Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני15 שעות , Adir12 said:

אני מפחד שהביאו אותו לפני שבכלל דיברו איתו מה הפילוסופית משחק שלו

הסגל שלנו מתאים ל4-4-2 או 4-3-3 קלאסי והוא אוהב לשחק במערך שאין לנו בכלל שחקנים שמתאימים לו

עכשיו הוא בטוח ידרוש בינואר שחקנים שמתאימים לשיטה שלו, נגיד ואתה מביא אותם והולך איתו באותו ראש (כמו שעשו עם פטריק), אם הוא מפוטר בסוף עונה אז מה עושים עם השחקנים האלה?

היו צריכים להביא מאמן שמתאים לסגל השחקנים שיש לנו ואיתו לרוץ עד סוף העונה, לא אחד שירצה עכשיו לעשות מהפך שלם ועוד בינואר.

אני בטוח שזה בדיוק מה שקרה

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

אתה מכיר מאמן שמוכן שיבנו לו את הקבוצה ויגידו לו להתאים את עצמו? 

אני מכיר את זה שלמנהל המקצועי ולמאמן צריכה להיות אותה השקפת משחק, ובהתאם לזאת מביאים שחקנים שמתאמיים לשיטה.

אם המנהל המקצועי שמתווה דרך מאמין ב4-3-3 והמאמן בכלל מאמין ב5-2-2-1 אז מה עשית בזה?

בתקופה של ג'ורדי - מי בנה את הקבוצות? אתה באמת מאמין שכל מאמן שמגיע צריך לבנות את הקבוצה מאפס?הרי אם סוף עונה קרסטיץ' הולך ובא מאמן שלא מאמין בפילוסופיית משחק שלו, אז שוב תשחרר את כל השחקנים שהוא ביקש להביא בינואר?

זאת בדיוק הטעות שחיפה עשתה במשך שנים, כל שנה היו מביאים מאמן חדש עם השקפה אחרת וכל שנה היו בונים את הקבוצה מחדש.

4 דקות לפני, Adir12 said:

אני מכיר את זה שלמנהל המקצועי ולמאמן צריכה להיות אותה השקפת משחק, ובהתאם לזאת מביאים שחקנים שמתאמיים לשיטה.

אם המנהל המקצועי שמתווה דרך מאמין ב4-3-3 והמאמן בכלל מאמין ב5-2-2-1 אז מה עשית בזה?

בתקופה של ג'ורדי - מי בנה את הקבוצות? אתה באמת מאמין שכל מאמן שמגיע צריך לבנות את הקבוצה מאפס?הרי אם סוף עונה קרסטיץ' הולך ובא מאמן שלא מאמין בפילוסופיית משחק שלו, אז שוב תשחרר את כל השחקנים שהוא ביקש להביא בינואר?

זאת בדיוק הטעות שחיפה עשתה במשך שנים, כל שנה היו מביאים מאמן חדש עם השקפה אחרת וכל שנה היו בונים את הקבוצה מחדש.

לא חושב שלסוזה וג'ורדי למשל היתה פילוסופיית משחק דומה, גם לא חושב שמאמן מודרני היום נעול על שיטה אחת. 

בכל מקרה, תמיד אפשר לעשות התאמות פה ושם בקיץ אם המאמן עוזב, זה לא אומר שצריך לשחרר את כל השחקנים שהתאימו לו. 

15 דקות לפני, Keano said:

לא חושב שלסוזה וג'ורדי למשל היתה פילוסופיית משחק דומה, גם לא חושב שמאמן מודרני היום נעול על שיטה אחת. 

בכל מקרה, תמיד אפשר לעשות התאמות פה ושם בקיץ אם המאמן עוזב, זה לא אומר שצריך לשחרר את כל השחקנים שהתאימו לו. 

אני אשאל אותך שאלה אחרת.

אם עכשיו קרסטיץ' מבקש להחליף 4 זרים, אתה נותן לו להחליף אותם?

ואם נגיד והוא עוזב בקיץ הקרוב ומגיע מאמן חדש שגם מבקש להחליף 3-4 זרים, האם גם לו אתה נותן?

לפני3 שעות , AvielMaccabi4 said:

אתה מכיר מאמן שמוכן שיבנו לו את הקבוצה ויגידו לו להתאים את עצמו? 

כל מאמן בתקופת ג׳ורדי (חוץ מסלבישה שאפילו דיבר בתקשורת על זה בעודו מאמן)

לפני2 שעות , Adir12 said:

אני אשאל אותך שאלה אחרת.

אם עכשיו קרסטיץ' מבקש להחליף 4 זרים, אתה נותן לו להחליף אותם?

ואם נגיד והוא עוזב בקיץ הקרוב ומגיע מאמן חדש שגם מבקש להחליף 3-4 זרים, האם גם לו אתה נותן?

זה לא תרחיש ריאלי, גם הוא יודע שזה לא נכון בינואר לעשות מהפכות כאלה

אלו לא מערכי פיצוח האטום. שום שיטה לא דורשת 8 שחקנים שונים משיטה אחרת. זה רק בקצוות. כדורגל הוא כדורגל ובכל שיטה צריך ווינגרים, בלמים, קשרים, חלוצים. לא חייזרים. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אלו לא מערכי פיצוח האטום. שום שיטה לא דורשת 8 שחקנים שונים משיטה אחרת. זה רק בקצוות. כדורגל הוא כדורגל ובכל שיטה צריך ווינגרים, בלמים, קשרים, חלוצים. לא חייזרים. 

זה לא מדוייק.

בשביל לשחק את הכדורגל שקרסטאיץ רוצה צריך פה הרבה מאוד שחקנים חדשים.

בהיצע הישראלים זה כמעט בלתי אפשרי.

19 דקות לפני, turgi said:

זה לא מדוייק.

אבל ההבדל היחיד בשיטה שלו זה שיש 3 בלמים (יש לנו 5 בסגל לא כולל סבוריט), ושחקני האגף בהתקפה חותכים יותר לאמצע, שזה דווקה כן יותר מתאים לנו בניגוד למה שפטריק ניסה לעשות עם ווינגרים אמיתיים.

28 דקות לפני, thunderbolt said:

אבל ההבדל היחיד בשיטה שלו זה שיש 3 בלמים (יש לנו 5 בסגל לא כולל סבוריט), ושחקני האגף בהתקפה חותכים יותר לאמצע, שזה דווקה כן יותר מתאים לנו בניגוד למה שפטריק ניסה לעשות עם ווינגרים אמיתיים.

זו לא הכמות זו האיכות. יש לנו 5 בלמים בסגל שכל אחד מהם במקרה הטוב בינוני. אותו דבר לגבי שחקני האגף. 

בגדול אני לא חושב שצריך מהפכות גדולות בסגל והבעיות שלנו יותר עמוקות מאיכות הסגל. הכל תלוי בהתעוררות של גולדהאר. משם יחלחל למנהל מקצועי (החלפת יצחקי או ביחד איתו להתלמדות). אמנם הסגל בינוני ביחס לשנים קודמות אבל יש בסיס ועם חיזוק של 2-3 שחקנים טובים אפשר לחזור לעניינים. מאמין שקוואס, פריצה וג׳ראלדס יכולים להיות יותר טובים עם מאמן נורמלי וסדר בקבוצה ומהמר שלפחות אחד מהם יתפתח להיות שחקן עם איכויות שאנחנו מצפים.

לדעתי בלם וקשר התקפי זה המינימום שצריך.

54 דקות לפני, turgi said:

זה לא מדוייק.

נראה שבעיקר חלוץ שמשחק עם הפנים לשער ויכול לייצר לעצמו. או אילון טוב יותר אם תרצה(:

אנחנו בטוחים שהוא נעול על דרך משחק אחת? שואל כי לא באמת יודע. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

נראה שבעיקר חלוץ שמשחק עם הפנים לשער ויכול לייצר לעצמו. או אילון טוב יותר אם תרצה(:

אנחנו בטוחים שהוא נעול על דרך משחק אחת? שואל כי לא באמת יודע. 

אני לא בטוח בכלום.

אני שופט לפי מה שאני רואה ולפי העבר של המאמן.

בשיטת המשחק שהוא רוצה הוא צריך שלושה שחקני התקפה להרכב, לפחות שני בלמים ושני מגנים.

כל זה להרכב.

מן הסתם צריך גם מחליפים לכל אלה.

Just now, erantheking21 said:

בשיטה שלו דווקא אופאודו ושכטר היו עושים חיל

גם דוניו החלוץ של חיפה

אגב אני לא אתפלא אם נשחרר את פריצה, חיפה יקפצו עליו.

אחרי המשחק המקולל בשני החליטו להשאיר את דוניו עד הפעם הבאה

לפני2 שעות , Keano said:

זה לא תרחיש ריאלי, גם הוא יודע שזה לא נכון בינואר לעשות מהפכות כאלה

למה לא תרחיש ריאלי?הוא צריך שחקנים שמתאימים לשיטה שלו. במשחק האחרון ראינו ש3 מהם פותחים על הספסל

בשוק הישראלי אין לו את מי להביא, אז למה שהוא לא יחליף 3-4 זרים?

לפני1 שעה , המכבייה said:

בשביל השיטה של המאמן הזה אתה צריך 3 בלמים טובים (אין לנו אפילו אחד כזה), 2 קשרים טובים(שאחד מהם כנראה זה שמיר שהוא באנקר) ועוד 3 שחקנים מקדימה שהם מהירים ולפחות 2 מהם גולרים.(בספק לגבי חוזז ואלמוג אם הם מתאימים)

8 דקות לפני, Adir12 said:

למה לא תרחיש ריאלי?הוא צריך שחקנים שמתאימים לשיטה שלו. במשחק האחרון ראינו ש3 מהם פותחים על הספסל

בשביל השיטה של המאמן הזה אתה צריך 3 בלמים טובים (אין לנו אפילו אחד כזה), 2 קשרים טובים(שאחד מהם כנראה זה שמיר שהוא באנקר) ועוד 3 שחקנים מקדימה שהם מהירים ולפחות 2 מהם גולרים.(בספק לגבי חוזז ואלמוג אם הם מתאימים)

הוא צריך להוציא יותר מהקיים קודם כל

מצד שני השחקנים יצטרכו להתאים את עצמם גם לדרישות. 

לא מאמין שיש לו רק מערך אחד שהוא נעול עליו, למשל ב352 קובאס ופריצה כבר יותר מתאימים 

פרץ

סאבו זר ייני

דוידזאדה          קנדיל

שמיר גולסה

פארפה  גררו   זר

יש מקום לעוד זר אפילו.

רוטציה בקישור גלזר שחר נידם.

זה לא ריאלי 

השחקנים חתומים על חוזים במליוני שקלים ואין סיכוי שגולדהאר יאשר לשחרר שחקנים שרק הרגע הביאו ולשלם להם פיצויים במליוני שקלים ובנוסף להביא שחקנים שכנראה העלות שלהם תעלה יותר

חוץ מזה … כל הקיץ לא הצליחו לעשות כלום אז עכשיו כן?

4 דקות לפני, Keano said:

הוא צריך להוציא יותר מהקיים קודם כל

מצד שני השחקנים יצטרכו להתאים את עצמם גם לדרישות. 

לא מאמין שיש לו רק מערך אחד שהוא נעול עליו, למשל ב352 קובאס ופריצה כבר יותר מתאימים 

שוב זה המנטרה שהנהלה מכוונת

הבעיה ש..

1.הוא לא יכול להוציא יותר מהקיים כי הם לא מתאימים לשיטת משחק שהוא דוגל בה אלא אם כן הוא יחליף פילוסופית משחק וקשה לי להאמין שהוא יעשה את זה, האיש רוצה שחקנים שלוחצים גבוה ובן חיים וקוואס כמשל לא עושים את זה ולכן הוא משתמש בחוזז בינתיים שהוא יודע שהרמה שלו נמוכה משמעותית בכל אספקט, אבל הוא טוב מהם בלחץ.

2.כמו שאמרתי, אם מביאים מאמן והוא דורש שינוים(אפילו קטנים) ומכבי אומרים תמשמש במה שקיים ותעשה קסמים אז אחרי זה שלא התפלאו למה מאמנים לא יגיעו אחריו ואני בספק אם הוא לא יקבל את הרכש בינואר הוא ימשיך מעבר לעונה הזאת או לעונה הבאה, אי אפשר למנות מאמן ולא לתת לו את הכלים שהוא חושב שיצליחו איתו כי המאמן לפניו דפק את כל העסק..אם לא התכוונו מראש לתת למאמן כלים ולתת לו לנסות לעשות קסמים אז היו מביאים פלסטר ישראלי עד תום העונה, בשביל זה לא מחתימים מאמן קליבר..צריכים ללמוד פעם אחת ממקרה דוניס, איביץ' ויוקא.

7 דקות לפני, Liran Antebi said:

זה לא ריאלי 

השחקנים חתומים על חוזים במליוני שקלים ואין סיכוי שגולדהאר יאשר לשחרר שחקנים שרק הרגע הביאו ולשלם להם פיצויים במליוני שקלים ובנוסף להביא שחקנים שכנראה העלות שלהם תעלה יותר

חוץ מזה … כל הקיץ לא הצליחו לעשות כלום אז עכשיו כן?

פריצה מושאל, גרלדש והרננדז מסיימים חוזה בקיץ, ואת גררו חצי ליגה רוצה להשאיל. את ארבעתם ממש קל להחליף אם רוצים בלי הוצאות כספיות כמעט.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

שוב זה המנטרה שהנהלה מכוונת

הבעיה ש..

1.הוא לא יכול להוציא יותר מהקיים כי הם לא מתאימים לשיטת משחק שהוא דוגל בה אלא אם כן הוא יחליף פילוסופית משחק וקשה לי להאמין שהוא יעשה את זה, האיש רוצה שחקנים שלוחצים גבוה ובן חיים וקוואס כמשל לא עושים את זה ולכן הוא משתמש בחוזז בינתיים שהוא יודע שהרמה שלו נמוכה משמעותית בכל אספקט, אבל הוא טוב מהם בלחץ.

2.כמו שאמרתי, אם מביאים מאמן והוא דורש שינוים(אפילו קטנים) ומכבי אומרים תמשמש במה שקיים ותעשה קסמים אז אחרי זה שלא התפלאו למה מאמנים לא יגיעו אחריו ואני בספק אם הוא לא יקבל את הרכש בינואר הוא ימשיך מעבר לעונה הזאת או לעונה הבאה, אי אפשר למנות מאמן ולא לתת לו את הכלים שהוא חושב שיצליחו איתו כי המאמן לפניו דפק את כל העסק..אם לא התכוונו מראש לתת למאמן כלים ולתת לו לנסות לעשות קסמים אז היו מביאים פלסטר ישראלי עד תום העונה, בשביל זה לא מחתימים מאמן קליבר..צריכים ללמוד פעם אחת ממקרה דוניס, איביץ' ויוקא.

שינויים קטנים הוא יקבל, ברמה של שחקן או שניים בינואר אני מאמין, אבל לא תהיה פה מהפכה וזה גם לא נכון לעשות. 

גם בלי שינויים מאמן צריך להוציא יותר מהקיים, הסגל הזה שווה יותר ממקום 4.

34 דקות לפני, Adir12 said:

סבבה. אז ישחק איתם. יהיה פחות מרשים כי אלו הכלים, אבל השיטה תתקיים באחוזי הצלחה נמוכים יותר.

29 דקות לפני, thunderbolt said:

פריצה מושאל, גרלדש והרננדז מסיימים חוזה בקיץ, ואת גררו חצי ליגה רוצה להשאיל. את ארבעתם ממש קל להחליף אם רוצים בלי הוצאות כספיות כמעט.

חידשת לי על פריצה

אני מקווה שנקבל קבוצה חדשה ..אבל בנתיים עבא כמעט שבוע ולא קרה כלום

42 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. אז ישחק איתם. יהיה פחות מרשים כי אלו הכלים, אבל השיטה תתקיים באחוזי הצלחה נמוכים יותר.

ואז לא יחדשו לו חוזה. הוא יכול להיות מאמן מדהים, אבל לא להצליח בגלל השחקנים.

25 דקות לפני, Liran Antebi said:

חידשת לי על פריצה

אני מקווה שנקבל קבוצה חדשה ..אבל בנתיים עבא כמעט שבוע ולא קרה כלום

פריצה לא מושאל. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ואז לא יחדשו לו חוזה. הוא יכול להיות מאמן מדהים, אבל לא להצליח בגלל השחקנים.

פריצה לא מושאל. 

צודק, טעות שלי. אבל החוזה שלו גם כן נגמר בקיץ אם לא מפעילים את האופצייה.