Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

עם כנעאן וצ'יבוטה וחיזוקים נכונים של זרים בהגנה יש פה אחלה בחלה של קבוצה 

מיץ' לא מתאבד על שחקנים כמו פעם 

נזכר בתקופה שהחתמנו את יצחקי (בתור שחקן) מיץ' נלחם עליו בשיניים ולקח אותו להפועל רגע לפני שחתם שם 

איפה אז ואיפה היום

5 דקות לפני, turgi said:

מי אמר לך איזה כלים יצחקי קיבל?

מי אמר לך שאין לו יכולת להזיז עט בלי אישור מגולדהאר?

אף אחד. ואף אחד גם לא אמר לנו הפוך (וגם הטייטל "מנהלת מחלקת כדורגל" לא אומר לי כלום"). כמה דברים אנו יודעים ואולי אלו מקרים שלא מעידים אבל נראה שזה מלמד על כל ההתנהלות.

יצחקי מאוד רצה את עלי מוחמד בקיץ וכבר סגר הכל עם חוגג אבל קיבל ברקס/התעלמות מקנדה, זה נפל ושחר לקח אותו.

אני יודע שיצחקי מאוד רצה את דין דוד וזה נפל כי לא היה אישור מקנדה למחיר שאשדוד רצו ובסוף הגיע חלאיילה בחצי מחיר.

האם זה מקרים בודדים ? אולי. קשה לי להאמין ויותר קשה לי להאמין שיצחקי מרוצה מהסגל ומקצב בנייתו בקית האחרון, לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שזה לא המצב הרצוי ויצחקי מספיק אינטלגנט ויודע כדורגל

למה כנעאן הפך להיות מאסט ? צ'יבוטה אני עוד יכול להבין, למרות שאני לא בעד.

אבל כנעאן ? ובמחיר שג'קי ירצה עליו, זאת העמדה שאנחנו לא ממש חייבים לרכוש לשם שחקן.

1 דקה לפני, snufkin said:

אף אחד. ואף אחד גם לא אמר לנו הפוך (וגם הטייטל "מנהלת מחלקת כדורגל" לא אומר לי כלום"). דבר אחד אני יודע וזה אולי מקרה יחידי אבל מלמד על כל ההתנהלות, יצחקי מאוד רצה את עלי מוחמד בקיץ וכבר סגר הכל עם חוגג אבל קיבל ברקס/התעלמות מקנדה, זה נפל ושחר לקח אותו.

אני יודע שיצחקי מאוד רצה את דין דוד וזה נפל כי לא היה אישור מקנדה למחיר שאשדוד רצו ובסוף הגיע חלאיילה בחצי מחיר.

האם זה מקרים בודדים ? אולי. קשה לי להאמין ויותר קשה לי להאמין שיצחקי מרוצה מהסגל ומקצב בנייתו בקית האחרון, לא צריך להיות גאון כדורגל כדי להבין שזה לא המצב הרצוי ויצחקי מספיק אינטלגנט ויודע כדורגל

יצחקי אולי סגר הכל עם חוגג אבל לא סגר עם הסוכן של מוחמד ובגלל זה הוא לא במכבי.

יצחקי רצה לשלם 1.5 על דין דוד? טוב שנתנו לו ברקס. דין דויד במכבי העונה היה נראה כמו חלאילה במכבי העונה.

קשה לי להאמין שיצחקי לא מרוצה מהסגל העונה, אחרת היה מנסה לעשות שינויים.

7 דקות לפני, snufkin said:

אף אחד. ואף אחד גם לא אמר לנו הפוך (וגם הטייטל "מנהלת מחלקת כדורגל" לא אומר לי כלום"). דבר אחד אני יודע וזה אולי מקרה יחידי אבל מלמד על כל ההתנהלות, יצחקי מאוד רצה את עלי מוחמד בקיץ וכבר סגר הכל עם חוגג אבל קיבל ברקס/התעלמות מקנדה, זה נפל ושחר לקח אותו.

יצחקי, בדומה לקודמיו בתפקיד, לא יסכם כלום לפני שיקבל אישור, זה לא קיים.

רז אמיר וגם ברנובסקי דיברו על נושא מוחמד, אמרו שהיה סיכום, ואז חוגג או הסוכן של מוחמד הוסיפו עוד דרישות, יצחקי חיכה לאישור נוסף, ובזמן הזה חיפה פנתה.

אלה דברים שצריך לשפר. קורה.

5 דקות לפני, turgi said:

יצחקי אולי סגר הכל עם חוגג אבל לא סגר עם הסוכן של מוחמד ובגלל זה הוא לא במכבי.

יצחקי רצה לשלם 1.5 על דין דוד? טוב שנתנו לו ברקס. דין דויד במכבי העונה היה נראה כמו חלאילה במכבי העונה.

סגר ונוספו דרישות שעליהם היה צריך לקבל אישור מקנדה (כאמור, העט שהוא לא יכל להזיז בלי אישור..). יצחקי רצה את דין דודב לא יודע כמה חשב לשלם אבל מקצועית הוא רצה אותו ולדעתי הוא היה מתאים מאוד למכבי. 

מי אמר לך שהוא לא רוצה ולא מנסה לשנות? אם אין שיתוף פעולה ואם על כל פיפס הוא צריך אישור מהבעלים, אי אפשר להזיז כלום

6 דקות לפני, turgi said:

לפי רז אמיר, בשיחות שהוא קיים עם יצחקי, הוא בטוח שהוא בנה סגל טוב.

אנחנו די בבעיה אם הוא באמת מאמין לזה.

7 דקות לפני, Elirandani said:

יצחקי, בדומה לקודמיו בתפקיד, לא יסכם כלום לפני שיקבל אישור, זה לא קיים.

רז אמיר וגם ברנובסקי דיברו על נושא מוחמד, אמרו שהיה סיכום, ואז חוגג או הסוכן של מוחמד הוסיפו עוד דרישות, יצחקי חיכה לאישור נוסף, ובזמן הזה חיפה פנתה.

אלה דברים שצריך לשפר. קורה.

בסוף, הדברים האלו משתקים את המערכת וגורמים לחלונות להיראות סחבת אחת גדולה. כל עוד היו לנו אדים של סגל טוב, זה היה נסבל. בחלון בו איבדנו כל כך הרבה עוגנים, זה מתפוצץ לנו בפרצוף. והפתרונות לא אצל יצחקי אלא אצל מיץ'

16 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

עם כנעאן וצ'יבוטה וחיזוקים נכונים של זרים בהגנה יש פה אחלה בחלה של קבוצה 

מיץ' לא מתאבד על שחקנים כמו פעם 

נזכר בתקופה שהחתמנו את יצחקי (בתור שחקן) מיץ' נלחם עליו בשיניים ולקח אותו להפועל רגע לפני שחתם שם 

איפה אז ואיפה היום

זה משפט שיכולת לכתוב על שחר בעשור האחרון. אם זה ואם ההוא. כל אחד מרכיב לו בראש את קבוצת החלומות שלו. נו אז? לא מבין שזה טיפה עמוק מזה? 

4 דקות לפני, snufkin said:

אף אחד. ואף אחד גם לא אמר לנו הפוך (וגם הטייטל "מנהלת מחלקת כדורגל" לא אומר לי כלום"). כמה דברים אנו יודעים ואולי אלו מקרים שלא מעידים אבל נראה שזה מלמד על כל ההתנהלות.

יצחקי מאוד רצה את עלי מוחמד בקיץ וכבר סגר הכל עם חוגג אבל קיבל ברקס/התעלמות מקנדה, זה נפל ושחר לקח אותו.

א. אתה מתעלם מהשכונה הפסיכית שמתרחשת לנו מול העיניים בחודשים האחרונים.

ב. המנהל המקצועי של המועדון הכי מעוטר ועשיר, שיש לו את מחלקת הנוער הכי טובה בארץ עם ערימות של כשרונות כמעט בכל עמדה  שמסתובבים להם בכל הליגה, שקיבל קבוצה שזכתה בגביע והפסידה אליפות במשחק האחרון של העונה, לא מסוגל לבנות קבוצה נורמלית אם לא מאשרים לו לקנות את דין דוד בתעריף ג'קי ומתמהמהים על סגירה עם עלי מוחמד? עזוב שלמי שבנה את הסגל היו את כל הכלים לבנות קבוצה הרבה יותר טובה מעכשיו. הבעיה שלנו היא בכלל במרכז ההגנה ובכנפיים, זה לא קשור לא לדין דוד ולא למוחמד. מקסימום היינו אולי מחלישים את חיפה.

כתב ההגנה היחידי של יצחקי על הקיץ הזה הוא שהוא שימש רק כזרוע ביצועית של פטריק. אני גם לא מסכים עם הטענה הזו, אבל לפחות היא בסיס לאיזשהו ויכוח.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

ב. המנהל המקצועי של המועדון הכי מעוטר ועשיר, שיש לו את מחלקת הנוער הכי טובה בארץ עם ערימות של כשרונות כמעט בכל עמדה  שמסתובבים להם בכל הליגה, שקיבל קבוצה שזכתה בגביע והפסידה אליפות במשחק האחרון של העונה, לא מסוגל לבנות קבוצה נורמלית אם לא מאשרים לו לקנות את דין דוד בתעריף ג'קי ומתמהמהים על סגירה עם עלי מוחמד? עזוב שלמי שבנה את הסגל היו את כל הכלים לבנות קבוצה הרבה יותר טובה מעכשיו. הבעיה שלנו היא בכלל במרכז ההגנה ובכנפיים, זה לא קשור לא לדין דוד ולא למוחמד. מקסימום היינו אולי מחלישים את חיפה.

כתב ההגנה היחידי של יצחקי על הקיץ הזה הוא שהוא שימש רק כזרוע ביצועית של פטריק. אני גם לא מסכים עם הטענה הזו, אבל לפחות היא בסיס לאיזשהו ויכוח.

לא.לא לזה התכוונתי.

נתתי דוגמאות שיכולות כנראה להעיד על הכלל, שאין ולא היה לו סמכות לכלום. ובהיעדר סמכות מה יש לבוא אליו בטענות? אם היה לו חופש פעולה, אולי היה מחזק איפה שהוא חושב שצריך, עם השחקנים שהוא חושב שצריך ובמהירות.

הויכוח הוא על האם יש או אין לו סמכות. אף אחד מאיתנו לא באמת יודע אבל לפי הדוגמאות שכן צפות נראה שהוא סתם איש קשר בין ישראל לקנדה יותר מאשר סמכות מקצועית שקובעת משהיץו מהותי במכבי

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

מסכים אבל לא חושב שבהכרח הטענות שלכם סותרות בכל. מיטש עם פחות קשב וריכוז למכבי(זה ברור וניכר על פי דבריו) וכנראה שיש כאן מנהל מקצועי פחות טוב מבעבר. כמובן שקל להיות טוב כשאתה יכול להביא את בן בסט בחצי מיליון לעונה(ועוד ועוד) אבל הרגולציה עצרה את זה. תוך כדי, נרשמות לך שלוש שנות אליפות כמנהל מקצועי ברזומה(:

איביץ היה האיש מקצוע הטהור והיחיד שהיה כאן ואשכרה שיפר יכולות ללא משאבים. 

רוצה להגיד עוד משהו, אי אפשר לעצור את גררו מלבלות, אפשר למנוע ממנו להיות חלק מהקבוצה. ואת זה עושים. שכונה אמיתית באמת זה לרשום את גררו למשחק באשדוד. 

לשחרר את שכטר וטיבי ולהשאיר את הרננדס, זה גולדהאר אמר לו?

הבית זונות שעושה פה גררו כבר כמעט שנתיים זה כי אסור לו להזיז עט?

יש לו סמכויות, כנראה עם פחות חבל ממה שהיה לשניים שהיו פה לפניו (ובצדק, כי מה שנתנו לו הוא נכשל בטירוף).

גם מנספורד היה בפלוס בטבלת מכירות מול קניות אבל בנה קבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת.

14 דקות לפני, turgi said:

לשחרר את שכטר וטיבי ולהשאיר את הרננדס, זה גולדהאר אמר לו?

הבית זונות שעושה פה גררו כבר כמעט שנתיים זה כי אסור לו להזיז עט?

יש לו סמכויות, כנראה עם פחות חבל ממה שהיה לשניים שהיו פה לפניו (ובצדק, כי מה שנתנו לו הוא נכשל בטירוף).

גם מנספורד היה בפלוס בטבלת מכירות מול קניות אבל בנה קבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת.

!!

19 דקות לפני, המכבייה said:

מסכים אבל לא חושב שבהכרח הטענות שלכם סותרות בכל. מיטש עם פחות קשב וריכוז למכבי(זה ברור וניכר על פי דבריו) וכנראה שיש כאן מנהל מקצועי פחות טוב מבעבר. כמובן שקל להיות טוב כשאתה יכול להביא את בן בסט בחצי מיליון לעונה(ועוד ועוד) אבל הרגולציה עצרה את זה. תוך כדי, נרשמות לך שלוש שנות אליפות כמנהל מקצועי ברזומה(:

איביץ היה האיש מקצוע הטהור והעחיד שהיה כאן ואשכרה שיפר יכולות ללא משאבים. 

רוצה להגיד עוד משהו, אי אפשר לעצור את גררו מלבלות, אפשר למנוע ממנו להיות חלק מהקבוצה. ואת זה עושים. שכונה אמיתית באמת זה לרשום את גררו למשחק באשדוד. 

אם זה היה רק גררו הדביל שיוצא לפורום אז ניחא. יש כל היום הדלפות, יש סבוטאז'ים למאמנים, יש דיבורים על שחקנים שלא מתאמצים באימונים. זו שכונה פר אקסלנס.

נעשו פה בקיץ המון טעויות שלא קשורות למשכורות או לסכומי רכישה. לדעתי שתי הטעויות הכי גדולות קשורות בכלל לשחקנים שלא שוחררו.

מי שקיבל את ההחלטות הקיץ נהנה מתקציב הרכש הכי גדול שהיה פה בשנים האחרונות. חוץ מרכש, תקציב השכר הוא הראשון או השני הכי גבוה בליגה. הכי טוב שאפשר להוציא מזה זה קבוצה שהולכת לסיים 20 הפרש ממקום ראשון ונראית כמו קבוצת תחתית מול המובילה?! קבוצה שהורסת רצף של לא זוכר כמה שנים מול חיפה ותצטרך הרבה מזל כדי לא להרוס רצף של כמעט 3000 ימים מול הפועל שמלינה שכר לשחקנים?! בחייאת, זו טענה שאפילו לא שווה התייחסות. מיץ' אולי לא 100% פה אבל את ה-100 מיליון תקציב הוא עדיין מעמיד. זה הדבר החשוב באמת.

רוני לוי מוביל עליך בדו ספרתי! זו התחלה של בדיחה.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם זה היה רק גררו הדביל שיוצא לפורום אז ניחא. יש כל היום הדלפות, יש סבוטאז'ים למאמנים, יש דיבורים על שחקנים שלא מתאמצים באימונים. זו שכונה פר אקסלנס.

נעשו פה בקיץ המון טעויות שלא קשורות למשכורות או לסכומי רכישה. לדעתי שתי הטעויות הכי גדולות קשורות בכלל לשחקנים שלא שוחררו.

מי שקיבל את ההחלטות הקיץ נהנה מתקציב הרכש הכי גדול שהיה פה בשנים האחרונות. חוץ מרכש, תקציב השכר הוא הראשון או השני הכי גבוה בליגה. הכי טוב שאפשר להוציא מזה זה קבוצה שהולכת לסיים 20 הפרש ממקום ראשון ונראית כמו קבוצת תחתית מול המובילה?! קבוצה שהורסת רצף של לא זוכר כמה שנים מול חיפה ותצטרך הרבה מזל כדי לא להרוס רצף של כמעט 3000 ימים מול הפועל שמלינה שכר לשחקנים?! בחייאת, זו טענה שאפילו לא שווה התייחסות. מיץ' אולי לא 100% פה אבל את ה-100 מיליון תקציב הוא עדיין מעמיד. זה הדבר הכי חשוב באמת.

בכל זאת, צריך לזכור שחלק ניכר מהפער, גם בנקודות וגם ביכולת, הן בעיקר תולדה של המאמן הקודם. אי אפשר להזניח פתאום תקופה לא מבוטלת תחת ואן לובן. להפיל הכל פה על איזה ניהול מקצועי (אם בכלל היה כזה) זה קצת לחטוא לתהליכים שמכבי עברה. היו פה עוד דברים פרט לניהול סגל כזה או אחר.

13 דקות לפני, אלק נילאש said:

מי שקיבל את ההחלטות הקיץ נהנה מתקציב הרכש הכי גדול שהיה פה בשנים האחרונות. חוץ מרכש, תקציב השכר הוא הראשון או השני הכי גבוה בליגה. הכי טוב שאפשר להוציא מזה זה קבוצה שהולכת לסיים 20 הפרש ממקום ראשון ונראית כמו קבוצת תחתית מול המובילה?! קבוצה שהורסת רצף של לא זוכר כמה שנים מול חיפה ותצטרך הרבה מזל כדי לא להרוס רצף של כמעט 3000 ימים מול הפועל שמלינה שכר לשחקנים?! בחייאת, זו טענה שאפילו לא שווה התייחסות. מיץ' אולי לא 100% פה אבל את ה-100 מיליון תקציב הוא עדיין מעמיד. זה הדבר הכי חשוב באמת.

מעבר להכל, זה כדורגל. אם אתה טועה פה ושם, ההבדלים בתקציבים לא ממש משנים. אם חיפה לא טעתה, אז כן, זה הפער. אנחנו לא בתחרות בראיית חשבון פה, אנחנו בכדורגל. אתה לא יכול לסיים בפער גדול מתחת למובילה? בוודאי שכן, קורה בלא מעט ליגות. זאת לא מהות הכל. קרה לחיפה מולך. צריך לעבוד ולבחור נכון בין אפשרויות ולרוב זה בדיעבד. ה100 מיליון האלה נותן לך בדיוק את השומן שאתה צריך כדי לסיים עם כרטיס לאירופה. הוא לא נותן לך הצטיינות. רוצה להצטיין? תיהיה מצויין. ברור שיצחקי לא מצויין ופטריק היה חרפה שאם קצת יותר דגש ממיטש, אולי גם היא היתה נמנעת. אולי אפשר לצרף את זה לחשבון ההוצאות של ג'ורדי בכלל. אי דונט נואו...

תמיד קיבלתי את הרושם שברק בונקר. מאד דיסקרטי. אולי זה היה רושם מוטעה ומה שקורה עכשיו זה עליו. בוא נראה את מיטש מבין את זה ככה...

Just now, חומץ בלסמי said:

בכל זאת, צריך לזכור שחלק ניכר מהפער, גם בנקודות וגם ביכולת, הן בעיקר תולדה של המאמן הקודם. אי אפשר להזניח פתאום תקופה לא מבוטלת תחת ואן לובן. להפיל הכל פה על איזה ניהול מקצועי (שלדעתי כלל לא היה כזה) זה קצת לחטוא לתהליכים שמכבי עברה. היו פה עוד דברים פרט לניהול סגל כזה או אחר.

כמו שאמרתי, אני יכול לקבל (ולא להסכים) עם טענה שאומרת שהקיץ הזה ואפילו הקודם הוא לא מדד טוב לאיכות העבודה של יצחקי. להגיד שלא קיבלו פה מספיק תנאים בקיץ זה כבר ממש מוגזם.

2 דקות לפני, המכבייה said:

מעבר להכל, זה כדורגל. אם אתה טועה פה ושם, ההבדלים בתקציבים לא ממש משנים. אם חיפה לא טעתה, אז כן, זה הפער. אנחנו לא בתחרות בראיית חשבון פה, אנחנו בכדורגל. אתה לא יכול לסיים בפער גדול מתחת למובילה? בוודאי שכן, קורה בלא מעט ליגות. זאת לא מהות הכל. קרה לחיפה מולך. צריך לעבוד ולבחור נכון בין אפשרויות ולרוב זה בדיעבד. ה100 מיליון האלה נותן לך בדיוק את השומן שאתה צריך כדי לסיים עם כרטיס לאירופה. הוא לא נותן לך הצטיינות. רוצה להצטיין? תיהיה מצויין. ברור שיצחקי לא מצויין ופטריק היה חרפה שאם קצת יותר דגש ממיטש, אולי גם היא היתה נמנעת. אולי אפשר לצרף את זה לחשבון ההוצאות של ג'ורדי בכלל. אי דונט נואו...

תמיד קיבלתי את הרושם שברק בונקר. מאד דיסקרטי. אולי זה היה רושם מוטעה ומה שקורה עכשיו זה עליו. בוא נראה את מיטש מבין את זה ככה...

מסכים שכסף הוא לא ערובה לכלום. זה לא היה הדיון. הדיון על תקציב נובע מזה שנטען פה שמיץ' לא סיפק בקיץ את הכלים להצלחה. חוץ משחר, וגם בזה אני לא בטוח, כל הבעלים בליגה קובעים את הסגל של הקבוצות שלהם. מיץ' אולי לא משחרר את השיבר בכזו קלות אבל הוא בחיים לא יגיד מי ילך או מי יבוא. זה נווה מדבר לעומת מה שקרה פה מסביב.

הרננדס לא שיחק היום וגם לא עלה מחליף כשפיבן יצא זה מעודד 

אני מאמין שהוא סיים פה

ומאמין שעובדים חזק על מחליף 

7 דקות לפני, Keano said:

זה לא היה משנה הרבה אם היה פה ג'ורדי או מנספורד במקום יצחקי העונה, במקסימום היינו מקום שני 

אין קשר לאבדן האליפות או אפילו למקום שני. אם אתה יודע איך עושים את זה (אני לא), תחפש מה אמרתי פה בכל השנים שאני בפורום. בחיים לא התבטאתי ככה. גם לא בעונה האחרונה של ג'ורדי. בחיים לא אמרתי בתחילת העונה שמכבי לא בכיוון, אני תמיד מפנטז שרצים לאליפות. אפילו בימים של מישאלוב וליאור ז'אן הייתי בטוח כל קיץ שזה שלנו.

זה לא קשור לניצחון או הפסד או למיקום בטבלה. זה קשור למועדון שהתנהל פעם בצורה מסוימת, בסטנדרטים מסוימים, והיום הוא כבר לא. רחוק מזה. בזמן שהאחרים סגרו את הפערים אנחנו הלכנו אחורה. פעם היינו הכי מתקדמים ומקצוענים בליגה והיום אנחנו סתם עוד מועדון עשיר. בית"ר של ארקדי.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

כמו שאמרתי, אני יכול לקבל (ולא להסכים) עם טענה שאומרת שהקיץ הזה ואפילו הקודם הוא לא מדד טוב לאיכות העבודה של יצחקי. להגיד שלא קיבלו פה מספיק תנאים בקיץ זה כבר ממש מוגזם.

אני לא חושב שאמרתי משהו כזה. רק נדמה לי שהאחראי העיקרי לניצול הקלוקל של התנאים האלה כבר לא מסתובב יותר בקריית שלום.

אגב, זה לא שאני נלהב במיוחד מהסיטואציה, אבל אתה קצת מגזים בעיני לגבי ה-"שכונה".

8 דקות לפני, Keano said:

זה לא היה משנה הרבה אם היה פה ג'ורדי או מנספורד במקום יצחקי העונה, במקסימום היינו מקום שני 

לא שזה העניין אבל מקום שני אומר עוד עשר נקודות כרגע ונקודה ממקום ראשון.

איך זה לא היה משנה הרבה?

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אין קשר לאבדן האליפות או אפילו למקום שני. אם אתה יודע איך עושים את זה (אני לא), תחפש מה אמרתי פה בכל השנים שאני בפורום. בחיים לא התבטאתי ככה. גם לא בעונה האחרונה של ג'ורדי. בחיים לא אמרתי בתחילת העונה שמכבי לא בכיוון, אני תמיד מפנטז שרצים לאליפות. אפילו בימים של מישאלוב וליאור ז'אן הייתי כל קיץ שזה שלנו.

זה לא קשור לניצחון או הפסד או למיקום בטבלה. זה קשור למועדון שהתנהל פעם בצורה מסוימת, בסטנדרטים מסוימים, והיום הוא כבר לא. רחוק מזה. פעם היינו הכי מתקדמים ומקצוענים בליגה והיום אנחנו סתם עוד מועדון עשיר. בית"ר של ארקדי.

לא קרוב לביתר של ארקדי, עדיין הסטנדרטים ברמה גבוהה אבל מסכים שלא כמו בעבר. 

לא חושב שבב"ש של בכר שלקחה 3 אליפויות היו סטנדרטים יותר גבוהים ממה שיש אצלנו היום. 

קודם זה ניהול מקצועי ובניית סגל נכונה ומה לעשות שיצחקי קיבל את התפקיד בטיימינג של עונת מעבר, כל השלד שלו עזב וברוב המקרים לא היתה לו אפשרות אחרת