Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

פאק. נחמקה לי התגובה. אני אנסה מחדש:

זה מסובך ואפשר להמשיך את הדיון הזה בהזדמנות. זה לא טריוויאלי, וידרוש (בעיני, כמובן) נווט עדין של מי שיחליט על הדברים האלה בטווח של שנה - שנתיים מהיום. לפני הכל, צריך להכיר בעובדות: אין בשוק הישראלי שחקנים שיכולים לעשות הבדל עבור מכבי; כנראה שגם לא יהיו. לטעמי גם לא היו בקיץ (ויסלחו אוהדי קניקובסקי). הקיץ היו רק פוטנציאלים עתידיים (חלאיילה, נחמיאס) ודווקא שם מכבי השכילה לעשות רכש נכון.  חבל שזה הגיע יחד עם החתמות מיותרות (ריקן, שמיר, טב"ח). זה מותיר את הקבוצה להסתמך על שני וקטורים לשיפור:

1. כשרונות מתוך המועדון (לרבות אלה שנקנו)

2. זרים

זה אומר שבעונה וחצי הקרובה (ספק אם זה תהליך שניתן להשלימו בחודשים), מכבי תצטרך להשלים פערים לגבי השחקנים הצעירים שלה. אם נוסיף לזה את העובדה שזרים זה תמיד סיפור קשה, ומכבי ככל הנראה תחליף יותר מאחד מהם בקיץ - נקבל שגם בשנה הקרובה הסיכוי לאליפות הוא רק עם בינגו קצת משוגע.

להפעיל סקוטינג בררני עם סקאוטים מחו"ל ( לשלם עמלה כמה שצריך) לפגוע ב 4 זרים (בהנחה שפריצה יישאר) 2 ליגיונרים ותם הטקס.

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מי בפ"ת נורמלי כזה שאפשר לעשות עליו טרייד?

עם אשדוד למשל הייתי עושה טרייד כנען על אלמוג

אף אחד, לא סתם הם במקום האחרון.

9 דקות לפני, אקיטה said:

שחרור של אלמוג וגררו לפני טבח וחוזז נגיד יהיה ביזיון בעיניי, אבל ינואר בפתח מקווה שפשוט התחילו החארטות. אין לי בעיה אם זה נגיד יבוא ביחד עם שילוב אמיתי של צעירים אחרים אבל זה כנראה בשביל עוד סתם רכש פלסטר אם זה יקרה.

טבח וחוזז שחקנים ללא עתיד שמסיימים חוזה בסוף העונה. אלמוג וגררו עם חוזים ארוכים ועוד יכולים להשתפר. ספציפית לגבי גררו הוא גם תופס מקום של זר. יש היגיון בהשאלה/מכירה שלהם.

12 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מי בפ"ת נורמלי כזה שאפשר לעשות עליו טרייד?

עם אשדוד למשל הייתי עושה טרייד כנען על אלמוג

בלוריאן אחלה בלם וגם צעיר. לא יודע אם שווה טרייד.

Just now, אליהו_הנביא said:

לא מצליח להבין מי האנשים שאומרים בואו ניתן את זה ונחזיר עכשיו את נידם וגייגון? מה זה לתת? בחינם? לצמיתות? לא הבנתי.

ניתן אפרסקים נקבל תפוחים

לא מבין מי אלה שאומרים ניתן את אלמוג בחינם

שאז נרצה יום אחד להחזיר אותו ופ"ת תרצה 20 מליון יורו תמורת השאלה?

פ"ת למכבי:רוצים את אלמוג?

כמה לא רוצים לשלם

מכבי לפ"ת:רוצים את לוגסי\ארד בר\בלוריאן

כמה? 60 מליארד תמורת 5 אחוז

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

להפעיל סקוטינג בררני עם סקאוטים מחו"ל ( לשלם עמלה כמה שצריך) לפגוע ב 4 זרים (בהנחה שפריצה יישאר) 2 ליגיונרים ותם הטקס.

איפה אתם חיים? בעולם פנטזיה? 

17 דקות לפני, אקיטה said:

שחרור של אלמוג וגררו לפני טבח וחוזז נגיד יהיה ביזיון בעיניי, אבל ינואר בפתח מקווה שפשוט התחילו החארטות. אין לי בעיה אם זה נגיד יבוא ביחד עם שילוב אמיתי של צעירים אחרים אבל זה כנראה בשביל עוד סתם רכש פלסטר אם זה יקרה.

מסכים איתך.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מצליח להבין מי האנשים שאומרים בואו ניתן את זה ונחזיר עכשיו את נידם וגייגון? מה זה לתת? בחינם? לצמיתות? לא הבנתי.

נידם וגוייגון זה השחקנים האחרונים שיכולים לשפר אותנו כרגע.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

נידם וגוייגון זה השחקנים האחרונים שיכולים לשפר אותנו כרגע.

די נו.

הם כן יכולים לשחק ולתרום אבל אני בספק כמה הם יכולים "לשפר" אותנו

אין לי בעיה שיגידו בינואר בואו נבנה כמה צעירים לעונה הבאה עם דקות, הבעיה שיש לנו כאלה בדיוק 2 בסגל והם לא קיבלו דקות עד עכשיו

מילא היינו משאירים פה את גלזר הצעיר, נידם, פארפה ותורג'מן אבל זה לא המצב ושלחנו את כולם החוצה אז ככה שהעונה הזאת די מתה 

רואה פה שמות אליייסטור

גויגין נידם ארד בר… מה נעשה איתם? זה עוד שחקנים בני טובים שלא באמת ישפרו ויחזירו לנו תצבע. זה עוד מאותו דבר אולי טיפה טוב יותר וזהו.

צריך פה רוע לא פסטיגל 

Just now, duss21 said:

מביאים בינואר את זהבי, דור פרץ ודסה והאליפות שלנו.

אל תשכח להכניס את לשחרר את הרננדז ואז אנחנו לוקחים גם את הקונפרס

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

די נו.

הם כן יכולים לשחק ולתרום אבל אני בספק כמה הם יכולים "לשפר" אותנו

אין לי בעיה שיגידו בינואר בואו נבנה כמה צעירים לעונה הבאה עם דקות, הבעיה שיש לנו כאלה בדיוק 2 בסגל והם לא קיבלו דקות עד עכשיו

מילא היינו משאירים פה את גלזר הצעיר, נידם, פארפה ותורג'מן אבל זה לא המצב ושלחנו את כולם החוצה אז ככה שהעונה הזאת די מתה 

לגמרי

1 דקה לפני, duss21 said:

מביאים בינואר את זהבי, דור פרץ ודסה והאליפות שלנו.

איביץ׳ וסוזה מאמנים ביחד + לשחרר את הרננדס ולהחזיר את ז׳איר + רפאלוב לאגף ואנחנו בליגת האלופות 

לפני2 שעות , חומץ בלסמי said:

פאק. נחמקה לי התגובה. אני אנסה מחדש:

זה מסובך ואפשר להמשיך את הדיון הזה בהזדמנות. זה לא טריוויאלי, וידרוש (בעיני, כמובן) נווט עדין של מי שיחליט על הדברים האלה בטווח של שנה - שנתיים מהיום. לפני הכל, צריך להכיר בעובדות: אין בשוק הישראלי שחקנים שיכולים לעשות הבדל עבור מכבי; כנראה שגם לא יהיו. לטעמי גם לא היו בקיץ (ויסלחו אוהדי קניקובסקי). הקיץ היו רק פוטנציאלים עתידיים (חלאיילה, נחמיאס) ודווקא שם מכבי השכילה לעשות רכש נכון.  חבל שזה הגיע יחד עם החתמות מיותרות (ריקן, שמיר, טב"ח). זה מותיר את הקבוצה להסתמך על שני וקטורים לשיפור:

1. כשרונות מתוך המועדון (לרבות אלה שנקנו)

2. זרים

זה אומר שבעונה וחצי הקרובה (ספק אם זה תהליך שניתן להשלימו בחודשים), מכבי תצטרך להשלים פערים לגבי השחקנים הצעירים שלה. אם נוסיף לזה את העובדה שזרים זה תמיד סיפור קשה, ומכבי ככל הנראה תחליף יותר מאחד מהם בקיץ - נקבל שגם בשנה הקרובה הסיכוי לאליפות הוא רק עם בינגו קצת משוגע.

אתה לא חושב שצ'יבוטה יכול לשדרג אותנו?

בישראל עשה מספרים יפים, גם בבולגריה השנה יש לו מספרים יפים ביחס לדקות שהוא משחק (4 גולים ו10 בישולים). הוא שחקן כנף שזאת עמדה שאנחנו לוקים בה בחסר ויש לו מהירות שזה גם משהו שהקבוצה שלנו לוקה בו בחסר.

לגבי קניקובסקי פחות מסכים איתך- לדעתי מדובר בשחקן מעולה שביינתים לא הולך לו, אבל צריך לתת לו עוד זמן.

מסכים איתך לגבי השארת המושאלים בקבוצות שלהם, אין מה להחזיר אותם ללחץ שיש פה כרגע, במיוחד שהם משחקים טוב בקבוצות שלהם.