Jump to content

עמדת השוער במצב הנוכחי

Recommended Posts

אלא אם טננבאום פצוע (אני לא מכיר כזה דבר) אולי הגיע הזמן לעשות קצת חילופים בעמדת השוער, ולא בגלל שהנוכחי לא טוב, אלא בגלל סיבות אחרות.  

דניאל פרץ שוער מעולה ורואים שמצבת הספיגות היא יותר עניין של השחקנים שלפניו ולא שלו. הוא גם לוקח שערים בטוחים, וההרצה שלו בשער בטח טובה לעתיד שלו ולסיכויי המכירה לליגה גדולה יותר. עם זאת, הוא עדיין סופג לפחות גול אחד למשחק, גם אם זה לא תמיד עליו.

אין שום סיבה שטננבאום לא יתחיל לקבל שוב דקות. הוא ירד לספסל בגלל פציעה, לא בגלל יכולת לא טובה. יש סיכוי שיש בו משהו שפספסנו ברמת הנוכחות והתיאום עם ההגנה שהזכיר ימים טובים יותר שלה. אני בהחלט זוכר את הצרחות שלו כל משחק. לא מדובר בהימור פרוע, אלא במי שעד תחילת העונה חשבנו שיהיה השוער במכבי לתקופה ארוכה, ולא ירד לספסל בגלל יכולת רעה.

אני חושב שבהחלט הגיע הזמן לשלב אותו חזרה בהרכב ולעשות רוטציה בין השניים 

פרץ הוא לא הבעיה

תעשה בדיקה של הגולים שספגנו ו90 אחוז לא היו באשמתו

רובם היו גולים שספגנו באשמה ישירה של עמידה לא נכונה במצבים נייחים או צמד הבלמים

גם אם אובלק יעמוד בשער שלנו אם צמד הבלמים שלך מרבה לתת שטח בלתי נסבל לשחקן ביניהם כל פעם מחדש הוא יספוג שער

הגול מול פ"ת, הגול מול נתניה, הגול נגד בית"ר ועוד כמה גולים זהים לחלוטין, חלוץ הסתנן בין 2 ושם לנו גול קל...זה לא מתאים לרמות של הליגה שלנו

עוד סוג גולים שחטפנו הרבה זה ממצבים נייחים כמו שציינתי, שזה חרפה אחת גדולה, אנחנו הרבה פעמים שומרים איזורית וקל לכבוש נגדנו .

הסוג השלישי שהגולים שחטפנו זה בעיטות מחוץ לרחבה(ספרתי 5 השנה או משהו כזה) שגם פה זה באשמה כפולה של הבלמים והקישור שלא עוזר בהגנה, הרבה פעמים חלוץ מקבל כדור ולא מכוסה בצורה תקינה מוסר אחורה(פה אמור להיות עזרה בקישור) ואז בעיטה, היה את הגול הזה בב"ש, בסכנין, נדמה לי נתניה כבר לא זוכר את כל הגולים שספגנו 

אבל כל הגולים אם תשים לב שציינתי היו מאוד דומים ונראה שקבוצות ידעו מה הם עושות מולינו

מסקנה שלי, לא חושב שטננבאום היה מונע את הגולים האלה ופרץ לא אשם

אגב טננבאום כבר חזר, היתי נותן לו דקות דווקא מול הארמנים כי זה משחק לא חשוב.

רק לגבי זה-

31 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

אלא אם טננבאום פצוע (אני לא מכיר כזה דבר)  

מול בית"ר בטדי הוא חזר לספסל אחרי 7 משחקים שישב בחוץ בגלל פציעה

פרץ שוער מעולה על קו השער ובהחלט פוטנציאל אדיר.

טננבאום קורא את המשחק טוב ממנו וגם יוצא היטב לאחד על אחד.

לטעמי אנחנו זקוקים יותר לסט היכולות של טננבאום ואני בעד להחזיר אותו לשער. 

הדבר היחיד זה שאולי הייתי שוקל למכור את פרץ בקיץ ואז הייתי מריץ אותו עונה שלמה. אבל לא חןשב שאפשר למכור שוער ישראלי ביותר מדי

אי אפשר פשוט להרחיק אוטומטית את כל מי שרוצה להוציא את פרץ מההרכב? סופסוף שוער צעיר שמראה פוטנציאל בפועל בבוגרים, הקנאה של כל הליגה, העתיד של נבחרת ישראל. נותן רצף של משחקים טובים (כן עם טעויות במשחק הרגל ואולי 2-3 שערים מתוך כל המליון שספגנו ונבעטו אליו שאפשר להגיד שיש לו חלק בשער) ואנשים אומרים בואו נוציא אותו כי יש לנו על הספסל שוער לא רע אחר. 

בלתי מובן בעיניי, הטעות הכי מפגרת שהמועדון יכול לעשות. כבר עשית את המהלך והימרת על פרץ, עבד לך. עכשיו תקלקל? קיצר חלאס עם השטויות. 

חשוב לשמור על טננבאום במערכת, גם על חשבון כמה משחקים של פרץ

את פרץ נגיד נמכור עוד שנה שנתיים, טננבאום יכול להישאר פה גם עשור ככה שחשוב לשמור על טננבאום גם לטווח רחוק

45 דקות לפני, פנחס שוף said:

חשוב לשמור על טננבאום במערכת, גם על חשבון כמה משחקים של פרץ

את פרץ נגיד נמכור עוד שנה שנתיים, טננבאום יכול להישאר פה גם עשור ככה שחשוב לשמור על טננבאום גם לטווח רחוק

לא אומר שטננבאום גרוע או שלא צריך לשמר אותו ובטח שבכיף יפתח מחר וגם מבחינתי שיהיה השוער גביע וכו', הכל טוב. אחלה בחור, שוער לא רע מאוד מחוייב (ודי קרוב לתקרת זכוכית שלו) 

אבל כל השטויות על להוריד את פרץ לספסל ולרוץ עם טננבאום, זה גומר אותי. כמה חוסר מושג..

זה ממש מצחיק, בוכים פה כל הזמן שלא נותנים הזדמנויות לשחר, חנצ'יס, גויאגון וכו, אבל עד שיש צעיר שמקבל הזדמנות ומממש אותה, אז רוצים להוריד אותו לספסל. וזה עוד צעיר שנחשב לפרוספקט גדול.

במצב הנוכחי, גם פרץ וגם טננבאום יספגו הרבה שערים, וכנראה שגם אם היו פה אניימה או ראיקו זה היה אותה דבר.

4 דקות לפני, duss21 said:

זה ממש מצחיק, בוכים פה כל הזמן שלא נותנים הזדמנויות לשחר, חנצ'יס, גויאגון וכו, אבל עד שיש צעיר שמקבל הזדמנות ומממש אותה, אז רוצים להוריד אותו לספסל. וזה עוד צעיר שנחשב לפרוספקט גדול.

במצב הנוכחי, גם פרץ וגם טננבאום יספגו הרבה שערים, וכנראה שגם אם היו פה אניימה או ראיקו זה היה אותה דבר.

בתאוריה אנחנו רוצים לקחת אליפות כמו שלקחנו עם איביץ, פרקטית אין לאף אחד באמת סבלנות לתת הזדמנות אמיתית לצעירים בטח לא על חשבון הצלחה ובטח לא בקבוצה עם שאיפות כמו שלנו ומדינה כמו שלנו.

במצבנו הנוכחי זה זמן רע מאוד לשלב צעירים גם עבורם, אם יש אחד שאיכשהו הצליח לעבור את המחסום הזה ולהשתלב אני לא מבין איך אפשר להחזיר אותו לספסל.

כשאתה מביא זרים כשחקני הגנה אתה מצפה שהם אלה יחזקו אותך ויביאו את הערך המוסף ולא שתוריד את הילד שגדל במכבי בשביל זרים  

מסקנה :

את פרץ חייב להשאיר . 

אגב, גם לא צריך להיבהל. טננבאום ישחק והוא יודע את זה. הבנאדם הפך להיות שוער ראשון אחרי שבמשך 3 שנים הוא לא שיחק דקה, אז אל תדאגו לו. 

חוץ מזה, לא שזה רלוונטי למשהו, אבל הסיבה שפרץ קיבל את ההזדמנות הראשונה היא שטננבאום נמרח עם הארכת החוזה ולא פתח איתנו את העונה. לא שזה לא בסדר, פשוט זאת המציאות. הוא לא כזה מסכן.

2 דקות לפני, duss21 said:

אגב, גם לא צריך להיבהל. טננבאום ישחק והוא יודע את זה. הבנאדם הפך להיות שוער ראשון אחרי שבמשך 3 שנים הוא לא שיחק דקה, אז אל תדאגו לו. 

חוץ מזה, לא שזה רלוונטי למשהו, אבל הסיבה שפרץ קיבל את ההזדמנות הראשונה היא שטננבאום נמרח עם הארכת החוזה ולא פתח איתנו את העונה. לא שזה לא בסדר, פשוט זאת המציאות. הוא לא כזה מסכן.

טננבאום גם נפצע בתחילת העונה 

Just now, הנדון said:

טננבאום גם נפצע בתחילת העונה 

גם, אבל למיטב זכרוני זה קרה אחרי. ז"א שאם היה פותח את העונה עם כולם כנראה שהיה מתורגל כשוער ראשון.

לפני2 שעות , Sawyer said:

אי אפשר פשוט להרחיק אוטומטית את כל מי שרוצה להוציא את פרץ מההרכב? סופסוף שוער צעיר שמראה פוטנציאל בפועל בבוגרים, הקנאה של כל הליגה, העתיד של נבחרת ישראל. נותן רצף של משחקים טובים (כן עם טעויות במשחק הרגל ואולי 2-3 שערים מתוך כל המליון שספגנו ונבעטו אליו שאפשר להגיד שיש לו חלק בשער) ואנשים אומרים בואו נוציא אותו כי יש לנו על הספסל שוער לא רע אחר. 

בלתי מובן בעיניי, הטעות הכי מפגרת שהמועדון יכול לעשות. כבר עשית את המהלך והימרת על פרץ, עבד לך. עכשיו תקלקל? קיצר חלאס עם השטויות. 

אותם אנשים שמזיינים את המוח על הצעירים רוצים לזרוק את הצעיר היחיד (והכי מוכשר) שהתקדם פה בשנתיים האחרונות. 

מנסים לתרץ את היכולת הזוועתית שלנו בעמדת השוער במקום להבין שההגנה שלנו לא טובה והקבוצה לא מאומנת. גם עם טננבאום בשער בפלייאוף ספגנו הרבה.

חוץ ממשחק רגל שטעון שיפור אני לא יכול לחשוב על קשר ישיר של פרץ לגולים שאנחנו חוטפים, וכמו שרשמו פה יותר זכורות לי הצלות הענק שלו.

יותר מזה אני לא רואה איך עם טננבאום המצב יראה אחרת ואני לא יודע איזו פנטזייה רצה לך בראש איתו בשער כשההגנה והקישור האחורי נראים כמו שהם נראים.

אולי פרץ יהיה אחלה סוער בעתיד. כרגע לא

הבעיה העיקרית שלי איתו זה שהוא אנמי מאוד ברחבה.

נכון בודדים השערים שהם על הראש שלו. אבל לא בודדים השערים שהוא יכל למנוע אם היה מתקשר עם ההגנה. 

טננבאום מאוד נוכח באיזור הזה. הוא בקשר עם ההגנה צועק מבקש מזיז. 

מפרץ אני לא רואה את זה.

זה ההבדל. אני בטוח שאם טננבאום פותח אנחנו סופגים פחות. 

לפני1 שעה , מרגוליס said:

אולי פרץ יהיה אחלה סוער בעתיד. כרגע לא

הבעיה העיקרית שלי איתו זה שהוא אנמי מאוד ברחבה.

נכון בודדים השערים שהם על הראש שלו. אבל לא בודדים השערים שהוא יכל למנוע אם היה מתקשר עם ההגנה. 

טננבאום מאוד נוכח באיזור הזה. הוא בקשר עם ההגנה צועק מבקש מזיז. 

מפרץ אני לא רואה את זה.

זה ההבדל. אני בטוח שאם טננבאום פותח אנחנו סופגים פחות. 

תכלס, בתקופת דוניס, היינו שומעים אותו הרבה "האוט האוטט"

מכוון ונותן בראש להגנה כשצריך, יודע את העבודה בקיצור, מנהיג!