Jump to content

אלימות משטרתית נגד מרמורק

awaz

Recommended Posts

הם פשוט עושים מה שבא להם
ראיתי שהפילו 3 אוהדות מכבי על הריצפה
עוד אנשים ראו את זה?
תשלחו תמונות וסרטונים זה בטח יעזור 

כמו שרשמתי בנושא השני, המשטרה נהנית להרביץ לאוהדי כדורגל, ב95% מהפעמים זה סתם בשביל להוציא עצבים.

הבעיה המרכזית שזה לא באמת מעניין מישהו, תמיד רוב הציבור שהוא לא אוהד כדורגל כולל מקבלי ההחלטות יקחו את הצד שלהם ככה שאין באמת פתרון לזה. 

צריך להתנהג כמו ערבים, אין מה לעשות, רוצים להיכנס ליציע? תביאו גדוד.

עד שלא נעשה את הצעד הזה ונהיה קהל מאוחד ולא מפחד, נמשיך לקבל מכות ללא אבחנה בין ילדים לנשים.

אני נגד אלימות שלא יהיה ספק, אבל אם רואים שוטר מפיל אישה, צריך למנוע ממנו להמשיך לבצע את זה, גם אם זה אומר שכל היציע מוציא בכוח ללא אלימות אלא באמצעות דחיפות את השוטרים החוצה, תאמינו לי ברגע שהם יראו שהם מול 1000 משער 11 - הם ילכו אחורה.

צודק, אבל הם יודעים שיהודים לא יתנהגו אליהם כמו ערבים לכן הם גברים עלינו

35 דקות לפני, זיפו said:

צריך להתנהג כמו ערבים, אין מה לעשות, רוצים להיכנס ליציע? תביאו גדוד.

עד שלא נעשה את הצעד הזה ונהיה קהל מאוחד ולא מפחד, נמשיך לקבל מכות ללא אבחנה בין ילדים לנשים.

אני נגד אלימות שלא יהיה ספק, אבל אם רואים שוטר מפיל אישה, צריך למנוע ממנו להמשיך לבצע את זה, גם אם זה אומר שכל היציע מוציא בכוח ללא אלימות אלא באמצעות דחיפות את השוטרים החוצה, תאמינו לי ברגע שהם יראו שהם מול 1000 משער 11 - הם ילכו אחורה.

ושהם דורסים אוהדים עם אופנועים אחרי משחק?

ושהם רומסים עם סוסים אוהדים שעומדים בדרכם?

להכל יש תיעוד תהכל יש תלונות. עד שהם לא ירצחו אוהד לא יקרה פה משו מיוחד

2 דקות לפני, מרגוליס said:

ושהם דורסים אוהדים עם אופנועים אחרי משחק?

ושהם רומסים עם סוסים אוהדים שעומדים בדרכם?

להכל יש תיעוד תהכל יש תלונות. עד שהם לא ירצחו אוהד לא יקרה פה משו מיוחד

גם אז יצדיקו אותם מקבלי ההחלטות.

אנחנו האוהדים נמצאים בתחתית הרשימה. 

8 דקות לפני, עמית ר said:

מישהו יודע להגיד ממה זה התחיל?

בגדול היו כמה ילדי כאפות שהיו חוטפים מכות בבצפר, הם לא למדו טוב, היו עושים עליהם חרם, אמא שלהם הייתה זונה ואבא מרביץ להם ואז הם התגייסו למשטרה

קודם כל לאף אחד לא אכפת מהאוהדים. עד שלא יקימו פה מחאה גדולה משותפת של כל הארגונים כדי שזה יכנס לתודעה כלשהי, עד שזה לא יתחיל לפגוע בכיס של הקבוצות ובמוצר של המנהלת שום דבר לא יזוז. אבל אני גם יודע ששום דבר מזה לא יקרה כי הארגונים בחיים לא יתאחדו לשום דבר כזה. במדינות אחרות ארגוני אולטראס ידעו להתאחד נגד המשטרה כשצריך, רק בישראל אוהדים אחרים שמחים שאוהדים מקבוצות יריבות חוטפים מכות מהשוטרים.

ואני אגיד משהו אחד ושכל אחד יפרש את זה איך שבא לו, אני לא זוכר שוטרים מעזים להיכנס ככה לתוך היציעים לפני 20-25 שנה. וזה לא שפעם היה פה קהל של קונצרטים. 

2 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל לאף אחד לא אכפת מהאוהדים. עד שלא יקימו פה מחאה גדולה משותפת של כל הארגונים כדי שזה יכנס לתודעה כלשהי, עד שזה לא יתחיל לפגוע בכיס של הקבוצות ובמוצר של המנהלת שום דבר לא יזוז. אבל אני גם יודע ששום דבר מזה לא יקרה כי הארגונים בחיים לא יתאחדו לשום דבר כזה. במדינות אחרות ארגוני אולטראס ידעו להתאחד נגד המשטרה כשצריך, רק בישראל אוהדים אחרים שמחים שאוהדים מקבוצות יריבות חוטפים מכות מהשוטרים.

ואני אגיד משהו אחד ושכל אחד יפרש את זה איך שבא לו, אני לא זוכר שוטרים מעזים להיכנס ככה לתוך היציעים לפני 20-25 שנה. וזה לא שפעם היה פה קהל של קונצרטים. 

המוצר הזה שנקרא הכדורגל הישראלי מת. מי שנשאר זה רק המכורים לדבר ובגלל זה למשטרה קל להתעלל בנו. לאף אחד לא אכפת מהאוהדים. לצערי עד שאיזה פרש של המשטרה לא ידרוס אוהד למוות שום דבר לא ישתנה פה.

26 דקות לפני, Krishi said:

בדיוק. האגו של הארגונים בארץ גדול מידי. רק מחאה משותפת תוכל להזיז דברים

20 דקות לפני, Double said:

בדיוק. האגו של הארגונים בארץ גדול מידי. רק מחאה משותפת תוכל להזיז דברים

לצערי גם זה לא יפתור כלום.

אחרי דרבי אחד עם פירו, נחזור למצב הנוכחי. 

כמו שרשמתי בנושא השני 

צריכים להתאחד כולם , 

לפחות מי שיושב בשער 11 ולהחרים משחק אחד ופשוט לשבת מחוץ ליציע ולעודד משם 

או לחלופין להשאיר את 11 ריק עד איזה דקה 15-20 ולהכנס במשא אחת כל הקהל לעשות רעש ולהרוס להם את הבדיקות והמשטר .

יש רק פתרון אחד והוא די פשוט.

אנחנו חיים בעידן בו לכל אחד יש מצלמה מקצועית בכיס, אני מבין שזה לא הדבר הכי ״גברי״ להוציא את הטלפון ולצלם, אבל זה פשוט הפתרון היחיד לתופעה.

יש לך תיעוד של שוטר נוקט באלימות משטרתית? תשלחו את זה לגופי התקשורת, תפנו עם זה למחש, תפנו עם זה לקבוצה.

נכון הגיבוי יגיע אוטומטית לשוטרים, אבל ברגע שתביאו תיעוד ברור של אלימות משטרתית יש אין סוף גופים ואנשים לפנות אליהם שיעשו מזה מטעמים.

לפני6 שעות , עידן מוסקונה said:

גם אז יצדיקו אותם מקבלי ההחלטות.

אנחנו האוהדים נמצאים בתחתית הרשימה. 

אבל העיקר שאיזה מישהו אחד מתוך 30 אלף איש זורק מצית יעשו שבוע כתבות על אלימות קשה במגרשים, היחידים שאלימים הם השוטרים.

1 דקה לפני, הנדון said:

אבל העיקר שאיזה מישהו אחד מתוך 30 אלף איש זורק מצית יעשו שבוע כתבות על אלימות קשה במגרשים, היחידים שאלימים הם השוטרים.

אבל הבעיה שאת זה אני ואתה ועוד כמה עשרות אלפים יודעים אבל כל שאר המדינה לא רואה את זה ככה, הם רואים שהמשטרה "מטפלת" בחוליגנים מהכדורגל ופה הבעיה. זה מצב שנמשך המון שנים ובגלל זה לא נראה לי שאיחוד של ארגונים למען המטרה הזאת תצליח לפתור את הבעיה.

גם אם איכשהו זה יגיע לתקשורת, אנחנו נראה תגובה טיפשית ואוטומטית שהמשטרה עושה את עבודתה ובלה בלה בלה.

זה פשוט טמטום שפה אין להם בעיה להכניס מכות לאנשים אבל שבאמת צריך את התגובה של המשטרה הם מפחידים להגיב אם זה מחבלים או כל מקרה אחר.

• 2 months later...