Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

8 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא. זו לא. אין אף מאמן סביר שעולה ככה בלי שהוא בטוח בעליונות של הקבוצה שלו, בלי שום קשר למכבי ת"א. אורך הקדנציה שלו פה הוא תרוץ לכלום במקרה הזה. זה הוא ורק הוא.

יצחקי עלה ככה נגד בית״ר.

10 דקות לפני, תחיית המתים said:

הא לא אשם.  זה מה שיש לנו

הוא אשם לגמרי אבל הבעיה הרבה יותר גדולה, איבדנו דרך והכי מדאיג שלא רואים (לפחות עד עכשיו) שרוצים לתקן…

בכל מערך שתרכיבו מהסגל שלנו אנחנו נראה גרוע.  לכן זה לא תלוי מאמן.  הוא פשוט ינסה את כל ההרכבים שהוא יכול כי שום דבר לא יעבוד לו בסגל הזה. הסגל שלנו לא ברמה

37 דקות לפני, תחיית המתים said:

הא לא אשם.  זה מה שיש לנו

הוא לא אשם אבל אי אפשר לומר שזה מה שיש לנו. אין שום סיבה בעולם שטבח עוד יראה דקות וגם קשה לי לראות סיבה לספסל את גולסה וגלזר במקביל.

4 דקות לפני, duss21 said:

הוא לא אשם אבל אי אפשר לומר שזה מה שיש לנו. אין שום סיבה בעולם שטבח עוד יראה דקות וגם קשה לי לראות סיבה לספסל את גולסה וגלזר במקביל.

הבעיה שכל מי שתשים במקום טבח גם שחקן גרוע. בלמים גרועים מגנים גרועים קשרים גרועים חלוץ גרוע. הכל גרוע במכבי

אני אוהב את זה שהוא לא מחשבן לאף אחד ושכל משחק הוא מגיע עם תכנית אחרת.

היום תכנית המשחק שלו הייתה כישלון טוטאלי. לא ברור לי למה בפעם ראשונה העונה שהוא משחק עם הקישור הכי התקפי שהוא יכול לעמיד זה קורה דווקא נגד נתניה. כאילו הוא לא ראה את המשחק בסיבוב הראשון.

חוץ מזה, ממשיך לפספס בחילופים. 

מאמן ששם את טב"ח בהרכב הוא כנראה מאמן חסר מושג. 

סלחו לי אבל אין מצב שמישהו שמבין כדורגל שם אותו שם, יש מיליון אופציות  הרבה פחות גרועות, יכל לשים שם את גבי, את גררו אפילו שזה לא הצד שלו, כל שחקן התקפה אחר בסגל, נשבע שאני מעדיף מישהו מהנוער בעמדה שלו, לא יודע אפילו מי אבל מעדיף ילד בן 18 שייתן ספרינטים עד שיוצאת לו הנשמה מטב"ח.

לעלות עם טב"ח ולתת לו לשחק 60 דקות זה פשע.  

חלאיילה ובן חיים בהרכב זה חתיכת מחדל. למכור את זה שאין לו מה לשים זה פשוט לגנוב דעת. נוער, קניקובסקי, גררו, קוואס, אפילו אלמוג, הכל רק לא זה. הפיכת הקישור שלנו למרגרינה פעם אחר פעם, לא קשור לחומר השחקנים. לספסל את גלזר וגולסה ביחד זה גם דבר הזוי. חומר השחקנים זה נושא אחר אבל הוא אפילו לא משתמש בנורמלים שיש לו.

חלאס להגיד כבר שהסגל חלש כאילו אנחנו הפועל ירושלים.

להפועל ירושלים יש סגל חלש

לנוף הגליל יש סגל חלש

לנו יש סגל טוב (לא הכי טוב בליגה) שלא מחובר בשיט.

לחבר זה תפקיד מאמן

כרגע הוא לא מצליח למצוא את ההרכב שלו וזה מטריד מאוד

מאמן טוב היה מצליח לייצב את ההגנה שערורייה שלנו 

מאמן טוב לא היה עולה עם הרכב כזה

מאמן טוב לא היה מגיע לחצי שנה

אשמח לאכול את הכובע אבל מסתמן כמאמן בינוני כמו כל הקבוצה והניהול

מה פספסתי שגלזר וגולסה לא בהרכב ואין לנו אמצע כל המשחק

ובאיזה עולם דן ביטון שחקן הרכב פה

הרבה על המאמן היום

גרם לי להמון פחדים ממנו לקראת ההמשך 

אנחנו נראים כמו נתניה של דארפיץ' וברדה. כל המשחק נע מרחבה לרחבה. קישור שלא יודע לעצור התקפות וגם לא לבנות אותן. עניין של מזל מי ינצח בסוף המשחק, ומה שבטוח שנספוג גול וחצי כל משחק, ואם בטעות לא, זה יהיה בגלל מזל או יכולת של השוער. כמות המצבים שמגיעים עלינו היא לא הגיונית ואני לא זוכר בעשר שנים האחרונות משחקים שמגיעים עלינו לכל כך הרבה מצבים, וכל כך בקלות.

תוסיפו לזה קרדיט לא מוסבר לחלאיילה ובן חיים.

לא לנער הזה התפללתי.

ניכר שהוא עדיין לא מכיר ומבין את הליגה. הוא יצר אתמול משחק שווה כוחות שלא לצורך. אין לי מושג אם הוא הפיתרון אבל זה שכר הלימוד על החלפת מאמן באמצע עונה ועוד זר. 

כשראיתי את ההרכב החלפתי צבעים מרוב לחץ, היה ברור שיהיה משחק רב שערים, רק חבל שהקישור ומטה נראים חושך רוב העונה. אני כבר לא מדבר על ההתקפה שמובלת על ידי חוזז אלמוג בן חיים וחבריו.. קבוצת צמרת אנחנו רוצים להיות...

לפני5 שעות , Klil said:

כמות המצבים שמגיעים עלינו היא לא הגיונית ואני לא זוכר בעשר שנים האחרונות משחקים שמגיעים עלינו לכל כך הרבה מצבים, וכל כך בקלות.

לא בכדי. נאמר אתמול בשידור שאנחנו מקום 1 בליגה בספיגות פר מצבים. משהו כמו 5 או 5 וקצת מצבים שמהם אנחנו מקבלים לפחות גול אחד.