליל למפלצות (שון גולדברג)  - מאמן פשוט ענק. 

חיפה בלעדיו עדיין מועדון חולה בלי עתיד בלי תקווה ובלי חלום.

לא יודע אם בשנה שלפניו עם בלבול הם היו עדיין תחת אותו כותר של מועדון חולה וכו'.

העונה ההיא (19/20) הציגה את הקבוצה הכי טובה של חיפה מזה כמה שנים. אמנם לא ברמה של לקחת אליפות מול מכבי של איביץ', אבל בהחלט זה כבר לא היה חיפה הבזיונית של השנים שלפני.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אין מצב שדודו מצליח לסדר לאדון חוחובה איזו קבוצה בסקוטלנד/בלגיה/אפועל ניקוסיה או משהו כזה?

עדיף שילך לנבחרת. WIN WIN לכל הצדדים. שיזמן גם את אצילי לכל המשחקים. 

10 דקות לפני, Krishi said:

שרי בעונה חלשה דווקא, רוב המשחקים הוא על תקן נעלם. 

ממש לא נעלם, הוא מניע להם את כל משחק ההתקפה והמסירות המהירות. יש סיבה שהוא עולה ב11 כל משחק במקום קשר יותר חזק לאמצע.

1 דקה לפני, Krishi said:

עדיף שילך לנבחרת. WIN WIN לכל הצדדים. שיזמן גם את אצילי לכל המשחקים. 

אם אני מסתכל בנקודת מבט של בכר במקומו אני לא הולך לנבחרת.

הנבחרת תחכה לו תמיד.

זה הזמן שלו לקחת קבוצה באירופה .

לטעמי- הוא לגמרי שווה פריימרשיפ/תחתית ליגה ספרדית/איטלקית/גרמנית.

שון גולדברג שחקן שמתאים לפילוסופיה של חיפה. אומנם הוא נמוך אבל בליגה שלנו אין יותר מידי שחקנים גבוהים שעולים לנגיחות לכן זה בסדר והוא מפצה על זה עם שיטת המשחק של חיפה שבה שחקני ההגנה עולים להתקפה ומחזיקים בכדור עד ששחקן מהיריבה יוצא אליהם כדי לסגור ואז מתפנה שטח - בזמן הזה הם מעבירים את הכדור לקישור\התקפה ומהשטח הקרוב לשער רוב הדברים מבוססים על יכולות אישיות של שחקני ההתקפה שלהם. משמע הוא מתאים מאוד לשיטת המשחק שלהם וזה גם מה שמייחד את פלניץ'. לא בטוח שלקבוצה אחרת שון היה מתאים אבל בתצורה הזאת זה בינגו וכנראה שזה מה שבכר מחפש.

39 דקות לפני, ת"א שלנו said:

שון גולדברג שחקן שמתאים לפילוסופיה של חיפה. אומנם הוא נמוך אבל בליגה שלנו אין יותר מידי שחקנים גבוהים שעולים לנגיחות לכן זה בסדר והוא מפצה על זה עם שיטת המשחק של חיפה שבה שחקני ההגנה עולים להתקפה ומחזיקים בכדור עד ששחקן מהיריבה יוצא אליהם כדי לסגור ואז מתפנה שטח - בזמן הזה הם מעבירים את הכדור לקישור\התקפה ומהשטח הקרוב לשער רוב הדברים מבוססים על יכולות אישיות של שחקני ההתקפה שלהם. משמע הוא מתאים מאוד לשיטת המשחק שלהם וזה גם מה שמייחד את פלניץ'. לא בטוח שלקבוצה אחרת שון היה מתאים אבל בתצורה הזאת זה בינגו וכנראה שזה מה שבכר מחפש.

אוי לא, הזכרת לי את ימי ב"ש

59 דקות לפני, ת"א שלנו said:

נכון מאוד. ואם בטעות הם מאבדים את הכדור, השופט דואג להמציא עבירה כדי שלא יספגו

לפני1 שעה , Kimhistan said:

אם אני מסתכל בנקודת מבט של בכר במקומו אני לא הולך לנבחרת.

הנבחרת תחכה לו תמיד.

זה הזמן שלו לקחת קבוצה באירופה .

לטעמי- הוא לגמרי שווה פריימרשיפ/תחתית ליגה ספרדית/איטלקית/גרמנית.

לצערי הוא טיפוס של ראש לשועלים. מה הוא צריך סיבוב בחו"ל?! ראינו את האנגלית שלו...

בשנת חוזה כזאת הוא יוציא משחר מיליונים על החוזה שלו ועוד מיליונים על רכש. לא יהיה לו את זה בחו"ל.

כל עוד הם לא עושים בתים צ׳מפיונס או אירופית אז אני לא חושב שזה כזה משתלם כלכלית. אבל שחר ימשיך לפזר כסף על כלום...

12 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

לצערי הוא טיפוס של ראש לשועלים. מה הוא צריך סיבוב בחו"ל?! ראינו את האנגלית שלו...

בשנת חוזה כזאת הוא יוציא משחר מיליונים על החוזה שלו ועוד מיליונים על רכש. לא יהיה לו את זה בחו"ל.

כל עוד הם לא עושים בתים צ׳מפיונס או אירופית אז אני לא חושב שזה כזה משתלם כלכלית. אבל שחר ימשיך לפזר כסף על כלום...

יש תקרת זכוכית מאוד ברורה לקבוצות בליגה הישראלית- 3 אליפויות רצופות, ריצה נחמדה באירופה (אין צ'מפיונס יותר) וזהו.

מאמין שבכר מיצה את זה, ואני במקומו הייתי לגמרי הולך לאתגר באירופה. לחזור לארץ הוא תמיד יכול. מאמין ששכר גבוה זה לא מה שישיאיר אותו בחיפה