Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

18 דקות לפני, המכבייה said:

גבי ועדן שמיר(להפתעתי). 

גבי זאת הלחמה להרכב(או סגל) גם אם אין כרגע מספרים גדולים. רוצה אותו שם כי אני טוב יותר איתו מאשר בלעדיו. לא תמיד אני יודע אם דביטון על המגרש או לא. 

אני לא ממש מבין למה קניקובסקי מאותרג כ"כ. אין הרבה הבדל בתרומה של שני השחקנים עד עכשיו, ונדמה לי שגם לא בפוטנציאל. שניהם שחקנים נחמדים ולגבי שניהם ספק דומה כמה הם מסוגלים להוביל התקפה של קבוצת צמרת.

15 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא ממש מבין למה קניקובסקי מאותרג כ"כ. אין הרבה הבדל בתרומה של שני השחקנים עד עכשיו, ונדמה לי שגם לא בפוטנציאל. שניהם שחקנים נחמדים ולגבי שניהם ספק דומה כמה הם מסוגלים להוביל התקפה של קבוצת צמרת.

בדיעבד, שניהם הובילו לעזיבה של כישרון שגדל כאן בצירוף דמי העברה לא נמוכים.

שניהם לא מציגים יכולת גבוהה.

האבסורד הוא שביטון כבר העביר כאן שנה שלמה, והציג פחות או יותר אותן בעיות שמציג העונה. הוא ברומטר קיצוני לאיכות המשחק והקבוצה-לחיוב ולשלילה. הוא מוסר בחסד, ועם יכולת סיומת סבירה. מאוד דומה לגבי, אבל שונה מאוד באנרגטיות ובמאפייני הלחץ והנעת הכדור. הוא לא היה צריך להירכש בסכום כזה, ולא היינו צריכים לצפות ליותר.

לגבי יש עוד חסד אם מכניסים את ההבדל בין התקופות ואיכות הקבוצה ששיחק איתה.

בת'כלס, אנחנו די תקועים עם שניהם. גבי לא מספיק טוב באגף, ודן ביטון טוב רק כשחקן חופשי מתחת לחלוץ.

מה נעשה בשנה הבאה עם שחר ופארפה? כנראה הרבה מאותו הדבר.

יש לנו עודף כישרון קיצוני בעמדת הקישור ההתקפי(פארפה, שחר, יש אפילו שיכניסו את גלוך ורויזמן). איך לעזאזל הרכש המרכזי העונה מגיע לעמדה הזו? איך לעזאזל החליטו להוציא שם את הכסף בזמן שמרכז ההגנה מסננת ויש כזה פער כישרון מול האגפים?!

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ככה אני רואה כדורגל. הם באים ממקומות אחרים לגמרי. בעיני חסר השוואת איכות אמיתית. ברור לי שגבי יממש יותר(ובוא, לא מדובר על לממש מעל כישרון על, דביטון לא קרוב להגדרה הזאת בכלל). 

3 דקות לפני, קמחי said:

האבסורד הוא שביטון כבר העביר כאן שנה שלמה, והציג פחות או יותר אותן בעיות שמציג העונה. הוא ברומטר קיצוני לאיכות המשחק והקבוצה-לחיוב ולשלילה. הוא מוסר בחסד, ועם יכולת סיומת סבירה. מאוד דומה לגבי, אבל שונה מאוד באנרגטיות ובמאפייני הלחץ והנעת הכדור. הוא לא היה צריך להירכש בסכום כזה, ולא היינו צריכים לצפות ליותר.

מעבר לזה- אם היה עיניים מקצועיות רציניות במועדון, הייתה מתקבלת ההבנה שעידו שחר ופארפה לא נופלים מאף אחד מהם ברמת הכישרון, ובטח לא ביכולת הנוכחית. 

אתה לא צריך לשכנע אותי. אני הייתי נגד להביא את שניהם בקיץ.

3 דקות לפני, קמחי said:

מעבר לזה- אם היה עיניים מקצועיות רציניות במועדון, הייתה מתקבלת ההבנה שעידו שחר ופארפה לא נופלים מאף אחד מהם ברמת הכישרון, ובטח לא ביכולת הנוכחית. 

טרו דאט.

מוסר העבודה של גבי לבדו(מעבר לכישרון) ישים אותו גם בהרכב טוב יותר שלנו. אין שום סיטואציה שדביטון מוכשר מספיק כדי שיעבדו עבורו. הוא אחלה, הוא נחמד. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

טרו דאט.

מוסר העבודה של גבי לבדו(מעבר לכישרון) ישים אותו גם בהרכב טוב יותר שלנו. אין שום סיטואציה שדביטון מוכשר מספיק כדי שיעבדו עבורו. הוא אחלה, הוא נחמד. 

הבעיה העיקרית עבורנו זה שהם טובים בעיקר יחד. גבי מציג את המשחקים הטובים ביותר בצמוד לביטון, ושניהם לא מספיק איכותיים מבחינת חילוצי כדור ומשחק הלחץ. 

קראסטיץ' עדיין לא הבין את החשיבות בליגה מבחינת מרכז השדה. אנחנו עולים חשופים והתקפיים וקבוצות כבר לא מתביישות ללחוץ אותנו או לשחק התקפי בחזרה. עם הגנה כזו שערורייה זה לא ממש מפתיע.

שנה הבאה תהיה קשה מאוד לג'חנון או למנהל מקצועי רציני אם יגיע במקומו. גבי ודן הגיעו בהרבה כסף רק העונה, ויש המון כישרון שדופק על הדלת.

12 דקות לפני, קמחי said:

הבעיה העיקרית עבורנו זה שהם טובים בעיקר יחד. גבי מציג את המשחקים הטובים ביותר בצמוד לביטון, ושניהם לא מספיק איכותיים מבחינת חילוצי כדור ומשחק הלחץ. 

קראסטיץ' עדיין לא הבין את החשיבות בליגה מבחינת מרכז השדה. אנחנו עולים חשופים והתקפיים וקבוצות כבר לא מתביישות ללחוץ אותנו או לשחק התקפי בחזרה. עם הגנה כזו שערורייה זה לא ממש מפתיע.

שנה הבאה תהיה קשה מאוד לג'חנון או למנהל מקצועי רציני אם יגיע במקומו. גבי ודן הגיעו בהרבה כסף רק העונה, ויש המון כישרון שדופק על הדלת.

דביטון או גבי הם לא אלו שאמורים לתת את החוזק במרכז השדה אלא את הכישרון והטא'ץ והסיומת במעבר ובהתקפות. בשיטה שאנחנו משחקים בה יש עוד 2 שחקני קישור והם אלו שאמורים לתת יותר. גלזר בעונה בינונית, גולסה חצי נוכח חצי נםקד והחיסרון של דור פרוץ הם הגורמים העיקריים לכך שאנחנו חשופים. הצמד גבי-דן, הוא לדעתי דווקא מנקודות האור העונה ואני מקווה שתחרות בריאה רק תשפר את זה.

אנחנו בצרות במקומות אחרים במגרש, מבחינת שחקני אגף איכותיים, קשר 50-50 מפלצת איכות ובעיקר בלמים איכותיים. 

1 hour ago, המכבייה said:

גבי ועדן שמיר(להפתעתי). 

גבי זאת הלחמה להרכב(או סגל) גם אם אין כרגע מספרים גדולים. רוצה אותו שם כי אני טוב יותר איתו מאשר בלעדיו. לא תמיד אני יודע אם דביטון על המגרש או לא. 

אתה מבין? נתת לי שני שחקנים מתוך כל הקבוצה. זה אומר הכל…

1 דקה לפני, erantheking21 said:

דעה לא פופולארית

להפועל חיפה יש חלוצים טובים, אי אפשר להביא את תורג'מן תמורת חלאילה או משהו?

למה שיסכימו? הוא אחד החלוצים הטובים בליגה.

יכלנו להביא אותו לפני שנה בחינם (בינואר)

1 דקה לפני, erantheking21 said:

דעה לא פופולארית

להפועל חיפה יש חלוצים טובים, אי אפשר להביא את תורג'מן תמורת חלאילה או משהו?

סכנין שלחו לנו כבש על גלגל שווארמה..למה שחיפה יקחו אותו בתמורה לחלוץ טוב?

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה מבין? נתת לי שני שחקנים מתוך כל הקבוצה. זה אומר הכל…

אין ויכוח על האיכות הקבוצתית שלנו. אני פשוט לא הבנתי את חוסר המקצועיות(נכנה זאת בעדינות) בלתת חוזה לשחקן שהיה כאן שנה שעברה והיה במקסימום נחמד. נגמר הפייר פליי ואת הקריז אנחנו שוברים על דביטון? בחייאת. חלאיילה ונחמיאס היו הימורים סבירים. וכל אותו זמן, קיים פארפה מתחת לאף, גם אותו הצוות המקצועי מכיר. זאת רק נקודה אחת וברורה שניתן להתעכב עליה. יש עוד. שום דבר מקצועי ועיניני לא הוביל את הצמד המהולל להחלטות האלה. אז אני לא מתפלא אם צריכים להתקשר לקנדה לכל אישור. אני פשוט לא מתפלא. 

וכמו שקמחי כתב כאן קודם, עכשיו אתה קצת מסונדל. אתה כבר מושקע בעמדה 10... 

Just now, turgi said:

גררו זה הפנים של מכבי תל אביב בניהול ברק יצחקי

בול מה שעבר לי בראש היום תורג'י.

אפשר להתווכח על כמה הייתה לו השפעה על ההחלטות בקיץ, אי אפשר להתווכח על זה שבמכבי בניהולו הפכה להיות מקצוענית בערך כמו הפועל של הניסנובים.

ברנובסקי: הסעיף רכישה של שמיר זה חצי מיליון דולר. אם זה נכון חייב להשאיר.

רז אמיר: המגנים הימניים בעונה הבאה ככל הנראה יהיו מזרחי וקנדיל.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ברנובסקי: הסעיף רכישה של שמיר זה חצי מיליון דולר. אם זה נכון חייב להשאיר.

רז אמיר: המגנים הימניים בעונה הבאה ככל הנראה יהיו מזרחי וקנדיל.

לקראת סוף העונה שעברה הם אמרו שמכבי בונה על חנציס, שחר ופארפה

אני לא רואה את מכבי נותנת עונה הבאה במה למושאלים. המערכת פפה יותר מידי מקובעת ופחדנית. צפו להארכת חוזה + השאלה לנידם/שחר/פארפה ועוד

כמה נוח להפיל הכל על יצחקי...מגיע לו עוד זמן חסד

אין לי ספק שאם היו קוראים לו אלחנדרו גומז הרבה היו מדברים אחרת..

יש בעיה ניהולית במכבי אבל היא הרבה יותר גדולה מיצחקי ואין טעם להרחיב

14 דקות לפני, turgi said:

לקראת סוף העונה שעברה הם אמרו שמכבי בונה על חנציס, שחר ופארפה

יש מצב שהוא מחרטט ויש מצב שהוא לא ומכבי ישנו גישה בגלל פאניקה. רק מניח את זה כאן…

אגב הוא גם טוען שצ׳יבוטה מת לחזור למכבי.

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני לא רואה את מכבי נותנת עונה הבאה במה למושאלים. המערכת פפה יותר מידי מקובעת ופחדנית. צפו להארכת חוזה + השאלה לנידם/שחר/פארפה ועוד

אז שמיטש יעשה להם פייר פליי בעצמו... 

ובלי גחמות של רכש בינואר על הרכש של אוגוסט. הפארטיה צריכה להסתיים פה. 

בקיץ מכרנו שחקן ב 2.5 מליון יורו והוצאנו על רכישת שחקנים פחות מ 2 מליון. בשנתיים האחרונות השתחררנו מחוזים "כבדים" (בעיקר אצילי-מיכה) והכנסנו יפה מאירופה. יצחקי *עדין* לא קיבל את הכלים שקיבל ג'ורדי ואני בספק אם יש לו יכולת להזיז עט בלי אישור מקנדה. להפיל את כל מצב הקבוצה על יצחקי זה הכי קל אבל לדעתי לא נכון. למכבי יש אבא אחד שקובע והקרדיט לטוב ולרע הוא שלו.  אם מיץ' היה "בראבק" על מכבי כמו בשנים עברו, היינו במקום אחר לגמרי. בשביל שנחזוק להצליח, מיץ' צריך לרצות להשקיע ואני מאוד מפחד לחשוב שאולי כבר קצת ירד לו..

9 דקות לפני, maor24 said:

חבל שנתנו את קארצב בשביל קניקובסקי ועוד הוסיפו עליו כסף

די נו אולי מספיק עם החרטא הזאת. קארצב לא רצה להאריך חוזה ולא בפעם הראשונה וזה לא שראינו ממנו גדולות ונצורות.

אין ספק שהטיפשות של גררו מגיעה מהמשחק אל סצינת הלילה. הוא לא יודע שהיום יש בפורום די ג'ייאים הרבה יותר טובים ממה שהיה שם אתמול?

2 דקות לפני, snufkin said:

בקיץ מכרנו שחקן ב 2.5 מליון יורו והוצאנו על רכישת שחקנים פחות מ 2 מליון. בשנתיים האחרונות השתחררנו מחוזים "כבדים" (בעיקר אצילי-מיכה) והכנסנו יפה מאירופה. יצחקי *עדין* לא קיבל את הכלים שקיבל ג'ורדי ואני בספק אם יש לו יכולת להזיז עט בלי אישור מקנדה. להפיל את כל מצב הקבוצה על יצחקי זה הכי קל אבל לדעתי לא נכון. למכבי יש אבא אחד שקובע והקרדיט לטוב ולרע הוא שלו.  אם מיץ' היה "בראבק" על מכבי כמו בשנים עברו, היינו במקום אחר לגמרי. בשביל שנחזוק להצליח, מיץ' צריך לרצות להשקיע ואני מאוד מפחד לחשוב שאולי כבר קצת ירד לו..

מי אמר לך איזה כלים יצחקי קיבל?

מי אמר לך שאין לו יכולת להזיז עט בלי אישור מגולדהאר?