Jump to content

יתר מחזור 14

Raumdeuter

Recommended Posts

2 דקות לפני, Krishi said:

חד משמעית שלנו טוב יותר. הם פשוט קבוצה מאומנת יותר, זה ההבדל היחיד. זה ואצילי. רק בגלל זה הם תופרים שישייה לסכנין ואנחנו בקושי מנצחים את הפועל ירושלים.

עונה שעברה אמרת בדיוק אותו דבר רק במקום אצילי היה את רוקאביצה שאמרת שבלעדיו הם כלום. מאז רק איבדנו את טיבי, פרץ ויוני. 

לצערי חיפה זה מעבר לשחקן כזה או אחר.

2 דקות לפני, Krishi said:

חד משמעית שלנו טוב יותר. הם פשוט קבוצה מאומנת יותר, זה ההבדל היחיד. זה ואצילי. רק בגלל זה הם תופרים שישייה לסכנין ואנחנו בקושי מנצחים את הפועל ירושלים.

כיף להיות אתה. לא ציני. 

אני חושב שקרישי לא כזה רחוק מהמציאות. הסגל שלנו ושלהם פחות או יותר שווים וכמובן שהסגל שלנו מספיק וצריך לנצח כל קבוצה בליגה הזאת. ההבדל זה שהם מאומנים ויודעים לשים את הגול המהיר ולתת לעצמם ביטחון ולהפוך מוקשים לעוד משחק קליל ואנחנו לא.

17 דקות לפני, Krishi said:

אתה קוקוריקו לגמרי

עם תקציב 40 מיליון ולפטופ עם ווייפי בונים סגל טוב יותר ממה שיש לנו עכשיו

17 דקות לפני, Krishi said:

אתה קוקוריקו לגמרי

23 דקות לפני, Krishi said:

ייאמר לזכותך שאתה עקבי. מנותק מהמציאות, אבל עקבי.

43 דקות לפני, Krishi said:

אשכרה

1 hour ago, מכביסט לעד said:

עונה שעברה אמרת בדיוק אותו דבר רק במקום אצילי היה את רוקאביצה שאמרת שבלעדיו הם כלום. מאז רק איבדנו את טיבי, פרץ ויוני. 

לצערי חיפה זה מעבר לשחקן כזה או אחר.

וגם עונה שעברה זה היה נכון. תשים לב כמה דברים משוגעים עברנו בעונה הזאת ועדיין הם הצליחו לקחת אליפות בקושי רב בשינויים בשניה האחרונה אחרי שאיבדו יתרון של 8 נקודות. 

וגם עם איבוד השחקנים שלנו הבאנו מחליפים טובים ועדיין לדעתי הסגל שלנו יותר טוב משלהם.

58 דקות לפני, המכבייה said:

כיף להיות אתה. לא ציני. 

:wubyellow3:

42 דקות לפני, gilad-b said:

אתה קוקוריקו לגמרי

אולי. אבל עם איביץ' אתה היום מקום ראשון עם הסגל שקיים גם עכשיו

37 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ייאמר לזכותך שאתה עקבי. מנותק מהמציאות, אבל עקבי.

אני לא מנותק ההיפך אני דווקא מאוד מחושב ומציאותי. עובדתית הסגל שלנו בהשוואה בין שחקנים הוא טוב יותר, הקבוצה פשוט לא מאומנת אז זה נראה לכולם פה כאילו אצלהם יש איזה סגל מפלצתי ואצלנו איך אמרו פה גדנ"ע יהודה. רק שזה ממש לא המקרה. הם הרבה יותר מאומנים מאיתנו וזה ההבדל העיקרי. נקווה שעכשיו עם מלאדן המצב ישתפר. אנחנו עדיין מקום שלישי ועדיין קבוצות באות נגדנו ומסתגרות ומקיזות דם בשביל להוציא תיקו והולכות לחגוג עם הקהל שלהן בסיום. באמת שההגזמות פה לגבי היכולות שלנו (כמו גם ליכולות של היריבות) חורגות מכל פרופורציה ואני מדבר באופן כללי בפורום, 

איך אפשר להשוות. עם איביץ אתה מקום ראשון גם עם שטראובר, מסיקה, מישאלוף ושוקי נגר באגף. אי אפשר להשוות שום דבר לאיביץ. יש איביץ פעם ב50 שנה. מה שנקרא היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל.

לפני6 שעות , Krishi said:

אני לא מנותק ההיפך אני דווקא מאוד מחושב ומציאותי. עובדתית הסגל שלנו בהשוואה בין שחקנים הוא טוב יותר, הקבוצה פשוט לא מאומנת אז זה נראה לכולם פה כאילו אצלהם יש איזה סגל מפלצתי ואצלנו איך אמרו פה גדנ"ע יהודה. 

כבר כתבתי פה כמה פעמים שלהשוות שחקן-שחקן זה טיפשי* אבל נגיד אני זורם איתך.. זה ממש לא נכון. מתוך 10 שחקני שדה יש אצלנו אולי 3 ש"עדיפים" על ההרכב שלהם, וזה על הנייר בלבד. ביכולת הנוכחית לסבוריט וג'ראלדש אין מקום בהרכב *שלנו*.

*עונה שעברה גם לא רק על הנייר- 3 שחקני הגנה מתוך 4 אצלנו עדיפים על שלהם אבל ההגנה שלהם הייתה טובה יותר, אז מה זה עוזר בדיוק?

לפני9 שעות , אורלנדו בלוף said:

בשניהם ה-VAR לא משחק תפקיד כי זה צהוב שני ולא אדום ישיר.

אני מכיר שהואר יכול להתערב במקרה של אדום, לא ידעתי שזה משנה איך התקבל אדום.

זה רשום איפשהו?

בכל מקרה העבירה של פרייר היא אפילו לא עבירה, בטח שלא צהוב, קל וחומר לא צהוב שני.

כך שזה עיוורון של נאאל עודה.

יש יתרון גדול בזה שיש ואר, אבל כשפעמים רבות הם נאלמים ונעלמים אז זה יוצר בעיה.

59 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אני מכיר שהואר יכול להתערב במקרה של אדום, לא ידעתי שזה משנה איך התקבל אדום.

זה רשום איפשהו?

בכל מקרה העבירה של פרייר היא אפילו לא עבירה, בטח שלא צהוב, קל וחומר לא צהוב שני.

כך שזה עיוורון של נאאל עודה.

יש יתרון גדול בזה שיש ואר, אבל כשפעמים רבות הם נאלמים ונעלמים אז זה יוצר בעיה.

זה מתערב רק באדום ישיר

לפני10 שעות , Krishi said:

שמע או שאתה בן אדם אובר אופטימי או שאתה לא מחובר למציאות

באיזה עולם יש לנו סגל יותר טוב משל חיפה ושל באר שבע? אולי בפנטזיות

יש לך מרכז הגנה חלש, קישור בין החלשים שהיה פה בשנים האחרונות והתקפה שלא יודעת להבקיע גול(חוץ מפריצה)

מסכים שגם חסר לנו הרבה אימון, אבל הבעיה העמוקה ביותר זה סגל חלש מאוד

גם באר שבע וגם חיפה מגיעות מולנו פייבוריטיות להביס

מחולל כותרות אחרי ניצחון של הקטר: 

הפרש יותר משני גולים? קונצרט

הפרש פחות משני גולים? לא כל שבוע יהיה קונצרט 

המילה קונצרט חייבת להיכלל, אחרת הכתב יאבד את עבודתו. 

סיכויים גדולים שחיפה תנצח אותנו. משחק בית שלהם כשאנחנו בדאון והן בשיא.

אצילי כנראה יכבוש. 

ואם יכבוש כנראה יחגוג בטירוף. 

ואז אולי אולי הקארמה תתחיל לדבר ..כי כרגע הקארמה הולכת הכי הפוך שיש

לפני11 שעות , Krishi said:

תשמע אחי היקר, אני תמיד חשבתי כמוך וקראתי את ההודעות שלך בהזדהות מלאה. אבל בחייאת, ממחזור למחזור אתה מבין שהרצון והאמונה בתוך הלב, רחוקים שנות אור מהמציאות בפועל, (הם 13 נקודות מאיתנו, אמנם עם משחק חסר אבל לא בטוח שאנחנו מסוגלים לנצח את פ"ת. והפרש שערים שלהם 28 פלוס לעומת 2 פלוס שלנו, הם גומרים משחקים במחצית ראשונה. אז איך אנחנו יותר טובים?!)

אנחנו מגיעים למשחקים בידיעה שכנראה גם היום נחזור הביתה מבועסים ומקללים את כל העולם בדרך.

כנראה ששבוע הבא יום שני יגרום גם לך להבין שהסיפור גמור ואנחנו חייבים שינוי עמוק בסגל, אמן ואני טועה.

9 דקות לפני, שמש צהובה said:

תשמע אחי היקר, אני תמיד חשבתי כמוך וקראתי את ההודעות שלך בהזדהות מלאה. אבל בחייאת, ממחזור למחזור אתה מבין שהרצון והאמונה בתוך הלב, רחוקים שנות אור מהמציאות בפועל, (הם 13 נקודות מאיתנו, אמנם עם משחק חסר אבל לא בטוח שאנחנו מסוגלים לנצח את פ"ת. והפרש שערים שלהם 28 פלוס לעומת 2 פלוס שלנו, הם גומרים משחקים במחצית ראשונה. אז איך אנחנו יותר טובים?!)

אנחנו מגיעים למשחקים בידיעה שכנראה גם היום נחזור הביתה מבועסים ומקללים את כל העולם בדרך.

כנראה ששבוע הבא יום שני יגרום גם לך להבין שהסיפור גמור ואנחנו חייבים שינוי עמוק בסגל, אמן ואני טועה.

אני בשום מקום לא אמרתי שאנחנו משחקים טוב יותר, אני אמרתי שהסגל שלנו טוב יותר ובגלל זה עוד יותר חורה לי לראות איך אנחנו בדרך לפספס עוד אליפות על פארש. 

למרות שתמיד יש עוד תקווה כל עוד תיאורטית זה אפשרי.

22 דקות לפני, Dalembert said:

מה עם מתמוגגים

3 דקות לפני, Krishi said:

אני בשום מקום לא אמרתי שאנחנו משחקים טוב יותר, אני אמרתי שהסגל שלנו טוב יותר ובגלל זה עוד יותר חורה לי לראות איך אנחנו בדרך לפספס עוד אליפות על פארש. 

למרות שתמיד יש עוד תקווה כל עוד תיאורטית זה אפשרי.

לעצום עיניים זה בדיוק מה שהביא אותנו למצב הנוכחי.

אבדנו כל כך הרבה איכות בשנים האחרונות, אנחנו הרבה פחות איכותיים מחיפה היום ונדרשת עבודה רצינית בשביל להגיע לרמה שהם מציגים.

אני מסכים שהסגל שלנו לא כזה נוראי והוא underachieving אבל זה לא אומר שהוא קרוב ברמת האיכות שלו לסגל של חיפה.
לחיפה יש המון שחקנים ברמה הכי גבוהה שיש בליגה, שקובעים תקרה מאוד גבוהה עבור הקבוצה שלהם, אצילי, חזיזה, שרי, פלאניץ׳, מוחמד, אבו פאני, נטע לוי ועוד... לפחות 6-7 שחקנים שהם טופ בעמדה שלהם בליגה.

לנו יש ערימה של תירוצים.

29 דקות לפני, שמש צהובה said:

חייבים להתחיל לעבוד על השינוי כבר בינואר אבל סביר להניח ששוב ימרחו הכל עד סוף החלון של הקיץ. 

חלון ינואר או חלון האומיקרון- לא צריך להשתגע שם. רצוי לתת למלאדן פזמ עם השחקנים שלו ולראות לאן זה לוקח. אולי תיקונים מאד נקודתיים. 

1 hour ago, Dalembert said:

בנוסף יום אחרי ניצחון ״במכבי חיפה מתמוגגים מxxxx, הוא שחקן שמשנה משחק)

כל שבוע מתמוגגים ממישהו אחר