Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

אפשר כבר להתחיל לדבר על קרסטאיץ' או שעוד מוקדם? לדעתי אחלה מאמן, וגם מתחילים להרגיש את ההשפעה שלו על המשחק. משחק לחץ גבוה, וניסיון לשחק סוג של טיקי-טקה בנגיעה בשליש האחרון. בשני המשחקים האחרונים גם החילופים מצליחים להשפיע.

חבל שכרגע אין לו סגל לשחק את השיטה שהוא באמת רוצה עם ה3 בלמים, הינו אז רואים כנראה כדורגל באמת מעניין.

23 דקות לפני, קמחי said:

אין הרבה ממה להתרשם

אני איתך. שיפור בשוליים לעומת ואן לייבן, אבל עדיין לא ברור לי מי הוא ומה הוא רוצה מהקבוצה, מעבר לזה שברור לגמרי שהוא לא מרגיש שהוא יכול ליישם את הרעיונות שלו עם הסגל הקיים.

לא יודע מה אתם רואים, אני רואה משחק לחץ, אני רואה משחק בנגיעה, אני רואה תרגילים, אני רואה משחק קבוצתי, אני רואה יציאה מלחץ של היריב (מה שלא היה לנו הרבה זמן).

יש מקום לשיפור, לא אומר שלא, אבל זה לוקח זמן, מאמן מורגש רק אחרי חודשיים.

גררו והרננדס צריכים להיות מוחלפים עוד בחלון הזה

בקיץ יש לצרף את ג'ראלדס וכנראה שיוחלפו גם פריצה וקובאס אבל אי אפשר לעשות מהפך שלם בחלון הזה

בכל אופן לגבי 2 הראשונים אין ספק שהם לא תורמים לנו דבר ,הראשון אתמול הרגיז בצורה בלתי נסבלת אפילו עם האנוכיות שלו

אם למאמן יהיה את הכלים הנכונים (הוא בעצמו אמר שהסגל שלו בעיתי) ניראה הרבה הרבה יותר טוב, הוא מוציא דברים מהמעט שיש פה..

7 דקות לפני, erantheking21 said:

גררו והרננדס צריכים להיות מוחלפים עוד בחלון הזה

בקיץ יש לצרף את ג'ראלדס וכנראה שיוחלפו גם פריצה וקובאס אבל אי אפשר לעשות מהפך שלם בחלון הזה

בכל אופן לגבי 2 הראשונים אין ספק שהם לא תורמים לנו דבר ,הראשון אתמול הרגיז בצורה בלתי נסבלת אפילו עם האנוכיות שלו

אם למאמן יהיה את הכלים הנכונים (הוא בעצמו אמר שהסגל שלו בעיתי) ניראה הרבה הרבה יותר טוב, הוא מוציא דברים מהמעט שיש פה..

מתלבט מי יותר אנוכי. אלמוג או גררו? אלמוג אפילו לא חגג אתמול בגול של שחר כי חשב שהוא היה צריך להבקיע.

לפני8 שעות , קמחי said:

אין הרבה ממה להתרשם

אני לא מסכים.

אם מסתכלים על אותם המשחקים בדיוק בסיבוב שעבר יש שיפור בכולם (להוציא את חיפה שהיא באמת עשר רמות מעלינו).

וזה בסגל הכי חלש שהיה למכבי מאז 2008 כנראה.

3 דקות לפני, turgi said:

אני לא מסכים.

אם מסתכלים על אותם המשחקים בדיוק בסיבוב שעבר יש שיפור בכולם (להוציא את חיפה שהיא באמת עשר רמות מעלינו).

וזה בסגל הכי חלש שהיה למכבי מאז 2008 כנראה.

מסכים. מעניין אם יתנו לו להביא שחקן או 2 בחלון הזה

כל משחק עולה עם התקפה אחרת, מחליף את כולה בדקה 65, וממשיך להתעקש על גבי קניקובסקי באמצע, טל בן חיים באגף וחלאיילה שפותח כל משחק, בלי אייל גולסה וגלזר. היום עלה עם שמיר כ6 ועם ביטון וגבי, ונשארנו בלי קישור.

פשוט מאמן לא טוב, ללא קשר לכלים שיש בידיו. הוא מתעקש לבחור את הגרועים ביותר.

אותו טעות כמו נגד מכבי חיפה, מה זה הקישור הפרוץ הזה? למה גלזר/גולסה לא עלו כבר במחצית הראשונה?

אני מצטער אבל הוא פשוט לא קורא משחק, נפלנו שוב.

35 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יום רע שלו, אבל הוא לא אשם. הוא רק חודש פה.

אשם באבוהה. לעלות עם קשר אחורי בודד מול קבוצה כמו נתניה זה להזמין בדיוק את המשחק הזה. זה סבוטז' לא מכוון. רק שבוע שעבר הוא ספג גול בדיוק אחרי שינוי כזה וניצל בנס נגד קבוצה חלשה יותר.

לא היה לנו מאמן אחד, בוודאי לא מהמצליחים שבהם, שעלה באופן כזה. אם כבר אז להפך. על אחת כמה וכמה אם ההגנה שלך שברירית. זה היה טמטום ידוע מראש, ועוד לטובת מה? טב"ח באגף? התיקו הזה הוא קודם כל  בגלל המאמן. לא מישהו אחר.

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

אשם באבוהה. לעלות עם קשר אחורי בודד מול קבוצה מול נתניה זה להזמין בדיוק את המשחק הזה. זה סבוטז' לא מכוון. רק שבוע שעבר הוא ספג גול בדיוק אחרי שינוי כזה וניצל בנס נגד קבוצה חלשה יותר.

לא היה אפילו מאמן אחד, בוודאי לא מהמצליחים שבהם שעלה באופן כזה, אם כבר אז להפך. על אחת כמה וכמה אם ההגנה שלך שברירית. זה היה טמטום ידוע מראש, ועוד לטובת מה? טב"ח באגף? התיקו הזה הוא קודם כל  בגלל המאמן. לא מישהו אחר.

!

7 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אשם באבוהה. לעלות עם קשר אחורי בודד מול קבוצה מול נתניה זה להזמין בדיוק את המשחק הזה. זה סבוטז' לא מכוון. רק שבוע שעבר הוא ספג גול בדיוק אחרי שינוי כזה וניצל בנס נגד קבוצה חלשה יותר.

לא היה אפילו מאמן אחד, בוודאי לא מהמצליחים שבהם שעלה באופן כזה, אם כבר אז להפך. על אחת כמה וכמה אם ההגנה שלך שברירית. זה היה טמטום ידוע מראש, ועוד לטובת מה? טב"ח באגף? התיקו הזה הוא קודם כל  בגלל המאמן. לא מישהו אחר.

5 דקות לפני, yuri said:

ההפסד הזה בעיקר עליו

ראינו עד כמה שלושת המאמנים לפניו שינו…

אלה טעויות שמאמן שפה חודש יכול לעשות. הבעיה היא הרבה הרבה יותר חמורה.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראינו עד כמה שלושת המאמנים לפניו שינו…

אלה טעויות שמאמן שפה חודש יכול לעשות. הבעיה היא הרבה הרבה יותר חמורה.

לא. זו לא. אין אף מאמן סביר שעולה ככה בלי שהוא בטוח בעליונות של הקבוצה שלו, בלי שום קשר למכבי ת"א. אורך הקדנציה שלו פה הוא תרוץ לכלום במקרה הזה. זה הוא ורק הוא.

עושה רושם של עוד נפילה, מה שבטוח הוא לא איזה מאמן שרצינו שיבוא.

רק הקטע עם בן חיים היום הוכיח שאין לו מושג.

אולי הוא מנסה להתחנף ליצחקי, לא ברור.