Jump to content

מלדאן קרסטיץ'-המאמן החדש

Raumdeuter

Recommended Posts

13 דקות לפני, עמית ר said:

אני די בטוח שהפרופיל שהוא מביא איתו, הוא זה שדחף את מכבי להציע רק חצי עונה,

ולא שהוחלט על חצי עונה ואז חיפשו מאמנים שיסכימו

למה? לי נראה הרבה יותר הגיוני שלוקח זמן למצוא מאמן שיסכים לחצי עונה. אם היו מחפשים מאמן לטווח ארוך כנראה שהיו מוצאים מישהו מרשים יותר ומהר יותר. זה מרגיש שקצת נתקעו ולכן התפשרו בסוף על מאמן בלי רקורד בהתבסס על המלצה של איביץ'.

Just now, bister said:

למה? לי נראה הרבה יותר הגיוני שלוקח זמן למצוא מאמן שיסכים לחצי עונה. אם היו מחפשים מאמן לטווח ארוך כנראה שהיו מוצאים מישהו מרשים יותר ומהר יותר. זה מרגיש שקצת נתקעו ולכן התפשרו בסוף על מאמן בלי רקורד בהתבסס על המלצה של איביץ'.

מעריך שחיפשו מאמן טוב לעונה וחצי לפחות, וזה לא צלח ואלה המאמנים שברק אמר עליהם "חבל שזה לא קרה בסוף".
לא חושב שנמנעו במכוון להביא מאמן מרשים יותר רגע כי לא רצו לתת יותר מחצי עונה.
אחרי זה אולי עברו לדרג הבא באיכות/נסיון וכשהבינו שאלה המאמנים שיסכימו לבוא, אז הוחלט להציע חצי עונה כדי לא להתקע.

הרי אין מצב למשל שהציעו לאיביץ רק חצי עונה (אם בכלל היה שם דיבור כמובן)

לא יודע מה איתכם לאמן את נבחרת סרביה זה קצת יותר נחשב מלאמן את פאוק ולא לקחת אליפות (איביץ׳), להיות בעיקר עוזר מאמן (פאקו), או לאמן את הנוער של בארסה (אוסקר). לעומת זאת דוניס הגיע עם אחלה רקורד ונכשל.
בקיצור הרקורד לא מבטיח כלום. לא ציפיתי לשם גדול. 

1 דקה לפני, עמית ר said:

מעריך שחיפשו מאמן טוב לעונה וחצי לפחות, וזה לא צלח ואלה המאמנים שברק אמר עליהם "חבל שזה לא קרה בסוף".
אחרי זה אולי עברו לדרג הבא באיכות/נסיון וכשהבינו שאלה המאמנים שיסכימו לבוא, אז הוחלט להציע חצי עונה כדי לא להתקע.

ברור שלאיביץ' נתנו פחות או יותר לכתוב את החוזה לבד, אבל לשאר? מיץ' נכווה מספיק ולא יתחייב למאמן באמצע עונה בלי תוצאות. מעטים המאמנים שיסכימו להגיע בתנאים כאלו. קרסטיץ' הגיע כפקק לנבחרת סרביה ואיכשהו החזיק מעמד שם, ולכן הוא כנראה יותר סובלני לסיטואציה.

3 דקות לפני, עמית ר said:

את איביץ׳ כבר מכירים ויודעים שהוא מאמן ענק, אז איתו אין סיכון. 

עם מאמן שלא מכירים יש סיכון שניפול ובגלל זה כנראה  העדיפו להביא מאמן לחצי שנה בתור התחלה ואם זה יעבוד הוא יקבל חוזה לשנתיים.

אני חושב שללכת על מי שיסכים לחצי עונה, זה מראש לדעת שאתה מביא מישהו שלא כזה מצליח, אבל אולי אם יצליח במכבי אז יקבל עוד עונה.

וזה נראה לי חשיבה קצת מעווותת לקבוצה שיש לה שאיפות וכסף.

אבל מה אני יודע..

הוא נשמע שם גדול יחסית לביצת הכדורגל שלנו,

לא יודע אם זה יצליח או לא , אבל אני מבסוט מהמהלך הזה.

אפשר להיכשל,אפשר ליפול,אפשר להפסיד.

אבל מכבי השנה לא מכוונת גבוה,

ההחתמה הזאת מראה על כיוון שונה.

בהצלחה

קצת תמוה בעיני שמאמן נבחרת סרביה במונדיאל מקבל ג׳וב מקבוצת אמצע טבלה בליגה המקומית ומחזיק מעמד שם פחות משנה, מעניין מה הסיפור איתו.

לא נראה מרשים באופן כללי ואין ספק שהוא לא היה בראש העדיפויות של המועדון.

העיקר שיש מאמן לקבוצה וביחס לשכונה שהמועדון נמצא בו גם זה טוב

13 דקות לפני, עמית ר said:

אני חושב שללכת על מי שיסכים לחצי עונה, זה מראש לדעת שאתה מביא מישהו שלא כזה מצליח, אבל אולי אם יצליח במכבי אז יקבל עוד עונה.

וזה נראה לי חשיבה קצת מעווותת לקבוצה שיש לה שאיפות וכסף.

אבל מה אני יודע..

חשיבה הגיונית יותר מאשר להישאר עם יצחקי(שלא רוצה) חצי עונה. ואני דווקא לא מחרמני המקום ה3 ואפשר מבחינתי גם לצאת לקיץ אחד בלי הסחות דעת. רק מנקודת המבט של עיניים טריות שבוחנות את הסגל מחדש ואולי זה יצור התקדמות של שחקנים. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

חשיבה הגיונית יותר מאשר להישאר עם יצחקי(שלא רוצה) חצי עונה. ואני דווקא לא מחרמני המקום ה3 ואפשר מבחינתי גם לצאת לקיץ אחד בלי הסחות דעת. רק מנקודת המבט של עיניים טריות שבוחנות את הסגל מחדש ואולי זה יצור התקדמות של שחקנים. 

לא אמרתי להשאר עם יצחקי לעוד חצי עונה.

אלא ללכת מראש על מאמן מכובד שיגיע לעונה וחצי לפחות.

ביסטר טוען (ובהחלט יכול להיות שהוא צודק) שמראש רצו להחתים מאמנים רק לחצי עונה.

אני טוען שחיפשו מאמנים עם פרופיל גבוה לטווח ארוך וכשזה לא צלח הלכו על מאמנים פחות  טובים כשזה רק לחצי עונה

4 דקות לפני, המכבייה said:

מוקדמות קונפרנס כשאתה מדורג כל הדרך זה לא הסחת דעת..

6 דקות לפני, עמית ר said:

לא אמרתי להשאר עם יצחקי לעוד חצי עונה.

אלא ללכת מראש על מאמן מכובד שיגיע לעונה וחצי לפחות.

ביסטר טוען (ובהחלט יכול להיות שהוא צודק) שמראש רצו להחתים מאמנים רק לחצי עונה.

אני טוען שחיפשו מאמנים עם פרופיל גבוה לטווח ארוך וכשזה לא צלח הלכו על מאמנים פחות  טובים כשזה רק לחצי עונה

בלתי אפשרי לנו לדעת מה מהאופציות קרה. נקווה לטוב. 

7 דקות לפני, nirnir20 said:

מוקדמות קונפרנס כשאתה מדורג כל הדרך זה לא הסחת דעת..

לא אתנגד לזה כמובן. ולא הייתי מתלונן על קיץ ארוך ויסודי שבו מנסים לייצר תהליכי עומק על אמת. אבל אם הראשון יתממש, כנראה שהשתפרנו והתקדמנו וזה בוודאי עדיף. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא אתנגד לזה כמובן. ולא הייתי מתלונן על קיץ ארוך ויסודי שבו מנסים לייצר תהליכי עומק על אמת. אבל אם הראשון יתממש, כנראה שהשתפרנו והתקדמנו וזה בוודאי עדיף. 

אין סיבה שזה לא יקרה במקביל, לשחק מול דייגים וחוטבי עצים במוקדמות לא אמור להפריע לבניית קבוצה, זה סתם תירוץ.

20 דקות לפני, תמיר8 said:

קצת תמוה בעיני שמאמן נבחרת סרביה במונדיאל מקבל ג׳וב מקבוצת אמצע טבלה בליגה המקומית ומחזיק מעמד שם פחות משנה, מעניין מה הסיפור איתו.

לא נראה מרשים באופן כללי ואין ספק שהוא לא היה בראש העדיפויות של המועדון.

העיקר שיש מאמן לקבוצה וביחס לשכונה שהמועדון נמצא בו גם זה טוב

״מחזיק מאמן פחות משנה״? ממה שהבנתי הוא עזב מרצונו.

5 דקות לפני, duss21 said:

אל תשכחו שמיטש משלם היום לשני מאמנים שיושבים בבית. לגמרי הגיוני שהוא רצה להחתים מאמן לחצי עונה עם אופציה.

ברור. אם היו מביאים מאמן לשנתיים וחצי היו מתלוננים פה שלא לומדים מטעויות וזה יגרום לנו להיתקע איתו במידה והוא יכשל. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

״מחזיק מאמן פחות משנה״? ממה שהבנתי הוא עזב מרצונו.

עובדתית הוא אימן שם פחות משנה ואין לי מושג מה היה שם, אם אתה יודע תרחיב.

מה שמוזר שזאת המשרה שהוא קיבל אחרי מספר שנים בנבחרת, לא ככה?

אמנם די מלחיץ שהוא פוטר(?) אחרי תשעה חודשים בלבד מהקבוצה ההיא בסרביה אבל אני לא כלכך בטוח שהוא לא הצליח בליגה הסרבית . בעונה שעברה הוא לקח קבוצה בינואר במקום ה 10 וסיים איתה במקום ה 5 (בליגה שמקומות 1/2 הן בכלל לא אופציה) והשנה התחיל את העונה בצורה בינונית ועזב כשהקבוצה הייתה במקום ה4 ומאז היא בצלילה חופשית ומדורגת כרגע במקום ה 10 (אפילו העלה אחרי הפיטורים סטורי עם צילום של הטבלה וסמיילי צוחק ) 

Just now, תמיר8 said:

עובדתית הוא אימן שם פחות משנה ואין לי מושג מה היה שם, אם אתה יודע תרחיב.

מה שמוזר שזאת המשרה שהוא קיבל אחרי מספר שנים בנבחרת, לא ככה?

אני לא בקיא בליגה הסרבית וגם לא בנבחרת שם. מניח שלא נתנו לו לאמן את הנבחרת הלאומית על סמך שום דבר. 

הקבוצה שהוא אימן בה זה המועדון השני הכי ותיק בסרביה. הוא עזב מרצונו בסיום תקופה לא רעה ביחס לרמת המועדון. לא יודע יותר מזה.