Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אני מקווה שסניור בראגה הוא לא המלצה של פטריק. כי אם כן...

אני הבנתי שהוא 180 מפטריק ואיש כדורגל הרבה יותר מודרני.

19 דקות לפני, MTA For Ever said:

אני הבנתי שהוא 180 מפטריק ואיש כדורגל הרבה יותר מודרני.

לפי זה שהעיף את ההוא שהמשיך לזרוק 2 ילדים בכל אימון סתם, כי זו שיטה של פטריק, יש מצב.

אבל פטריק היה האיש החזק כשהוא מונה, אז החשש קיים.

לפני10 שעות , אלק נילאש said:

איזה אדם נורמאלי היה מסכים להיות "מנהל מחלקת כדורגל" עם מישהו על הראש שלו? מה זה החארטה הזה?

זאת בדיוק הנקודה. גם אם ליצחקי אין סמכויות, ברגע שהוא מתפקד בצורה הזאת הוא גם נושא באחריות. אי אפשר להנות מהטייטל, לקבל הכשרות ברמה הגבוהה אבל להסביר שאין לו אחריות כי אין לו סמכות. זה מאוד נוח.

ברור שברמה הניהולית של המועדון מיטש הוא האחראי, כי הוא זה שהחליט על המבנה הניהולי הזה, וגם כי כל עוד הוא לא ממנה אנשי מקצוע אז האחרות עולה למעלה  מן הסתם.

8 דקות לפני, duss21 said:

זאת בדיוק הנקודה. גם אם יצחקי אין סמכויות, ברגע שהוא מתפקד בצורה הזאת הוא גם נושא באחריות. אי אפשר להנות מהטייטל, לקבל הכשרות ברמה הגבוהה אבל להסביר שאין לו אחריות כי אין לו סמכות. זה מאוד נוח.

ברור שברמה הניהולית של המועדון מיטש הוא האחראי, כי הוא זה שהחליט על המבנה הניהולי הזה, וגם כי כל עוד הוא לא ממנה אנשי מקצוע אז האחרות עולה חמעחה  מן הסתם.

איזה בן אדם היה מסכים לאמן שהוא יודע שהוא לא יכול לבחור את השחקנים שהוא באמת רוצה? זה מה שדוניס שאל

מרכז את כל השמות שיעלו/עלו מתישהו בתקשורת:

ניר ביטון

ירדן שועה

מוחמד כנען

אלירן עטר (אחלה אייטם לקליקבייט)

מאוויס צ'יבוטה

קני סייף

ערן זהבי (קליקבייט)

אושר דוידה

אליאל פרץ

דור פרץ

אור דסה

עמרי אלטמן

לפני12 שעות , אלק נילאש said:

אבל מה מדאיג אותך? מיץ' פחות מעורב כי קורונה/עומס בעבודה/אנא עארף אבל הכסף הגדול עדיין נשפך לפה והרצון הגדול להצליח עוד כאן. הבעיה היא עם האנשים שעל ההגה. אין לי בגדול בטענות לשרון תמם, אבל אם היה איש מעולם הכדורגל כמו ביין או מנספורד כנראה שהוא מזמן היה מרים דגול אדום על פטריק. ראית מה איביץ ' אמר עליו. ויצחקי הוא סתם חלטורה. אין לו את הסוואג ולדעתי גם את העין המקצועית, אבל זה עדיין לא הוכח מעל צל של ספק,  לנהל את הדבר הזה. באופן כללי הוא מתנהג כמו שרדן. איזה אדם נורמאלי היה מסכים להיות "מנהל מחלקת כדורגל" עם מישהו על הראש שלו? מה זה החארטה הזה?

אשאל את השאלה החשובה- איזה אדם רציני היה ממנה את יצחקי לאיש החזק במועדון? ברק יצחקי פאקינג הספורט דירקטור של מכבי, ל מ ה?

לא משנה איזה שחקן יגיע לפה

המערכת שלנו חולה

יצחקי לא מתאים לתפקיד ואני לא מבין למה לא ממנים מישהו שיחליף את בן (דגש על מישהו זר)

הצוות אימון מצומצם ברמות

במשך שנים התפארנו בשדרה ניהולית טובה ורחבה.

16 דקות לפני, המכבייה said:

אשאל את השאלה החשובה- איזה אדם רציני היה ממנה את יצחקי לאיש החזק במועדון? ברק יצחקי פאקינג הספורט דירקטור של מכבי, ל מ ה?

בעצם זה גם מה שאני שואל פה. אתה רק מפנה אותה ישירות לאיש ואני זורק לחלל העולם.

זו בדיוק הסיבה שכבר בסיום הקיץ לא אהבתי את מה שקורה פה. פעם ראשונה מזה עשור שלא האמנתי בצורה עיוורת במערכת. אני בטוח ב-99% שזה אפילו היה הדיון איתך בו אמרתי שהעונה הזו מריחה לי ממש מסריח בזמן שאתה הצגת אופטימיות אופיינית.

נקודת המוצא היא שגולדהאר משקיע ארגזים פה אז זה בטוח שזה לא על הזין שלו. הוא לא נהיה מיליונר מלזרוק כסף פח. מה הטייק שלך על הנושא? מה ההסבר?

31 דקות לפני, אלק נילאש said:

בעצם זה גם מה שאני שואל פה. אתה רק מפנה אותה ישירות לאיש ואני זורק לחלל העולם.

זו בדיוק הסיבה שכבר בסיום הקיץ לא אהבתי את מה שקורה פה. פעם ראשונה מזה עשור שלא האמנתי בצורה עיוורת במערכת. אני בטוח ב-99% שזה אפילו היה הדיון איתך בו אמרתי שהעונה הזו מריחה לי ממש מסריח בזמן שאתה הצגת אופטימיות אופיינית.

נקודת המוצא היא שגולדהאר משקיע ארגזים פה אז זה בטוח שזה לא על הזין שלו. הוא לא נהיה מיליונר מלזרוק כסף פח. מה הטייק שלך על הנושא? מה ההסבר?

כתבתי פה המון את דעתי על הנושא. לא ראיתי  אופטימיות אופיינית בטענה שלי שמיטש פחות בעניין(אבל משלם את החשבונות, שזה חשוב). האש היא על ברק יצחקי ואני חושש מהאפשרות שהעסק אולי יותר מורכב. מיטש קיבל ברקס על איצטדיון רג. מיטש קיבל ברקס על רמת השרון. מיטש רצה להשאיר מורשת אחריו והבירוקרטיה חסמה אותו. הוא סמך על אנשים וקיבל פייר פליי. יכול להיות שזה היה מרפה גם את ידי. אין לדעת. 

ברק יצחקי מתפרנס. זה כל מה שמעניין אותו. כמו את רוב השכירים במכבי או בכלל. 

38 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מה עם גנדלמן מנתניה? אומנם האריך עכשיו עד 2025, אבל החוזים של היום לא שווים את הדיו על הנייר...

זה עונה על התשובה

נתניה תדרוש משהו בסביבות 3-2

9 דקות לפני, erantheking21 said:

זה עונה על התשובה

נתניה תדרוש משהו בסביבות 3-2

יש לנו קונטיינר שומן לפרוק, הם לא צריכים איזה קילו ריקן? מאה גרם טב"ח? 

40 דקות לפני, המכבייה said:

כתבתי פה המון את דעתי על הנושא. לא ראיתי  אופטימיות אופיינית בטענה שלי שמיטש פחות בעניין(אבל משלם את החשבונות, שזה חשוב). האש היא על ברק יצחקי ואני חושש מהאפשרות שהעסק אולי יותר מורכב. מיטש קיבל ברקס על איצטדיון רג. מיטש קיבל ברקס על רמת השרון. מיטש רצה להשאיר מורשת אחריו והבירוקרטיה חסמה אותו. הוא סמך על אנשים וקיבל פייר פליי. יכול להיות שזה היה מרפה גם את ידי. אין לדעת. 

ברק יצחקי מתפרנס. זה כל מה שמעניין אותו. כמו את רוב השכירים במכבי או בכלל. 

לא מבין את הסיפא לגבי יצחקי. נו מה? אתה רוצה להסביר לי שלא מדובר ברשע? וואלה אפילו אגיד שיצא לי כמה פעמים לפגוש אותו ומדובר באחלה גבר. מה זה רלוונטי לעובדה שהוא לא מתאים?

לגבי שאר הדברים, בסוף מיץ' בחר את יצחקי כי הוא ראה בו משהו. עובדה שבקשר למאמנים הוא עדיין ממשיך עם הקו הזר, אם לא היה לו כח ועניין הוא מביא איזה רוני לוי או רב"ש וסוגר לעצמו שקט לכמה שנים טובות. בעברית, המעשים של מיץ' לא מעידים על מישהו שאיבד עניין. הוא גם עדיין בקשר אישי עם חלק מהשחקנים מהמעט שאני מכיר. 

44 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

יש לנו קונטיינר שומן לפרוק, הם לא צריכים איזה קילו ריקן? מאה גרם טב"ח? 

שניהם מסיימים חוזה

אפילו לא נמדד במשקל נוצה

דיברנו על זה המון.

אם אחרי ג'ורדי ובן מיטש לא מינה פה מישהו בלבל שלהם או  בכלל מישהו שההגדרת תפקיד שלו היא באמת מה שהם עשו אז כנראה כן יש איזה ירידה ברצון/חשיבות מבחינת הבעלים.

אין מה למכור לנו סיפורים, אם מיטש היה אותו מיטש של לפני 5 שנים הייתם רואים פה מנהל מקצועי נורמלי.  אי אפשר לתת לברק יצחקתי להיות מנהל מקצועי בלי שום נסיון. עשו פה כסתח.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מבין את הסיפא לגבי יצחקי. נו מה? אתה רוצה להסביר לי שלא מדובר ברשע? וואלה אפילו אגיד שיצא לי כמה פעמים לפגוש אותו ומדובר באחלה גבר. מה זה רלוונטי לעובדה שהוא לא מתאים?

לגבי שאר הדברים, בסוף מיץ' בחר את יצחקי כי הוא ראה בו משהו. עובדה שבקשר למאמנים הוא עדיין ממשיך עם הקו הזר, אם לא היה לו כח ועניין הוא מביא איזה רוני לוי או רב"ש וסוגר לעצמו שקט לכמה שנים טובות. בעברית, המעשים של מיץ' לא מעידים על מישהו שאיבד עניין. הוא גם עדיין בקשר אישי עם חלק מהשחקנים מהמעט שאני מכיר. 

זאת התחושה שלי ממה שאני שומע ואיך שמנתח את הארועים. אם ראה בו משהו- שיתן לו חבל. אין חצי היריון נילאש. או שיהיה פה מנהל מקצועי שיכול לקבל החלטות במקום או שלא. בנתיים, הבייביסיטר מגיע לכאן כדי לפטר מאמנים. אם פטריק עבר לכולם מתחת לרדאר כל כך הרבה זמן, מצבנו קשה ממה שאנחנו מדמיינים. 

בנתיים ב ONE עלתה כתבת "שום דבר לא יקרה ממה שרשום כאן" שקראסטיץ רוצה להחליף 4 זרים ומיץ' שוקל את הנושא(ג'ראלדש, גררו, קוואס, פריצה)

מביא לכאן בכלליות שלא תצטרכו להיכנס לשם 

צטט

קרסטאיץ' ביקש ממכבי ת"א להחליף ארבעה זרים

מאמן הצהובים מתכנן מהפכה: ל-ONE נודע שהסרבי, שלמד את הקבוצה לאחרונה, רוצה להיפרד מגררו, פריצה, ז'ראלדש וקוואס. בהנהלה בודקים, גודלהאר יכריע

מלאדן קרסטאיץ’ מתכנן מהפכה במכבי תל אביב. ל-ONE נודע כי המאמן ביקש מהקבוצה להחליף ארבעה זרים, ובמועדון יצטרכו לקבל את ההחלטה. הסרבי, שלמד את שחקניו בשבועות האחרונים, מבקש להחליף כמעט את כל מצבת הזרים, כשהוא רוצה להיפרד מסטיפה פריצה, אדוארדו גררו, אנדרה ז’ראלדש וברנדלי קוואס.

כאמור, קרסטאיץ’ מתכנן מהפכה של ממש לאור היכולת של הקבוצה כשהוא לא מרוצה כמעט מכל השחקנים הזרים ורוצה לבצע שינויים. במכבי ת”א מנהלים דיונים מול המאמן ויצטרכו לקבל החלטות מקצועיות וכלכליות, על מה אפשר לבצע בחלון ינואר הנוכחי כשכמובן מרחפת השאלה האם המאמן הסרבי בכלל יישאר לאחר תום העונה.

המאמן הגיע למסקנה שצריכים לבצע שינויים רבים אם הקבוצה רוצה להתמודד למעלה בטבלה. כאמור, בהנהלת מכבי ת”א דנים עם קרסטאיץ’ בנושא על מנת לקבל החלטות משותפות. מי שיקבל בסופו של דבר את ההחלטה הסופית הוא הבעלים מיץ’ גולדהאר, שהוא אחראי בכל ההחלטות הגדולות כמובן.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

אגב מפתיע שהוא רוצה שהרננדז ישאר

מאחר ומדובר בכתבה מומצאת, זה לא מפתיע

בכל מקרה זה ההרכב בדמיון הכתב:

פרץ

סבוריט, הרננדז,סרבי רוצח,קנדיל/ייני

גלזר, גולסה/שמיר

קניקובסקי

סרבי רוצח, סרבי רוצח,סרבי רוצח