Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בבלומפילד | 3-0 במשחק טוב

Sawyer

Recommended Posts

ניצחון אחד מאחורינו ולראות שניים ברצף בליגה נשמע כמו השג לא פשוט העונה, אבל בבית מול חדרה זאת בהחלט משימה שאפשר לעשות ואם אנחנו רוצים למסור למאמן החדש את הקבוצה במצב טוב כדאי שזה יהיה אחריי 3 נקודות היום.

יצחקי חסר את קוואס וקנדיל (נפצעו בחמישי) זורק למגרש מי שיש לו והפעם ציוות הבלמים שרן את הרננדז. ביטון בפנים וטבח ממוסמר.

שופט: סביר- (יכל לקבל ציון יותר טוב אבל עצבן, לא נתן לנו קרן הזיה, צהוב הזיה לגלזר. 3 צהובים 10000% שלא נתן להם. מעצבן וזה עוד לא מישהו שנראה שבא אול אין נגדנו)

שחקנים: פרץ שמר על רשת נקייה, יצא טוב במצב המסוכן שלהם. אחלה דניאל. דוידזאדה משחק טוב של רוסטם שאולי עשה טעות פה ושם אבל חטף הרבה כדורים, הצטרף, דחף למקומות הנכונים. אפילו הביא חילוץ ענק במצב מסוכן. הרננדז לא המשחק הכי גרוע שלו במכבי אבל רשם 2-3 טעויות קשות שמי יודע איך לא עלו לנו בשער, לא קל. שרן ככל הנראה הבלם הטוב בסגל כרגע, כן הייתה לו טעות גדולה ובלי קשר משחק רחוק ממושלם אבל זה מה יש כרגע. ג'ראלדס היה סביר, עדיין רחוק מהיכולת שאני מצפה לראות ממנו בעיקר התקפית. גלזר טוב שהוא יכול לשחק, לא נראה קרוב לשיאו ועדיין מוסיף דברים חשובים למכבי במרכז. גולסה מקווה שאני לא מדמיין את מגמת השיפור הקלה אצל אייל, גם היום לחץ קצת יותר, חטף קצת יותר ובעיקר היה יותר אפקטיבי מקדימה, עדיין כמובן רחוק משיאו. ביטון לא משחק רע ביחס אליו, עדיין הרבה החלטות רעות, הרבה פעמים שעצר מומנטום. רשם כמה פעולות יפות ויש לו רגל לא רעה בחופשיות. קניקובסקי היה במשחק טוב ביחס לזמן האחרון, כמה איומים על המסגרת, צירופים טובים בהתקפה עם החברים, רץ בכל המגרש כרגיל (למרות שזה כמעט עלה בגול הפעם). אחלה גבי. טבח הדומיננטי במכבי היום, לא מצליח להשתחרר מההחטאה שלו, גם שרשם צמד חשוב אחריה. הוא מנסה והוא מייצר כבר כמה פעולות טובות אבל עדיין קשה לי איתו ברמתו כווינגר הפותח שלי. פריצה משחק סביר בסה"כ, אמנם רשם שער (דווקא לא במהלך טוב) אך רשם לא מספיק פעולות טובות עם הכדור.

פיקנטריה:

- משחק ללא ספיגה

- ניצחון ליגה שני ברצף (ועוד 3-0)

- משחק אחרון ליצחקי כמאמן.

- זהבי :(

קהל:

הפעם הפתעה בכמות קהל הבית, 13,000 צהובים במשחק ביתי באמצע שבוע בשעה נוחה יחסית לאמצע שבוע. בושה שזה מפתיע לחיוב אבל זה המצב כרגע. העידוד היה היום אולי קצת פחות טוב מבד"כ בטח ביחס למשחק עם הסקור הגבוה ועדיין עידוד חיובי ברוב הזמן, פיקים בסוף של שירה ששווה הוצאת סמארטפון (של 7 מכם ב11, לא כולם). מקווה שנוכל להתעלם מהבלאגן עם המשטרה וכן לשמר את המומנטום החיובי כדי לדחוף את הקבוצה במשחקים הקרובים, עם המאמן החדש אפשר אולי לייצר רצף נצחונות ולהתקרב לינואר עם צ'אנס לשנות כדי לחזור למירוץ בצורה כלשהי, נראה לונגשוט כרגע אבל שווה את המאמץ.

המשחק הקרוב הוא בגביע, ככה שזה משחק להיות או לחדול. למזלנו מדובר בהגרלה נוחה יחסית ובמשחק בית.

ראשון, 20:00, בלומפילד. נתראה שם.

1 דקה לפני, tkui said:

מרגיש לי שקניקובסקי מתעלה כשביטון על המגרש

כי הוא שחקן שחושב כמוהו. רואים שיש להם תיאום טוב.

הם גם מחליפים מקומות הרבה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כי הוא שחקן שחושב כמוהו. רואים שיש להם תיאום טוב.

מסכים

אפרופו תיאום לא ציפיתי שטבח ודודזאדה יביאו שניהם משחק טוב ביחד על אותו קו

לעומת זאת את האגף השני אני בכלל לא זוכר

2 דקות לפני, tkui said:

מסכים

אפרופו תיאום לא ציפיתי שטבח ודודזאדה יביאו שניהם משחק טוב ביחד על אותו קו

לעומת זאת את האגף השני אני בכלל לא זוכר

יש מצב שלא שיחקנו עם שחקן אגף ימין. לא ברור לי איך אנחנו משחקים עם גבי וביטון (לא בקטע רע). שניהם משחקים חופשי כזה.

מול רוב הקבוצות בליגה השילוב הזה יעבוד טוב כי התקפית שניהם טובים. מול קבוצות טובות זה 50-50, ראה נצחון על חיפה ושבוע אחרי ההפסד לב"ש.

1 דקה לפני, itanar said:

יש מצב שלא שיחקנו עם שחקן אגף ימין. לא ברור לי איך אנחנו משחקים עם גבי וביטון (לא בקטע רע). שניהם משחקים חופשי כזה.

זה ככה עם יצחקי, גם קוואס מסתובב חופשי ונמצא הרבה מאחורי פריצה

זה משאיר לג'ראלדש את כל האגף אבל הוא לא יכול לעשות שם כלום לבד

כן כן כן כבש. סליחה, במגרש זה היה נראה כמו מכירה ככ גדולה של הבלם וטעות בקבלת החלטות שלו שבפוקס נכנסה אז לא הכנסתי לו את זה, בתקציר ראיתי שזה פשוט רכות משוגעת של הבלם אבל פחות נורא משחשבתי

רגועים?

משחק סביר לא יותר מזה, איטי מאוד בחלק הקדמי, טעויות איומות בהגנה אם היה מדובר בקבוצה טיפה יותר טובה התוצאה הייתה נגמרת אחרת.
יש המון עבודה, מחכה בקוצר רוח למשחק הבא.

6 דקות לפני, guyMTA said:

בנתיים העונה דוידזאדה כמה רמות מעל סבוריט 

וזה בסדר גמור. לא צריך לשחוט את סאבוריט על חצי עונה פחות טובה. תשאיר את העמדה תחרותית ותן לשניהם הזדמנות. צריך למצוא פתרון דומה לעמדת המגן הימני

13 דקות לפני, דקסטר said:

לא הצגה מטורפת אבל משחק די טוב, כן.

לא יודע מה ראית שאני לא...

אני ראיתי את אותו משחק עומד וחסר מעוף, שחקנים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם / מה רוצים מהם (מחק את המיותר), הגנה מפוזרת, כדורים אחורה... כל החולאים הרגילים.

פה ושם התעלות של שחקנים במהלכים אישיים וסיומת קצת יותר טובה מבד"כ, זה הכול. משמח, אך עדיין מדאיג.

לא יודע מה לחשוב על טב"ח. מצד אחד, למרות כל ההסתייגויות הוא כן נותן לנו דברים שהווינגרים האחרים לא. מצד שני, אנחנו יודעים שגם בשיאו הוא לא היה מספיק טוב להרכב של קבוצה אלופה וכל שער שלו נותן לו עוד זמן מסך בעונה (הגמורה) הזו ואולי אפילו חס וחלילה תפקיד משמעותי בעונה הבאה.

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לא יודע מה ראית שאני לא...

אני ראיתי את אותו משחק עומד וחסר מעוף, שחקנים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם / מה רוצים מהם (מחק את המיותר), הגנה מפוזרת, כדורים אחורה... כל החולאים הרגילים.

פה ושם התעלות של שחקנים במהלכים אישיים וסיומת קצת יותר טובה מבד"כ, זה הכול. משמח, אך עדיין מדאיג.

מצד שני ראינו יותר לחץ ויותר התקפות טובות, לא הלכנו אחורה אחרי הגולים ולא ספגנו. זה המקסימום שיפור שיכול לקרות בלי מאמן על הקווים. צריך לזכור שחיפה וב״ש לא ניצחו את חדרה.

עכשיו צריך לחכות ולראות מה יקרה כשיש לנו מאמן אמיתי לראשונה מאז דוניס.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע מה לחשוב על טב"ח. מצד אחד, למרות כל ההסתייגויות הוא כן נותן לנו דברים שהווינגרים האחרים לא. מצד שני, אנחנו יודעים שגם בשיאו הוא לא היה מספיק טוב להרכב של קבוצה אלופה וכל שער שלו נותן לו עוד זמן מסך בעונה (הגמורה) הזו ואולי אפילו חס וחלילה תפקיד משמעותי בעונה הבאה.

אני מסכים עם מהות הדברים שרשמת, אבל טל בן חיים בשיאו ללא ספק שווה הרכב של אלופה