Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

5 דקות לפני, קמחי said:

הוא משנה כמעט מדי משחק את ציוות הבלמים ומקבל בתמורה חוסר תיאום ותקשורת

קרדיט מוגזם לטל בן חיים וחוזז תו"כ מחיקה של קוואס

שרף את פריצה למשך משחקים לא מוגבל עם אפס תמורה של חלאיילה

גולסה נמחק גם כן ואנחנו משחק אחרי משחק מתקשים לשלוט בקצב המשחק

אפשר לעבור משחק משחק, ופרט להשפעה הקוסמית עם ג'ורג'ה, החילופים שלו לרוב מזיקים

הציוות בלמים- מאז שסבוריט חזר הוא נותן את המפתחות בהגנה לאותה רביעייה.

קוואס כ''כ מעצבן אותי כשהוא משחק אני באשכרה מעדיף את טב''ח עליו עם הקרדיט המוגזם (ההכי פחות גרוע משחקני הקו שלנו- וזה עוד סיבה למה לשחק בלי שחקני קו אבל הבעיה היא שב4-4-2 אנחנו שוב חשופים מאוד מאחור) לפחות הביא טיפה מספרים.

אני מתקשה להאמין לזה שקוואס גדל בכדורגל ההולנדי- לא תורם בלחץ. מתנהל כ''כ לאט- וזה שכל הגולים שלנו באים ממשחק מהיר

לגבי חוזז הוא כבר בקושי משחק וגם איתו הוא הביא רענון בהתקפה וזה בלי להתייחס לתרומה ההגנתית שלו- הוא וגררו (שחבל שלא הצליח לאפס אותו) היחידים ששווים שם לחץ בחלק ההתקפי 

לגבי פריצה מרגיש לי ההיפך- כל הרעש תמיד הגיע מהסוכנים שלו 

לגבי גולסה מסכים אם הוא כשיר צריך להלחים להרכב יכול להיות שהוא שומר אותו לפלייאוף- בכל מקרה מוזר שהוא לא בהרכב

24 דקות לפני, פנחס שוף said:

כי זה דומה למקרה פטריק ואנשים סקפטים

אבל זה ממש לא דומה. פטריק לקח קבוצה ופשוט החזיר אותה לשחק את השיטה של איביץ', וזה די הצליח לו כי גם היה לו את דור פרץ ויונתן כהן.

כשהתחיל את העונה הזאת הוא ניסה להנחיל את השיטה שלו וכשל כישלון חרוץ.

מנגד קרסטאיץ' בונה כאן משהו מאפס, והרעיונות הטקטיים שלו פחות או יותר עובדים טוב.

התוצאות של פטריק היו שקריות, התוצאות של מלאדן אמיתיות.

פטריק שיחק אותו דבר גם כשהחליף את דוניס וגם בפתיחת העונה

אותו כדורגל אפור וחסר מעוף, עונה שעברה זה התקבל על הדעת כי עד הפלייאוף אסף נקודות בקצב רצחני

בוא נגיד ככה, אם העונה נגמרת עכשיו ואני ג'ורדי שצריך לקבל החלטה, מלאדן לא ממשיך

יש לו עד סוף העונה להראות שהוא ראוי

אותי מעניין מה ה-SAY של יצחקי בעניין. אם הוא לא בעל סמכות לקבוע אם המאמן מתאים או לא התפקיד שלו לא באמת נחוץ

- לא מרגיש שהקבוצה קרובה לשלוט בקצב. 

יותר מדי דקות ביותר מדי משחקים אתה פשוט לא מרגיש בטוח, וזה לא עניין של x בלם או y בלם. זה איך שהקבוצה עומדת במגרש. בשנים האחרונות גם במשחקים החלשים שלנו הייתי מרגיש שהכדור אצלנו, שאנחנו נקבע מתי להניע, מתי יותר מהר, מתי יותר לאט… עכשיו זה פשוט לא תלוי רק בנו. 

- המסירות עם השוער ברחבה תחת לחץ כתוצאה מזה שאין אפשרויות מסירה ובקושי מצליחים לצאת קדימה בלי התקף לב. אני מאוד בעד מסירות קצרות מאחורה ולא להעיף כדורים אבל זה מבוצע באופן מוגזם ורשלני, ולא השחקנים אשמים בזה. 

- עצם זה שבתקשורת מהללים את הדרבי הזה מבחינת הכדורגל אומר דרשני. הדרבי הכי שיוויוני בשנים האחרונות. יכול היה בקלות להיגמר הפוך. 

ואחרי הכל צריך לתת עוד זמן כדי לקבל החלטה, כי יש גם דברים טובים.

קשה לי מאוד עם הניהול משחק שלו.

אני גם פשוט לא יכול להבין את הסיפור עם גולסה. הקשר הכי טוב בארץ ללא עוררין כשהוא כשיר, איך הוא לא משלב אותו אפילו לא לדקה בדרבי כזה? עוד לא התחלתי לדבר אפילו על משחק ההגנה הזוועה שלנו, גלזר היחיד שתפקד היום הגנתית.

עם כל זה המאזן שלו בליגה כרגע עומד על 6 ניצחונות, 2 תיקו והפסד. יחס שערים 18:11. 

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

פטריק שיחק אותו דבר גם כשהחליף את דוניס וגם בפתיחת העונה

אותו כדורגל אפור וחסר מעוף, עונה שעברה זה התקבל על הדעת כי עד הפלייאוף אסף נקודות בקצב רצחני

בוא נגיד ככה, אם העונה נגמרת עכשיו ואני ג'ורדי שצריך לקבל החלטה, מלאדן לא ממשיך

יש לו עד סוף העונה להראות שהוא ראוי

אותי מעניין מה ה-SAY של יצחקי בעניין. אם הוא לא בעל סמכות לקבוע אם המאמן מתאים או לא התפקיד שלו לא באמת נחוץ

לא דומה בכלל לפטריק שהיה סגל הרבה יותר טוב (עונה שעברה)

היה מקובע על 4:3:3 קיצוני עם רגל הקו רוב העונה ומכבי חרקה ואחד דור פרץ בעונה אדירה סחף אותנו לבד.

מכבי של קראסטאיץ עם סגל סופר בעייתי ודבר אחד אפשר להגיד עליו בוודאות - הוא ממש לא מקובע כמו פטריק.

4:3:3 4:4:2 יהלום 532 523 מה הוא לא מנסה...

נכון יש בעיות בהגנה, אבל זה עניין של סגל בעיקרון.

לפני4 שעות , matis said:

לא דומה בכלל לפטריק שהיה סגל הרבה יותר טוב (עונה שעברה)

היה מקובע על 4:3:3 קיצוני עם רגל הקו רוב העונה ומכבי חרקה ואחד דור פרץ בעונה אדירה סחף אותנו לבד.

מכבי של קראסטאיץ עם סגל סופר בעייתי ודבר אחד אפשר להגיד עליו בוודאות - הוא ממש לא מקובע כמו פטריק.

4:3:3 4:4:2 יהלום 532 523 מה הוא לא מנסה...

נכון יש בעיות בהגנה, אבל זה עניין של סגל בעיקרון.

צודק 

הוא מנסה להוציא את המירב מהסגל, לא עלה על שיטה בדוקה שיכולה להוציא את המיטב מהסגל אז הוא מנסה

הוא דגל בשיטת ה2 קיצונים בהתחלה, הבעיה שאין לו 2 קיצונים ברמה הרצויה לשיטה הזאת

עכשיו הוא גילה את היהלום שגם היא כזאת ככה 80 אחוז עדין יש איתה קצת בעיות כי המגינים חשופים אבל נראה לאט לאט

לפני5 שעות , קובי השועל said:

קשה לי מאוד עם הניהול משחק שלו.

אני גם פשוט לא יכול להבין את הסיפור עם גולסה. הקשר הכי טוב בארץ ללא עוררין כשהוא כשיר, איך הוא לא משלב אותו אפילו לא לדקה בדרבי כזה? עוד לא התחלתי לדבר אפילו על משחק ההגנה הזוועה שלנו, גלזר היחיד שתפקד היום הגנתית.

עם כל זה המאזן שלו בליגה כרגע עומד על 6 ניצחונות, 2 תיקו והפסד. יחס שערים 18:11. 

חימם אותו במשך חצי שעה והחזיר אותו לספסל, שחקן כזה שהיה יכול לגמור אותם הרבה לפני

מודה שקשה לי לבוא בטענות לניהול המשחק שלו כי אני ממש יכול לדמיין אותו מסתכל לספסל בתסכול ואומר לעצמו "את מי לעזאזל אני מכניס?!".

מצב הסגל זוועה

6 דקות לפני, BRoi said:

ביזיון שגולסה לא עלה לשחק במקום שמיר אתמול במחצית השנייה

קלאסי שיעבור לנסיכות הנגב וישתה שם מיץ קסמים שיעבור אותו לשירות מלאה

קשה לי לבוא בטענות כלפיו, כשהקבוצה משחקת עשור ב4-3-3 ואין לו שחקן אגף אחד (ראוי) הוא מנסה דברים חדשים

על פניו יהלום באמצע מתאים לחומר השחקנים 

2 חלוצי קלאצ עם שמיר ביטון גבי ודן זה אחלה 

אבל אתה חייב הגנה ברזל בשביל זה 

פה הוא כושל? לא בטוח, אומנם הוא מנסה הרבה צמדים בהגנה ולא תופס לו אבל לפחות הוא מנסה 

אני גם מאמין שהוא בודק צימודים כי העונה הזאת כבר גמורה והוא רוצה לדעת מה החומר שיש לו לשנה הבאה 

מוקדם מידי לשפוט אותו והמזל שהולך איתו בינתיים נותן לו אוויר אבל אני מקווה מאוד שסה יכנס להרכב חזק וייצב את האמצע 

32 דקות לפני, boys77 said:

חימם אותו במשך חצי שעה והחזיר אותו לספסל, שחקן כזה שהיה יכול לגמור אותם הרבה לפני

זה היה מוזר. דיברנו בינינו ואמרנו שאולי גולסה הרגיש משהו איזו פציעה מרוב שזה היה ברור שהוא חייב להיכנס.

הפועל נתנו אתמול משחק מעולה- לחץ,הנעת כדור,תקתוקים, ראשונים לכל כדור חוזר ואני ראית אותם מידי פעם העונה- הם לא כאלה טובים. נטו מאמן שלא ידע להגיב. הסגל אומנם חלש אבל יש לו חלק גדול בהתבטלות הזאת.

גם אתמול וגם נגד חיפה אין אוהד שלא ראה ששמיר כבר גמור ושצריך להכניס במקומו את גולסה, הזוי בעיניי שלא הוא ולא אף אחד בצוות המקצועי זיהה את זה גם. לא היה חסר הרבה אתמול בשביל שנפסיד גם את המשחק הזה, וזה לגמרי עליו בעיניי.

יש הרבה דברים שלא ברורים לי, בין אם זה בראייה הוליסטית - מכבי שלו לא שולטת במשחק כמעט אף פעם, לא משנה היריבה, ובין אם זה לגבי החלטות נקודתיות - גולסה/פריצה/קוואס וכו'. אבל, כל זה צריך להיכנס לתוך המסגרת שבה הבנאדם קיבל פאזל שאי אפשר לפתור אותו. החתיכות פשוט לא משלימות אחת את השנייה. הדוגמא הכי רלוונטית היא דן ביטון, שחקן שאמור להיות אחד המשמעותיים בסגל, יכול לפרוח רק במערכים שגורמים להרבה מאוד שחקנים, ובכלל לקבוצה, להראות לא טוב. 

באובר אול, קרסטאיץ' מביא את הנקודות ולמרות שאתמול זה קרה עם לא מעט המזל הוא עושה את זה עם רצף טעויות שיפוט פסיכי נגדו. אני לא יכול להגיד את זה בלב שלם, אבל מבחינתי נכון לרגע זה מגיעה לו ההזדמנות בעונה הבאה.

הדרבי הזה היה הכי שווייוני בשנים האחרונות. 

בקלות היה יכול להיגמר הפוך אם איינבינדר לא מתחרבן מול שער ריק .

ואז כל הפורום אומר שהוא צריך ללכת.

לא רואה משו מיוחד ממנו מאז שהגיע- לא מצליח למצוא את השיטה ולא מצליח למצוא את ההרכב.

וכל אלה שמתלוננים על הסגל- תגידו אתם רציניים? לזיו אריה יש חרא סגל , לנו יש סגל טוב (לא מדהים אבל כן טוב) שצריך הכוונה ושיטה.

וזה הוא לא מצליח למצוא.

לכן, עם כל הצער, אם לא יקרה משו לא צפוי בפלייאוף אין טעם להמשיךץ

בניגוד לקודמיו בתפקיד מאז איביץ', מדובר במאמן. הבעיה היא שאני לא סגור בכלל אם מאמן מספיק טוב למכבי.

הוא כן עובד ומתאים את עצמו לכל משחק, מכבי בתקופתו פותחת טוב מאוד משחקים אבל מסיימת בצליעה. מול חיפה זה היה ברור אבל גם מול פ"ת, ק"ש, נתניה והפועל

מכבי נראתה רע מאוד ב-20 דקות האחרונות בזמן שהוא לא מגיב בכלל למה שקורה על הדשא בדקות הרעות.

בעייתי מאוד.

אנשים שוכחים שעם איביץ חרבנו באירופה שהגיע וגם אותו רצו לזרוק.

חכו, את המבחן שלו הוא יעשה אם ישאר בעונה הבאה לא העונה, תנו לו לבנות קבוצה (כרגע הסקאוטינג שלו פוגע) ונראה איך הקבוצה תראה. 

זה סוד שההגנה שלנו היתה פח לפני ואחרי? אולי הבעיה היא לא המאמן לא חושבים ככה? ג'ראלדש ונחמיאס חלשים מאוד, סבוריט שכולם פה בונים עליו כבלם היה חלש מאוד בדרבי אז מה המאמן אשם פה? שבלם לא שומר על החלוץ שלו ברחבה זה רק על הבלם.

מעבר לזה שלדעתי הוא מאמן טוב ואנחנו נהנה ממנו, הצוות שלו גם מעולה. 

1 hour ago, קמחי said:

קלאסי שיעבור לנסיכות הנגב וישתה שם מיץ קסמים שיעבור אותו לשירות מלאה

בקיץ רב"ש אצל אלונה ומביא איתו את כנען.

את גולסה אולי נראה בהפועל.

הדבר היחיד שמפריע לי זה גולסה.

שמיר כבר היה עייף בשלב כלשהו ורק בסוף בסוף ייני נכנס.

אני בכלל הייתי מכניס את ייני במקום נחמיאס

ואת גולסה במקום שמיר.

לגבי זה שהוא בוחר הרכב שעוזר רק לביטון ופוגע בשאר אז אני לא מסכים עם זה

פריצה נראה יותר יותר טוב וגם גבי

אפילו גראלדש אתמול הכניס כדור טוב והיה יותר פעיל בהתקפה.

מאמן שלא מגיב ולא יודע לשנות שיטה תוך כדי הוא לא מאמן למכבי.

אחרי אתמול כל הקרדיט שהיה לי אליו נגמר.

מקווה שיבינו את זה במכבי ולא יחזור מקרה ואן לאבן.

אני חושב שעם הסגל הקיים הוא מצליח להוציא את המיטב. אין ספק שגם תוך כדי משחק ובמיוחד אחריו רואים גם את הדברים שהיה צריך להגיב. אבל כשההגנה כל כך חלשה ( הופעה חלשה מאוד של נחמיאס) גם הפוקוס שלו וגם השחקנים מסתכלים אחורה. משחק הלחץ והשליטה בכדור מושפעים מזה. ולמרות ההופעה של נחמיאס הוא חייב לשחק. הוא העתיד שלנו וגם בהווה הוא היחיד מתוך ההגנה שיש לו את המהירות. הניסיון יגיע עם המשחקים. נקווה שזה יוסיף ביטחון אבל זה חייב להיות עם נחמיאס. העונה הזו היא סוג של בנייה תוך כדי תנועה. ובלי לחפש להקל על ההגנה רואים גם בדרבי שהכול מתחיל מאמצע. גלזר מנצח בלא מעט מאבקים אבל גם מאחר לא מעט לכדור. אני מאוד אוהב שהמאמן מתווה להם את השיטה של לדחוף את הכדור קדימה. גם במצב של 1:0 וגם ב-2:1 היו הזדמנויות  של הגדלת התוצאה ע"י זה שעברנו את הלחץ שלהם מכורים שדחפו מאמצע. נחמיאס בגול השני שגה גם בכדור שהעביר וגם בסגירה על אזולאי ( למרות שהיה נבדל וימתחו את הקווים איך וכמה שהם רוצים...) יכול להיות שהחילופים צריכים להיות מוקדמים יותר. אני חשבתי כבר במחצית שיובנוביץ צריך להיכנס במקום אלמוג אבל בסוף השינוי המאוחר הביא את החטיפה של אלמוג שהחלה את הגול השני, יובנוביץ נכנס טרי. יכול להיות וגם אני חושב שגולסה היה צריך להיכנס. האמצע תמיד צריך להיות טרי וזה המאמן צריך לשפר. בגדול הוא הרבה יותר מגוון מואן לובן . דרבי הכי מאוזן מזה שנים. הפועל ידעו לנצל כל חולשה שלנו. הורג אותי הגולים הרכים שאנחנו מקבלים... הגדול הראשון היה צריך להימנע הרבה לפני. דווידזדה היה צריך לתת גוף אח"כ לבעוט כדור החוצה או לחלל ואז להתווכח עם הקוון אם יצא או לא... ההגנה בסגירה והרחקות של ילדים ב. ברור לי שזה עניין של ניסיון אבל 29 שערים שאנחנו סופגים זה יותר מידיי. התחושה היא שכל התקפה של היריבה הוא חצי גול ואני מאמין שגם בקרב השחקנים יש את התחושה הזו,  במיוחד שחקני הקישור שהולכים אחורה ונותנים את השליטה ליריבה. שמח שאנחנו מנתחים ומסתכלים על הפגמים אחרי ניצחון.

21 דקות לפני, רן יעקובי said:

מאמן שלא מגיב ולא יודע לשנות שיטה תוך כדי הוא לא מאמן למכבי.

אחרי אתמול כל הקרדיט שהיה לי אליו נגמר.

מקווה שיבינו את זה במכבי ולא יחזור מקרה ואן לאבן.

"לא יודע לשנות שיטה" מההה?

הוא פה חודש ושינה יותר שיטות מכל השיטות ששיחקנו מאז שוטה ארבלדזה... על מה אתה מדבר?

אם יש משהו שהוא עושה זה משנה שיטות.

גם אתמול לקראת סוף המשחק עבר מ442 ל433 שיובנוביץ לבד בחוד טבח ימין וקניקובסקי שמאל