Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, Davidna said:

"לא יודע לשנות שיטה" מההה?

הוא פה חודש ושינה יותר שיטות מכל השיטות ששיחקנו מאז שוטה ארבלדזה... על מה אתה מדבר?

אם יש משהו שהוא עושה זה משנה שיטות.

גם אתמול לקראת סוף המשחק עבר מ442 ל433 שיובנוביץ לבד בחוד טבח ימין וקניקובסקי שמאל

אני מדבר על שינוי תוך כדי משחק.

פשוט קפא כמו גם נגד חיפה.

1 דקה לפני, Davidna said:

אבל הוא כן שינה... עבר מ442 ל433 בסוף

תראה, יכולהיות שהוא שינה אבל ברגעים קריטיים הוא לא משנה\לוקח לו זמן להגיב.

רק תראה כמה זמן שמיר היה חצי גמור- לא הגיע לכדורים, שחקנים עברו אותו בריצה קלה והמאמן ? בשלו.

בסה"כ הוא מנסה למצוא את השיטה שהכי מתאימה לסגל שיש לו, כמו שמאמן טוב צריך לעשות. עונה הבאה אני מאמין שיהיה חיזוק בכנפיים ואז אולי נראה 4-2-3-1

2 דקות לפני, רן יעקובי said:

תראה, יכולהיות שהוא שינה אבל ברגעים קריטיים הוא לא משנה\לוקח לו זמן להגיב.

רק תראה כמה זמן שמיר היה חצי גמור- לא הגיע לכדורים, שחקנים עברו אותו בריצה קלה והמאמן ? בשלו.

אתה לא מדבר על שינוי שיטה, אתה מדבר על חילופים יש הבדל.

היה מקום להחליף את שמיר סביבות דקה 70 75 אבל לך תדע אולי בנה עליו בקטע ההתקפי יותר וכן הוא היה שם למרות שלא קרא נכון את המסירות של יובננוביץ.

לזכותו יאמר שהוא לא מקובע על המערך כמו פטריק והוא כן עם קצב צבירת נקודות טוב ביחס לקודמו

לגנותו יאמר שהוא כן מקובע על אי שיתוף חלק מהשחקנים(גולסה,קובאס ופריצה עד לא מזמן) לעומת שיתוף חוזז וטב"ח וחלאילה עד לא מזמן.

אני מפחד שזה מקרה פטריק 2 אבל מקווה שאני טועה.

הייתי מחכה עד למשחק האחרון של העונה כדי להחליט אם להאריך לו את החוזה או לא, ובכל מקרה כן הייתי מסתכל על שוק המאמנים לקראת הקיץ.

מזעזע, לא נורמלי, דחליל. אני משתדל למצוא מילים עדינות כדי לתאר את המאמן הזה, ובאמת שאני עוצר את עצמי. דקה פאקינג 87 הוא נזכר להחליף את עדן שמיר, להכניס את שרן ולשנות מערך. 87. אם כל שחקן אחר מקבל את המצב של דן איינבינדר, אנחנו תולשים שיערות מהראש על הפסד.

היינו גרועים והוא אחראי בלעדי על כך, ועדיין ניצחנו. מזל שזה הפועל ומזל שזה יובאנוביץ, אבל הוא צריך לעלות על מטוס ויפה שעה אחת קודם. היינו בסרט של צבירת נקודת בחוואה ובמערכה השנייה (או השלישית) זה הפך לסרט דרמה עצוב מאוד.

14 דקות לפני, Wade said:

מזעזע, לא נורמלי, דחליל. אני משתדל למצוא מילים עדינות כדי לתאר את המאמן הזה, ובאמת שאני עוצר את עצמי. דקה פאקינג 87 הוא נזכר להחליף את עדן שמיר, להכניס את שרן ולשנות מערך. 87. אם כל שחקן אחר מקבל את המצב של דן איינבינדר, אנחנו תולשים שיערות מהראש על הפסד.

היינו גרועים והוא אחראי בלעדי על כך, ועדיין ניצחנו. מזל שזה הפועל ומזל שזה יובאנוביץ, אבל הוא צריך לעלות על מטוס ויפה שעה אחת קודם. היינו בסרט של צבירת נקודת בחוואה ובמערכה השנייה (או השלישית) זה הפך לסרט דרמה עצוב מאוד.

יאללה עם הרעל שלך כל הודעה על המאמן מאז שנחת. כל הודעה שלך אני יודע כבר מה תגיד. נחנקנו

3 דקות לפני, תחיית המתים said:

יאללה עם הרעל שלך כל הודעה על המאמן מאז שנחת. כל הודעה שלך אני יודע כבר מה תגיד. נחנקנו

אני בעד כמובן לתת צאנס למאמן הזה אבל אתמול לא מובן לי איך עדן שמיר לא יצא לפחות בדקה 70 כבר אם לא לפני וגולסה לא נכנס במקומו או שחקן אחר לאמצע

11 דקות לפני, תחיית המתים said:

לא יודע עד כמה רעל הוא זורע בכללי אבל בנושא הזה אני דיי איתו בדעה.

הוא איכשהו קפא אתמול וזה גם קרה מול חיפה.

הפאניקה בהגנה, התמודדות עם משחק הלחץ לאחר שינוי של רפואה, התמהמהות עם החילוף של שמיר שזה זעק לשמים.

אני מסכים עם הביקורת על זה שהוא לא הגיב להשתלטות של הפועל בחצי השני אבל עם מה הוא יגיב?, עם מי בידיוק? איזה כלים יש לו?

קוואס העציץ הזה שנמצא פה בפנסיה

גולסה שלא נתן משחק אחד טוב מאז שחזר מפציעה

ייני רק עכשיו חזר לסגל אחרי חודשיים

בלטקסה לא יציב, כנל ריקן

פיבן פצוע

עידו שחר הושאל 

לדעתי אין לו כלים בספסל או ליתר דיוק אין לו שחקנים על הספסל שהוא סומך עליהם.

ראינו מה הסגל הזה שווה ואיזה תוצאות הוא השיג לפני שמלאדן הגיע

3 דקות לפני, LL6 said:

אני מסכים עם הביקורת על זה שהוא לא הגיב להשתלטות של הפועל בחצי השני אבל עם מה הוא יגיב?, עם מי בידיוק? איזה כלים יש לו?

קוואס העציץ הזה שנמצא פה בפנסיה

גולסה שלא נתן משחק אחד טוב מאז שחזר מפציעה

ייני רק עכשיו חזר לסגל אחרי חודשיים

בלטקסה לא יציב, כנל ריקן

פיבן פצוע

עידו שחר הושאל 

לדעתי אין לו כלים בספסל או ליתר דיוק אין לו שחקנים על הספסל שהוא סומך עליהם.

ראינו מה הסגל הזה שווה ואיזה תוצאות הוא השיג לפני שמלאדן הגיע

זה לא רק החצי השני, זה כל המשחק. מהדקה העשירית אנחנו כמו רוח רפאים במגרש. לחץ גבוה של הפועל גרם לדניאל פרץ לחרבן שניים-שלושה כדורים בקלות.

עם מי הוא יגיב? בוא נתחיל בזה שיגיב. היה את שרן, בלטקסה, גולסה (!!!!!!) שיכלו בכיף לעלות. תעלה אפילו את אבי ריקן שיתרוצץ קצת במגרש ויקח איזו רגל. לא יכול להיות שהפועל מגיעים לכל כך הרבה מצבים ואתה עדיין עומד עם ידיים מאחורי הגב. אני חושב שאפילו עדן שמיר לא הבין איך עד דקה 87 הוא לא הוחלף, ואני די בטוח שנחמיאס התפלל בשלב הזה רק שיחליפו אותו כי הוא באמת לא היה בפורמה. לא ברור בשום צורה. 

עכשיו הכל טוב, ניצחנו וכיף אחושרמוטה וואלה יובאנוביץ׳ מלך עולם. אבל אם מסתכלים קצת יותר פנימה, מבינים שיש פה ואן לוון שירוץ ויגידו תנו לו לרוץ, ובעונה הבאה זה שוב יקרוס. כי כשאין תגובה בחיפה, אין תגובה בדרבי, לא תהיה תגובה גם במשחק הבא. ובמשחק הזה לא יהיה איזה דן איינבינדר 2 מטר מול שער ריק. 

10 דקות לפני, רן יעקובי said:

לא יודע עד כמה רעל הוא זורע בכללי אבל בנושא הזה אני דיי איתו בדעה.

הוא איכשהו קפא אתמול וזה גם קרה מול חיפה.

הפאניקה בהגנה, התמודדות עם משחק הלחץ לאחר שינוי של רפואה, התמהמהות עם החילוף של שמיר שזה זעק לשמים.

מסכים שהמאמן לא חף מטעויות. אבל יש גם צד שני למטבע ודברים חיוביים שעשה. מתי שיחקנו בשיטת היהלום? מראה שיודע להתאים את המערך לשחקנים.  מוציא דברים מביטון שלא ידענו שקיימים בכלל. ובסך הכל יש לו סגל מאוד מאוד מוגבל.  אי אפשר להפיל עליו את התיק באיך שהקבוצה נראית

4 דקות לפני, קובי השועל said:

ניסה דווקא. היה קשה מאוד שם נגד ההגנה והקישור.

מסכים נתן כדור נחמד לקוואס (בהרמה כשהתגבר על שני שחקנים וקוואס סתם ביזבז את זה)