Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

אני מבין שהתחלנו להאמין לשטויות של סוכנים

זה יותר כמו גידי ליפקין (שבכלל לא מסקר את מכבי) ממציא ידיעה הזויה, ויקי וקנין שיש לה אינטרס כנראה שהקליינט לא ישוחרר מזמינה ראיון אצל תומר לוי

להפעיל קצת לחץ על מי שצריך, וככה כל העסק מתגלגל

5 דקות לפני, Keano said:

אני מבין שהתחלנו להאמין לשטויות של סוכנים

זה יותר כמו גידי ליפקין (שבכלל לא מסקר את מכבי) ממציא ידיעה הזויה, ויקי וקנין שיש לה אינטרס כנראה שהקליינט לא ישוחרר מזמינה ראיון אצל תומר לוי

להפעיל קצת לחץ על מי שצריך, וככה כל העסק מתגלגל

כשהיו במכבי אנשים שלא רצו שדברים כאלה יקרו הם פשוט לא קרו.

אתה תמשיך להאשים את כל העולם ולא להסתכל למציאות בפרצוף.

אני לא חושב שיש לה אינטרס שפריצה לא ישוחרר ואני מאמין לה שהוא ימצא קבוצה בקלות.

כנראה לא בא טוב לאוהדים לשמוע את האמת הכואבת.

מסתבר שיצחקי שבזכות קשרים עם עיתונאים הצליח להסתיר את זה שהוא בנה את הקבוצה וזרק הכל על פטריק.

ויקי וקנין היום סיפרה את מה שבאמת קרה ואלו חדשות רעות בשבילנו. האיש שבנה את הקבוצה הכי חלשה שהייתה פה מזה עשור לא שילם על כך והוא ממשיך בתפקיד ויבנה את הקבוצה גם בעונה הבאה.

בהצלחה לנו עם זה

1 דקה לפני, turgi said:

ואצלך זה בדיוק הפוך

אין לי בעיה לבקר כשהמקור הוא מישהו אמין שהביא קבלות ועשיתי את זה בתחילת העונה. 

44 דקות לפני, turgi said:

למה עצוב? משקרים לנו כבר תקופה ארוכה.

סוף סוף מישהו אומר את האמת.

זה בסדר לכשעצמו. אתה ואני רוצים תגובה מול הדבר הזה תורג'י. הרב חובל לא על האוניה בכלל...

אני חווה ניואנס דומה בבר שלי. זה לא נתפס כמה סטנדרטים יורדים מהר כשאתה טיפה לא מסתכל- אתה מוכר פחות/אתה 15 נקודות מאחורה. אם לא תשב על השכירים שלך ולא תבחר את השכירים הנכונים, העסק יגסוס לתוך עצמו. בליגה הזאת זה מספיק כרגע למה שזה מספיק וגם כי קיים כסף שגורר את זה עוד קצת הלאה.

ונגיד את האמת המרה- כל הניהול וכל הכסף וכל הפאסון, לא הכין למכבי תשתית מספיק חזקה כדי להיות מועדון מנצח או שמתנהל נכון בעיתות משבר- גם כשהוא טועה במאמנים/שחקנים/מנהלים מקצועיים. זה קורה לכולן. כל הידע המקצועי והאגדות שעברו כאן, מה נשאר מזה? איפה הערך המוסף? אם ספורי ורואקביצה מובילים את הטבלה, מה הועילו חכמים ומנגנון מנופח של מיליונים? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

ונגיד את האמת המרה- כל הניהול וכל הכסף וכל הפאסון, לא הכין למכבי תשתית מספיק חזקה כדי להיות מועדון מנצח או שמתנהל נכון בעיתות משבר- גם כשהוא טועה במאמנים/שחקנים/מנהלים מקצועיים. זה קורה לכולן. כל הידע המקצועי והאגדות שעברו כאן, מה נשאר מזה? איפה הערך המוסף? אם ספורי ורואקביצה מובילים את הטבלה, מה הועילו חכמים ומנגנון מנופח של מיליונים? 

הם הועילו בעשור שלא ירדת ממקום שני לעומת התרסקויות של חיפה וב"ש, אז עונה-שתיים הולך להם, תסתכל טווח ארוך. 

41 דקות לפני, turgi said:

ב-10 שנים האחרונות לא צף רבע מהחרא הזה, ביחד. גם לא בעונה של ג'ורדי שהייתה נוראית מקצועית. מי שעד עכשיו לא הבין שהמועדון שלנו השתנה אז (1) אני מקנא בתמימות שלו ו-(2) לא יבין לעולם. אין פה כבר שום סממן לדבר הגדול שהיה כאן. רק הכסף הגדול ומחלקת השיווק.

6 דקות לפני, Keano said:

הם הועילו בעשור שלא ירדת ממקום שני לעומת התרסקויות של חיפה וב"ש, אז עונה-שתיים הולך להם, תסתכל טווח ארוך. 

אנחנו לקראת הטווח הארוך שלנו לא להיות רלוונטים, מזה אני פוחד חבר. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אנחנו לקראת הטווח הארוך שלנו לא להיות רלוונטים, מזה אני פוחד חבר. 

לא רואה שום סיכוי שזה יקרה

לפני1 שעה , Keano said:

לא רואה שום סיכוי שזה יקרה

לא נעים לומר, אבל יש סיכוי לא מבוטל שזה דווקא כן יקרה. מכבי נמצאת במצב בעייתי מאוד מבחינת סגל נוכחי וסגל עתידי, הסגל של הקבוצה הרבה פחות גרוע ממה שעושים ממנו פה. אפילו אגדיל ואומר - יש בסגל ומחוץ לסגל  גם עתיד. אבל זה לא יספיק. גם במימוש טוב של הפוטנציאל הגולמי שיש במכבי (לא משהו שהמועדון מצטיין בו, גם לא בימיו הטובים יותר) צריכה להעשות פה עבודה די יסודית וקפדנית בבניה ע"מ לחזור לעוצמה של ימי  קרויף/איביץ',  זה בטוח לא יקרה השנה. די בטוח שזה לא יקרה בשנה הקרובה, ורק אם באמת באמת המהלכים שכן יעשו יצליחו, התסריט (המאוד) האופיטמי של אליפות קבוצה חזקה באמת, יקח שנתיים. עם קצת טעויות וכשלים,  מה שבהחלט יכול להיות אפילו אם כל הכוונות יהיו טובות - זה יקח יותר.

כרגע, אנחנו אפילו לא יודעים אם יש מי שיוביל עבודה כזו, לא כל שכן יעשה אותה טוב. כנ"ל לגבי מאמן.  לא יודע למה הכוונה בהקשר הזה ל-"טווח ארוך", אבל אני לא הייתי מפתח ציפיות לזמן הקרוב.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא נעים לומר, אבל יש סיכוי לא מבוטל שזה דווקא כן יקרה. מכבי נמצאת במצב בעייתי מאוד מבחינת סגל נוכחי וסגל עתידי, הסגל של הקבוצה הרבה פחות גרוע ממה שעושים ממנו פה. אפילו אגדיל ואומר - יש בסגל ומחוץ לסגל  גם עתיד. אבל זה לא יספיק. גם במימוש טוב של הפוטנציאל הגולמי שיש במכבי (לא משהו שהמועדון מצטיין בו, גם לא בימיו הטובים יותר) צריכה להעשות פה עבודה די יסודית וקפדנית בבניה של הסגל ע"מ לחזור לעוצמה של ימי  קרויף/איביץ',  זה בטוח לא יקרה השנה. די בטוח שזה לא יקרה בשנה הקרובה, ורק אם באמת באמת המהלכים שכן יעשו יצליחו, התסריט (המאוד) האופיטמי של אליפות קבוצה חזקה באמת, יקח שנתיים. עם קצת טעויות וכשלים,  מה שבהחלט יכול להיות אפילו אם כל הכוונות יהיו טובות - זה יקח יותר.

כרגע, אנחנו אפילו לא יודעים אם יש מי שיוביל עבודה כזו, לא כל שכן יעשה אותה טוב. כנ"ל לגבי מאמן.  לא יודע למה הכוונה בהקשר הזה ל-"טווח ארוך", אבל אני לא הייתי מפתח ציפיות לזמן הקרוב.

קיץ אחד טוב יכול להפוך קבוצה למועמדת לאליפות, לא צריך בליגה הזאת יותר מדי ורואים את זה בב"ש. 

דיבורים כאלה היו גם בעונה של ג'ורדי מאמן וראינו מה קרה אחר כך, הכל דינמי ומשתנה מהר בכדורגל. 

4 דקות לפני, Keano said:

קיץ אחד טוב יכול להפוך קבוצה למועמדת לאליפות, לא צריך בליגה הזאת יותר מדי ורואים את זה בב"ש. 

דיבורים כאלה היו גם בעונה של ג'ורדי מאמן וראינו מה קרה אחר כך, הכל דינמי ומשתנה מהר בכדורגל. 

אני מעריץ את האופטימיות שלך ושמח שיש כאן קולות כאלה. אבל תסתכל יותר לעומק עלינו. לא יצרנו תשתית מוצקה לימים קשים. רק להבין איך פטריק פה עבר מתחת לראדר(כשגם הפועל עוקפת אותו בכשרונות בגילאים החשובים). כן, כסף מתקן הכל אבל לא חשבנו שיש כאן יותר מכסף? ומה מבטיח לנו שהוא ימשיך לזרום באותה תדירות? מה מבטיח לנו חדות בשוק? מקוריות? הברקות? בחירות נכונות במידה סבירה?

3 דקות לפני, המכבייה said:

אני מעריץ את האופטימיות שלך ושמח שיש כאן קולות כאלה. אבל תסתכל יותר לעומק עלינו. לא יצרנו תשתית מוצקה לימים קשים. רק להבין איך פטריק פה עבר מתחת לראדר(כשגם הפועל עוקפת אותו בכשרונות בגילאים החשובים). כן, כסף מתקן הכל אבל לא חשבנו שיש כאן יותר מכסף? ומה מבטיח לנו שהוא ימשיך לזרום באותה תדירות? מה מבטיח לנו חדות בשוק? מקוריות? הברקות? בחירות נכונות במידה סבירה?

פטריק גם עבר לג'ורדי מתחת לרדאר, כנראה שעד שהוא לא היה בפרונט קשה היה להבין את הנזק. 

כולם נכנסים ביצחקי על העונה ואולי בצדק, אבל לכל קבוצה יש מחזור חיים שאצלנו התחיל בעונה הראשונה של איביץ' ונגמר בעונה שעברה, לחזור חזרה למעלה בגלגל לוקח זמן. 

22 דקות לפני, המכבייה said:

יצרנו תשתית חזקה לימים קשים אבל כמות לא נורמלית של טעויות ריסקו את זה. לקח לזה המון זמן וזה מראה כמה התשתית הזאת הייתה חזקה. עברנו את השנים של הפייר פליי ומאמנים התחלפו פה על ימין ועל השמאל וכל זה בלי שהורגש בכלל.

וכמה מילים על הפייר פליי, אנשים נוטים לא להתייחס לזה בכלל אבל זה חתיכת דבר. מהקבוצות הגדולות, אין אחת שלא הייתה מתרסקת מדבר כזה. כאן זה עבר כמעט באהלן אהלן. איבדנו אליפויות ואירופה אבל תמיד היינו בתמונה.

שקט מופתי ומכונה משומנת כשאנחנו פעם ב3 שניפ בערך באמת התחזקנו. לרוב זחלנו בין עונה לעונה. אבל הייתה משמעת, כושר, הזדמנויות לצעירים, היו אנשים חזקים. גם כשעזבו מיץ ידע להביא מחליפים ראויים.

אבל כמות לא סבירה של טעויות גרמה לזה להתרסק. לדעתי זה התחיל איפשהו באמצע העונה הראשונה של איביץ. אבל איביץ זה משהו של פעם בדור שכיסה על המון טעויות וזה גם חלק מהסיבה שהכל מתפוצץ עכשיו בבום. הריקבון התחיל לצמוח לאט לאט ומרחוק הכל נראה ורוד וחזק מתמיד.  

כמו שאתה מרבה לומר. הכל יקום ויפול על קנדה. אם מיץ יתעורר אנחנו נחזור. השאלה היחידה זה האם זה יקרה. בעיתות משבר (או מיני משבר כי כלום לא היה באמת דומה למה שהולך היום) מיץ או האנשים שלו הגיבו מהר. מאמנים, שחקנים, משמעת. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

בגדול אני איתך. רק רוצה לומר שאתה משחק מול המתחרות שלך. אף קבוצה פה לא יוצרת תשתית מוצקה לימים קשים. לפעמים מספיק גם קיץ אחד טוב באמת להעמיד משהו לשנים קדימה (ע"ע ג'ורדי).

ב"ש בעונת שיא ואין לי ספק שגם אם זה יסתיים באליפות מבחינתם בעונה הבאה הם יצטרכו להיבנות מחדש.

השאלה היא כמה זמן יקח לנו לבנות משהו טוב יותר מחיפה. והאמת, זה תלוי בעיקר בחיפה ופחות בנו. יש להם כרגע שלד טוב, מאמן טוב וכסף טוב.  אנחנו יכולים לעשות הכל נכון ולא לקחת את האליפות הבאה ולכן המטרה היא פשוט להשתפר.

קיבלנו הזדמנות של חצי שנה לעשות סדר בסגל, זה יהיה מיותר להפוך הכל בשביל תוצאות מיידיות.

לפני2 שעות , Keano said:

ואצלך זה בדיוק הפוך

אין לי בעיה לבקר כשהמקור הוא מישהו אמין שהביא קבלות ועשיתי את זה בתחילת העונה. 

לא יודע מה זה הפוך.

סיפרו לנו שהכל בסדר. גם במועדון וגם יוזרים פה (שהרבה זמן לא דיברו באמת).

מותר לך להאמין שהכל בסדר, זה לא עושה אותך מטומטם ולרגע לא רמזתי לזה.

אני בדיוק כמוך לא יודע כלום, ובוחר למה להאמין לפי מה שאני רואה שקורה בשטח.

2 דקות לפני, turgi said:

לא יודע מה זה הפוך.

סיפרו לנו שהכל בסדר. גם במועדון וגם יוזרים פה (שהרבה זמן לא דיברו באמת).

מותר לך להאמין שהכל בסדר, זה לא עושה אותך מטומטם ולרגע לא רמזתי לזה.

אני בדיוק כמוך לא יודע כלום, ובוחר למה להאמין לפי מה שאני רואה שקורה בשטח.

אני אומר כל הזמן שצריך להביא איש מקצוע ברמה של מנספורד, לא יודע איך הגעת לזה שאני חושב שהכל בסדר. 

אבל גם הכל לא כזה גרוע ברמה שצריך להחליף את כל הסגל ויש הדלפות על ימין ועל שמאל, תמיד כשמפסידים החרא הזה צף, זה קורה בכל מקום. 

אנשים ממש נסחפים כאן. יש לנו תשתית טובה, אני באמת חושב ככה.

חסר לנו קשר מפלצת לאמצע וקיצוני חזק לצד שמאל ואנחנו נראים אחרת לגמרי לדעתי.. הייתי מתרכז בזה בחלון הזה.

בקיץ אפשר גם להחליף את גרלדש גררו והררנדז ואם פוגעים ב3 זרים טובים במקומם אנחנו מסודרים

חיפה בנו את השלד החזק שלהם כמעט ובלי שחקני בית. אז זה יפה שאתם אוהבים קידום צעירים והשבחתם אבל בחיאת, אני רוצה את השחקנים החמים ביותר במכבי. לכן תמיד אמרתי שכל עוד שחקן נראה כמה גררו, אלמוג, אוסקר או כל פרוספקט אחר הוא צריך לצאת להתחשלות בקבוצה אחרת ולחזור כשהוא באמת יתאים לדרישות שלנו. היום זה נראה מזעזע כי כנראה מיץ' מאמין באמונה שלמה שאפשר לקחת כאן תארים עם הנוער מחוזק בכמה שחקנים בינוניים. 

52 דקות לפני, רועי- said:

יצרנו תשתית חזקה לימים קשים אבל כמות לא נורמלית של טעויות ריסקו את זה. לקח לזה המון זמן וזה מראה כמה התשתית הזאת הייתה חזקה. עברנו את השנים של הפייר פליי ומאמנים התחלפו פה על ימין ועל השמאל וכל זה בלי שהורגש בכלל.

וכמה מילים על הפייר פליי, אנשים נוטים לא להתייחס לזה בכלל אבל זה חתיכת דבר. מהקבוצות הגדולות, אין אחת שלא הייתה מתרסקת מדבר כזה. כאן זה עבר כמעט באהלן אהלן. איבדנו אליפויות ואירופה אבל תמיד היינו בתמונה.

שקט מופתי ומכונה משומנת כשאנחנו פעם ב3 שניפ בערך באמת התחזקנו. לרוב זחלנו בין עונה לעונה. אבל הייתה משמעת, כושר, הזדמנויות לצעירים, היו אנשים חזקים. גם כשעזבו מיץ ידע להביא מחליפים ראויים.

אבל כמות לא סבירה של טעויות גרמה לזה להתרסק. לדעתי זה התחיל איפשהו באמצע העונה הראשונה של איביץ. אבל איביץ זה משהו של פעם בדור שכיסה על המון טעויות וזה גם חלק מהסיבה שהכל מתפוצץ עכשיו בבום. הריקבון התחיל לצמוח לאט לאט ומרחוק הכל נראה ורוד וחזק מתמיד.  

כמו שאתה מרבה לומר. הכל יקום ויפול על קנדה. אם מיץ יתעורר אנחנו נחזור. השאלה היחידה זה האם זה יקרה. בעיתות משבר (או מיני משבר כי כלום לא היה באמת דומה למה שהולך היום) מיץ או האנשים שלו הגיבו מהר. מאמנים, שחקנים, משמעת. 

עברה באהלן אהלן כי החריגה היתה מינורית. לכן קיבלנו עונש מידתי. פנה לא השתתפו במפעלים הארופיים כי חרגו יותר. 5 שנים הם לא היו פקטור שם. צריך לייצר כאן תשתית טובה יותר ולבחור את אנשי המקצוע בפינצטה. יש לנו כאלה?

1 hour ago, הילד בן 30 said:

בגדול אני איתך. רק רוצה לומר שאתה משחק מול המתחרות שלך. אף קבוצה פה לא יוצרת תשתית מוצקה לימים קשים. לפעמים מספיק גם קיץ אחד טוב באמת להעמיד משהו לשנים קדימה (ע"ע ג'ורדי).

ב"ש בעונת שיא ואין לי ספק שגם אם זה יסתיים באליפות מבחינתם בעונה הבאה הם יצטרכו להיבנות מחדש.

השאלה היא כמה זמן יקח לנו לבנות משהו טוב יותר מחיפה. והאמת, זה תלוי בעיקר בחיפה ופחות בנו. יש להם כרגע שלד טוב, מאמן טוב וכסף טוב.  אנחנו יכולים לעשות הכל נכון ולא לקחת את האליפות הבאה ולכן המטרה היא פשוט להשתפר.

קיבלנו הזדמנות של חצי שנה לעשות סדר בסגל, זה יהיה מיותר להפוך הכל בשביל תוצאות מיידיות.

מסכים. אבל האם אנחנו אפ טו איט?