Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

15 דקות לפני, קמחי said:

ג'ורדי קיבל מגרש אימונים בלי יוטה שהוא בית זונות לעיתונאים, ומנספורד קיבל נדוניה של פייר-פליי ואשכרה הפך את זה למהלך מצליח של שחקני בית כי אין כסף להשקיע.

שינויים אפשר לעשות מהר.

אפשר תמיד.

צריך לרצות.

כדי להדגיש- מנספורד הביא את איביץ, סאבוריט, קנדיל וצ'יקו* וזה הספיק לאליפות הכי גדולה שהיתה פה למרות שאיבדנו את וידאר באותו קיץ ושהוא קיבל קבוצה במצב מקצועי רע.

בדיעבד גם אפשר לומר שהסגל לא היה איכותי במיוחד- שכטר וריקן היו משיאיני ההופעות, פיבן וייני חילטרו יותר מחצי עונה כבלמים.

בגדול היה מספיק להביא מאמן טוב, לבנות סגל מאוזן ורעב, עם קצת אדי דלק של תקופת ג'ורדי וזה יותר מהספיק.

עכשיו יש יריבה ונצטרך יותר מזה, אבל מאמן טוב וזרים סולידיים לעמדות הבעייתיות בכדורגל זה רוב הסיפור, גם אם אין יוטה...

15 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

יש מועמד גנרי על פי ערוץ הספורט 

38 שערים ו62 בישולים ב218 הופעות בליגה ההולנדית.

מספרים לא רעים זה מעורבות של 15-20 שערים בעונה. אבל לא שיחק כדורגל 7 חודשים אז אני ממש מקווה שלא.

לפני5 שעות , קמחי said:

עונה שעברה הייתה עונת מעבר.

העונה הזו היא עונה רעה.

שנה הבאה היא באמת סימן שאלה.

אין כאן בסיס יוצא דופן.

עמדת המגן הימנית הפכה מיתרון משמעותי של שני שחקנים בכירים וטובים לאחד על תקן נעדר והשני עוד מחפש את עצמו מעונת איביץ

אין כאן בלמים טובים

סבוריט התחיל את הגרף כלפיי מטה ולא יהיה מה שהיה בשנתיים הטובות שלו

עמדות הקישור תלויות אומץ של המאמן\מנהל מקצועי, כי על הנייר יש המון פוטנציאל ומעט ביצים בלתת להם זמן מגרש

אגפים לא קיימים

החלוץ הפותח שלנו כרגע הוא אוסמה חלאיילה

אז כן, אנחנו בירידה חדה. אבל היינו בעונות מעבר כאלו פעמיים כדי להבין את האפקט של מאמן טוב ומערכת בריאה(עונת אוסקר, עונה ראשונה של איביץ)

עוד לא איבדתי תקווה.

עונת המעבר היא העונה לא עונה שעברה, שבסהכ היתה טובה מאוד (גביע וריצה עד הסוף על האליפות, 32 אחרונות), עם אותו שלד שהביא את האליפויות. בקיץ שוחררו פרץ, יוני, טיבי ושכטר, זה השינוי הגדול. 

יהיה קשה כבר בעונה הבאה להפוך את זה, אלא אם יפגעו עם הרכש בקיץ. 

מקווה שזה רק הנפצה

טוב ככל שהיה(אולי עד 2018 לפי הנתונים שלו) לא שיחק תקופה ארוכה(לפי גם מה שכתוב עליו לא שיחק שנה והיה פצוע בשנים האחרונות) זה מתכון לשחקן לא בכושר שאיבד הרבה מהאספקטים שלו וזה סתם בזבוז משאבים, כבר שבענו מההולנדים העצלנים האלה שבאו לפה

לפני4 שעות , הילד בן 30 said:

כדי להדגיש- מנספורד הביא את איביץ, סאבוריט, קנדיל וצ'יקו* וזה הספיק לאליפות הכי גדולה שהיתה פה למרות שאיבדנו את וידאר באותו קיץ ושהוא קיבל קבוצה במצב מקצועי רע.

בדיעבד גם אפשר לומר שהסגל לא היה איכותי במיוחד- שכטר וריקן היו משיאיני ההופעות, פיבן וייני חילטרו יותר מחצי עונה כבלמים.

בגדול היה מספיק להביא מאמן טוב, לבנות סגל מאוזן ורעב, עם קצת אדי דלק של תקופת ג'ורדי וזה יותר מהספיק.

מסכים בגדול אבל אל תשכח שמדובר על שכטר וריקן (וגולסה) צעירים ב3 שנים, ישראלים כמו דסה, פרץ מיכה ואצילי שאין מה להשוות למה שיש לך היום.

אה , והוא הביא גם את ז'איר (שלא שיחק יותר מדי בעונה הראשונה) אז רק מציין.

מי שכבר מכריז את חיפה לעונה הבאה, אשמי גם לקבל את מספרי הלוטו למיניהם ולדעת כמה יעלה שיבא וקרדאנו אז, תפנקו אותנו בידע שלכם למה להיות רעים.

49 דקות לפני, erantheking21 said:

מקווה שזה רק הנפצה

טוב ככל שהיה(אולי עד 2018 לפי הנתונים שלו) לא שיחק תקופה ארוכה(לפי גם מה שכתוב עליו לא שיחק שנה והיה פצוע בשנים האחרונות) זה מתכון לשחקן לא בכושר שאיבד הרבה מהאספקטים שלו וזה סתם בזבוז משאבים, כבר שבענו מההולנדים העצלנים האלה שבאו לפה

לוסיאנו נאסריג' הוא זר "Has Been" קלאסי שהיה עלק שם גדול לשבועיים וחצי בדיוק ב2012 לצד קריירת מוכת פציעות וכתבות "הדבר הגדול הבא".

37 דקות לפני, אקיטה said:

מי שכבר מכריז את חיפה לעונה הבאה, אשמי גם לקבל את מספרי הלוטו למיניהם ולדעת כמה יעלה שיבא וקרדאנו אז, תפנקו אותנו בידע שלכם למה להיות רעים.

אין פה עניין של נבואה, יש פה עניין של היגיון. 

חיפה לא יחלשו בעונה הבאה כי הם לא ישחררו שחקנים ולא את המאמן ולנו אין דרך לסגור את הפער מהם כל כך מהר.

לפני1 שעה , Keano said:

עונת המעבר היא העונה לא עונה שעברה, שבסהכ היתה טובה מאוד (גביע וריצה עד הסוף על האליפות, 32 אחרונות), עם אותו שלד שהביא את האליפויות. בקיץ שוחררו פרץ, יוני, טיבי ושכטר, זה השינוי הגדול. 

יהיה קשה כבר בעונה הבאה להפוך את זה, אלא אם יפגעו עם הרכש בקיץ. 

לפי הפערים כרגע, זה באמת יהיה קשה מאוד.

אבל, מזכיר לכם שאנחנו בליגת העל, לא בפרמייר ליג. יש יריבה אחת שצריך לעבור, לא 4-5, וגם היא לא איזה שוס גדול. חיפה, הלוזרית הנצחית שחגגה העפלה לפלייאוף עליון כמו אליפות, הפכה בקיץ אחד ממינוס 30+ הפרש לקונטנדרית כשהביאה את אשכנזי וחזיזה. זה לא בשמיים. כמו שתיארו פה, עשינו את זה גם אנחנו בעבר.

בשביל להצליח צריך לקבל החלטות אמיצות, כמו שאומרים באחת מהיחידות בצה"ל - המעז מנצח. כשבכר בא לחיפה היה לו את יובל אשכנזי - שחקן חיובי בחדר ההלבשה, עובד על המגרש וסיים עונה לפני זה עם כמעט דאבל דאבל. כל מאמן ישראלי אחר היה אומר הוא הבאנקר שלי לשנים הקרובות. בכר בא והביא את אבו פאני מחדרה, אז רק עוד צעיר מבטיח, ונתן לו לרוץ. אפילו שזה לא היה נראה תמיד הכי טוב, אפילו שהוא לא הביא רבע מהמספרים שאשכנזי הביא בעונה לפני זה, אבל הוא נתן לו לרוץ. הנה היום הוא קוטף את הפירות עם הקשר הכי טוב בליגה. מנספורד גם היה אמיץ עם מהפכת הצעירים, שעד שהגיע הסתובבו בהשאלות אינסופיות בכל רחבי הליגה. אלונה בעטה את אלישע שנייה לפני גמר הגביע, מאמן שאחרי שנים של ירידות ליגה ותחתית בנה קבוצה לאליפות, והביאה את בכר, אז בלי הרבה קבלות. אפילו ג'ורדי, שכל אוהד שיישמע את השם שלו אולי אחד הדברים האחרונים שיעלו לו בראש זה אומץ, הרים פה שושלת עם מהלכים אמיצים כמו לבנות את הקישור על שחקן בן 30 שלא שיחק בחיים בקבוצה גדולה והגליה של הכוכב הכי גדול ויקר של הקבוצה לקפריסין. 

זה בדיוק מה שאנחנו לא. אנחנו משאירים פה כל מיני בינוניים שברור שהם לא מתאימים לקבוצה. אנחנו שולחים צעירים לכל מיני השאלות הלוך וחזור והלוך וחזור במקום לקבל כבר החלטה לגביהם. אנחנו מחתימים שחקנים בפאניקה על אותן עמדות כי זה ירגיע את הקהל, למרות שמקצועית יש לנו בורות גדולים יותר בעמדות אחרות.

אני מזכיר לכם שבקיץ אחרי ג'ורדי כולם היו בטוחים שהוא השאיר פה חורבות ל-4 שנים. אז הגיע מנספורד, והשאר היסטוריה. כמו שאמרתי פה כמה פעמים, אני לא מאמין שהמצב הבסיסי כזה גרוע. אני מאמין שיש בהגנה ובקישור שלד טוב, אפילו מאוד. אני מאמין שב-2-3 החלטות טובות אפשר לחזור לפסגה או לפחות להילחם עד הסוף. אני מאמין שעם ניהול נכון, כמו שהיה פה לא מזמן, נחזיר את חיפה לקרקע תוך עונה מקסימום שתיים. הבעיה היא שכמו שאמרתי צריך מישהו עם ביצים ורצון להצליח. זה לא מה שאני רואה כרגע. אני רואה מישהו שרק חושב איך הוא שומר על הכסא שלו. זה מה שהכי מטריד אותי, יותר מהכל.

1 hour ago, אקיטה said:

כשאני ביקשתי טלפון של הספק של מי שהימר בתחילת העונה שניקח אליפות כשאני אמרתי שחיפה יסיימו בדו-ספרתי מעלינו אף אחד לא נתן, אז לא, לא תקבל את מספרי הלוטו.

40 דקות לפני, Raumdeuter said:

לוסיאנו נאסריג' הוא זר "Has Been" קלאסי שהיה עלק שם גדול לשבועיים וחצי בדיוק ב2012 לצד קריירת מוכת פציעות וכתבות "הדבר הגדול הבא".

עד שיכנס לכושר אני אזכה בלוטו

צטט

הסלובקי בן ה-36 יצטרף לצוות של מלאדן קרסטאיץ' כמאמן השוערים של הקבוצה הבוגרת

יש רכש

האגודל יצא לחופש או משהו כזה והאוהד של חיפה מחליף אותו, אז הוא חייב להמציא משהו. מה אתם מתרגשים? זה כל הזמן ככה באתר הזה. 

חוץ מזה שהוא שחקן כנף ימין וכל עוד קוואס פה אין סיבה להביא עוד זר לשם.

כל ההצלחות של המועמד ההולנדי הזה הן מ 2012 .

הם רציניים שם במכבי ? תביאו כבר שחקנים צעירים עם רעב בעיניים שיפתחו את הכיס כבר מה נסגר עם מיץ' ? מה הבעיה שלו לשחרר כסף הוא הרוויח כל כך הרבה ממכבי בעשור הזה .