Jump to content

רשמים מהניצחון על מרמורק בגביע (בלומפילד) | 4-0 בהילוך שני, בכורה חיובית לקראסטיץ' עם הפנים קדימה

Sawyer

Recommended Posts

משחק גביע הוא משחק בפני עצמו בלי קשר מה בא לפני או אחריי, פותחים את המסע השנה להגנה על התואר במשחק נוח מאוד, מול מרמורק מליגה א' ועוד בבלומפילד.

קראסטיץ' במשחק הבכורה שלו מעלה הרכב מחליפים בהתאם ליריבה ולמצב הסגל (6 שחקנים חולים לא כולל לא כשירים בלי קשר)

שופט: ליגה א' (פשוט לא שופט מקצועי, שכונה. שיפוט מביך ועלוב, הפנדל בסוף, חוצים אקראיים, שריקות הזויות, לא מבין שהוא צריך לשמור על שחקני קבוצת ליגת העל מהרוצחים בליגה א', אידיוט אפס.)

שחקנים: (אם כי מעט מצחיק לשפוט מול יריבה מליגה א') פרץ נו באמת.. בלטקסה פחדתי שיביך הרבה יותר, לא נראה לא קשור לענף. הרננדז סורי אבל ההתקפה של מרמורק היא לא מדד וגם אז לא היה מושלם היום. נחמיאס ממשיך להוכיח שהוא סקורר בראש בחופשיות, אני רוצה להיות בעדו לא נותן לי עוד מספיק במה להאחז. קנדיל משחק מאכזב שלו, גם טעויות בהגנה (מביך) וגם חוסר דיוק התקפי למרות שניסה ותקף ודחף. שמיר כמעט ולא בלט לחיוב במשחק מול מרמורק, נתון מבאס מאוד. ריקן הכי רצה ניסה ורץ במכבי, אבל היכולת הייתה מאכזבת ברוב דקות המשחק, כבש שער יפייפה. גבי היה לא רע, פעיל, איים קצת. עדיין לא מספיק מספרים לטעמי 

אלמוג קשה לי איתו, גם אם הוא כובש 13 ומבשל 6.. כנראה שיש סיבה. קוואס הפציע שוב בכמה מהלכי כדורגל נאים, נראה בפורמה יחסית חיובית נקווה שרק ימשיך להשתפר בריצה הקרובה בליגה. חלאיילה כבש שער חשוב עבורו, היה צריך לסיים עם יותר

פיקנטריה:

- משחק בכורה לקרסטאיץ'

- אילון אלמוג איש המשחק

- חנצ'יס חוזר לשחק

- לא סופגים 2 משחקים ברצף

- משחק מול מרמורק

- שכונה ברמה לא הגיונית השחקנים של מרמורק והעבירות/משחק שלהם.

קהל:

מה אפשר להגיד כש3000 אוהדים בצהוב בלבד מגיעים למשחק כזה בבלומפילד, אין מילים. לא מעניין השטויות עם המשטרה או כמה דקות של עידוד כיפי ב4-0, פשוט קהל הזיה יש לנו.

עוד 3 ימים בלבד וזה כבר הצגה אחרת לגמרי, סכנין במשחק "צמרת" סופר חשוב שחייבים להביא ממנו את הנקודות, מקווה שהקהל כבר יגיע ונוכל לדחוף קדימה את מכבי לניצחון ול3 הנקודות היקרות.

רביעי, 20:00, בלומפילד. נתראה שם.

מוסיף לפיקנטריה את השירת הפועל לא בשלב הבא והוא לא רואה. 

השופט הזה עוד כמה שנים יגיע לליגת העל כי הוא עשה בדיוק מה שצריך בשביל להיות שופט אצלנו - התעלם מעבירות, לא הוציא צהובים ברורים, התעלם מפנדל, נתן צהוב לשחקן שהתווכח איתו (גולסה), דיבר הרבה ועשה תנועות ידיים מוגזמות. 

שכחת את גבי..

קשה להסיק מסקנות ממשחק מול יריבה כזאת אבל אם זה מרמז קצת על השיטה של מלאדן אז כבר אפשר לראות 2 דברים חיוביים:

• גבי משחק באמצע
  • שחקני הכנף נעים למרכז הרחבה והמגנים משחקים על הקו, פריחתו המחודשת של סאבוריט בקרוב?

נראה ששם דגש על משחק הלחץ, והתנפלות באיבוד כדור. 

עוד דבר שראיתי שהוא לא מפחד לקחת סיכונים, למרות שזה לא כזה חוכמה נגד קבוצה כזו. נראה במשחקים הקרובים איך זה מתפתח. 

4 דקות לפני, משה פרימו said:

שכחת את גבי..

קשה להסיק מסקנות ממשחק מול יריבה כזאת אבל אם זה מרמז קצת על השיטה של מלאדן אז כבר אפשר לראות 2 דברים חיוביים:

• גבי משחק באמצע
  • שחקני הכנף נעים למרכז הרחבה והמגנים משחקים על הקו, פריחתו המחודשת של סאבוריט בקרוב?

משחק לחץ אחרי איבוד כדור

הגנה משחקת גבוה

זה נראה כאילו הקבוצה ״עובדת״/״מתנפלת״ יותר על המגרש. נראה איך זה יחזיק לטווח הארוך.

Just now, itanar said:

משחק לחץ זה אחלה ומעולה שיש לך את השחקנים.

יהיה קשה  לעשות משחק לחץ עם בן חיים, דן ביטון, קובאס וגבי שלא חוטפים.

על הנייר גם היה קשה עם שחקנים כמו שכטר, עטר, יוני, מיכה ואצילי. איביץ׳ הפך את זה לקל, גם קראסטיץ׳ צריך. 

1 hour ago, itanar said:

ברגע שכל הקבוצה תעבוד ותלחץ ביחד אין שחקן שלא יתן יד בעזרות, חילופי מקום, סגירות. אולי לקוואס יעשו קצת הנחה כי הוא באמת צריך לשמור כוח להתקפה. שחקן שיזייף ישב בחוץ, בדיוק כמו אצל איביץ' וכאן בעצם נמדד מאמן לדעתי.

לפני8 שעות , itanar said:

דווקא גבי כן לוחץ טוב ומתנפל על כדורים שהוא מאבד 

אני רוצה להאמין שהמאמן החדש ישחק עם מי שיהיה טוב ולא עם שמות, בדיוק כמו שהיה אצל איביץ

ואמנם זה לא מדד, אבל מחצית שניה אלמוג הרים את הראש, חילק מסירות טובות והיה יותר קבוצתי ממה שהוא היה עד עכשיו.

פרץ כמובן לא נדרש להתאמץ.

נחמיאס והרננדס מתחילים להיראות הרבה יותר מתואמים, רץ איתם יחד לתקופה בתקווה שיעבוד. מה גם ששניהם דומיננטים במשחק הראש שזה קריטי לנו ל2 צידי המגרש.

קנדיל היה פזיז, אבל ככל שהמשחק המשיך הוא היה יותר שקול, כנ"ל בלטקסה שסוף סוף שיחק כמגן, אמן שיקבל קרדיט בתפקיד ב20 30 דקות האחרונות במשחקים שאנחנו מובילים בבטחה, לדעתי היכולות ההתקפיות שלו רלוונטיות למכבי בעמדה הזו יותר מאשר בתור בלם כאילוץ.

שמיר אני לא יודע למה אנשים נגדו, לטעמי שחקן ורסטילי, מחויב, קבוצתי, לא מחפש תשומת לב ועושה את עבודתו בצורה טובה. גם עוזר לבלמים, גם דוחף קדימה, גם משחק ראש טוב. לא מאבד. מספיק לי כמחליף של גלזר. צריך לשפר את החילוני כדור ולתת שם אימפקט.

ריקן כפרה עליו הרבה נשמה אבל לא מתאים לרמה של מכבי מעבר למשחקים הגדולים שצריך שחקן עם ניסיון וביצים, דווקא שם הוא תמיד מופיע.

גבי נהדר שיחק הרבה יותר משוחרר בכל מקום במגרש, בעיקר בצד הקדמי.

אלמוג חלוד ומזכיר לי במשחק הפזיז שלו את שועה, משמע אם הוא קודם יחשוב על מסירה נראה ממנו דברים הרבה יותר יפים.

קוואס נהדר סומך עליו שרק ילך וישתפר.

חלאיילה לדעתי קצת מתבאס מהסיטואציה שהוא מקבל רק גארבג'טיים אבל הוא ידע מראש שזה מה שהולך לקרות  כל עוד פריצה כשיר הוא לא יהיה בהרכב, חושב שהוא בדיוק מה שאנחנו צריכים מהספסל רק צריך שישאר במוטיבציה גבוהה והוא כבר יקבל את התהילה שלו בגולים מכריעים ובמידה שחלילה פריצה יפצע.

34 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נגד סכנין ככל הנראה כל החולים למעט בן חיים יעדרו. בעיה. 

אכן וחבל, משחק מאוד חשוב.

לגבי קנדיל, לא מחזיק ממנו, רוב הזמן פצוע וכשהוא בריא לא מספק את הסחורה, דיי שכונתי.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם הם לא היו הולכים כולם לבר תל אביבי דחוס ומסתובבים שם בלי מסיכות לא היו 6 חולים במכה. חוסר אחריות. 

למה אתה לא הולך לקולנוע/מסעדות/ברים ויושב בלי מסיכה? בגלל שהם שחקני כדורגל אסור להם לצאת מהבית?

הם מחוסנים, זה לא שהם קיבלו קורונה

2 דקות לפני, דקסטר said:

למה אתה לא הולך לקולנוע/מסעדות/ברים ויושב בלי מסיכה? בגלל שהם שחקני כדורגל אסור להם לצאת מהבית?

הם מחוסנים, זה לא שהם קיבלו קורונה

אני אחראי לעצמי, ולא עובד בקבוצת כדורגל שיש לה מחויבות לאלפי אנשים. וכן, אני שם מסיכה בקולנוע. 

4 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני אחראי לעצמי, ולא עובד בקבוצת כדורגל שיש לה מחויבות לאלפי אנשים. 

לפני שנה וחצי הסכמתי ויכול להיות שעוד שבוע-שבועיים כשהמצב ישתנה אסכים איתך, כרגע + זה שכולם מחוסנים, אני אישית לא רואה עם זה שום בעיה. 

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם הם לא היו הולכים כולם לבר תל אביבי דחוס ומסתובבים שם בלי מסיכות לא היו 6 חולים במכה. חוסר אחריות. 

איזה חבורה מוזרה, לא מצליח לדמיין את השישייה הזאת ביחד בבר תל אביבי. אבל תודה על האימג'

3 דקות לפני, Sawyer said:

איזה חבורה מוזרה, לא מצליח לדמיין את השישייה הזאת ביחד בבר תל אביבי. אבל תודה על האימג'

אני חושב שהיה איזה ערב גיבוש שהקבוצה ארגנה לפני מספר ימים באיזשהו מסעדה בת״א

4 דקות לפני, The yellow Toms said:

אני חושב שהיה איזה ערב גיבוש שהקבוצה ארגנה לפני מספר ימים באיזשהו מסעדה בת״א

בושה וחרפה. והשחקנים הגיעו ועוד היו אחד ליד השני ונדבקו במחלה באוויר כמו כל האנשים בארץ+-? 

פףףףףף. 

28 דקות לפני, Sawyer said:

בושה וחרפה. והשחקנים הגיעו ועוד היו אחד ליד השני ונדבקו במחלה באוויר כמו כל האנשים בארץ+-? 

פףףףףף. 

די נו סוייר, הם היו ביום הולדת שבוע שעבר כולם כולל כולם והם לא כמו כל האנשים בארץ. אם עשרה שחקנים ידבקו (נניח בקורונה שזה כנראה לא המצב, זה יפגע אנושות בקבוצה ועלול להביא לתוצאות לא טובות, בניגוד לעכשיו שאנחנו מנצחים חחח), בעיני זה קצת חוסר אחריות. יש דברים שאתה לא מצפה מהם בגלל המעמד, בדיוק כמו שאם אתה היית מזיין בת 16, זה לא היה מעניין אף אחד.