Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

1 דקה לפני, thunderbolt said:

דגנק עדיין בלי קבוצה, יצחקי תתעורר

הדיווחים האחרונים אומרים שיש לו הצעה מלבאנטה ועוד קבוצה מטורקיה 

3 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אתם אשכרה מאמינים שיבוא מישהו בחלון הזה?

אני איבדתי תקווה

הדבר היחידי שיגיע לפה זה איזה נפלט מביתר ירושלים בדמות זרגרי כזה וזהו

לפני4 שעות , snufkin said:

שמועות בכרמל שהם במו"מ רציני על ציבוטה

בקיץ שעבר לא התלהבתי מהרעיון. כשאני חושב על זה לעומק, אנחנו צריכים שני ווינגרים להרכב - חייבים אחד ישראלי. את מי לעזאזל אפשר להביא?

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

בקיץ שעבר לא התלהבתי מהרעיון. כשאני חושב על זה לעומק, אנחנו צריכים שני ווינגרים להרכב - חייבים אחד ישראלי. את מי לעזאזל אפשר להביא?

אין את מי מהישראלים הריאלים

רק דוידה והוא עולה הרבה הרבה יותר מצ'יבווטה 

33 דקות לפני, אלק נילאש said:

קני סייף

10 דקות לפני, המכבייה said:

אולי, רק אולי, מכבי מתכננת שינוי בעמדת המנהל המקצועי בקיץ ותיתן לו את האפשרות לשנות? 

לא יקרה אל תפנטז סתם. מיטש התמוגג מיצחקי במסיבת עיתונאים. לא פחות. 

בעונה הזאת היה לו את התירוץ של פטריק. אולי אם הוא ייכשל בעונה הבאה כבר יפול למיטש האסימון. נקווה שהוא לא ייכשל…

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

רפאלוב

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

אתה רואה את מכבי מביאה 2 וונגרים בכירים? קלוש שיגיע אחד, שניים בטח שלא. אני חושב שנצטרך להסתפק בקיים, בתקווה שקוואס יראה מה הוא באמת יודע כי מבחינת כדורגל נטו הוא אולי הכי מוכשר בליגה.

12 דקות לפני, snufkin said:

אתה רואה את מכבי מביאה 2 וונגרים בכירים? קלוש שיגיע אחד, שניים בטח שלא. אני חושב שנצטרך להסתפק בקיים, בתקווה שקוואס יראה מה הוא באמת יודע כי מבחינת כדורגל נטו הוא אולי הכי מוכשר בליגה.

מה זה אני רואה? תקציב של 100+ מיליון אפשר להנחית מה שרוצים. הכל תלוי במי שמקבל החלטות. הסיבה שיש לנו בעיה העונה זה שקוואס לא התחבר טוב וחוץ מזה האמינו בטב"ח/חוזז/אלמוג/גררו שלא ברמה. היה לנו בעבר ווינגרים טובים, למה לקבל את זה שיש לנו אגפים חלשים כמצב טבע?  הקיים לא מספיק ולא יספיק לעולם לאליפות. או לפחות זה לא יהיה תלוי בך. אפילו עם ההגנה של איביץ' היינו צריכים את יוני ואצילי. ב-4-3-3/4-5-1 אין מצב שרוב המספרים שלך לא מגיעים מהכנפיים.

21 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה זה אני רואה? תקציב של 100+ מיליון אפשר להנחית מה שרוצים. הכל תלוי במי שמקבל החלטות. הסיבה שיש לנו בעיה העונה זה שקוואס לא התחבר טוב וחוץ מזה האמינו בטב"ח/חוזז/אלמוג/גררו שלא ברמה. היה לנו בעבר ווינגרים טובים, למה לקבל את זה שיש לנו אגפים חלשים כמצב טבע?  הקיים לא מספיק ולא יספיק לעולם לאליפות. או לפחות זה לא יהיה תלוי בך. אפילו עם ההגנה של איביץ' היינו צריכים את יוני ואצילי. ב-4-3-3/4-5-1 אין מצב שרוב המספרים שלך לא מגיעים מהכנפיים.

אני לא מתווכח שיש לנו בעיה בעמדת הוונגרים. אני רק לא רואה את מכבי מביאה 2 בכירים ואני למד את זה פשוט מחלונות העברה בעבר. חיפה או ב"ש למשל מביאות ויביאו רכש טוב משלך גם באיכות וגם בכמות.

תקציב? זה פרמטר אבל מסתבר שהוא פחות רלוונטי ולמרות התקציב לא "מנחיתים את מי שרוצים" אחרת היה כאן דין דוד ולא חלאיילה והיה גם עלי מוחמד שלגבי שניהם נוהל מו"מ והם בסוף בחיפה.

מכבי לא משתוללת עם רכש כנראה כמדיניות של מיץ', אלא בונה על תוצרת מקומית וגם כשמגיע רכש בדרך כלל לא מדובר על עלויות גבוהות. מספרי תקציב גבוה אני מניח שנובעים מהמעטפת, תקציב הרכש של חיפה גבוה יותר וכנראה גם שכר השחקנים.

חוזז/טבח וכו'? לא חושב שזה כי אמינו בהם אלא בגלל שהביאו את ביטון וקניקובסקי ללא מחשבה ובדיעבד ניסו להשתמש באחד מהם באגף וזה לא עבד.

30 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני מתפלא עליך, אתה מהותיקים פה ואמור כבר לדעת את זה שבמכבי תקציבים לא אומרים רכשים ומכבי פועלים לפי חלון מכבי שזה חלון ארוך בשלווה שלהם , מייגע ומרגיז אוהדים וגורם ללחץ ופאניקה בקרב מאמנים ואוהדים ..2 וינגרים ? החלון הזה? אני בספק אם בקיץ נביא 2 ווינגרים, אם נביא ווינגר אחד החלון הזה אולי בחלון הבא נפנטז על מחליף לגררו.

לא דיברתי על עסקאות עם ג'קי או לוזון. בקיץ האחרון הוצאנו לא מעט כסף בסכומי רכישה. חבר את חלאיילה וביטון והופ קיבלת צ'יבוטה. קוואס הגיע בהעברה חופשית אבל עם שכר גבוה מאוד והנה קיבלת שני ווינגרים בכירים. זו לא פנטזיה. עניין של סדרי עדיפויות. הבאת את גבי וביטון, שני קשרים התקפיים בכירים כל אחד ביותר מחצי מיליון יורו העברה, מה ההבדל? מי שבנה פה את הסגל בקיץ האמין במצבת הווינגרים הקיימת. יש לך לא מעט שחקנים שאתה יכול לשחרר, עם חלק תחסוך שכר ועל החלק השני גם תוכל לקבל דמי העברה או שחקנים בתמורה. יש עם מה לעבוד. זה עניין של רצון לצאת מאזור הנוחות וקבלת החלטות נכונות. רחוק מאוד ממה שקרה פה בשנתיים האחרונות. 

אם יקרה משהו, זו איזו עסקת השאלה מוזרה עם אופציה בסיום העונה.

לא יודע מה הובטח לקראסטיץ', אבל לא נראה שיש איזו נחישות לבצע צעדים מהירים או רכש בהתאם לדרישה מוקדמת.

זה מה יש.

עצוב מאוד שאנחנו ניכנס לעונת מעבר שלישית בלי בסיס ישראלי הגון, ועם מצבה ניהולית בעייתית משו.

24 דקות לפני, קמחי said:

אם יקרה משהו, זו איזו עסקת השאלה מוזרה עם אופציה בסיום העונה.

לא יודע מה הובטח לקראסטיץ', אבל לא נראה שיש איזו נחישות לבצע צעדים מהירים או רכש בהתאם לדרישה מוקדמת.

זה מה יש.

עצוב מאוד שאנחנו ניכנס לעונת מעבר שלישית בלי בסיס ישראלי הגון, ועם מצבה ניהולית בעייתית משו.

שלום קמחי.

עונת המעבר הייתה העונה שעברה.

עכשיו אנחנו כבר בירידה ויהיה קשה לעלות בחזרה.

29 דקות לפני, turgi said:

שלום קמחי.

אין מה לתקן בטווח המיידי. ההיצע כמעט לא קיים ושינויים בזרים לא יקרו תחת ההנהלה הלקקנית הזאת.

כמו שהמכביה כתב, אני חושב שבקיץ יגיע מנהל מקצועי שיתכנן את הצעדים מחדש. עד אז, מה שיש היום אמור להספיק לכרטיס לאירופה ואולי אולי נגנוב את הגביע איכשהו.

1 hour ago, turgi said:

שלום קמחי.

עונה שעברה הייתה עונת מעבר.

העונה הזו היא עונה רעה.

שנה הבאה היא באמת סימן שאלה.

אין כאן בסיס יוצא דופן.

עמדת המגן הימנית הפכה מיתרון משמעותי של שני שחקנים בכירים וטובים לאחד על תקן נעדר והשני עוד מחפש את עצמו מעונת איביץ

אין כאן בלמים טובים

סבוריט התחיל את הגרף כלפיי מטה ולא יהיה מה שהיה בשנתיים הטובות שלו

עמדות הקישור תלויות אומץ של המאמן\מנהל מקצועי, כי על הנייר יש המון פוטנציאל ומעט ביצים בלתת להם זמן מגרש

אגפים לא קיימים

החלוץ הפותח שלנו כרגע הוא אוסמה חלאיילה

אז כן, אנחנו בירידה חדה. אבל היינו בעונות מעבר כאלו פעמיים כדי להבין את האפקט של מאמן טוב ומערכת בריאה(עונת אוסקר, עונה ראשונה של איביץ)

עוד לא איבדתי תקווה.

26 דקות לפני, קמחי said:

עונה שעברה הייתה עונת מעבר.

העונה הזו היא עונה רעה.

שנה הבאה היא באמת סימן שאלה.

אין כאן בסיס יוצא דופן.

עמדת המגן הימנית הפכה מיתרון משמעותי של שני שחקנים בכירים וטובים לאחד על תקן נעדר והשני עוד מחפש את עצמו מעונת איביץ

אין כאן בלמים טובים

סבוריט התחיל את הגרף כלפיי מטה ולא יהיה מה שהיה בשנתיים הטובות שלו

עמדות הקישור תלויות אומץ של המאמן\מנהל מקצועי, כי על הנייר יש המון פוטנציאל ומעט ביצים בלתת להם זמן מגרש

אגפים לא קיימים

החלוץ הפותח שלנו כרגע הוא אוסמה חלאיילה

אז כן, אנחנו בירידה חדה. אבל היינו בעונות מעבר כאלו פעמיים כדי להבין את האפקט של מאמן טוב ומערכת בריאה(עונת אוסקר, עונה ראשונה של איביץ)

עוד לא איבדתי תקווה.

מערכת בריאה זה בדיוק מה שאין פה כבר שנתיים וקצת.

אם מישהו יבוא ויהפוך את המשרדים בקיץ אתחיל להאמין שמשהו יכול להשתנות אחרי האליפות השלישית של חיפה.

16 דקות לפני, turgi said:

מערכת בריאה זה בדיוק מה שאין פה כבר שנתיים וקצת.

אם מישהו יבוא ויהפוך את המשרדים בקיץ אתחיל להאמין שמשהו יכול להשתנות אחרי האליפות השלישית של חיפה.

ג'ורדי קיבל מגרש אימונים בלי יוטה שהוא בית זונות לעיתונאים, ומנספורד קיבל נדוניה של פייר-פליי ואשכרה הפך את זה למהלך מצליח של שחקני בית כי אין כסף להשקיע.

שינויים אפשר לעשות מהר.