Jump to content

מחזור 13 יתר

הנדון

Recommended Posts

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

מה שהיה נכון ללפני חודשיים, לא בהכרח נכון היום. אז הם נראו קצת פחות גרועים מאיתנו (שזה די גרוע). כרגע הם הקבוצה הטובה בארץ וטובה באופן כללי.

זהו, שאני לא מסכים. זה דיון די חסר טעם וספקולטיבי, אבל אני מסכים איתך שהם הקבוצה הטובה בארץ, אבל לא טובה באופן כללי. והנה הספקולציה - לדעתי כל אלופה מתחילת עידן ג'ורדי מנגבת איתם את הרצפה, אולי חוץ מב"ש של האליפות השלישית, שנייתה כבר על אדי דלק. 

9 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם האוהדים של ב"ש לא יצליחו כמו שהאוהדים של בית"ר(שזה בעצם די אותו דבר) הצליחו בקמפיין אנטי-גוטמן שלהם בתחילת שנות ה2000 אז סיכוי יותר מסביר שהם יצליחו לקחת השנה.

חיפה בדו ספרתי, מוכן להתערב על זה. 

21 דקות לפני, Dalembert said:

זהו, שאני לא מסכים. זה דיון די חסר טעם וספקולטיבי, אבל אני מסכים איתך שהם הקבוצה הטובה בארץ, אבל לא טובה באופן כללי. והנה הספקולציה - לדעתי כל אלופה מתחילת עידן ג'ורדי מנגבת איתם את הרצפה, אולי חוץ מב"ש של האליפות השלישית, שנייתה כבר על אדי דלק. 

אכן. לצורך השוואה, באליפות השניה של בש הם לקחו אליפות בפער גדול, עם הפרש שערים מכובד וקמפיין מרשים באירופה.

אני צועק את זה כבר שנתיים שהם לא קבוצה כזאת טובה, ולא ברור איך הצלחנו להפסיד אליפות לפחים האלה. וגם העונה זה לא שונה בהרבה. 

8 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מבאס להודות, אבל דין דוד לגמרי שחקן הרבה יותר טוב מחלאילה (גם שונה בסגנון לחלוטין, אבל עדיין).

אם חלאיילה בחיפה ודין דוד אצלנו חלאיילה עם 7 שערים ודוד מדשדש אצלנו.

24 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מבאס להודות, אבל דין דוד לגמרי שחקן הרבה יותר טוב מחלאילה (גם שונה בסגנון לחלוטין, אבל עדיין).

מכבי בחודשים האחרונים פשוט הפכה את חלאיילה לשחר 2. זה הכל. כבר שוכחים,  אבל חלאיילה היה בהחלט טוב בתחילת העונה. מהבודדים ששיחקו חיובי. ואז הוא נזרק לספסל, מקבל 10 דקות בסופי משחקים ובאים אליו בטענות שהוא לא טוב. זה לא עבד בחיים ולא יעבוד בחיים. דין דויד הוא ההוכחה ההופכית: התחיל את העונה ממש לא טוב. קיבל עוד דקות. ועוד דקות ואז עוד קצת ואז עוד, ובסוף יצא משם משהו. מאותה סיבה אבו פאני הוא שחקן מעולה היום אחרי תקופה ארוכה שהוא שיחק לא טוב.

על קארצב, למשל, כבר ויתרנו בלי לתת לו את המקום הזה. רוצים את חלאיילה טוב? רוצים את אלמוג טוב? את שחר? חנצ'יס (אם אי פעם יהיה כשיר)? תנו להם דקות. על אמת. לא במשחק גמור. צריך לסמוך עליהם. ואז עוד ואז עוד. אפילו אם הם לא בדיוק פוגעים. אם חלאיילה לא מקבל בממוצע 20-30 דקות במשחק, הסיכוי שנפיק ממנו משהו צונח פלאים. ברור לכולם מי החלוץ הבכיר במכבי כמו שברור לכולם שגולסה צריך לשחק לפני שחר. זה לא אומר שאי אפשר לעשות חלוקת דקות מאוזנת יותר. בסופו של דבר זה יהיה טוב גם לשחקנים הבכירים. אגב, אם קוואס לא היה משחק עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם - אתם חושבים שהיינו רואים ממנו משהו? וחלאיילה, להשוואה, מעולם לא שיחק גרוע כמו קוואס ברצף המשחקים שאחרי חיפה.

מי שרוצה למצות פוטנאציל של שחקנים חייב לתת להם דקות. לא בשבילהם. זה בשביל הקבוצה.

37 דקות לפני, itanar said:

חלייאלה לא מוכשר דיו. גם בסכנין לא הראה משהו מיוחד.

מקווה שינצלו אותו לטרייר טוב בעתיד כי יצחקי שפך עליו הרבה כסף.

חלאיילה בהחלט מוכשר דיו, ובסכנין הוא בהחלט הראה משהו מיוחד. ארחיק ואומר שהוא ה-9 הקלאסי הישראלי היחידי היום בשוק ששווה משהו עתידי (להוציא את שכטר, שבשלהי הקריירה שלו) והוא שווה יותר ממשהו, וככזה הוא מתאים בדיוק לסגנון המשחק של מכבי על גלגוליה השונים, שתמיד נסמכה על 9 גבוה וחזק. אם מכבי תפתח אותו נכון, זה יכול להיות סיפור הצלחה יפה.כמו שמכבי מתנהלת עכשיו - זה לא יקרה.

דווקא זה היה צעד טוב ברכש.

16 דקות לפני, itanar said:

מזה אני חושש, שהוא לא מוכשר כמו שקיווינו.

גם כששחקן מקבל מעט דקות, אתה יכול לראות ניצוצות של משהו. אני לא ראיתי כאלה בינתיים.

גם די מבאס שהוא שחקן באותו סגנון כמו פריצה (לא טוב כמוהו, אבל אותו סגנון) ואין לו איזה גוון אחר להציע.

47 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

דין דויד עלה פי שלושה אם אני זוכר נכון.

לפני14 שעות , itanar said:

הוא דווקא היה מיוחד וורסיטילי שם. גם 9, גם אגף. הוא שחקן טוב יותר ממה שההעין קולטת. אין לי טענות לרכישה שלו. יש שם משהו וזה תמיד הימור, כמו דין דויד שרץ כרגע בקבוצה רצה. בכל מקרה,  יש לנו 9 אמין וטוב שפותח בהרכב.  

6 דקות לפני, turgi said:

דין דויד עלה פי שלושה אם אני זוכר נכון.

1.9 מש"ח חלייאלה, 3.85 מש"ח דוד.

שניהם סכומים מוגזמים.

חלייאלה צעיר בשנתיים, דוד זה די התוצר הסופי, אבל כמו שכתבתי אני לא מזהה לפחות כרגע את הפוטנציאל של חלייאלה.

המצב עם חלאילה דומה למצב עם עידו שחר וכל מיני שחקנים אחרים שהם לא שחקני הרכב מובהקים והוא קורה כבר שנתיים.

מכבי מתחילה עונה רע, המאמן מוצא את עצמו רודף אחרי הצמרת כבר מספטמבר ולכן כל משחק הוא עולה בהרכב הכי חזק.

הוא גם שוחק את הפותחים וגם לא נותן מספיק דקות לאלה שצריכים אותן.

כשהם כן משחקים, הם מנסים להוכיח את עצמם ומסבכים את המשחק ואת עצמם (ע״ע איילון אלמוג, חלאילה, גררו).

4 דקות לפני, itanar said:

1.9 מש"ח חלייאלה, 3.85 מש"ח דוד.

שניהם סכומים מוגזמים.

חלייאלה צעיר בשנתיים, דוד זה די התוצר הסופי, אבל כמו שכתבתי אני לא מזהה לפחות כרגע את הפוטנציאל של חלייאלה.

אם יצחקי היה מוציא 4 מיליון שקל על חלוץ לספסל הייתי משתגע.

פריצה לטעמי החלוץ הטוב בליגה, חלאילה לטעמי מספיק טוב להיות החלוץ ברוטציה כדי לתת לו מנוחה.

פריצה לא מקבל מספיק מנוחה כי מכבי רודפת ולכן אתה לא רואה כלום מחלאילה.

2 דקות לפני, turgi said:

אם יצחקי היה מוציא 4 מיליון שקל על חלוץ לספסל הייתי משתגע.

פריצה לטעמי החלוץ הטוב בליגה, חלאילה לטעמי מספיק טוב להיות החלוץ ברוטציה כדי לתת לו מנוחה.

פריצה לא מקבל מספיק מנוחה כי מכבי רודפת ולכן אתה לא רואה כלום מחלאילה.

ברור, דוד לא שווה את זה. אבל אין ספק שרץ טוב כרגע ומפתיע. גם חלייאלה לא שווה את הסכום ולא תפסתי ממנו שהיה בסכנין, אבל מי יודע אולי אני טועה, עדיין צעיר יחסית. דודו דהאן שם דחף ליצחקי מכל הבא ליד, לפחות פיצה עם גבי בפוקס בסוף.

חיפה עם פריצה הייתה מפלצת, דוניו במכבי הנוכחית זה שחקן שהיו שורקים לו בוז.

9 דקות לפני, itanar said:

ברור, דוד לא שווה את זה. אבל אין ספק שרץ טוב כרגע ומפתיע. גם חלייאלה לא שווה את הסכום ולא תפסתי ממנו שהיה בסכנין, אבל מי יודע אולי אני טועה, עדיין צעיר יחסית. דודו דהאן שם דחף ליצחקי מכל הבא ליד, לפחות פיצה עם גבי בפוקס בסוף.

חיפה עם פריצה הייתה מפלצת, דוניו במכבי הנוכחית זה שחקן שהיו שורקים לו בוז.

לא מפתיע אותי.

כל שחקן סביר שתשים שם ייראה טוב כרגע.

59 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

חלאיילה בהחלט מוכשר דיו, ובסכנין הוא בהחלט הראה משהו מיוחד. ארחיק ואומר שהוא ה-9 הקלאסי הישראלי היחידי היום בשוק ששווה משהו עתידי (להוציא את שכטר, שבשלהי הקריירה שלו) והוא שווה יותר ממשהו, וככזה הוא מתאים בדיוק לסגנון המשחק של מכבי על גלגוליה השונים, שתמיד נסמכה על 9 גבוה וחזק. אם מכבי תפתח אותו נכון, זה יכול להיות סיפור הצלחה יפה.כמו שמכבי מתנהלת עכשיו - זה לא יקרה.

דווקא זה היה צעד טוב ברכש.

מסכים במאה אחוז. יש גם את האפשרות לשחק עם שני חלוצים, שאני לא חושב שנוסתה מתחילת העונה, ויכולה להיות מעניינת בהתחשב בזה שהקיצוני היחיד אצלנו ששווה הרכב בקבוצת צמרת הוא קוואס, שלא משחק יותר מ70 דקות.

ב"ש אם תלך ותתחזק בינואר ב2 שחקנים (חלוץ וקשר) היא תהיה עדיפה במירוץ לאליפות לדעתי.

אין ספק שהם יתחזקו, כי כשהגברת מריחה הזדמנות לאליפות היא פועלת באגרסיביות.

יש להם מקום לעוד זר ויש להם עוד איזה 2 זרים אחרים שמועמדים לשחרור/החלפה שמאוכזבים מהם.

24 דקות לפני, Dalembert said:

לפעמים זה נראה כאילו כל מה שעושים בחיפה זה מתמוגגים, גם בעונות הגרועות שלהם (עד הכאפה התורנית). 

כבר לא יכול לראות את המילה הזאת יותר. זה כמו תסריט שחוזר על עצמו. 

גם אחרי שלא יקחו עוד עשור של אליפויות ימשיכו להתמוגג שם מכל פלוץ. 

2 דקות לפני, Krishi said:

לפעמים זה נראה כאילו כל מה שעושים בחיפה זה מתמוגגים, גם בעונות הגרועות שלהם (עד הכאפה התורנית). 

כבר לא יכול לראות את המילה הזאת יותר. זה כמו תסריט שחוזר על עצמו. 

גם אחרי שלא יקחו עוד עשור של אליפויות ימשיכו להתמוגג שם מכל פלוץ. 

בכל העשור האחרון, לפני כל תחילת עונה הם היו בטוחים כל פעם מחדש שהם זוכים באליפות. 

כנראה שהכמיקלים שם באמת משפיעים. 

48 דקות לפני, Dalembert said:

ענק

לפני2 שעות , Dalembert said:

צחקתי בקול חחחחחחחחחחחח