Jump to content

מחזור 13 יתר

הנדון

Recommended Posts

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

מסכים שניהם מעלים בי חלחלה

בכלל לראות את המלצר הולך כמו חרגול מעצבן אותי, לא יודע למה

שיהיה ברור, התוכי הרבה יותר שנוא מהמלצר

הוא מזכיר לי את שקל כנען (aka דקל קינן), שחקן שאתה שונא אותו על זה שהוא נולד

25 דקות לפני, Replay said:

שיהיה ברור, התוכי הרבה יותר שנוא מהמלצר

הוא מזכיר לי את שקל כנען (aka דקל קינן), שחקן שאתה שונא אותו על זה שהוא נולד

הייתי מעדיף לקלל אותם מאשר את אצילי

שחקנים מאוסים שתמיד מתגרים 

3 דקות לפני, thunderbolt said:

מפה לשם אחרי כל האוננות על נתניה ובני לם, יש להם פחות נקודות מק''ש.

לדעתי זה קצת לא חכם להשוות בין קושי המשחקים בפלליאוף העליון והתחתון, בעוד שקש שיחקו בעיקר נגד קבוצות חלשות שירדו ליגה, נתניה שיחקו נגד כל הגדולות והמובילות.

מעניין אגב אם שבירו היה עוקף את אצילי הוא היה נחשב מלך השערים? למרות שאת רובם הוא כבש נגד הקבוצות בפלייאוף התחתון

לפני2 שעות , Krishi said:

מעניין אגב אם שבירו היה עוקף את אצילי הוא היה נחשב מלך השערים? למרות שאת רובם הוא כבש נגד הקבוצות בפלייאוף התחתון

שליש של הגולים של אצילי הם נגד אשדוד

1 דקה לפני, thunderbolt said:

שליש של הגולים של אצילי הם נגד אשדוד

כן אבל באיזשהו שלב של העונה הקבוצות מתחלקות בין פלייאוף עליון לתחתון ומאז אצילי פוגש רק קבוצות בטופ 6 ושבירו פוגש את כל השבורות. אז האם זה באמת הוגן שמישהו מפלייאוף תחתון יוכרז בתור מלך השערים?

לפני23 שעות , car.garsia said:

גם לי קשה לשנוא אותו, קשה לי לקלל אותו כל משחק (למרות שאני מבין למה ויתרו על בלילי), פשוט זונת קהל. נגדם אני הראשון שמקלל אותו כי מספיק יציע שלם צועק לו פדופיל והוא משתין במכנס מרוב לחץ, אין לו אופי. אבל בעיקרון? שונא את חזיזה ואבו פאני יותר ממנו במכבי חיפה, שני שחקנים שהם שרמוטות.

שונא את אצילי אופי מסריח

לפני7 שעות , Krishi said:

כן אבל באיזשהו שלב של העונה הקבוצות מתחלקות בין פלייאוף עליון לתחתון ומאז אצילי פוגש רק קבוצות בטופ 6 ושבירו פוגש את כל השבורות. אז האם זה באמת הוגן שמישהו מפלייאוף תחתון יוכרז בתור מלך השערים?

מצד שני יש להם פחות משחקים והם בד"כ משחקים בקבוצות גרועות ושלא כמו חיפה הם משחקים 11 על 11 ולא 12 על 10

5 שנים אה? שניר שוקר ורודי חדד המרגשים. נזכור אותם תמיד. מי היה מאמין אבל גם לא הערכנו את בוני במשחק המרכז, כל כך עדיף על הזין הנוכחי. שפיגלר כבר אז היה מציק.

55 דקות לפני, Lahav8 said:

חחח איזה יום מבורך זה היה

לא מאמין שיש אוהדי מכבי ששונאים את חיפה או ב"ש יותר מהפועל...

אצלי חיפה והפועל חולקות את המקום הראשון וב"ש הרבה מאחוריהן.

56 דקות לפני, Lahav8 said:

חחח איזה יום מבורך זה היה

לא מאמין שיש אוהדי מכבי ששונאים את חיפה או ב"ש יותר מהפועל...

אנשים הזויים. היריבות עם חיפה מביכה אותי. הקהל שלהם מטומטם מדי בשביל להיות יריבים אמיתיים.

איך אפשר להשוות בין חיפה להפועל? לראות את הפועל שמחים, אפילו על משהו קטן, עושה לי חלחלה בגוף. חיפה בפער מאחוריהם. אחרי זה כל הליגה על הזין בעיקרון, אבל סכנין נותנת פייט יפה לאלונה ובאר שבע בשנאה שלי.

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנשים הזויים. היריבות עם חיפה מביכה אותי. הקהל שלהם מטומטם מדי בשביל להיות יריבים אמיתיים.

בסדר אנשים הזויים עלק.

הזוי זה לשנוא יותר קבוצה מסכנה עם איזה 2 אליפויות ב-30 שנה כי האוהדים שלהם שרים שירי שואה או משהו יותר מקבוצה שאתה והם ראש בראש על הבכורה בהכל כבר עשרות שנים.

האוהדים של הפועל לא מפגרים? הכי מפגרים. שילוב של ילדים פריקים ונרקומנים שכל היום מחפשים להוכיח כמה הם פנאטים, מועדון עלוב עם קהל קטן ועלוב.

היריבות עם חיפה לא מביכה, מה שמביך זה שיש עדיין חלק בקהל שמתכחש אליה בכל תוקף, מהצד זה ממש פתטי האמת. כאילו אם הם יודו שחיפה היא יריבה אמיתית זה יוריד מהכבוד ובעצם זאת הודאה שהם מועדון גדול ואולי שווים לנו. הם מועדון גדול (הרבה יותר מהפועל), אז? אף אחד לא מאמין למנטרה הזאת שחיפה לא מעניינים והיא לא יריבה שסופרים, לא משנה כמה תפמפמו את זה.

לגבי ב"ש, שם באמת אין כלום, גם כשלקחו אליפויות רצוף

12 דקות לפני, yellow_blood said:

בסדר אנשים הזויים עלק.

הזוי זה לשנוא יותר קבוצה מסכנה עם איזה 2 אליפויות ב-30 שנה כי האוהדים שלהם שרים שירי שואה או משהו יותר מקבוצה שאתה והם ראש בראש על הבכורה בהכל כבר עשרות שנים.

האוהדים של הפועל לא מפגרים? הכי מפגרים. שילוב של ילדים פריקים ונרקומנים שכל היום מחפשים להוכיח כמה הם פנאטים, מועדון עלוב עם קהל קטן ועלוב.

היריבות עם חיפה לא מביכה, מה שמביך זה שיש עדיין חלק בקהל שמתכחש אליה בכל תוקף, מהצד זה ממש פתטי האמת. כאילו אם הם יודו שחיפה היא יריבה אמיתית זה יוריד מהכבוד ובעצם זאת הודאה שהם מועדון גדול ואולי שווים לנו. הם מועדון גדול (הרבה יותר מהפועל), אז? אף אחד לא מאמין למנטרה הזאת שחיפה לא מעניינים והיא לא יריבה שסופרים, לא משנה כמה תפמפמו את זה.

תשמע אתם מדהימים אותי באמת. יש יריבות בינינו לבין חיפה אבל לא משנה כמה שנים הפועל לא ייזכו בכלום הם עדיין יישארו רלוונטים בשבילי. חיפה לעומת זאת אני לא בטוח. ב2010 הייתי מוכן לרוץ ברגל עד לחוף דדו כדי שהם ייקחו אליפות ולא הזונות באדום. זה גם היה הדעה הרווחת אצל כל הקהל (וכנראה גם אצל השחקנים שלנו) אז איך אפשר להשוות??

8 דקות לפני, yellow_blood said:

בסדר אנשים הזויים עלק.

חיפה כמועדון הוא הכי גדול בארץ אחרינו עובדתית. אף אחד לא מתכחש לזה.

יריבות גדולה היא הרבה מעבר לתארים. יש דוגמאות לזה גם בחו״ל, פ.ס.וו יותר גדולה מפיינורד, את מי אוהדי אייאקס יותר שונאים?

אתה יכול להגיד לי שה4-3 עולה על ה3-2 של זהבי? שה5-0 או אפילו ה4-0 של אוסקר עולה על ה6-0 על חיפה? 

חיפה לא הייתה הרבה יותר מעוד קבוצה בליגה עד שאוהד מכבי החליט לקנות אותה והביא לה הצלחות. את התארים הם התחילו לקחת בשנות ה80. האוהדים שלה הרבה פחות ותיקים כי הם התחילו לאהוד בתקופת ההצלחות של שנות ה2000. 

מה מייחד את חיפה? מה המנטליות שלהם? הם בנויים מקצת חיקוי שלנו וקצת חיקוי של הפועל (כולל השירי שואה). אין משפט יותר מדוייק מהמשפט אין בהם כלום. 

קצת קשה לי לשנוא ברצינות אוהדים שמדברים כמו ילדים מפגרים, קשה לי עם הטומטום שלהם, הם לא מאתגרים. זה כמו לריב עם בן אדם עם מוגבלות. אני אתחיל לריב עם אנשים מבוגרים ברצינות שאנחנו מכבי והם לא? זו היריבות הגדולה? 

לא אומר שלא כיף לזיין אותם ושאני לא רוצה שהם רק יכשלו, אבל זה לא מתקרב למה שיש עם הפועל. יום של דרבי הוא לא יום של משחק נגד חיפה, שמחה של דרבי היא לא אותה שמחה והעצב של לראות אותם אלופים הוא לא אותו עצב.

אם יש סתם משחק מול הפועל וסתם משחק מול חיפה (בלי השפעה על הטבלה) אתה באמת מעדיף לנצח את חיפה ולהפסיד להפועל? 

הדעה הרוווחת אצל כל הקהל? לא יודע מאיפה הבאת את זה, דבר בשם עצמך.

רק התגובות פה אחרי המשחק השבוע מוכיחות אחרת, חוזרים על זה שחיפה לא מעניינים אבל מציפים בלי הפסקה בתגובות אמוציונליות. חאלאס זה מביך ופתטי.

אני רואה מועדון שצבר קהל ענק, לקח הרבה אליפויות ב-30 שנה אחרונות, מחלקת נוער, כסף, שנאה תהומית כלפינו וממול אני רואה "מועדון" פתטי עם התנהלות של מכולת שכונתית ובלי הרבה קהל. המדהים זה לשנוא את האופציה השניה יותר. הפועל זה קוריוז שצוחקים עליו, לא מעבר.