Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בבלומפילד | 3-0 במשחק טוב

Sawyer

Recommended Posts

לפני5 שעות , turgi said:

שחקן כנף נורמלי מסיים את המשחק הזה עם ארבעה שערים ובישול

במנג'ר אולי

נתן משחק טוב איך שלא הופכים את זה

לפי התגובות פה מרגיש שהפסדנו 3:0 ולא ניצחנו.

"הפעם נכנס לנו ולא להם", "בן חיים היה גרוע כמו תמיד", צריך להעיף את גרלדש"

מה נסגר? 

מאמין שאף אחד לא חושב שאחרי משחק אחד כבר עקפנו את באר שבע וחיפה ולקחנו אליפות מבחינת היכולת אבל גם מצד שני, תנו הזדמנות, אי אפשר אחרי כל משחק לחפש מי לא בסדר ולרצות להעיף אותו, מה נהיה? 

בטח עכשיו כשיש מאמן חדש.

נ.ב. מפתיע שהפעם אף אחד לא רוצה את טטנבאום בשער, מה סך הכל משחק אחד שפרץ לא קיבל גול וזהו שכחתם מזה? 

זה יהיה קצת יומרני אולי מבחינתי

אבל זה המשחק הכי טוב שלנו מאז הפליאוף אשתקד וגם היו הרבה דקות שכמו שרשמתי, עשינו הכל טוב, אבל שזה הגיע לאיכות בחלק הקדמי או למסירה הנכונה זה לא עבד

ברוך הבא גולסה לעונה הזאת, הזיז את כולם הצידה ונתן 2 כדורים גדולים לגול

ברוך השב טל בן חיים, היו לו דקות של חדות במחצית השניה

לצערי ההגנה שלנו מאוד טכנית, מסירות יפות, מחזיקה כדור ומניעה הכי טוב בארץ, אבל זהו זה..אם אני אשים את גולסה ועידו שחר בלמים זה בעצם יהיה אותו דבר..מאוד רכים ונותנים שטחים בפעם המי יודע כמה בין 2 הבלמים, קל לפרוץ במהירות, תמיד שחקן מגיע חופשי ביניהם ..למזלנו חדרה אתמול לא ניצלו 2 מצבים טובים(תודה לדניאל פרץ במצב אחד) קבוצה אחרת כנראה היתה מביכה אותנו , אנחנו השנה איבדנו הרבה נקודות על ההגנה וזאת הבעיה המרכזית, עם הגנה טובה יותר אני בספק אם לא היינו מובילים את הטבלה גם בעונה בינונית כזאת.

4 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לפי מה שראיתי הוא לא מושאל.

עבר בהעברה חופשית ככה שאין סיבה שלא ישאר.

לא מושאל אבל לא באמת יודעים את הסעיפים (חתם לעונה+אופציה) אז כל עוד לא מחתימים אותו מעבר לעונה הזו אני ממש לא רגוע בהקשר הזה.

1 דקה לפני, דקסטר said:

לא מושאל אבל לא באמת יודעים את הסעיפים (חתם לעונה+אופציה) אז כל עוד לא מחתימים אותו מעבר לעונה הזו אני ממש לא רגוע בהקשר הזה.

מהבחינה הזאת אתה צודק לגמרי.

אבל מאמין שהוא ישאר. 

תגידו, אני מנוי בשמונה תחתון וממה שזכור לי במשחק נגד נוף הגליל לא היה רכבת לילה לקהיר אחרי הגול שלנו, אתמול בגול הראשון שלנו גם לא היה אבל במחצית השניה עברתי לשבע עליון ושם היה.. יכול להיות שסוף סוף סיימו עם החרא הזה לפחות בשמונה או שבגולים במחצית השניה היה גם שם?

1 hour ago, ברק8 said:

תגידו, אני מנוי בשמונה תחתון וממה שזכור לי במשחק נגד נוף הגליל לא היה רכבת לילה לקהיר אחרי הגול שלנו, אתמול בגול הראשון שלנו גם לא היה אבל במחצית השניה עברתי לשבע עליון ושם היה.. יכול להיות שסוף סוף סיימו עם החרא הזה לפחות בשמונה או שבגולים במחצית השניה היה גם שם?

נגד נוף הגליל השער נפסל בהתחלה אז אולי בגלל זה לא היה.

סהכ משחק טוב ביחס למה שראינו העונה, מהלך ממש יפה בהחמצה של בן חיים הזכיר לי נשכחות מהקבוצה הטובה שלנו.

אני הכי מאוכזב לאחרונה מג'ראלדס, אני מרגיש שהוא חסר ביטחון עם הכדור, ממהר להיפטר ממנו ובטח שלא פותח ורץ עם הכדור באגף ( זכור לי פריצה אחת טובה שלו אתמול).

משחק מאוד פאסיבי שלו, אני מקווה שזה ישתפר בהמשך עם המאמן, זה מרגיש משהו קצת מנטאלי אבל קטונתי לקבוע.

לכתוב שלגראלדש היה משחק סביר זו גניבת דעת הבנאדם חלש מאוד הגנתית והתקפית חייב לנוח כמה משחקים ולחזור לעצמו ואם לא אז שלום וביי

אתמול מכבי היתה דומיננטית באמת כמו בימים הגדולים שלנו פעם ראשונה שזה קורה העונה האגרסיביות והלחץ עשו הבדל וגם הנעת הכדור והקצב היו מהירים יותר מהרגיל 

ההגנה שלנו חסרה בלם דומיננטי וטוב שהיה משנה את כל התמונה 

דנביטון זה לא שחקן למכבי וגבי חייב להתחיל לייצר מספרים בלי זה לא נגיע לשום מקום

Just now, avrahami said:

לכתוב שלגראלדש היה משחק סביר זו גניבת דעת הבנאדם חלש מאוד הגנתית והתקפית חייב לנוח כמה משחקים ולחזור לעצמו ואם לא אז שלום וביי

אתמול מכבי היתה דומיננטית באמת כמו בימים הגדולים שלנו פעם ראשונה שזה קורה העונה האגרסיביות והלחץ עשו הבדל וגם הנעת הכדור והקצב היו מהירים יותר מהרגיל 

ההגנה שלנו חסרה בלם דומיננטי וטוב שהיה משנה את כל התמונה 

דנביטון זה לא שחקן למכבי וגבי חייב להתחיל לייצר מספרים בלי זה לא נגיע לשום מקום

אני טוען כבר לא מעט זמן שהפציעה שהארוכה (מאוד) של קנדיל שמשום מה לא דוברה מספיק והייתה די מתחת לרדאר היא סופר חשובה למכבי מהסיבה הפשוטה שג׳ראלדש לא נח בכלל (שיחק הכי הרבה דקות במכבי מתחילת העונה) ובמקביל או אליי בגלל זה מציג יכולת חלשה מאוד העונה. 

כלכך שמחתי לראןת שקנדיל כשיר באירופה בחמישי אבל לפי הדיווחים הוא נפצע באותו משחק ובגלל זה לא היה בסגל אתמול. נקווה שמדובר בפציעה קטנה ושהוא יהיה כשיר לשחק בגביע בראשון,כנ״ל לגבי קובאס

לגבי השופט, אומנם היו לו הרבה החלטות קטנות מעצבנות,

אבל עם 99 אחוז מהשופטים בארץ, לא היינו כובשים את הגול הראשון כי היו שורקים לפנדל מהלך לפני.

כמובן שהואר היה מבטל את הפנדל כי לא היה כלום, אבל הגול שלנו לא היה קורה כמובן.

וגם הקוון שלא הרים דגל לפריצה שכביכול הסתיר לשוער. כמובן גם פה לא היה כלום, אבל רוב השופטים נוטים ללכת נגדנו גם כשזה גבולי או נראה גבולי

לפני3 שעות , ת"א שלנו said:

מבחינתי בן חיים שחקן לא לגיטימי למכבי. אני לא מדבר על היכולת שבעיניי היא חלשה מאוד, לא יעילה, מונוטונית ולא אפקטיבית בעליל אלא על חוסר המנהיגות שלו בחדר ההלבשה. בגיל כזה שחקן במעמדו לא צריך לפתוח על המאמנים בתקשורת ולהתחבא מאחורי " מקורבים ". מעניין שגם אצל דוניס וגם אצל ואן לובן הוא לא שיחק מסיבות מקצועיות. כנראה רודפים אותו. הכי טוב שיעשה בדק בית ויחשוב על טובת הקבוצה וחיזוק החוסן שלה והיציבות בשעת משבר ולא לשחק אותה 'קול' ומחוייב מול המצלמות שהוא כובש שני שערים. 

לא רציתי לכתוב את זה אבל אני אקח טרמפ על ההודעה שלך. טבח פשוט עולה לי על העצבים. בתחילת העונה הוא לא ירד מהמגרש במשך איזה 10 משחקים, הסריח את הדשא ברמות שלא יאמנו ועכשיו מדבר על זה שסופסל מסיבות לא מקצועיות. לא ברור לי איך אין לו בושה ללכלך על כל מאמן שלא משתף אותו. הוא גם תמיד עושה את זה אחרי שהמאמן עזב, חוכמה גדולה.

גם מרגיז איך הוא אומר שהוא לא רוצה ללכלך ואז עוקץ כל פעם. 

1 דקה לפני, duss21 said:

לא רציתי לכתוב את זה אבל אני אקח טרמפ על ההודעה שלך. טבח פשוט עולה לי על העצבים. בתחילת העונה הוא לא ירד מהמגרש במשך איזה 10 משחקים, הסריח את הדשא ברמות שלא יאמנו ועכשיו מדבר על זה שסופסל מסיבות לא מקצועיות. לא ברור לי איך אין לו בושה ללכלך על כל מאמן שלא משתף אותו. הוא גם תמיד עושה את זה אחרי שהמאמן עזב, חוכמה גדולה.

גם מרגיז איך הוא אומר שהוא לא רוצה ללכלך ואז עוקץ כל פעם. 

משחק אותה בוגר בראיונות ומטנף דרך מקורבים כביכול. שונא את ההתנהלות הזאת.

איזה הבדל מטורף בתגובות בין השניים

טבח

צטט

לא שיחקתי שלושה חודשים מסיבות לא מקצועיות, עברתי תקופה קשה, אפשר להגיד שיצחקי החזיר אותי לחיים. מעדיף להתרכז במה שטוב, שמח שעשינו את העבודה”.

דוידאדה

צטט

זה סיפור גדול מבחינתי (החזרה שלו להרכב על חשבון סבוריט, ר.א) – מהרגע שהגעתי למכבי ת”א בשנת השאלה ואח”כ חתמתי, הוא כבר היה בקבוצה. ציפיתי לשחק ובהתחלה היה לי קצת קשה. לאט לאט חשבתי עם עצמי, על מה שאני עובר ומאיפה מגיע תסכול. הבנתי שהמלחמה שלי היא לא עם סבוריט אלא עם עצמי. ככל שאגיע יותר חיובי וחזק מנטלית לאימונים הדברים יבואו לטובתי. הבנתי שזה באמת סוג של מלחמה עם עצמי. התחזקתי מאוד מכך, אני שמח שאני בתקופה טובה עכשיו. זה תלוי בי ואני צריך להוכיח שמקומי בהרכב”. 

Just now, liron1006 said:

משחק אותה בוגר בראיונות ומטנף דרך מקורבים כביכול. שונא את ההתנהלות הזאת.

הבעיה היא שזה לא רק דרך המקורבים. כמעט בכל משחק שהוא משחק הוא מתראיין אח"כ ומלכלך על המועדון. 

Just now, duss21 said:

הבעיה היא שזה לא רק דרך המקורבים. כמעט בכל משחק שהוא משחק הוא מתראיין אח"כ ומלכלך על המועדון. 

יכול להיות שאני לא מעודכן עד הסוף, אם ככה זה אפילו גרוע יותר.

אוהב את רוסטם

הבן אדם דקה 80 אתמול נראה כמו איילה שלוחה

סבוריט לצערי נשחק בצורה בלתי ליגאלית(הרוב באשמתנו) שיחק עם פציעות וכ'ו והיום קשה לו מאוד 

טוב שהוא יושב בחוץ, חודש חודשיים יתאושש אולי יחזור לעצמו.

. גולסה שני בישולים. בן חיים משחק ענק, אם ייתן עוד כמה משחקים כאלה יקבל חוזה לעונה הבאה עוד בטרם סיומה. פריצה עם מהלך אישי מעולה וסיומת מצויינת, החלוץ הטוב בליגה ללא ספק, דודאדזה פנטסטי- הטוב בליגה בעמדה הזאת

לפני8 שעות , קובי השועל said:

ציונים:

דניאל - 7

אנדרה - 6

הרננדס - 5.5

שרן - 6.5

זאדה - 6.5

גלזר - 6

גולסה - 7.5

גבי - 6.5

ביטון - 5

טבח - 8 (זה בדם)

פריצה - 7.5

זאדה 7 היה פנטסטי גלזר 6.5 בישול מסרטים לבן חיים

היה אחלה משחק, אין לנו שחקן שמתקרב לאיכות של גולסה שהוא כשיר. אוסמה חלאליה נראה כמו חיקוי של אילייה יבוריאן.  

השריקות של הילדים המשופעים האלה בחילוף שלו  טמטמו אותי, עד שהקבוצה נותנת משחק טוב אתם מנסים להרוס?