Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי החולוני said:

הכנה טובה למשחק וניהול חלש

גם הכנה חלשה.

הוא מתנהג כאילו אנחנו בשנת 2000 כמה שיותר שחקני התקפה יותר טוב.

הכנה מעולה, ניהול משחק בחצי שעה האחרונה - חושך

חבל, אם היה מבצע את החילופים שהיו טובים מאוד רבע שעה לפני, היה אפשר לעשות משהו.

הרבה היו שמחים על תיקו מול פ.ס.ו לפני המשחק..

לא יודע לגמרי איך לאכול אותו הרכב במפתיע והתקפי שנתן תפוקה והכנה מעולה, מצד שני תעשה חילופים בזמן!!

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עמד שווה מול פ.ס.וו, אבל המאמן הכי חלש שנחת כאן… עכשיו אני מבין איזה סוג אנשים זורקים חפצים למגרש

אתה מודד מאמן לפי משחק אחד (גם ההולנדי עמד יפה מול שחטאר)

תסתכל על התמונה המלאה - מה שאני רואה שהיכולת הכללית לא מספיק טובה, האם זה באשמתו? לא יודע, אבל יש לו חלק בכך.

אני מזכיר לך שרק לפני כמה ימים בנס לא היינו בפיגור 3-0 מול הפועל חיפה במחצית בגלל הרכב מזעזע שלו.

אני ממליץ להמתין לסוף העונה כדי להחליט.

לי כרגע נראה שזה לא זה, זה יכול להשתנות.

אני אישית שואף למאמן טוב יותר - זה כבר קרה הרבה פעמים בעבר.

החילופים היו סופר מאוחרים, אבל ההכנה למשחק הייתה טובה מאוד. הקבוצה עמדה שווה לגמרי לפ.ס.ו שגם אם היא לא מאריות אירופה היא עדיין בכמה רמות מעלינו. 

הספסול הממושך של גולסה לא ברור לי אבל מצד שני הרווחנו את בלטקסה בתור מגן שמאלי וסאבוריט בלם ואפילו את ביטון לפרקים תור המנהל משחק. 

עדיין הקיפאון הזה בזמן המשחק קורה כמה פעמים. ולצד הכנות מצויינות למשחקים יש גם פלופים רציניים דוגמת המחצית הראשונה נגד הפועל חיפה שהייתה ללא תגובה בכלל. בנית תבנית משחק אתה רואה מחצית ראשונה שאנחנו בלי אמצע ושאנחנו חשופים בכל התקפה אפשרית תבוא תעשה שינוי משהו. אפילו רק שינוי טקטי. 

באמת מרגיש לי שהוא יותר ואן לוון מסוזה. לזכותו יאמר שיש שיפור הגנתי מסוים, וגם ההתקפה מגיעה ליותר מצבים אבל עדיין זה מרגיש לא זה. מכבי צריכה לשאוף למשהו ברמה גבוה יותר. מהשחקנים האלה אפשר וצריך להוציא יותר (מדבר בעיקר על הליגה אבל גם אתמול עם איך שהמשחק התפתח אפשר היה להוציא קצת יותר). 

מאמן מצויין, הלוואי ויישאר, הוציא את המקסימום מסגל מוגבל בכמה דרגות מההולנדים. שחקנים רצו כמו משוגעים בזכותו .

לא מסכים עם כל הדעות פה נגדו. הוא לא בנה את הסגל והוציא מים מהסלע. יש לו רעיונות וחושב מחוץ לקופסא. אחלה קרסטאיץ'.

כמובן שהוא לא חף מטעויות, אבל את זה אפשר לומר על כל מאמן.

לפני8 שעות , הישראלי היפה said:

אתה מודד מאמן לפי משחק אחד (גם ההולנדי עמד יפה מול שחטאר)

תסתכל על התמונה המלאה - מה שאני רואה שהיכולת הכללית לא מספיק טובה, האם זה באשמתו? לא יודע, אבל יש לו חלק בכך.

אני מזכיר לך שרק לפני כמה ימים בנס לא היינו בפיגור 3-0 מול הפועל חיפה במחצית בגלל הרכב מזעזע שלו.

אני ממליץ להמתין לסוף העונה כדי להחליט.

לי כרגע נראה שזה לא זה, זה יכול להשתנות.

אני אישית שואף למאמן טוב יותר - זה כבר קרה הרבה פעמים בעבר.

אני ממש לא מסתכל רק על משחק אחד. מאז שהוא הגיע השגנו את אותו מספר נקודות כמו של חיפה והגענו לחצי גמר בגביע. 

אתה זה שמסתכל על משחק אחד (או יותר נכון מחצית אחת). אפשר להגיד שגם אתמול יכלנו להוביל 3-0 עם הקורה של פריצה, ההחמצה שלו באחד על אחד וההחמצה של ביטון. זה הכדורגל. 

גם אני חושב שצריך לחכות עד לסוף העונה, אבל מפה ועד להגיד שהוא פטריק/וידיגל זה לשלשל מהמקלדת.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני ממש לא מסתכל רק על משחק אחד. מאז שהוא הגיע השגנו את אותו מספר נקודות כמו של חיפה והגענו לחצי גמר בגביע. 

אתה זה שמסתכל על משחק אחד (או יותר נכון מחצית אחת). אפשר להגיד שגם אתמול יכלנו להוביל 3-0 עם הקורה של פריצה, ההחמצה שלו באחד על אחד וההחמצה של ביטון. זה הכדורגל. 

קורה של שרן

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

המלחמה ברוסיה טרפה לו את הקלפים גם לאחר שרוסיה תורחק מכל ספורט עולמי.

אל תבנה על זה.. גרמניה הנאצית אירחה אולימפיאדה. בסוף, זה הכל אינטרסים של כסף וכוח

6 דקות לפני, snufkin said:

אל תבנה על זה.. גרמניה הנאצית אירחה אולימפיאדה. בסוף, זה הכל אינטרסים של כסף וכוח

אל תשכח גם מי אירח את המונדיאל האחרון… 

רק מדגיש את הטענה שלך ומחבר יותר מידי דברים דומים..

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

גם אני חושב שצריך לחכות עד לסוף העונה, אבל מפה ועד להגיד שהוא פטריק/וידיגל זה לשלשל מהמקלדת.

אם אתה משווה את מספר הנקודות לזה של חיפה, אז גם להולנדי עונה שעברה היו (נדמה לי) אפילו יותר נקודות משל חיפה.

גם אז היכולת הייתה רעה מאוד! המצב די דומה

אתה כתבת שציינת לטובה שהקבוצה עמדה יפה אתמול, גם עונה שעברה עמדנו יפה מול שחטאר - שוב מצב דומה לעונה שעברה.

שוב, אני שם  בצד את כל הנתונים (כי זה בדיוק כמו עונה שעברה).

לפי היכולת, ממה שאני רואה עד עכשיו אני ממש לא מתלהב ממנו.

לא אומר שהוא רע, הוא גם לא פטריק או וידיגל, אבל הוא לא איזה משהו מיוחד כמו מאמנים אחרים שהיו פה

פשוט אנחנו צריכים לשאוף למאמן טוב יותר

יש בו דברים טובים, אבל גם רעים מאוד.

לי נראה שמאמן כזה לא ייקח אותנו לאליפות

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם אתה משווה את מספר הנקודות לזה של חיפה, אז גם להולנדי עונה שעברה היו (נדמה לי) אפילו יותר נקודות משל חיפה.

גם אז היכולת הייתה רעה מאוד! המצב די דומה

אתה כתבת שציינת לטובה שהקבוצה עמדה יפה אתמול, גם עונה שעברה עמדנו יפה מול שחטאר - שוב מצב דומה לעונה שעברה.

שוב, אני שם  בצד את כל הנתונים (כי זה בדיוק כמו עונה שעברה).

לפי היכולת, ממה שאני רואה עד עכשיו אני ממש לא מתלהב ממנו.

לא אומר שהוא רע, הוא גם לא פטריק או וידיגל, אבל הוא לא איזה משהו מיוחד כמו מאמנים אחרים שהיו פה

פשוט אנחנו צריכים לשאוף למאמן טוב יותר

יש בו דברים טובים, אבל גם רעים מאוד.

לי נראה שמאמן כזה לא ייקח אותנו לאליפות

שוב, לפטריק היה סגל יותר טוב עם פשיץ׳, טיבי, יוני ופרץ. פטריק קרס בפלייאוף ועדיין לא ידע לשנות כלום. 

קרסטאיץ׳ מנסה בכל משחק מערך חדש ושיטה חדשה, מנסה למצוא פתרונות ומוציא משחקנים את המקסימום מהסגל החלש. 

כרגע הוא לא קרס כמו פטריק. אם זה יקרה אני אסכים איתך, אבל כרגע זה לא ככה.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שוב, לפטריק היה סגל יותר טוב עם פשיץ׳, טיבי, יוני ופרץ. פטריק קרס בפלייאוף ועדיין לא ידע לשנות כלום. 

קרסטאיץ׳ מנסה בכל משחק מערך חדש ושיטה חדשה, מנסה למצוא פתרונות ומוציא משחקנים את המקסימום מהסגל החלש. 

כרגע הוא לא קרס כמו פטריק. אם זה יקרה אני אסכים איתך, אבל כרגע זה לא ככה.

רשמתי והסכמתי איתך שהוא לא פטריק.

אבל מה שקובע בעייני זה לא רק קצב צבירת הנקודות.

מסתכל על התמונה הכוללת - יכולת, הרכבים נכונים, ניהול משחק, חילופים ועוד.

בחלק מהדברים האלו הוא לא מצטיין.

אני רוצה מאמן שיכול וייקח אותנו לאליפות, איתו זה סימן שאלה גדול אם הוא מסוגל.

נראה בפלייאוף, זה המבחן שלו.