Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

Just now, thunderbolt said:

הוא כנראה פשוט מאמן לא מאוד מנוסה בשלב הזה, אבל עם פוטנציאל להפוך למישהו ממש טוב. גם הצוות שלו מאוד רציני.

קשה קשה להוציא משהו מהסגל הלא מאוזן הזה

Just now, מכביסט לעד said:

משנה מערכים בקצב מסחרר בניגוד לעקשן לפניו. באמת שאין לי מושג.

כאילו מיץ׳ אמר אני עכשיו מביא ההפך הגמור ממה שהיה

אף פעם לא ראיתי קבוצה ישראלית משחקת 4-2-4.

קצת דפוק, נועז וכרגיל בנוהל בית זונות הגנתי.

מהרגע דיברנו ל443 הכל נראה טוב יותר, וליתר דיוק-מהרגע שקיבלנו את גולסה.

3 דקות לפני, קמחי said:

אף פעם לא ראיתי קבוצה ישראלית משחקת 4-2-4.

קצת דפוק, נועז וכרגיל בנוהל בית זונות הגנתי.

מהרגע דיברנו ל443 הכל נראה טוב יותר, וליתר דיוק-מהרגע שקיבלנו את גולסה.

גולסה וקוואס גמרו אותם

היהלום יכול לעבוד טוב כשיש לך שחקנים בקישור שמרוויחים כדור בחצי היריבה כמו גולסה, שחר, נידם ושמיר ולא ביטון, חוזז וגבי. א'-ב' בכדורגל ואין לי מושג מה מלאדן חשב לעצמו.

ג'ורג'ה יובאנוביץ' לא קיבל כדור אחד נורמלי כי לא היה מי שירוויח לו כדור ויוציא מהר קדימה. 

אני מבסוט שהמחליפים שינו את המשחק היום. מקווה שזה גרם לו לשנות פאזה קצת לגבי גולי. לגבי בלטקסה אני חושב שאין עוררין. אבל בכלליות אני בטים קרסטי לגמרי. עושה פה מעל ומעבר ולדעתי בקיץ שהוא מחליט בו על הרכש אפשר לחזור ולדבר על אליפות

מאזן ליגה לקרסטאיץ'

10 משחקים - 23/30 נק' | 76.6% הצלחה.

7 ניצחונות

2 תיקו

1 הפסד

יחס שערים 20:11

בנוסף עבר בגביע שניים וחצי שלבים בהצלחה שאם נשקלל אותם באחוזי הצלחה הוא עומד על 82%.

לפני5 שעות , קובי השועל said:

מאזן ליגה לקרסטאיץ'

10 משחקים - 23/30 נק' | 76.6% הצלחה.

7 ניצחונות

2 תיקו

1 הפסד

יחס שערים 20:11

בנוסף עבר בגביע שניים וחצי שלבים בהצלחה שאם נשקלל אותם באחוזי הצלחה הוא עומד על 82%.

פטריק מוסר דש

1. שום מאמן החל מתקופת קרויף לא השתמש במערך של קשר אחורי בודד כנקודת פתיחה. אם כבר הנטייה הייתה לכוון ההגנתי, לא להתקפי.

2. משחק ההגנה של מכבי השנה לוקה בחסר, בלשון המעטה. לפני ואחרי קרסטאיץ'.

3. זה היה המשחק הראשון (!) של בלם זר וחדש בקבוצה. לכל הפחות אפשר לצפות לבעיות.

4. מכבי ת"א לא יכולה להרשות לעצמה לזלזל באף קבוצה ישראלית. זה היה נכון גם בשנים שמכבי הייתה קבוצה חזקה בהרבה. ממן, תורג'מן, אוז'בולט וסרדל בהחלט יכולים להביך כל הגנה ישראלית. לא כל שכן כמו זו של מכבי העונה.

5. קרסטאיץ' כבר עלה באופן כזה בעבר, וזה היה נורא.

ואף על פי כן - קשר אחורי בודד.

קחו לעצמכם רגע, וצפו שוב בתקציר. העובדה שמכבי לא סיימה את המחצית עם שתיים שלוש חתיכות ברשת היא נס. לא פחות. תריצו את אותו המשחק 10 פעמים באותו הרכב, ותקבלו משהו כמו 5 נצחונות של מכבי, 3 של חיפה ועוד שני תיקו, וזה עם מזל. אם קרסטאיץ' ימשיך לקבל החלטות כאלה, מכבי תהפוך לקבוצת פלייאוף עליון במקרה הטוב. זה לא "חוסר ניסיון". זה טמטום.  משוואת ה-"יותר שחקני התקפה" = "התקפה יעילה" היא לוגיקה של שלמה שרף, לא של מי שצריך להיות מאמן ראשי במכבי. מערכים מהסוג הזה אינם "הרפתקנים", אלא פשוט גרועים. יש סיבה שקבוצות כדורגל מודרניות, מכל הסוגים והמינים, לא משחקות באופן הזה.

אני מבין שמנצחים ועונה קשה ואנשים מחפשים נקודות לאופטימיות,

אבל אתם מבינים שבמשך מחצית שלמה, קבוצה מגיעה מולנו ליתרון מספרי ממשחק עומד (!). לא מתפרצת, ממשחק עומד, הם ביתרון מספרי על סף הרחבה שלנו שוב ושוב.

הוא נראה מותק, אבל אם זה מה שהוא פותח איתו אחרי שהוא פה כבר כמה חודשים, אז לא יודע, אולי הוא לא מכיר את השחקנים, אולי הוא לא יודע איך דברים עובדים בפועל. כנראה הוא באמת חסר ניסיון או משהו. אין לי הסבר. 

היה לנו מלא מזל, אבל אני עדיין בהלם. לכו תראו את המשחק בטלויזיה, מהמגרש לא הכל עובר. 

זה היה מערך שאפילו בפיפא אני לא משחק 

4-1-3-2

הייתי מצפה שאחרי 20 ד שהמערך לא עבד במיוחד כי נוצר צפיפות מטורפת באמצע לעשות שינוי פנימי ולהסיט את חוזז וביטון לאגפים ולא לחכות למחצית . סהכ אוהב מאוד את הנסיונות שהוא עושה כדי לחפש תבניות התקפיות , קצת פחות את הגמישות במהלך המשחק .

לפני3 שעות , eyali said:

זה היה מערך שאפילו בפיפא אני לא משחק 

4-1-3-2

הייתי מצפה שאחרי 20 ד שהמערך לא עבד במיוחד כי נוצר צפיפות מטורפת באמצע לעשות שינוי פנימי ולהסיט את חוזז וביטון לאגפים ולא לחכות למחצית . סהכ אוהב מאוד את הנסיונות שהוא עושה כדי לחפש תבניות התקפיות , קצת פחות את הגמישות במהלך המשחק .

מה היה עוזר להזיז את חוזז וביטון לאגפים? זה עוד יותר התקפי ומופקר. 

במצב כזה שיש לך הגנה כזאת מזעזעת והוא ממשיך לעלות עם קשר אחד עם אורנטציה הגנתית צריך להדליק לנו הרבה נורות אדומות.

הפלייאוף יהיה מבחן עבורו. 

הוא חסר ניסיון וזה בולט.

נראה שהוא יודע להחזיק מערכת זה כן.

השאלה אם נראה שיפור עד סוף העונה והסקת מסקנות. 

בשום אופן לא נותן חוזה לעונה נוספת עד שנגמרת העונה, רק אז מסיק מסקנות. זו החלטה חשובה מדי ועדיין לא קיבלנו תשובות.

לא יודע איך לאכול אותו, הוא מאוד גמיש במערכים אבל מצד שני קצת עקשן עם שחקנים(ממשיך עם טב"ח וחוזז שלא תורמים כלום ושורף את קוואס)

הוא פותח יותר מדי התקפי, אי אפשר להפיל הכל על גלזר. במזל לא ספגנו 2-3 שערים מול הפועל חיפה.

מול קבוצה יותר טובה כמו מכבי חיפה כבר היינו סופגים ולא בטוח שהיינו מצליחים לחזור.

הייתי מחכה עד סוף העונה עם הארכת חוזה, אני מפחד שיהיה לנו פה מקרה פטריק 2.

Just now, Adir12 said:

לא יודע איך לאכול אותו, הוא מאוד גמיש במערכים אבל מצד שני קצת עקשן עם שחקנים(ממשיך עם טב"ח וחוזז שלא תורמים כלום ושורף את קוואס)

הוא פותח יותר מדי התקפי, אי אפשר להפיל הכל על גלזר. במזל לא ספגנו 2-3 שערים מול הפועל חיפה.

מול קבוצה יותר טובה כמו מכבי חיפה כבר היינו סופגים ולא בטוח שהיינו מצליחים לחזור.

הייתי מחכה עד סוף העונה עם הארכת חוזה, אני מפחד שיהיה לנו פה מקרה פטריק 2.

רוב הקבוצות בליגה הן ברמה של הפועל חיפה. קשה לי להאמין שהוא היה עולה בהרכב כזה נגד חיפה/ב״ש.

עכשיו השאלה אם הוא יחזור על הטעות הזאת או לא. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רוב הקבוצות בליגה הן ברמה של הפועל חיפה. קשה לי להאמין שהוא היה עולה בהרכב כזה נגד חיפה/ב״ש.

גם אם הוא עולה ככה נגד נוף הגליל לדוגמא אנחנו נספוג, לא כל שבוע יהיה לנו את המזל הזה.

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הוא ימשיך לשחק ככה אנחנו נשלם על זה

גלזר צריך את גולסה\שמיר לידו, אחרת אנחנו נשלם על זה