Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני2 שעות , turgi said:

לפי מה אתה אומר את זה?

אה, 1+1? אם יצחקי לא באמת היה בעל סמכות עד עכשי (ואן לובן היה זה שהוביל את הקו המקצועי הכולל של המועדון בשנה האחרונה), ואם במסגרת הנוכחית כן יש לו סמכות, אז הוא בפועל הופך באמת סוף כל סוף למנהל מקצועי כפי שאנחנו מבינים את התפקיד. אני בספק אם זה המצב, ונראה לי שליצחקי לא היו ולא יהיו סמכויות מהותיות, אבל נצטרך לראות איך זה מתנהל מכאן והלאה. די כתבתי את זה בהודעה שציטטת.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אה, 1+1? אם יצחקי לא באמת היה בעל סמכות עד עכשי (ואן לובן היה זה שהוביל את הקו המקצועי הכולל של המועדון בשנה האחרונה), ואם במסגרת הנוכחית כן יש לו סמכות, אז הוא בפועל הופך באמת סוף כל סוף למנהל מקצועי כפי שאנחנו מבינים את התפקיד. אני בספק אם זה המצב, ונראה לי שליצחקי לא היו ולא יהיו סמכויות מהותיות, אבל נצטרך לראות איך זה מתנהל מכאן והלאה. די כתבתי את זה בהודעה שציטטת.

אני לא בטוח שלא היו ליצחקי סמכויות.

אני חושב שהם בנו את הסגל ביחד.

את המאמן הזה הוא לא הביא וכנראה ימשיך לבנות את הסגל יחד איתו.

ככה שאני לא מבין איך המצב שלנו השתנה (לטובה או רעה).

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

כשאתה מביא מאמן ריכוזי, יצחקי בדיוק במקום הנכון מבחינת היכולת שלו להסתגל(ג'ורדי, בן, פטריק, איביץ). המאמן החדש לא יהיה היס מאן שלו. לא היה כאן טנגו ל2 מעולם. היה ג'ורדי, היה איביץ, ובשאיפה גם הנוכחי. זה המצב. לא היו פה מעולם דברים אחרים.   

13 דקות לפני, turgi said:

אני לא בטוח שלא היו ליצחקי סמכויות.

אני חושב שהם בנו את הסגל ביחד.

את המאמן הזה הוא לא הביא וכנראה ימשיך לבנות את הסגל יחד איתו.

ככה שאני לא מבין איך המצב שלנו השתנה (לטובה או רעה).

תראה, אני לא יודע באמת. להבנתי, הכח היחידי שהיה ליצחקי ממש זה זכות וטו על שחקנים זרים ושהוא היה זה שממש התעקש על קניקובסקי. בניית הסגל מיוחסת לואן לובן שיצחקי על תקן של יועץ. אני לא אדבר כאילו ישבתי איתם בישיבות רכש, אבל ככל שאני מבין, לא היה שם משהו "ביחד".

11 דקות לפני, המכבייה said:

כשאתה מביא מאמן ריכוזי, יצחקי בדיוק במקום הנכון מבחינת היכולת שלו להסתגל(ג'ורדי, בן, פטריק, איביץ). המאמן החדש לא יהיה היס מאן שלו. לא היה כאן טנגו ל2 מעולם. היה ג'ורדי, היה איביץ, ובשאיפה גם הנוכחי. זה המצב. לא היו פה מעולם דברים שונים.  

אה.... לא יודע. או שעושים משהו או שלא עושים אותו. אני לא אוהב לסדר את העובדות ככה שיהיו לי נעימות בעין. מכבי צריכה מנהל מקצועי שיהיה בר סמכות מעל המאמן. המאמן, מי שזה לא יהיה, צריך להגיע ולדעת שהוא לא "ריכוזי", אלא חי ומתנהל בתוך גבולות גזרה מסויימות. זה לא סתם כי אני אוהב את זה, אלא כי זה מודל מוכח שעובד ברוב הקבוצות בארופה, וזה מודל שעבד נהדר גם אצלנו. אז אפשר להביא מאמן "ריכוזי", כמו שאתה מגדיר את זה, ואם זה מצליח אז יופי (איביץ'), ואם זה לא (ואן לובן), אנחנו רואים כמה קשה למערכת להתאושש מזה. בעיקר כי הדמות הזו שצריכה לבצע את שינויי הפאזות האלה בין מאמן למאמן לא באמת קיימת (ע"ע הפסאודו תפקיד של יצחקי), וזה מבלי לדבר בכלל על התכנון לטווחים של מעבר לעונה הקרובה.

Just now, חומץ בלסמי said:

תראה, אני לא יודע באמת. להבנתי, הכח היחידי שהיה ליצחקי ממש זה זכות וטו על שחקנים זרים ושהוא היה זה שממש התעקש על קניקובסקי. בנייתה סגל מיוחסת לואן לובן שיצחקי על תקן של יועץ. לא חושב שהיה שם משהו "ביחד".

אה.... לא יודע. או שעושים משהו או שלא עושים אותו. אני לא אוהב לסדר את העובדות ככה שיהיו לי נעימות בעין. מכבי צריכה מנהל מקצועי שיהיה בר סמכות מעל המאמן. המאמן, מי שזה לא יהיה, צריך להגיע ולדעת שהוא לא "ריכוזי", אלא חי ומתנהל בתוך גבולות גזרה מסויימות. זה לא סתם כי אני אוהב את זה, אלא כי זה מודל מוכח שעובד ברוב הקבוצות בארופה, וזה מודל שעבד נהדר גם אצלנו. אז אפשר להביא מאמן "ריכוזי", כמו שאתה מגדיר את זה, ואם זה מצליח אז יופי (איביץ'), ואם זה לא (ואן לובן), אנחנו רואים כמה קשה למערכת להתאושש מזה. בעיקר כי הדמות הזו שצריכה לבצע את שינויי הפאזות האלה בין מאמן למאמן לא באמת קיימת (ע"ע יצחקי).

אף אחד לא יודע באמת.

אני מעריך לפי מה שאני רואה בעיניים שלי, יצחקי המאמן נתן את אותו הקרדיט לאותם שחקנים שואן לוין נתן (להוציא את בן חיים שכל הסיפור איתו לא נראה לי מקצועי).

לא יודע מאיפה הבאת את תקן היועץ. אולי לואן לוין היה כוח מול גולדהאר והוא אחראי להגעה של שחקן כזה או אחר (שמיר?) אבל קשה לי להאמין שבשנתיים האחרונות יצחקי הגיע למשרד, הכין קפה ולא עשה כלום עד חמש בערב שהולכים הביתה.

מסכים מאוד לגבי המנהל המקצועי שיהיה מעל המאמן וגם יהיה זה שממנה אותו, כל עוד זה לא המצב אנחנו נמשיך בלופ של מאמן גנרי שגולדהאר או אנגלידיס מנחיתים פה.

Just now, turgi said:

אף אחד לא יודע באמת.

אני מעריך לפי מה שאני רואה בעיניים שלי, יצחקי המאמן נתן את אותו הקרדיט לאותם שחקנים שואן לוין נתן (להוציא את בן חיים שכל הסיפור איתו לא נראה לי מקצועי).

לא יודע מאיפה הבאת את תקן היועץ. אולי לואן לוין היה כוח מול גולדהאר והוא אחראי להגעה של שחקן כזה או אחר (שמיר?) אבל קשה לי להאמין שבשנתיים האחרונות יצחקי הגיע למשרד, הכין קפה ולא עשה כלום עד חמש בערב שהולכים הביתה.

מסכים מאוד לגבי המנהל המקצועי שיהיה מעל המאמן וגם יהיה זה שממנה אותו, כל עוד זה לא המצב אנחנו נמשיך בלופ של מאמן גנרי שגולדהאר או אנגלידיס מנחיתים פה.

בסדר. לי לא נראה שליצחקי היו סמכויות באמת. אולי יום אחד נדע.

תראה, אני לא יודע באמת. להבנתי, הכח היחידי שהיה ליצחקי ממש זה זכות וטו על שחקנים זרים ושהוא היה זה שממש התעקש על קניקובסקי. בניית הסגל מיוחסת לואן לובן שיצחקי על תקן של יועץ. אני לא אדבר כאילו ישבתי איתם בישיבות רכש, אבל למטיב הבנתי, לא חושב שהיה שם משהו "ביחד".

אה.... לא יודע. או שעושים משהו או שלא עושים אותו. אני לא אוהב לסדר את העובדות ככה שיהיו לי נעימות בעין. מכבי צריכה מנהל מקצועי שיהיה בר סמכות מעל המאמן. המאמן, מי שזה לא יהיה, צריך להגיע ולדעת שהוא לא "ריכוזי", אלא חי ומתנהל בתוך גבולות גזרה מסויימות. זה לא סתם כי אני אוהב את זה, אלא כי זה מודל מוכח שעובד ברוב הקבוצות בארופה, וזה מודל שעבד נהדר גם אצלנו. אז אפשר להביא מאמן "ריכוזי", כמו שאתה מגדיר את זה, ואם זה מצליח אז יופי (איביץ'), ואם זה לא (ואן לובן), אנחנו רואים כמה קשה למערכת להתאושש מזה. בעיקר כי הדמות הזו שצריכה לבצע את שינויי הפאזות האלה בין מאמן למאמן לא באמת קיימת (ע"ע יצחקי), וזה מבלי לדבר בכלל על התכנון לטווחים של מעבר לעונה הקרובה.

זה לא אתה מסדר את העובדות שיהיה נוח לך, חלילה. זה ככה קורה. היה ג'ורדי, דמות יחודית שממנה נגזר הכל. אחריו איביץ. זה נראה שהדמות בונה את התפקיד ומספר 2 הוא בהתאמה. מספר 2 יכול להיות מנהל מקצועי או מאמן. זה בעיקר תלוי מי מספר 1. המודל הזה עבד נהדר רק עם ג'ורדי. הוא עבד עם איביץ נהדר לא פחות ולך תגיד לאיביץ שהוא עובד בגזרה מסויימת שמישהו אחר קובע(ולא תקציבית). המודל המושלם כפי שהוא בראש שלך, לא יושם באמת, רק כשהיתה כאן אגדה, חלק מאצולת הכדורגל בכבודו ובעצמו. אם הסרבי הנוכחי יצליח, יותר סביר שהמנהל המקצועי הבא יהיה סרבי שמסתדר איתו. 

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בסדר. לי לא נראה שליצחקי היו סמכויות באמת. אולי יום אחד נדע.

והיום יש לו? לפי המאמן אני לא בטוח

בואו נעשה סדר. בעשור האחרון מכבי המתודית עם המנהל המקצועי לקחה 5, רבש 1, ברק בכר 4. 

סיטי, צלסי או ליברפול לוקחות תארים כי מאמן דומיננטי וריכוזי שהמנהל המקצועי הוא גלגל עזר עבורו. אולי הקללה שלנו היא לחשוב שג'ורדי ושלושה מאמנים מתחלפים שלוקחים ברצף- זאת הנורמה. לא, זאת לא הנורמה. ברק לקח 3 עם אסי רחמים מעליו.  

Just now, המכבייה said:

זה לא אתה מסדר את העובדות שיהיה נוח לך, חלילה. זה ככה קורה. היה ג'ורדי, דמות יחודית שממנה נגזר הכל. אחריו איביץ. זה נראה שהדמות בונה את התפקיד ומספר 2 הוא בהתאמה. מספר 2 יכול להיות מנהל מקצועי או מאמן. זה בעיקר תלוי מי מספר 1. המודל הזה עבד נהדר רק עם ג'ורדי. הוא עבד עם איביץ נהדר לא פחות ולך תגיד לאיביץ שהוא עובד בגזרה מסויימת שמישהו אחר קובע(ולא תקציבית). המודל המושלם כפי שהוא בראש שלך, לא יושם באמת, רק כשהיתה כאן אגדה, חלק מאצולת הכדורגל בכבודו ובעצמו. אם הסרבי הנוכחי יצליח, יותר סביר שהמנהל המקצועי הבא יהיה סרבי שמסתדר איתו. 

אז אני לא מסכים. זה עבד נהדר עם איביץ', כי איביץ' היה נהדר ברמה האישית, שזה אחלה, אבל ארגון טוב יודע לארגן את עצמו היררכית ככה ששינוי, כפוי או לא  - לא יגרום לזעזוע. זה לא קשור בכלל לכדורגל, אלא ש(גם) בגלל זה, קבוצות כדורגל מאורגנות באופן הזה. לא יודע למה אתה מדבר על מודל "מושלם" אצלי בראש. לא המצאתי כלום. מדובר במודל די סטנדרטי, שמכבי העתיקו (לשמחתנו), והוכיח את עצמו כמה פעמים תו"כ התקופה בה עזבו את הקבוצה מאמן אחר מאמן בנסיבות שונות ובגדול - מכבי לא נחלשה. ברגע שאתה נותן ל-"דמות" להשתלט על המועדון, אז את מגדיל מאוד את הסיכון; עיננו הרואות. ולא - מס' 2 לא יכול להיות המנהל המקצועי. זה מייתר מראש את התפקיד. מנהל מקצועי חייב להיות בעל סמכות מול המאמן, ובניגוד למאמן שהוא מינוי לטווח קצר (בפרט בקבוצה כמו מכבי, בה הצלחה מתרגמת די מהר להצעת עבודה בחו"ל), מנהל מקצועי יהיה פה לטווח ארוך.

ולא הייתי מגדיל במיוחד את עניין "אצולת הכדורגל". אצולת כדורגל באמת לא הייתה צריכה להתחיל במועדון זוטר בישראל אם למוצא שלה היה באמת משקל. צריך איש מקצועי (מה שקרויף היה) וכיסים עמוקים לשלם לו, מה שיש גם היום. גם מנספורד וביין הגיעו למכבי, למשל, וזה לא בגלל קרויף.

1 דקה לפני, turgi said:

והיום יש לו? לפי המאמן אני לא בטוח

לא. אמרתי מראש :) לא חושב שיש לו, אבל נראה.

Just now, חומץ בלסמי said:

אז אני לא מסכים. זה עבד נהדר עם איביץ', כי איביץ' היה נהדר ברמה האישית, שזה אחלה, אבל ארגון טוב יודע לארגן את עצמו היררכית ככה ששינוי, כפוי או לא  - לא יגרום לזעזוע. זה לא קשור בכלל לכדורגל, אלא ש(גם) בגלל זה, קבוצות כדורגל מאורגנות באופן הזה. לא יודע למה אתה מדבר על מודל "מושלם" אצלי בראש. לא המצאתי כלום. מדובר במודל די סטנדרטי, שמכבי העתיקו (לשמחתנו), והוכיח את עצמו כמה פעמים תו"כ התקופה בה עזבו את הקבוצה מאמן אחר מאמן בנסיבות שונות ובגדול - מכבי לא נחלשה. ברגע שאתה נותן ל-"דמות" להשתלט על המועדון, אז את מגדיל מאוד את הסיכון; עיננו הרואות. ולא - מס' 2 לא יכול להיות המנהל המקצועי. זה מייתר מראש את התפקיד. מנהל מקצועי חייב להיות בעל סמכות מול המאמן, ובניגוד למאמן שהוא מינוי לטווח קצר (בפרט בקבוצה כמו מכבי, בה הצלחה מתרגמת די מהר להצעת עבודה בחו"ל), מנהל מקצועי יהיה פה לטווח ארוך.

ולא הייתי מגדיל במיוחד את עניין "אצולת הכדורגל". אצולת כדורגל באמת לא הייתה צריכה להתחיל במועדון זוטר בישראל אם למוצא שלה היה באמת משקל. צריך איש מקצועי (מה שקרויף היה) וכיסים עמוקים לשלם לו, מה שיש גם היום. גם מנספורד וביין הגיעו למכבי, למשל, וזה לא בגלל קרויף.

לא. אמרתי מראש :) לא חושב שיש לו, אבל נראה.

עניתי לך בהודעה הבאה שלי בלי לדעת. אירגון ואירגון(רק אוהדי מכבי חולי אירגון, גם תופעה למחקר) אבל האירגונים הגדולים בעולם יפגעו ויעשו חושבים מחדש כשהמאמנים האגדיים שלהם יעזבו אותם. אנחנו לא אגדיים, אנחנו בדמי מפתח בקרית שלום, חיים מפילנטרופיה. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

בואו נעשה סדר. בעשור האחרון מכבי המתודית עם המנהל המקצועי לקחה 5, רבש 1, ברק בכר 4. 

סיטי, צלסי או ליברפול לוקחות תארים כי מאמן דומיננטי וריכוזי שהמנהל המקצועי הוא גלגל עזר עבורו. אולי הקללה שלנו היא לחשוב שג'ורדי ושלושה מאמנים מתחלפים שלוקחים ברצף- זאת הנורמה. לא, זאת לא הנורמה. ברק לקח 3 עם אסי רחמים מעליו.  

סיטי צ'לסי וליברפול אלה מועדונים בספירה אחרת לגמרי (ובליגה בה עובדים אחרת באופן כללי). השוואה של מכבי אליהם אינה מלמדת אותנו דבר.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

סיטי צ'לסי וליברפול אלה מועדונים בספירה אחרת לגמרי (ובליגה בה עובדים אחרת באופן כללי). השוואה אליהם אינה מלמדת אותנו דבר.

יש להם גם מנהלים בשטח, אצלנו אני לא בטוח שיש.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

סיטי צ'לסי וליברפול אלה מועדונים בספירה אחרת לגמרי (ובליגה בה עובדים אחרת באופן כללי). השוואה אליהם אינה מלמדת אותנו דבר.

והליגה פה? והיותו של ג'ורדי אבן שואבת למאמנים טובים? והעובדה שאיביץ, רבש ובכר לא היו זקוקים לאיזה מאסטרפליין שרק בקרית שלום חשבו עליה?מכבי נחלשה כשג'ורדי איבד את העניין וסוג של התמוטטה כשאיביץ עזב. היא על הרגליים בגלל הכסף הקנדי, ולא בגלל מודלים. 

Just now, turgi said:

יש להם גם מנהלים בשטח, אצלנו אני לא בטוח שיש.

ברור שיש אבל הם גלגלי עזר לקברניט שהוא המאמן. הם מייעצים, מביאים נתונים, ממליצים. ההחלטה היא של המאמן. לא היית יכול לכפות על איביץ זבוב. גם לא על ג'ורדי. הגדרות התפקיד במכבי כנראה נקבעות בשטח על סמך האיש החזק הקיים. ובסיטואציה כזאת, ברק לא מספר 2 נורא כל כך אולי. אולי, כי אי אפשר לדעת באמת.

4 דקות לפני, המכבייה said:

והליגה פה? והיותו של ג'ורדי אבן שואבת למאמנים טובים? והעובדה שאיביץ, רבש ובכר לא היו זקוקים לאיזה מאסטרפליין שרק בקרית שלום חשבו עליה?מכבי נחלשה כשג'ורדי איבד את העניין וסוג של התמוטטה כשאיביץ עזב. היא על הרגליים בגלל הכסף הקנדי, ולא בגלל מודלים. 

ואם הכסף הקנדי היה מושקע במנהל מקצועי טוב אחרי שקרויף "איבד את העניין", מצבנו כנראה היה טוב יותר, וכן, זה בגלל מודלים.

לא מבין את הזלזול הזה. "מודל" זה משהו שאתה משכפל, כי אתה רוצה לעבוד לפיו, ולא כי זה מצא חן בעינך באינסטגרם, אלא כי הוא עבד טוב (!) במסגרות אחרות דומות לשלך. במקרה שלנו הוא עבד טוב במסגרת שלנו ממש. כשאתה מחליט שזה לא חשוב - אתה מגדיל את הסיכוי שלך לקריסה.

Just now, המכבייה said:

ברור שיש אבל הם גלגלי עזר לקברניט שהוא המאמן. הם מייעצים, מביאים נתונים, ממליצים. ההחלטה היא של המאמן. לא היית יכול לכפות על איביץ זבוב. גם לא על ג'ורדי. הגדרות התפקיד במכבי כנראה נקבעות בשטח על סמך האיש החזק הקיים. ובסיטואציה כזאת, ברק לא מספר 2 נורא כל כך אולי. אולי, כי אי אפשר לדעת באמת.

אני לא בטוח שאתה צודק.

בסוף לכל מועדון יש מודל שונה, אבל אני לא יכול לחשוב על עוד דוגמה למועדון ענק (בקנה מידה לאומית) שנכנס לכזה סחרור מעזיבה של מאמן.

5 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, פיספסתי משהו שאמרת - קרויף היה "אבן שואבת" למאמנים טובים, כי הוא היה מנהל מקצועי טוב. זו בדיוק הנקודה - היה למכבי מנהל מקצועי טוב. בבקשה - תמנה מנהל מקצועי טוב, ותקטין את הסיכון שלך למינויים של דוניס בואכה ואן לובן כמו גם תקטין את הסיכוי לזעזוע במעבר מאחד לשני. נשמע לי כמו מודל טוב. שווה לנסות את זה.

ואם הכסף הקנדי היה מושקע במנהל מקצועי טוב אחרי שקרויף "איבד את העניין", מצבנו כנראה היה טוב יותר, וכן, זה בגלל מודלים.

לא מבין את הזלזול הזה. "מודל" זה משהו שאתה משכפל, כי אתה רוצה לעבוד לפיו, ולא כי זה מצא חן בעינך באינסטגרם, אלא כי הוא עבד טוב (!) במסגרות אחרות דומות לשלך. במקרה שלנו הוא עבד טוב במסגרת שלנו ממש. כשאתה מחליט שזה לא חשוב - אתה מגדיל את הסיכוי שלך לקריסה.

לי אין שום זילזול. אני רק מספר לך את מה שאתה יודע- המודל שלנו מאד גמיש בהתאם לאלפא בוי שהבאת. רק תקבל את הניואנס השונה שבו מכבי עובדת. מספר 1 הוא קדוש אבל צריך מספר 2. ומספר 1 משתנה בהתאם לזמינות בשוק, בהתאם למצבנו הלא מזהיר כמקום מאתגר כדורגלנית. ביין ובן לא שרדו כאן 3 שנים במצטבר. זאת ישראל. נוסעים בה לים המלח ולאילת, לא מבקרים במקדשי הכדורגל שלה. אז מיטש לא רוצה לחפש כל שנה וחצי גם מנהל וגם מנהל. הוא הבין את זה. 

5 דקות לפני, turgi said:

אני לא בטוח שאתה צודק.

בסוף לכל מועדון יש מודל שונה, אבל אני לא יכול לחשוב על עוד דוגמה למועדון ענק (בקנה מידה לאומית) שנכנס לכזה סחרור מעזיבה של מאמן.

יונייטד? לא היו שנים רעות לאייאקס? ליברפול שהחליפה אותם כמו גרביים 30 שנה? אולי באיירן היא היוצאת מהכלל וקבוצת רד בול. 

אני קצת לא מבין את גישת ה״לא ידעתם מה זה ג׳ורדי לפני גולדהאר אז תסתמו את הפה ותגידו תודה״.

כן, כל אוהד מכבי בעולם אומר תודה על העשור האחרון.

לא, זה לא אומר שאנשים חסינים מביקורת.

אגב הביקורת לגיטימית בדיוק בגלל שגולדהאר ממשיך להשקיע המון כסף ולכן עוד יותר לא ברור למה לא חוזרים למודל ההוא.

מילא היה אומר ״תקשיבו נמאס לי, אין כסף לדברים האלה כרגע. זה מה יש ותהיו חזקים״.

אבל זה לא המצב.

3 דקות לפני, המכבייה said:

לי אין שום זילזול. אני רק מספר לך את מה שאתה יודע- המודל שלנו מאד גמיש בהתאם לאלפא בוי שהבאת. רק תקבל את הניואנס השונה שבו מכבי עובדת. מספר 1 הוא קדוש אבל צריך מספר 2. ומספר 1 משתנה בהתאם לזמינות בשוק, בהתאם למצבנו הלא מזהיר כמקום מאתגר כדורגלנית. ביין ובן לא שרדו כאן 3 שנים במצטבר. זאת ישראל. נוסעים בה לים המלח ולאילת, לא מבקרים במקדשי הכדורגל שלה. אז מיטש לא רוצה לחפש כל שנה וחצי גם מנהל וגם מנהל. הוא הבין את זה. 

אה. לא יודע מה הוא הבין. את זה שהמועדון שלו קצת שבור היום הוא הבין? את זה שהמועדון שלו החזיק מעמד יפה למרות זעזועים לפני כן הוא הבין? עדיף לו לחפש מאמן כל חצי שנה מאשר לחפש מנהל מקצועי פעם ב-5 שנים כדי שיעשה את בשבילו?

5 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אגב, פיספסתי משהו שאמרת - קרויף היה "אבן שואבת" למאמנים טובים, כי הוא היה מנהל מקצועי טוב. זו בדיוק הנקודה - היה למכבי מנהל מקצועי טוב. בבקשה - תמנה מנהל מקצועי טוב, ותקטין את הסיכון שלך למינויים של דוניס בואכה ואן לובן כמו גם תקטין את הסיכוי לזעזוע במעבר מאחד לשני. נשמע לי כמו מודל טוב. שווה לנסות את זה.

הם הלכו על ביין, וגם על בן. הם היו אובר קווליפייד לפה והיו מבוקשים באי שממנו באו. הלוואי וימצאו. אני בעד. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

יונייטד? לא היו שנים רעות לאייאקס? ליברפול שהחליפה אותם כמו גרביים 30 שנה? אולי באיירן היא היוצאת מהכלל וקבוצת רד בול. 

לכולם יש כשלונות, אני לא חושב שאף אחד מהמועדונים פה היה בלי מנהל ומאמן שנתיים.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

עדיף לו לחפש מאמן כל חצי שנה מאשר לחפש מנהל מקצועי שיעשה את בשבילו?

בינגה לנעול