Jump to content

מכבי - מרמורק | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

אי אפשר להביא מתורגמן מגרמנית לעברית לפחות? @nirc2 מה דעתך לעשות עלייה?

רק אם מביאים דגלון פלסטיק קטן כזה בנחיתה בנתבג

2 דקות לפני, הצבר said:

הבדל ראשון, 

המלדן הזה דברן רציני בראיונות שלו, דיבר עכשיו כמו איביץ בשנתיים

מדבר ממש ספציפי על פרטים טכניים של כדורגל נטו, לא זוכר את זה מאף מאמן שהיה פה

21 דקות לפני, nirnir20 said:

שידור עוין כזה אני לא זוכר, נבדל של מטר והם צועקים פאדיחה של הקוון, מתבאסים בלי בושה שלא חטפנו, ולא מפסיקים ללכלך.

היה מצב שלהם מ-2 מטר שהם בעטו ודניאל הדף. בשידור זה היה נראה בפנים. שרף היה בטוח שזה גול, הוא צעק "יופי".

6 דקות לפני, הצבר said:

הבדל ראשון, 

המלדן הזה דברן רציני בראיונות שלו, דיבר עכשיו כמו איביץ בשנתיים

הוא אמר שתי מילים בסרבית/גרמנית והעוזר שלו הפך את זה לטקסט שלם. 

15 דקות לפני, שמש צהובה said:

היה מצב שלהם מ-2 מטר שהם בעטו ודניאל הדף. בשידור זה היה נראה בפנים. שרף היה בטוח שזה גול, הוא צעק "יופי".

השיא היה שהבן זונה התחיל לשיר שירים של מרמורק באמצע השידור, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, לא מצליח לדמיין שום ליגה אחרת באירופה ששידור כזה עובר באהלן אהלן, מכבי חייבת להתחיל לעשות בלאגן על הקטע הזה, זה מתחיל בלכלוך בלתי פוסק על מכבי בשידורים, ממשיך בעונשים הזויים בבית הדין ונגמר בטעויות שיפוט מטורפות על הדשא שחורצות משחקים. 

מחשבות שלי לגבי המשחק

שמיר-הוא 6 וכל הנסיון להפוך אותו לקשר 50\50 מיותר , הוא אולי יכול להיות פליימקר אחורי שצריך לשחק איפה שגלזר אבל לא בתפקיד של פרץ ככה שעצם זה שהבאנו אותו כמחליף לפרץ היתה מחשבה מוטעית, השילוב שלו מזכיר לי טיפה את הימים שהיה חוסר איזון בין גלזר לפרץ, אם יהיה אפשר להשאיר אותו ללא עלות או בעלות ממש מינימלית אז סבבה..אגב מבחינת משחק ראש ומשחק אווירי הוא מהטובים בסגל.

10 דקות לפני, nirnir20 said:

השיא היה שהבן זונה התחיל לשיר שירים של מרמורק באמצע השידור, לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי, לא מצליח לדמיין שום ליגה אחרת באירופה ששידור כזה עובר באהלן אהלן, מכבי חייבת להתחיל לעשות בלאגן על הקטע הזה, זה מתחיל בלכלוך בלתי פוסק על מכבי בשידורים, ממשיך בעונשים הזויים בבית הדין ונגמר בטעויות שיפוט מטורפות על הדשא שחורצות משחקים. 

עדיף לשתוק כי חבל על האנרגיות שנוציא על אנשים שהם אטומים ועיוורים משנאת מכבי. שונאים ומקנאים בך כי אתה הכי טוב בהכל ולא נפרט, מתאים לי. מכבי לא צריכה להתרכז בשום דבר חוץ מלשאוף לזכות בתארים כל הזמן ושהקנאים יתבוססו בקנאה ובחרא שלהם עד שיתפוצצו לבד. זה גם נכון בחיים מעבר לכדורגל.