Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

28 דקות לפני, Emmanuel said:

אני חולה עליו אבל למה זה נראה שהוא עונה להם תוך כדי שהוא רואה נטפליקס

כי יש מצב זה מה שקרה(והאמת שדי מגיע לרוב ה"עיתונאים" הישראלים ובמיוחד אגודלו והסנג'ר של צנציפר ובמיוחד לזה שלא הבין את הרמז לשחרר מהנושא של אצילי&מיכה).

אבל אני חייב לפרגן לרז אמיר שבסה"כ השאלות שלו היו רוב הזמן לעניין.

נ.ב המאמן נראה אחלה גבר שבעולם ואחד שיצליח ליישר אותם לקבוצת כדורגל סבירה.

כיף לראות את מיטש. את הרוגע, תפיסת העולם(מתן ההזדמנות לפטריק וההשוואה לעיתונאים), ואפילו את חוסר הרצון שלו לחבוט באנשים בפומבי(מיכה ואצילי). אם הוא לא מודאג מהאנגלית של המאמן, אז גם אני לא מודאג. מיטש ראיין אותו והבין את מה שהוא צריך להבין. 

איך עיתונאים אוהבים לשאול שאלות שהם יודעים בדיוק מה התשובה שהם יקבלו.

לחצי מהשאלות היה אפשר לשים רובוט עם מחולל תשובות אקראי שהיה עונה במקום.

היה פה דיון ארוך על התפקיד של יצחקי וכמה כוח יהיה לו אז אולי התשובה של קרסטיץ׳ במסיבת עיתונאים עונה על זה:

צטט

“חיזוק בינואר? זו החלטה של ברק והצוות. כרגע צריך לבחון את המצב הנוכחי, דברים פתוחים״.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היה פה דיון ארוך על התפקיד של יצחקי וכמה כוח יהיה לו אז אולי התשובה של קרסטיץ׳ במסיבת עיתונאים עונה על זה:

עוד תשובה גנרית שלא היתה יכולה להיות אחרת כשאתה שואל מאמן שהרגע הגיע באמצע העונה לגבי רכש.

1 דקה לפני, שי123 said:

עוד תשובה גנרית שלא היתה יכולה להיות אחרת כשאתה שואל מאמן שהרגע הגיע באמצע העונה.

זה שהוא מדבר על יצחקי כסמכות לרכש אולי מעיד על זה שהוא לא בובה.

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

המאמן הזה מזכיר לי מישהו, מישהו מהטלויזיה.

מאז שהודיעו שהוא מונה אני מנסה להיזכר למי הוא דומה.

אלון נוימן משודרג

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

המאמן הזה מזכיר לי מישהו, מישהו מהטלויזיה.

מאז שהודיעו שהוא מונה אני מנסה להיזכר למי הוא דומה.

הקול שלו ממש מזכיר את ההוא מסירטוני הממים - שמראיין 2 מוגבלים וצוחק להם בפרצוף

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

“חיזוק בינואר? זו החלטה של ברק והצוות. כרגע צריך לבחון את המצב הנוכחי, דברים פתוחים״.

בקיצור, לא יהיה חיזוק

20 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בקיצור, לא יהיה חיזוק

הפוך גוטה

לפני1 שעה , אורלנדו בלוף said:

כן, אבל את זה כבר ידענו. רציתי לשמוע תשובה קצת יותר רחבה והוא העדיף לא לדוש בזה. חבל.

מה ציפית שהוא יענה?

ענה תשובה קצרה ולעניין

ובתכלס הוא צודק, עברה שנה וחצי שנה אין לו מה להיכנס לזה עכשיו

סיכום של המסיבת עיתונאים:

יש לנו מאמן שנראה קשוח מאוד. מאמן שאני מעריך שמבין בהגנה, ענה על הכל בעניינית כמובן קצת דברי חנופה לקהל "כולם יודעים מי זאת מכבי באירופה", "הקהל הכי גדול" בלה בלה בלה... הפתיע אותי שהוא דיבר בגרמנית וגם אני קצת נבהלתי בהתחלה, אבל מיץ' הבהיר שהוא יודע אנגלית מספיק טוב אז קצת נרגעתי. 

לגבי מיץ', באמת בורכנו, לא משנה כמה ידברו עליו ואיזה שמועות יריצו וכמה ביקורת לנו בעצמנו יש לפעמים, זה בהחלט נס ומתנה משמיים. חוץ מהקטע של הרכש (שחקנים וצוותי אימון) שלדעתי קצת ערבב שם, ענה יפה על הכל. הסביר מצוין למה לא הגיע או לא ראו אותו עד עכשיו ושזה לא קשור למידת ההתלהבות שלו מניהול הקבוצה. הקשר שלו אלינו ולמדינה הוא הרבה יותר עמוק מכל הצלחה עסקית או ספורטיבית כזאת או אחרת. העקיצה לגבי העיתונאים שיגיעו לקנדה הרגה אותי חחח רואים גם שיש לו הערכה גדולה מאוד לברק שמעמדו הולך ומתחזק בקבוצה, שזה גם דבר חיובי לדעתי. וכמובן ששום דבר לא סגור העונה ואפשר עוד להילחם גם על האליפות. הוא מצפה שנמצא את הפוטנציאל שלנו, רמז לשחקנים שהגיע זמן to step up כמו שאומרים. 

אבל מכל מה שהוא אמר בראיון היום אני אלך לישון עם משפט אחד: 

"I don't like losing...  that's an existential thing. I don't win to the extent where I'm tired of it. I wake up in the morning and I wanna win":wubyellow3:

צטט

גולדהאר דיבר על השליטה של הסרבי באנגלית: "היו לנו מאמנים שלא ידעו אנגלית כשהם הגיעו לכאן. אני חושב שזאת הפתעה מסוימת. קרסטאיץ' מבין אנגלית טוב, אני חושב שהוא הבין אתכם במסיבת העיתונאים. הוא העדיף לענות בשפת אמו, אבל אני חושב שהוא יודע אנגלית ברמה מספיק טובה כדי לתקשר באופן ישיר עם השחקנים. לקחנו את זה בחשבון כשהחלטנו למנות אותו. הוא איש חכם מאוד. הוא הבין הרבה דברים בחיים שלו. אל תזלזלו בקרסטאיץ', אני חושב שזאת לא תהיה בעיה".

מאכזב שהמאמן לא יודע אנגלית. לפי הציטוט נשמע שגם מיטש מופתע מהעניין.. 

43 דקות לפני, Adir12 said:

מה ציפית שהוא יענה?

ענה תשובה קצרה ולעניין

ובתכלס הוא צודק, עברה שנה וחצי שנה אין לו מה להיכנס לזה עכשיו

אבל חיכינו למוצא פיו שנה וחצי.

לא מצפה לכלום, סתם רציתי לדעת מה היה מאחורי הקלעים. מה שכן אפשר לומר במסגרת מכבדת וכו'.

5 דקות לפני, Zizou said:

מאכזב שהמאמן לא יודע אנגלית. לפי הציטוט נשמע שגם מיטש מופתע מהעניין.. 

זה לא מה שגולדהאר אמר אבל, הוא אמר בתרגום ישיר  ש"אתם עלולים להיות מופתעים מהאנגלית של מלאדן".  הציטוט לא נכון

2 דקות לפני, Krishi said:

זה לא מה שגולדהאר אמר אבל, הוא אמר ש"אתם תופתעו לגלות מרמת האנגלית של מלאדן".  הציטוט לא נכון

אם הוא מבין אנגלית למה העיתונאים שאלו שאלות בעברית שתורגמו לסרבית, במקום לשאול שאלות באנגלית?