Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, itan17 said:

לדעתי ולצערי היום הם יעלו למקום הראשון וזה יגדל עד לפער דו-ספרתי.

מה כל כך מצער אותך, גם אני לא מחבב את חיפה בלשון המעטה, אבל מצער אותי שמכבי נראית על הפרצוף לא שחיפה ובש מצליחות.

Just now, antonio_margheriti2 said:

חיפה טובים מאוד, והם עוד יתחזקו, יש להם שם זרים לא ברמה, הם ישלטו כאן הרבה שנים אם לא נתעורר.

״הרבה שנים״ 

חולה על המנבאי עתידות

אז הם יתחזקו, עדיין לא סיטי של פפ, באר שבע קבוצה לא פחות מוכשרת וחזקה מהם

בכלל הפער הוא הרבה יותר קטן מהדעה הרווחת, אנחנו האוהדים חיים עם התחושות של המשחק האחרון, לדעתי אפשר לחזור להתמודד על האליפות גם בעונה הבאה, כמובן עם כמה צעדים נכונים בדרך

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חיפה טובים מאוד, והם עוד יתחזקו, יש להם שם זרים לא ברמה, הם ישלטו כאן הרבה שנים אם לא נתעורר.

לקחנו פה אליפות ב31 הפרש רק לפני שנתיים ועכשיו בקושי מגרדים מקום 3, הכל משתנה מהר מאוד בכדורגל.

1 דקה לפני, Keano said:

לקחנו פה אליפות ב31 הפרש רק לפני שנתיים ועכשיו בקושי מגרדים מקום 3, הכל משתנה מהר מאוד בכדורגל.

בדיוק

גם אף אחד לא חשב בעונה שעברה שבאר שבע תתמודד חזק על האליפות עם מכבי חיפה העונה

הכל יכול לקרות

1 hour ago, קובי החולוני said:

״הרבה שנים״ 

חולה על המנבאי עתידות

אז הם יתחזקו, עדיין לא סיטי של פפ, באר שבע קבוצה לא פחות מוכשרת וחזקה מהם

בכלל הפער הוא הרבה יותר קטן מהדעה הרווחת, אנחנו האוהדים חיים עם התחושות של המשחק האחרון, לדעתי אפשר לחזור להתמודד על האליפות גם בעונה הבאה, כמובן עם כמה צעדים נכונים בדרך

לא מחזיק מבאר שבע בכלל האמת, חיפה הרבה יותר טובה.

חיפה צריכה הגנה טובה יותר, וחלוץ נורמלי, ואין לה באמת מתחרות.

כמובן שאנחנו יכולים לעשות צעדים, אבל צריך אומץ.

ואין לי אמונה ביצחקי שיעשה את זה, צריך לחתוך הרבה שחקנים, חלק מהם חברים שלו, בן חיים לדוגמא.

1 hour ago, Keano said:

אכן, אפשר לראות את זה גם בכדורגל העולמי, אבל בכל זאת...כמו שאמרתי למעלה, כשאני רואה מי המנהל המקצועי, קשה להיות אופטימי.

לפני5 שעות , קובי החולוני said:

מה כל כך מצער אותך, גם אני לא מחבב את חיפה בלשון המעטה, אבל מצער אותי שמכבי נראית על הפרצוף לא שחיפה ובש מצליחות.

טוב שכנעת אותי, אהיה עצוב מזה שמכבי לא טובה אבל אתנחם בזה שחיפה בדרך לשושלת איזה כיף!

בעונות חרא שלנו התקווה תמיד להבלחה חד פעמית של איזו באר שבע כזו ולא חיפה הכל כך שנואה.

אם אחרי ה-3:2 אני גם צריך להסביר את זה, הבעיה היא אצלך חביבי

לפני4 שעות , קובי החולוני said:

בדיוק

גם אף אחד לא חשב בעונה שעברה שבאר שבע תתמודד חזק על האליפות עם מכבי חיפה העונה

הכל יכול לקרות

חזק? 

הם יסיימו לפניהם בדו ספרתי איזה חזק

משחק עכשיו בבלומפילד בין הפועל ירושלים לסכנין, הואר מתקן החמצת עונה של מלמד לאדום ופנדל לזכות סכנין בגלל תפיסה בחולצה. איפה הואר היה נגד ב״ש?! 

אגב, לא אמרו שיש חוק חדש שמונע ענישה כפולה של אדום ופנדל על אותה עבירה?

53 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

משחק עכשיו בבלומפילד בין הפועל ירושלים לסכנין, הואר מתקן החמצת עונה של מלמד לאדום ופנדל לזכות סכנין בגלל תפיסה בחולצה. איפה הואר היה נגד ב״ש?! 

אם העבירה לא ספורטיבית והשחקן המכשיל לא ניסה בכלל להגיע לכדור אפשר לתת גם פנדל וגם אדום. 

ההודעה הזאת לא מתייחסת לפורום הזה, טנקס גוד. יותר למשתמשי הפייס שהם מסה לא קטנה במדיה וגם בבלומפילד- עדיף מיטש חצי כח מאשר האונס של רב הנוכל חוגג(לא חושב שהיה נוכל כזה בכדורגל שלנו) שהוא מעביר את הקבוצה שלו. עדיף מיטש בתקציב של 60 על כל הזוועות שיש כאן. היינו רגע מליפול לשרלטנים מסוגו. 

46 דקות לפני, המכבייה said:

ההודעה הזאת לא מתייחסת לפורום הזה, טנקס גוד. יותר למשתמשי הפייס שהם מסה לא קטנה במדיה וגם בבלומפילד- עדיף מיטש חצי כח מאשר האונס של רב הנוכל חוגג(לא חושב שהיה נוכל כזה בכדורגל שלנו) שהוא מעביר את הקבוצה שלו. עדיף מיטש בתקציב של 60 על כל הזוועות שיש כאן. היינו רגע מליפול לשרלטנים מסוגו. 

אביב בושינסקי צריך לקבל פסל בכניסה לקרית שלום,הציל אותנו מכל הרוני מאנות למינהם. 

תודה לאל שקיבלנו את שניידר ומיטש

לפני3 שעות , איתי-מכביסט said:

לא ייאמן. השופט אגב היה השופט הרביעי במשחק נגד ב״ש. 

19 דקות לפני, הישראלי היפה said:

למכור משהו שהוא לא שלך. גאוני.

On 8.1.2022 at 18:15, antonio_margheriti2 said:

שרי, מוחמד, פלאניץ' הם טופ בעמדה שלהם בליגה.

דוניו ורודריגז שחקני סגל טובים.

3-5 מ6 זאת סטטיסטיקה טובה, יש אולי מקום להתחזק אבל לא זוכרים לי כמעט מקרים בהם קבוצה החזיקה 6 זרים טופ, חלק פוגעים וחלק לא.

לפני7 שעות , kutomer said:

שרי, מוחמד, פלאניץ' הם טופ בעמדה שלהם בליגה.

דוניו ורודריגז שחקני סגל טובים.

3-5 מ6 זאת סטטיסטיקה טובה, יש אולי מקום להתחזק אבל לא זוכרים לי כמעט מקרים בהם קבוצה החזיקה 6 זרים טופ, חלק פוגעים וחלק לא.

דוניו שחקן מחליף, ואת רודריגז הם לא באמת צריכים, אישית, לא מחזיק ממנו בכלל, כל הזמן נפצע.

יש להם גם את המגן הזה האוסטרלי שהם יחליפו... הם צריכים חלוץ זר באמצע, ועוד 2 שחקנים הגנה לדעתי, בלם ומגן.

תראה מי הבלם המוביל שלהם היום, פאקין שון גולדברג.