Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

30 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

פריצה מתאים לשיטה של קראסטיץ'. הוא חלוץ טוב והשיטה היחידה שהוא אולי לא יתאים בה זה כפיבוט ארכאי כמו שכל מיני מאמנים ישראלים שלא התקדמו מאז שנות התשעים עוד משחקים.

הוא חלוץ מעולה, אבל הוא לא מתאים להתקפות מהירות (שזו השיטה שאיתה קראסטיץ׳ שיחק נגד פ״ת). כשפריצה נכנס הוא לא מצא את עצמו והיה לא טוב.

32 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

בול. יש לו כדורגל והוא הראה שהוא יכול לתרום באגף (בעיקר במשחקים באירופה שהוא נתן עבודה מדהימה והמון הכנסות כדור ומסירות מפתח מהאגף) וגם ובעיקר כחלוץ שני (וכולי תקווה שקראסטיץ' יישחק יותר עם שני חלוצים כי השילוב של פריצה/חליאלה ואלמוג/גררו זה כנראה הכי טוב שאפשר להוציא מהרביעייה הזאת ומבחינת איום על השער. 

גררו עם שער אחד העונה. נגד פ״ת גם לא היה במשחק טוב. עם תפוקה כזאת אתה באמת חושב שהוא שווה מקום של זר?

52 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

קני סייף, האיש שגיחכו בכל פעם שהשם שלו עלה בדיון, הוא פתאום שובר השוויון שלכם?

אתם מדברים על שחקן שהיה פצוע איזה 10 שנים בערך וזו אולי העונה הסבירה היחידה שלו בשנים האחרונות. וגם היא, בפאקינג מ.ס אשדוד.

אנחנו לא ניפול על קני סייף. בואו נירגע.

חושב שבחיים לא ראיתי משחק אחד מלא שלו.

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

הוא חלוץ מעולה, אבל הוא לא מתאים להתקפות מהירות (שזו השיטה שאיתה קראסטיץ׳ שיחק נגד פ״ת). כשפריצה נכנס הוא לא מצא את עצמו והיה לא טוב.

גררו עם שער אחד העונה. נגד פ״ת גם לא היה במשחק טוב. עם תפוקה כזאת אתה באמת חושב שהוא שווה מקום של זר?

לדעתי אחת הסיבות שהוא (וכל מי שנכנס מחליף במחצית ה2) לא היה טוב זה בעיקר חוסר בטחון. 

הקבוצה נמצאת במצב שמקבלים גולים קלים ביחס מטורף למצבים נגדנו ואחרי שמחצית טובה שהייתה אמורה להגמר ב 3/4:0 נגמרת ב 2:1 . 

במחצית השנייה היה נראה שהשחקנים פשוט רוצים לשמוע את שריקת בסיום וללכת הביתה עם ה 3 נק בכיס 

On 30.12.2021 at 11:28, מכביסט לעד said:

יש לפריצה כדורגל אני בטוח שהוא יכול להתאים את עצמו לשיטה. 

אני חושב שגררו שווה מקום של זר. 

אני מרגיש שהעמדה "הסבלנית" שלי כלפי שחקנים צעירים יותר נתפסת כאן כבינוניות או סבלנות יתר ופשרות. האמת היא שזה להיפך. העמדה שלי היא חוסר סבלנות. אני רוצה לזרוק אותם למים, להלחים להרכב ולראות מי מהם מסוגל להיות ברמה מספיק טובה למכבי. עצם זה שאנחנו עדיין מתווכחים על גררו, אלמוג וחוזז והתאמתם או אי התאמתם והעמדה הכי טובה עבורם זה בעיה. 

מבחינתי, גררו צריך לקבל 4-5 משחקים כשהוא מולחם להרכב, בתפקיד ובעמדה שמנצלים את האיכויות שיש לו (מהירות, הכנסות כדור מהאגף, סיומת ברחבה, תנועה וכו'), בין אם באגף ובין אם כחלוץ שני. אם הוא ימשיך להראות בינוניות וקבלת החלטות רעה, סימן שצריך לנסות למכור למרבה במחיר ולהתקדם הלאה. כנ"ל לגבי חוזז (שלצערי באמת נראה לא מספיק איכותי) ואלמוג.

לפני15 שעות , מנג'ר יונייטד said:

יש לפריצה כדורגל אני בטוח שהוא יכול להתאים את עצמו לשיטה. 

אני חושב שגררו שווה מקום של זר. 

אני מרגיש שהעמדה "הסבלנית" שלי כלפי שחקנים צעירים יותר נתפסת כאן כבינוניות או סבלנות יתר ופשרות. האמת היא שזה להיפך. העמדה שלי היא חוסר סבלנות. אני רוצה לזרוק אותם למים, להלחים להרכב ולראות מי מהם מסוגל להיות ברמה מספיק טובה למכבי. עצם זה שאנחנו עדיין מתווכחים על גררו, אלמוג וחוזז והתאמתם או אי התאמתם והעמדה הכי טובה עבורם זה בעיה. 

מבחינתי, גררו צריך לקבל 4-5 משחקים כשהוא מולחם להרכב, בתפקיד ובעמדה שמנצלים את האיכויות שיש לו (מהירות, הכנסות כדור מהאגף, סיומת ברחבה, תנועה וכו'), בין אם באגף ובין אם כחלוץ שני. אם הוא ימשיך להראות בינוניות וקבלת החלטות רעה, סימן שצריך לנסות למכור למרבה במחיר ולהתקדם הלאה. כנ"ל לגבי חוזז (שלצערי באמת נראה לא מספיק איכותי) ואלמוג.

גררו שווה מקום של זר במצב שהקבוצה טובה

כרגע היא לא טובה וישראלים אין בשוק ככה שחייבים לוותר על זרים פושרים כמו גררו בשביל לנסות להביא מישהו דומיננטי וטוב יותר

לפני1 שעה , Davidna said:

גררו שווה מקום של זר במצב שהקבוצה טובה

כרגע היא לא טובה וישראלים אין בשוק ככה שחייבים לוותר על זרים פושרים כמו גררו בשביל לנסות להביא מישהו דומיננטי וטוב יותר

הסיכוי להביא בינואר זר טוב יותר מגררו הוא לא גבוה. האפשרות להוציא מגררו יותר- גבוהה יותר. 

19 דקות לפני, המכבייה said:

הסיכוי להביא בינואר זר טוב יותר מגררו הוא לא גבוה. האפשרות להוציא מגררו יותר- גבוהה יותר. 

נכון, ועדיין הוא צודק ב 100%.
אתה מחזיק את גררו זר שישי בקבוצה שהוא יכול להתפתח בה, לא בקבוצה שהסגל שלה הוא בינוני (אם זה עדיין לא הופנם כאן) הוא יישאר כזה.

הוא צריך לסיים את העונה במכבי ולהימכר בקיץ לאירופה בסכום נאה כי זה הגיל ששווה להם להשקיע על פוטנציאל ולא לבזבז אותו כאן עוד שנה שנתיים.

איזה מצחיק שמזכירים את אלירן עטר, לפני שנתיים בערך פתחתי נושא שהוא חייב לשחק ולקבל מקום בהרכב וכולם פה יצאו נגדי שהוא גמר את הסוס ופתאום הוא כן מספיק טוב לנו. בחייאת, תגיעו להחלטה פעם אחת.

Just now, עידן מוסקונה said:

איזה מצחיק שמזכירים את אלירן עטר, לפני שנתיים בערך פתחתי נושא שהוא חייב לשחק ולקבל מקום בהרכב וכולם פה יצאו נגדי שהוא גמר את הסוס ופתאום הוא כן מספיק טוב לנו. בחייאת, תגיעו להחלטה פעם אחת.

איפה מדברים ?

על זה שהצוות הלך לראות את בית״ר ת״א וראו אותו כובש ?

לא תודה, מעדיף לזכור מאלירן רק טוב.

אחד השחקנים האהובים ששיחקו כאן, אין מה ללכת אחורה אלא אם זה רק אחד (7) שבאמת עוד יכול לתרום ובצורה בלתי רגילה.

9 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אם אתה מתכוון לפוסט בקבוצת היצורים בפייסבוק (לא קראתי את התגובות) אז כן, "מזכירים".

לא סתם איביץ' בזמנו רצה שהוא ילך. היום? בכלל בדיחה להזכיר

ואחלה אלירן, תמיד אזכור את הטוב

6 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

איזה פייסבוק? כמה תגובות מעליי מזכירים פה את עטר.

אם אתה מתכוון לפנחס היקר אז אני יכול להניח שמדובר בציניות גמורה.

17 דקות לפני, דקסטר said:

אם אתה מתכוון לפנחס היקר אז אני יכול להניח שמדובר בציניות גמורה.

שמע, אין לי כלום נגד אף אחד לא בפורום ולא בפייסבוק, אבל אם זה ציניות או לא, בעייני זה מצחיק שבכלל מזכירים אותו. 

כי הפואנטה זה לא עטר אלא זה שתמיד מזכירים את מי שכבר לא פה ופתאום רוצים אותו בחזרה וכשהוא היה פה(לא מדבר רק על עטר) הרוב רצו שישחררו אותו.

אם את שכטר וטיבי לא השאירו שהם היו מאוד חשובים לחדר הלבשה ובחיים לא עשו בעיות משמעת בתוך המועדון, על אחת כמה וכמה את עטר אין מה להחזיר.

מכבי בכל המהלכים שעשתה בקיץ עשתה זאת במטרה להסתכל קדימה אל העתיד ולבנות כאן קבוצה חדשה וזו הדרך הנכונה בסופו של דבר גם אם נשלם מחיר אי-הצלחה בשנה-שנתיים קדימה.

צריך חיזוק אין כאן ספק.

צריך בלם זר איכותי במקום הרננדס.

צריך מחליף לקובאס שלא מרשים (וגם כבד להחריד למרות שכדורגל יש לו).

ומעל הכל - חייבים שחקן לכנף שמאל בכדי שגבי יעבור לאמצע באופן קבוע יחד עם גולסה וגלזר.

זה רכש המפתח בכדי שכל ההרכב יסודר כמו שצריך.

ברגע שגלזר, גבי וגולסה יהיו במרכז, אנחנו כבר נראה אמצע הרבה יותר קשוח ושליטה טובה יותר במרכז השדה.

לדעתי, צ׳יבוטה חייב לנחות כאן החודש. ללבן את העיניינים, יצחקי צריך לשבת איתו לסגור את הדם הרע בין הצדדים ולפתוח דף חדש עם המועדון ולא פחות חשוב - עם האוהדים.

לעשות סגירת מעגל שבו צ׳יבוטה חוזר למועדון מהדלת הראשית להזדמנות שנייה ודף חלק ובסוף זה יעבוד כי יש לו כדורגל ברגליים.

ברגע שיבואו 3 שחקנים כאלה כרכש החודש וההרכב סוף סוף יתייצב, יחד עם המאמן שיבנה שיטה ויכניס את תפיסת המשחק וצורת המשחק לשחקנים, תהיה כאן נסיקה ביכולת ונסיקה בתוצאות.

בקיץ נוכל לעשות חושבים אם צריך שינויים ורכש חדש.

כך נגיע במומנטום מצוין וחיובי בעונה הבאה להחזיר את הצלחת.

אני מקווה שזה אכן הכיוון של המועדון לחודש הקרוב, אחרת אני לא רואה שינוי גדול שיקרה בקבוצה מעתה ועד סוף העונה.

לפני3 שעות , MTA For Ever said:

נכון, ועדיין הוא צודק ב 100%.
אתה מחזיק את גררו זר שישי בקבוצה שהוא יכול להתפתח בה, לא בקבוצה שהסגל שלה הוא בינוני (אם זה עדיין לא הופנם כאן) הוא יישאר כזה.

הוא צריך לסיים את העונה במכבי ולהימכר בקיץ לאירופה בסכום נאה כי זה הגיל ששווה להם להשקיע על פוטנציאל ולא לבזבז אותו כאן עוד שנה שנתיים.

אני לא בדיוק יודע מה יש לי בידיים ולכן אני חושש להסתבך עם קניות פאניקה. 

19 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא בדיוק יודע מה יש לי בידיים ולכן אני חושש להסתבך עם קניות פאניקה. 

לא אמרתי למכור בינואר ולהביא תחליף.

בקיץ, למכור את גררו כפוטנציאל ולחפש להשתדרג. מכבי צריכה להחליט שהיא מביאה זרים צעירים כדוגמת גררו וגויאגון בשביל למכור אחרי 2-3 שנים גג. הם לא יתפתחו כאן לסופרסטארים וצריך למכור אותם בגיל הנכון. אם סולומון למשל מבזבז עוד שנתיים בפ״ת אין לדעת אם הוא נמצא איפה שהוא נמצא.

אם אני מיטש אני מתחיל להיות מודאג מהתפקוד של יצחקי.

5 שנים של ברק עם ג'ורדי לא הספיקו לו כדי לרחרח אחרי שחקנים של הפועל? מאיפה תבוא הברכה?

גנרל מנגר נורמלי כבר מזמן היה דוחף לפועל את חאליילה,חוזז(מסיים חוזה) ומוסיף סכום סמלי תמורת דוידה.

אין לנו שחקן אגף ימין מושאל או שחקן מועדון,שיותר טוב מדוידה.

הגיע הזמן שיצחקי יתעורר על עצמו וישים יד על דוידה.