Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בבלומפילד | 3-0 במשחק טוב

Sawyer

Recommended Posts

סוף סוף ראינו לחץ בפתיחה.

לצערי זה שוב לא מוביל למצבים וגורם למשחק של היריבה להיות ממש נוח.

צריך להגיד הרבה תודה למרמרטיני וגוזלן שלא כבשו בהתחלה כי אחרת זה היה נראה שונה לגמרי.

דן ביטון מבאס אותי ממש, ביזבוז כסף משוגע.

פריצה חלוץ אדיר וכל יום שלא מממשים עליו את האופציה אני מתעצבן עוד קצת.

19 דקות לפני, הילד בן 30 said:

וזה בסדר גמור. לא צריך לשחוט את סאבוריט על חצי עונה פחות טובה. תשאיר את העמדה תחרותית ותן לשניהם הזדמנות. צריך למצוא פתרון דומה לעמדת המגן הימני

שאלה יהיו הצרות שלנו

18 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא יודע מה ראית שאני לא...

אני ראיתי את אותו משחק עומד וחסר מעוף, שחקנים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם / מה רוצים מהם (מחק את המיותר), הגנה מפוזרת, כדורים אחורה... כל החולאים הרגילים.

פה ושם התעלות של שחקנים במהלכים אישיים וסיומת קצת יותר טובה מבד"כ, זה הכול. משמח, אך עדיין מדאיג.

הכל יחסי ותלוי ציפיות שאין לי מהן יותר מדי, כן?

פתחנו עם הרבה לחץ ובניגוד למשחקים אחרים הרגשתי שרוצים להבקיע עוד. עדיין הרגשה שהם לא נהנים יותר מדי מכדורגל אבל שוב, הכל יחסי.

6 דקות לפני, turgi said:

סוף סוף ראינו לחץ בפתיחה.

לצערי זה שוב לא מוביל למצבים וגורם למשחק של היריבה להיות ממש נוח.

צריך להגיד הרבה תודה למרמרטיני וגוזלן שלא כבשו בהתחלה כי אחרת זה היה נראה שונה לגמרי.

דן ביטון מבאס אותי ממש, ביזבוז כסף משוגע.

פריצה חלוץ אדיר וכל יום שלא מממשים עליו את האופציה אני מתעצבן עוד קצת.

מקווה שאם דן ביטון ימשיך לא להרשים אולי נצליח למנף אותו לטרייד עם אשדוד על מישהו ממי שיש להם שיתאים לנו.

22 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע מה לחשוב על טב"ח. מצד אחד, למרות כל ההסתייגויות הוא כן נותן לנו דברים שהווינגרים האחרים לא. מצד שני, אנחנו יודעים שגם בשיאו הוא לא היה מספיק טוב להרכב של קבוצה אלופה וכל שער שלו נותן לו עוד זמן מסך בעונה (הגמורה) הזו ואולי אפילו חס וחלילה תפקיד משמעותי בעונה הבאה.

הוא רק ממחיש את הבעייתיות וכמה שהקבוצה השנה היא חד גונית. הוא היחידי שעושה תנועה לעומק.

טב"ח הראה המשחק את 2 הצדדים שלו - מצד אחד החלטות לא מספיק טובות והחמצה אחת מזעזעת ומצד שני שני שערים כשאחד מהם מזווית בלתי אפשרית...נראה אם יצליח למנף את זה ולהמשיך לכבוש

היו כמה התקפות יפות כולל אחת בסוף עם טאץ' יפה של אלמוג ודריבל יפה של חלאילה על שטח קטן שכמעט נגמר בשער

מבאס אותי שקניקובסקי עדיין ללא שער, היום היה קרוב, מרגיש שאחרי שער אחד שלו הסכר ייפרץ אצלו

טל בן חיים היה טוב וחיובי היום ובכלל בתקופה טובה.

חזרו לו קצת הדריבל והיציאה מהמקום.

כמובן שאי אפשר לבנות עליו לעתיד אבל לנקודת הזמן הנוכחית הוא בסדר גמור, למרות שכמו גל אני לא מת על זה שהוא שחקן הרכב. הבעיה איתו שהוא אף פעם לא היה שחקן שעושה הגנה ולוחץ ועכשיו בכלל. מה שמשאיר אותנו איתו ועם דן ביטון שמחלישים את משחק הלחץ והחטיפות שלנו.

אוף אבל למה לא 4 למהההה היינו עוקפים את סכנין ומסיימים את הסיבוב במקום השלישי.

לאט לאט טב"ח הופך לכובש הבכיר שלנו חחח לא יודע מה לחשוב על זה כל כך. אבל שוב אנחנו מקבלים שערים מהאגפים פעם טב"ח פעם קוואס. שזה נחמד לראות.

כמו שאמרתי עד עכשיו אין מה לנתח את המשחק יותר מדי כל עוד אין מאמן אמיתי על הקווים. 

יאללה מתחיל עידן חדש סיבוב חדש דרך חדשה הכל עוד פתוח ושום דבר לא סגור והצלחת עדיין שם מחכה

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין למה ריקן ממשיך לקבל דקות. הוא כבר לגמרי לא ברמה, בטח שלא צריך להיכנס לפני שחר. 

שחר עלה רעב. רץ, שיחק קדימה, הכניס אנרגיה. צריך יותר מזה.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

שחר עלה רעב. רץ, שיחק קדימה, הכניס אנרגיה. צריך יותר מזה.

אני מקווה שיתחזק. כרגע עושים לו פו והוא עף ברוח. אבל זה אלמנט שאפשר לשפר.

מעניין לראות אולי המאמן החדש יצליח להנחיל שיטה שתגרום לשחקנים שמאכזבים עד עכשיו להראות יותר טוב ולתרום.

לכן אני לא רוצה לבקר יותר מידי שחקנים שעדיין לא הגיעו לעונה כמו ג׳ראלדש,סבוריט,שמיר,ביטון,גררו

בסך הכל הופעה מעודדת, בחסות ההחמצות של מרמרטיני וגוזלן. 

אהבתי את הלחץ בפתיחה ואת ההעמסה של האמצע עם ביטון, קניקובסקי וגולסה שדחף קדימה, יכול להיות פיתרון מעניין מול בונקרים. כמובן שזה לא הוביל ליותר מדי מצבים (כי טב"ח ודן ביטון לא מייצרים מספיק טובים, והמגנים שלנו בכושר התקפי לא מספיק טוב). פריצה הוא החלוץ שהיה חסר לנו שנים, אבל אין מי שיפעיל אותו מספיק טוב. 

היה מעניין אותי לראות ניסויים קצת יותר מגוונים, לאור הכלים שיש לנו באמצע והיעדר הכלים שיש לנו באגפים (מעבר לקוואס).

8 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

בסך הכל הופעה מעודדת, בחסות ההחמצות של מרמרטיני וגוזלן. 

אהבתי את הלחץ בפתיחה ואת ההעמסה של האמצע עם ביטון, קניקובסקי וגולסה שדחף קדימה, יכול להיות פיתרון מעניין מול בונקרים. כמובן שזה לא הוביל ליותר מדי מצבים (כי טב"ח ודן ביטון לא מייצרים מספיק טובים, והמגנים שלנו בכושר התקפי לא מספיק טוב). פריצה הוא החלוץ שהיה חסר לנו שנים, אבל אין מי שיפעיל אותו מספיק טוב. 

היה מעניין אותי לראות ניסויים קצת יותר מגוונים, לאור הכלים שיש לנו באמצע והיעדר הכלים שיש לנו באגפים (מעבר לקוואס).

אם מסתכלים קדימה, גלזר, גולסה וגבי זה 3 בינגואים ל4-4-2 יהלום כשאני בטוח שפריצה יהיה טוב ב2 חלוצים. חסר לי את הקשר ההתקפי והחלוץ השני.

קראתי שמלאדן שיחק את השיטה הזאת קצת, מעניין אם נראה את זה.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

כי הוא שחקן שחושב כמוהו. רואים שיש להם תיאום טוב.

הם גם מחליפים מקומות הרבה.

יש שם פוטנציאל למשהו מגניב בשילוב של שניהם.

יש לי תחושה שגולסה משחק 80% שלו בשביל לשמור על הגוף בתיאום עם הצוות המקצועי. לגיטימי אם זה מה שיעזור לו לשמור על כשירות. במשחקים הגדולים הוא יתן ערך מוסף זה ברור.

לגבי ההרכב:

הרננדס כרגיל מנווט את המשחק קדימה טוב+ אבל בכל מה שקשור להגנה הוא חולם ולא מרוכז, זה לצערי לא טוב ואין ספק שצריך מחליף עם חשק (וואלה אהבתי את הבלם של חדרה, שחקן טוב).

ג'ראלדש אנמי, היחיד שלא ראיתי אצלו תשוקה ויצירתיות ברוב הדקות, אני מאוד מקווה שהגעה של המאמן תשפר את היכולת שלו כי זה כבר לא זה.

דוידזאדה מצדיק את המקום בהרכב, היה צריך לקבל אותו כבר לפני המוןןן זמן. אותו דבר כמו שרשמתי על גראלדש מקווה שגם סאבו יתעורר עם הגעת המאמן.

שרן אין מילים הוא כרגיל עושה כל מה שאפשר לבקש ממנו לא יאומן איך תמיד הוא יראה הרכב, סמל.

גלזר במשחק טוב, לא מדהים אבל מעבר לבישול לגוזלן היה חף מטעויות.

ביטון משתדל לקבל את הכדור, הוא חייב לרוץ בהרכב או להיפרד ממנו הוא לא שחקן ל20 דקות אחרונות, הצורה בה מכבי שיחקה היום תרמה לו. היה לו מרחב בין הכנף ימין למרכז הקישור.

קניקובסקי מדהים אני מאוהב.

טל בן חיים מי היה מאמין 4 שערים ב5 משחקים. כל מילה נוספת מיותרת.

פריצה חלוץ נהדר וגם חלאיילה המחליף האולטימטיבי.

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

הרננדס כרגיל מנווט את המשחק קדימה טוב+ אבל בכל מה שקשור להגנה הוא חולם ולא מרוכז, זה לצערי לא טוב ואין ספק שצריך מחליף עם חשק (וואלה אהבתי את הבלם של חדרה, שחקן טוב).

ג'ונתן סיסה, הוא מסיים חוזה שם והם להוטים למכור. יש דיבור על "בוננזה" במונחי חדרה (300-200 כזה) לחו"ל.

לא משתתף בהתלהבות מטבח.

בגול הראשון נחת לו כדור לרגל 8 מטר מול שער חשוף והוא בעט רע ובזכות תגובה רעה של השוער ובעזרת הקורה זה נכנס. 

עשה כמה פעמים דריבל טוב אבל מתוך בערך 8 ניסיונות שלו להכניס כדור לרחבה, 0 הגיעו לשחקן מכבי.

דווקא המהלך הכי מרשים שלו לדעתי היה איך שהוא עבר את השוער בהחמצה אבל כמו בכל המשחק, אחרי דריבל טוב הגיע שחרור כדור לא מדויק.

כמו שנאמר לפני, אם חדרה מנצלים את אחד המצבים בהתחלה או לבקוביץ לא מוכר ב2 השערים הראשונים שלנו המשחק היה הולך לכיוונים אחרים.

5 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

לא משתתף בהתלהבות מטבח.

בגול הראשון נחת לו כדור לרגל 8 מטר מול שער חשוף והוא בעט רע ובזכות תגובה רעה של השוער ובעזרת הקורה זה נכנס. 

עשה כמה פעמים דריבל טוב אבל מתוך בערך 8 ניסיונות שלו להכניס כדור לרחבה, 0 הגיעו לשחקן מכבי.

דווקא המהלך הכי מרשים שלו לדעתי היה איך שהוא עבר את השוער בהחמצה אבל כמו בכל המשחק, אחרי דריבל טוב הגיע שחרור כדור לא מדויק.

שחקן כנף נורמלי מסיים את המשחק הזה עם ארבעה שערים ובישול

קובאס פצוע או משהו כזה?

יש שיפור במשחק שלנו, אבל תמיד תמיד אנחנו שווים ספיגת גול (היום במזל זה לא קרה) מול קבוצות אפילו הכי חלשות.

מול סכנין במחזור הבא יהיה משחק לא פשוט

1 hour ago, itanar said:

אם מסתכלים קדימה, גלזר, גולסה וגבי זה 3 בינגואים ל4-4-2 יהלום כשאני בטוח שפריצה יהיה טוב ב2 חלוצים. חסר לי את הקשר ההתקפי והחלוץ השני.

קראתי שמלאדן שיחק את השיטה הזאת קצת, מעניין אם נראה את זה.

קניקובסקי היה מעולה בדחיפה קדימה. אוהב מאוד אותו כקשר הקדמי שלנו. הוא לא מביא מספיק מספרים בינתיים אבל בהתקפה מתפקדת גם זה יגיע. הדקות הטובות שלנו הגיעו כשביטון היה לידו, גם מבחינת קצב וגם מבחינת חילופי מקומות ויצירת מרווחים פנויים. קשה לי לראות אותנו משחקים 4-4-2 יהלום, כי אז יש לפחות שני שחקנים שלא עובדים בהגנה והאגפים שלנו יהיו מופקרים.

2 דקות לפני, Sixto Rodriguez said:

כמו שנאמר לפני, אם חדרה מנצלים את אחד המצבים בהתחלה או לבקוביץ לא מוכר ב2 השערים הראשונים שלנו המשחק היה הולך לכיוונים אחרים.

הכי מדאיג מבחינתי. זה לא שונה מהמשחקים הקודמים, פשוט היום זה לא נכנס להם וכן נכנס לנו.

מבחינתי בן חיים שחקן לא לגיטימי למכבי. אני לא מדבר על היכולת שבעיניי היא חלשה מאוד, לא יעילה, מונוטונית ולא אפקטיבית בעליל אלא על חוסר המנהיגות שלו בחדר ההלבשה. בגיל כזה שחקן במעמדו לא צריך לפתוח על המאמנים בתקשורת ולהתחבא מאחורי " מקורבים ". מעניין שגם אצל דוניס וגם אצל ואן לובן הוא לא שיחק מסיבות מקצועיות. כנראה רודפים אותו. הכי טוב שיעשה בדק בית ויחשוב על טובת הקבוצה וחיזוק החוסן שלה והיציבות בשעת משבר ולא לשחק אותה 'קול' ומחוייב מול המצלמות שהוא כובש שני שערים. 

24 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מבחינתי בן חיים שחקן לא לגיטימי למכבי. אני לא מדבר על היכולת שבעיניי היא חלשה מאוד, לא יעילה, מונוטונית ולא אפקטיבית בעליל אלא על חוסר המנהיגות שלו בחדר ההלבשה. בגיל כזה שחקן במעמדו לא צריך לפתוח על המאמנים בתקשורת ולהתחבא מאחורי " מקורבים ". מעניין שגם אצל דוניס וגם אצל ואן לובן הוא לא שיחק מסיבות מקצועיות. כנראה רודפים אותו. הכי טוב שיעשה בדק בית ויחשוב על טובת הקבוצה וחיזוק החוסן שלה והיציבות בשעת משבר ולא לשחק אותה 'קול' ומחוייב מול המצלמות שהוא כובש שני שערים. 

הוא בכיין.  אבל בכל קבוצה יש בסגל כזה. הבעיה היא לא שיש בן חיים אלא שאין זהבי