Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

9 דקות לפני, erantheking21 said:

עזב בתחילת העונה של איביץ', ספק רב אם איביץ' הכיר אותו וקיבל הוראה לתת לו להתאמן בצד כי הוא היה מועמד לעזיבה.

הכיר, הכיר. דרש לעזוב אחרי האימון הראשון עם איביץ. 

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

לפי הפערים כרגע, זה באמת יהיה קשה מאוד.

אבל, מזכיר לכם שאנחנו בליגת העל, לא בפרמייר ליג. יש יריבה אחת שצריך לעבור, לא 4-5, וגם היא לא איזה שוס גדול. חיפה, הלוזרית הנצחית שחגגה העפלה לפלייאוף עליון כמו אליפות, הפכה בקיץ אחד ממינוס 30+ הפרש לקונטנדרית כשהביאה את אשכנזי וחזיזה. זה לא בשמיים. כמו שתיארו פה, עשינו את זה גם אנחנו בעבר.

בשביל להצליח צריך לקבל החלטות אמיצות, כמו שאומרים באחת מהיחידות בצה"ל - המעז מנצח. כשבכר בא לחיפה היה לו את יובל אשכנזי - שחקן חיובי בחדר ההלבשה, עובד על המגרש וסיים עונה לפני זה עם כמעט דאבל דאבל. כל מאמן ישראלי אחר היה אומר הוא הבאנקר שלי לשנים הקרובות. בכר בא והביא את אבו פאני מחדרה, אז רק עוד צעיר מבטיח, ונתן לו לרוץ. אפילו שזה לא היה נראה תמיד הכי טוב, אפילו שהוא לא הביא רבע מהמספרים שאשכנזי הביא בעונה לפני זה, אבל הוא נתן לו לרוץ. הנה היום הוא קוטף את הפירות עם הקשר הכי טוב בליגה. מנספורד גם היה אמיץ עם מהפכת הצעירים, שעד שהגיע הסתובבו בהשאלות אינסופיות בכל רחבי הליגה. אלונה בעטה את אלישע שנייה לפני גמר הגביע, מאמן שאחרי שנים של ירידות ליגה ותחתית בנה קבוצה לאליפות, והביאה את בכר, אז בלי הרבה קבלות. אפילו ג'ורדי, שכל אוהד שיישמע את השם שלו אולי אחד הדברים האחרונים שיעלו לו בראש זה אומץ, הרים פה שושלת עם מהלכים אמיצים כמו לבנות את הקישור על שחקן בן 30 שלא שיחק בחיים בקבוצה גדולה והגליה של הכוכב הכי גדול ויקר של הקבוצה לקפריסין. 

זה בדיוק מה שאנחנו לא. אנחנו משאירים פה כל מיני בינוניים שברור שהם לא מתאימים לקבוצה. אנחנו שולחים צעירים לכל מיני השאלות הלוך וחזור והלוך וחזור במקום לקבל כבר החלטה לגביהם. אנחנו מחתימים שחקנים בפאניקה על אותן עמדות כי זה ירגיע את הקהל, למרות שמקצועית יש לנו בורות גדולים יותר בעמדות אחרות.

אני מזכיר לכם שבקיץ אחרי ג'ורדי כולם היו בטוחים שהוא השאיר פה חורבות ל-4 שנים. אז הגיע מנספורד, והשאר היסטוריה. כמו שאמרתי פה כמה פעמים, אני לא מאמין שהמצב הבסיסי כזה גרוע. אני מאמין שיש בהגנה ובקישור שלד טוב, אפילו מאוד. אני מאמין שב-2-3 החלטות טובות אפשר לחזור לפסגה או לפחות להילחם עד הסוף. אני מאמין שעם ניהול נכון, כמו שהיה פה לא מזמן, נחזיר את חיפה לקרקע תוך עונה מקסימום שתיים. הבעיה היא שכמו שאמרתי צריך מישהו עם ביצים ורצון להצליח. זה לא מה שאני רואה כרגע. אני רואה מישהו שרק חושב איך הוא שומר על הכסא שלו. זה מה שהכי מטריד אותי, יותר מהכל.

גם בעונה שג'ורדי אימן אמרתי שהשלד הישראלי מצויין, הבעיה שעכשיו הוא פחות טוב משמעותית, ואין הרבה ישראלים טובים להביא. הבעיה העיקרית היא בכנפיים ומרכז ההגנה לדעתי. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

הכיר, הכיר. דרש לעזוב אחרי האימון הראשון עם איביץ. 

הוא ביקש שיתחייבו שבונים עליו להרכב ושאיביץ׳ כמובן סירב רצה לעזוב.

3 דקות לפני, Keano said:

גם בעונה שג'ורדי אימן אמרתי שהשלד הישראלי מצויין, הבעיה שעכשיו הוא פחות טוב משמעותית, ואין הרבה ישראלים טובים להביא. הבעיה העיקרית היא בכנפיים ומרכז ההגנה לדעתי. 

לגבי מרכז ההגנה, אם שון גולדברג יכול להיות בלם של קבוצה אלופה, אז גם נחמיאס ואפילו בלטקסה שאני חושב שיש לו יסודות לא טובים, יכולים להיות. הבעיה הגדולה יותר היא הפער בין הרננדז לפלאניץ'. תחליף את הרננדז ובלם זר טוב והכל יראה אחרת.

לגבי הכנפיים, אנחנו באמת בבעיה רצינית. זו תוצאה של הזנחה של כמה חלונות וגם שחרור שלא תלוי בנו של אצילי ויונתן כהן. אנחנו צריכים 2 שחקנים ואין אופציות ישראליות בכלל. רק צ'יבוטה, שאני גם לא בטוח אם הוא המתאים, אבל כמו שאמרתי לפני כמה הודעות - כשאני חושב על זה לא רואה תסריט אחר שנצליח. אלא אם כן יקרה נס ומקבוצה שיש לה זר וחצי טובים מתוך 6 נצליח להביא 2 זרים בכנפיים ולפגוע בול, על חשבון גררו או ג'רלדש.

בכל מקרה, אני בנאדם מחובר למציאות. סטטיסטית, גם אם גולדהאר ישאר פה עוד סוף ימי חיי, אני אראה יותר פעמים עונות בלי אליפות מאשר כאלה עם צלחת. אין לי בעיה שלא נזכה באליפות בעונה הבאה, בתנאי שאראה שהקבוצה מתקדמת ועושה צעד קדימה וכבר מצליחה להוות יריב לפחות עד אמצע הפלייאוף העליון. לצערי, אנחנו במגמת הפוכה.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא ביקש שיתחייבו שבונים עליו להרכב ושאיביץ׳ כמובן סירב רצה לעזוב.

ברגע שהוא ביקש התחייבות להרכב בזמנו אז שם הבנתי שהוא לא חומר למכבי מבחינת הגישה שלו(אם הוא רוצה הבטחה להרכב אז הוא מוזמן לחזור לבני יהודה מתי שללודוגורץ ימאס ממנו).

4 דקות לפני, Elirandani said:

אופי בעייתי. לא סתם העיפו אותו בעסקה עם קנדיל.

הוא ישב הרבה בספסל בלודוגורץ ולא התלונן. בקיץ הוא רצה לעזוב, לא נתנו לו והוא לא התלונן.

מאמין שהוא התבגר. הוא בקשר טוב עם השחקנים שלנו ומקצועית הוא נהדר. 

לא מדובר בירדן שועה ולפעמים אנחנו צריכים את השחקנים הרעים האלה. אין קבוצה עם 23 גלזרים.

צטט

במכבי ת"א, אגב, יש אנליסט שעומד באופן כללי לרשות הקבוצה הבוגרת, ומאמן השוערים החדש שלה הוא גם בעל תעודת פרו של אופ"א. בעברו, הרנצ'יאריק גם עבר התמחויות בוולנסיה ובגטבורג השבדית, עשה קורס אימון שוערים של אופ"א ויש לו תואר באימון כושר עם התמחות בשוערים. הוא אף היה שותף בסוכנות שחקנים (וסוכן מורשה של פיפ"א), אם כי לטענו הוא כבר לא משמש כסוכן מאז החל לעבוד כמאמן שוערים.

מאמן שוערים, מאמן כושר ועוזר מאמן עם פרו בבן אדם אחד. יפה.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא ישב הרבה בספסל בלודוגורץ ולא התלונן. בקיץ הוא רצה לעזוב, לא נתנו לו והוא לא התלונן.

מאמין שהוא התבגר. הוא בקשר טוב עם השחקנים שלנו ומקצועית הוא נהדר. 

לא מדובר בירדן שועה ולפעמים אנחנו צריכים את השחקנים הרעים האלה. אין קבוצה עם 23 גלזרים.

לא יודע מה הולך איתו בלודוגורץ, גם לא ממש מעניין אותי.

גם לא הייתי אומר עליו רע, זה פשוט אופי זבל וכל מה שקרה מאז שהוא עזב.

אני לפחות, לא רוצה לראות אותו פה. מאחל לזבל האנושי הזה רק רע.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאמן שוערים, מאמן כושר ועוזר מאמן עם פרו בבן אדם אחד. יפה.

מעניין איך זה יעבוד...

Daniel. think fast!

Almog, run, bitch, run! Come on!

17 דקות לפני, Elirandani said:

לא יודע מה הולך איתו בלודוגורץ, גם לא ממש מעניין אותי.

גם לא הייתי אומר עליו רע, זה פשוט אופי זבל וכל מה שקרה מאז שהוא עזב.

אני לפחות, לא רוצה לראות אותו פה. מאחל לזבל האנושי הזה רק רע.

אז מה אתה מציע? להישאר עם הזבל שקיים אצלנו באגף כיום? איזה עוד ישראלי ראוי יש?

גם אני לא מתלהב שיחזור אחרי כל מה שהוא עשה, אבל אנחנו לא במצב לבחור ויש סיכוי שהוא השתנה כי בכל זאת עברו כמה שנים. 

אם הוא הולך לחיפה הם עוקפים אותנו בעוד שני צעדים.

צטט

עלי מוחמד דחה הצעה מדאלאס מה-MLS

קשר מכבי חיפה קיבל הצעה מהקבוצה מהליגה הבכירה בארה"ב לחוזה לשלוש שנים ושכר של 300 אלף דולר לעונה, אך הודיע שהוא לא מעוניין לעזוב את האלופה

מה יש שם שלא רוצים להתקדם משם? מדהים הקטע הזה.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

הוא פשוט מרוויח אותו דבר בחיפה, מה יש לו לצאת

התקדמות בקריירה, חשיפה גדולה יותר... או שמספיק לו להיות כוכב בקנה מידה ישראלי וזהו.

Just now, אורלנדו בלוף said:

התקדמות בקריירה, חשיפה גדולה יותר... או שמספיק לו להיות כוכב בקנה מידה ישראלי וזהו.

לשחק בMLS זאת לא כל כך התקדמות בקריירה, וגם לא חשיפה מי יודע מה. כמה שחקנים כבר יצאו משם לאירופה שהם לא כוכבי על?

59 דקות לפני, אלק נילאש said:

לגבי מרכז ההגנה, אם שון גולדברג יכול להיות בלם של קבוצה אלופה, אז גם נחמיאס ואפילו בלטקסה שאני חושב שיש לו יסודות לא טובים, יכולים להיות. הבעיה הגדולה יותר היא הפער בין הרננדז לפלאניץ'. תחליף את הרננדז ובלם זר טוב והכל יראה אחרת.

לגבי הכנפיים, אנחנו באמת בבעיה רצינית. זו תוצאה של הזנחה של כמה חלונות וגם שחרור שלא תלוי בנו של אצילי ויונתן כהן. אנחנו צריכים 2 שחקנים ואין אופציות ישראליות בכלל. רק צ'יבוטה, שאני גם לא בטוח אם הוא המתאים, אבל כמו שאמרתי לפני כמה הודעות - כשאני חושב על זה לא רואה תסריט אחר שנצליח. אלא אם כן יקרה נס ומקבוצה שיש לה זר וחצי טובים מתוך 6 נצליח להביא 2 זרים בכנפיים ולפגוע בול, על חשבון גררו או ג'רלדש.

בכל מקרה, אני בנאדם מחובר למציאות. סטטיסטית, גם אם גולדהאר ישאר פה עוד סוף ימי חיי, אני אראה יותר פעמים עונות בלי אליפות מאשר כאלה עם צלחת. אין לי בעיה שלא נזכה באליפות בעונה הבאה, בתנאי שאראה שהקבוצה מתקדמת ועושה צעד קדימה וכבר מצליחה להוות יריב לפחות עד אמצע הפלייאוף העליון. לצערי, אנחנו במגמת הפוכה.

חיפה לוקחת אליפות בגלל ההתקפה, אם היתה לנו התקפה כזו יכולנו להסתפק בבלטקסה או נחמיאס כבלם שני, למרות שאיביץ לימד אותנו שזה קודם משחק ההגנה אבל מאמן כמו איביץ אין הרבה. 

5 דקות לפני, Keano said:

חיפה לוקחת אליפות בגלל ההתקפה, אם היתה לנו התקפה כזו יכולנו להסתפק בבלטקסה או נחמיאס כבלם שני, למרות שאיביץ לימד אותנו שזה קודם משחק ההגנה אבל מאמן כמו איביץ אין הרבה. 

והקישור מה איתו? מוחמד, רודריגס, נטע לביא, אבו פאני השרמיט, שרי וג׳אבר. קישור של אליפות.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והקישור מה איתו? מוחמד, רודריגס, נטע לביא, אבו פאני השרמיט, שרי וג׳אבר. קישור של אליפות.

גם, אבל בקישור אנחנו עוד בסדר עם גלזר, גולסה, שמיר, שחר, קניקובסקי

11 דקות לפני, Keano said:

חיפה מרוויחה את הכדור מוקדם ויוצרת יותר פוזיישנים. עלי מוחמד בקיץ היה הפלומבה על התואר הצפוי הזה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

חיפה מרוויחה את הכדור מוקדם ויוצרת יותר פוזיישנים. עלי מוחמד בקיץ היה הפלומבה על התואר הצפוי הזה. 

לגמרי. מבין שהפיצוץ היה בגלל סוכן זבל, אבל היה צריך להחליק את זה ולא לוותר עליו.

מדברים על אצילי, חזיזה, דוד ופלאניץ׳, אבל מוחמד חשוב מכל אחד מהם למעט אצילי. טעות קשה.