Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

35 דקות לפני, liron1006 said:

זאת התוצאה של קיץ ביזיוני , כל הכבוד יצחקי.

אולי כבר יפסיקו להאמין שאין טריקים כשאתה ישן בקיץ וחושב שתתעוררר כאלוף בסוף מאי.

אתה חושב שיצחקי מחליט מתי להנחית פה שחקנים ?

בעיקרון הבנתי שאתם רוצים לשחרר את כל השחקנים חוץ מאיזה שניים שלושה, את מי בדיוק יש להביא? זרים תמיד אפשר למצוא פה ושם אבל איזה ישראלים יש בדיוק? כשאתם קודם רוצים לשחרר בקלות

רק שלא יקרה מצב עטר-טיבי-שכטר ש90% רצו להעיף אותם והיום מתגעגעים.

59 דקות לפני, yello said:

אתה חושב שיצחקי מחליט מתי להנחית פה שחקנים ?

אם ליצחקי אין סיי בכלום אז שילך הביתה, לא צריך מנהל מקצועי בגישה הזאת.

אם הוא ראש מחלקת הכדורגל הוא צריך להציג תוכנית וחלק מהתוכנית זה לא להעמיד הרכב מלא בפעם הראשונה בספטמבר והוא הראשון שצריך להבהיר את זה לבעלים.

13 דקות לפני, LL6 said:

תגידו דסה מסיים חוזה בקיץ, ריאלי להביא או לא?

חוזה עם שכר גבוה וארוך טווח לא יפתה אותו?

חחחחח חלאס אנשים

לפני6 שעות , liron1006 said:

אם ליצחקי אין סיי בכלום אז שילך הביתה, לא צריך מנהל מקצועי בגישה הזאת.

אם הוא ראש מחלקת הכדורגל הוא צריך להציג תוכנית וחלק מהתוכנית זה לא להעמיד הרכב מלא בפעם הראשונה בספטמבר והוא הראשון שצריך להבהיר את זה לבעלים.

והיה והבהיר, אז? מה זאת אומרת ילך הביתה? אם זה הקצב של מיטש, זה יהיה גם עם הבא אחריו. מיטש צריך להיעלב מהעונה הזאת ולתת למכבי את מכת החשמל שהיא צריכה. בכל דרך שיבחר. זה תמיד קנדה ותמיד היה קנדה. 

אם נשחק רגע במנג'ר ומה הייתי עושה אם יצחקי/קרסטיץ' והצוות המקצועי;

שמעתי שנתניה רוצים את חלאיילה אז נותן להם אותו בתמורה לחזרה של פארפה עכשיו, משחרר את הרננדז וייני בלם עם סאבו (כי במילא המצב שם רע אז אין מה לשמר כל כך להמשך העונה), מגיע להסדר כלשהו עם איזי (חוזז/אלמוג) בתמורה להחזרה של נדב נידם עכשיו.

פרץ

דוידזאדה סאבו ייני ז'ראלדש

גלזר/גולסה שחר/נידם

גבי קוואס

פריצה גררו/פארפה

442 או 443. קישור "מעובה" למשחקים נגד חיפה נגיד גלזר גולסה שחר/נידם.

רץ עם זה להמשך העונה בתקווה שקרסטיץ' מאמן טוב ומאמין שזה יספיק לאירופה (זה *כרגע* המטרה הכי מאסט לעונה הזו).

בקיץ לא להאריך לטבח וריקן ובמקום תביאו את הרכש שאתם רוצים צ'יבוטה/סייף/כנען או מה שזה לא יהיה.

ז'ראלדש אני נותן לו קרדיט כרגע אבל אם זה ממשיך ככה כמובן פרידה נדרשת (גם הוא מסיים חוזה), להביא במקומו בלם זר.

*תסריט לא ריאלי לצערי אבל לא הזוי מספיק ברמה של ערן ודסה חוזרים בקיץ.

31 דקות לפני, אקיטה said:

אם נשחק רגע במנג'ר ומה הייתי עושה אם יצחקי/קרסטיץ' והצוות המקצועי;

שמעתי שנתניה רוצים את חלאיילה אז נותן להם אותו בתמורה לחזרה של פארפה עכשיו, משחרר את הרננדז וייני בלם עם סאבו (כי במילא המצב שם רע אז אין מה לשמר כל כך להמשך העונה), מגיע להסדר כלשהו עם איזי (חוזז/אלמוג) בתמורה להחזרה של נדב נידם עכשיו.

פרץ

דוידזאדה סאבו ייני ז'ראלדש

גלזר/גולסה שחר/נידם

גבי קוואס

פריצה גררו/פארפה

442 או 443. קישור "מעובה" למשחקים נגד חיפה נגיד גלזר גולסה שחר/נידם.

רץ עם זה להמשך העונה בתקווה שקרסטיץ' מאמן טוב ומאמין שזה יספיק לאירופה (זה *כרגע* המטרה הכי מאסט לעונה הזו).

בקיץ לא להאריך לטבח וריקן ובמקום תביאו את הרכש שאתם רוצים צ'יבוטה/סייף/כנען או מה שזה לא יהיה.

ז'ראלדש אני נותן לו קרדיט כרגע אבל אם זה ממשיך ככה כמובן פרידה נדרשת (גם הוא מסיים חוזה), להביא במקומו בלם זר.

*תסריט לא ריאלי לצערי אבל לא הזוי מספיק ברמה של ערן ודסה חוזרים בקיץ.

זה לקחת את העונה הלא טובה הזו, ולהפוך אותה לעוד יותר גרועה. אין מה להביא את גויאגון, ואין מה להביא את נידם, ואין מה לשחרר את חלאיילה. גם אין ממש מה לשחרר את הרננדז. אלה צעדים מיותרים, שבמקרה הסביר סתם יעלו כסף (שנצטרך) ולא יועילו, ובמקרה הגרוע יפגעו בשחקנים ובעתיד בקבוצה.

תהיו ריאלים. אל העונה הזו צריך להתייחס כגמורה. ניהול מקצועי עם קצת ביצים ויכולת להביט קצת מעבר לטווח של כמה חודשים, לא יעשה שום מהלך שקשור לסגל בשביל העונה הזו; רק למען העונה(ות) הבאה.

אם להיות כן באמת - ספק אם אם מכבי תצליח להעמיד סגל לאליפות גם בשנה הבאה. מכבי הימרה לא נכון בקיץ הזה על בניית סגל לאליפות השנה ,במקום לנסות לבנות (ולפתח) סגל לאליפות לשנה הבאה (למעשה לשנים הבאות, אבל זה כבר חלב שנשפך).

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה לקחת את העונה הלא טובה הזו, ולהפוך אותה לעוד יותר גרועה. אין מה להביא את גויאגון, ואין מה להביא את נידם, ואין מה לשחרר את חלאיילה. גם אין ממש מה לשחרר את הרננדז. אלה צעדים מיותרים, שבמקרה הסביר סתם יעלו כסף ולא יועילו, ובמקרה הגרוע יפגעו בשחקנים ובעתיד בקבוצה.

תהיו ריאלים. אל העונה הזו צריך להתייחס כגמורה. ניהול מקצועי עם קצת ביצים ויכולת להביט קצת מעבר לטווח של כמה חודשים, לא יעשה שום מהלך שקשור לסגל בשביל העונה הזו; רק למען העונה(ות) הבאה.

אם להיות כן באמת - ספק אם אם מכבי תצליח להעמיד סגל לאליפות גם בשנה הבאה. מכבי הימרה לא נכון בקיץ הזה על בניית סגל לאליפות השנה ,במקום לנסות לבנות (ולפתח) סגל לאליפות לשנה הבאה (למעשה לשנים הבאות, אבל זה כבר חלב שנשפך).

מעניין אותי לשמוע מה התיאוריה שלך, מה מכבי צריכה לעשות כדי להחזיר את האליפות

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה לקחת את העונה הלא טובה הזו, ולהפוך אותה לעוד יותר גרועה. אין מה להביא את גויאגון, ואין מה להביא את נידם, ואין מה לשחרר את חלאיילה. גם אין ממש מה לשחרר את הרננדז. אלה צעדים מיותרים, שבמקרה הסביר סתם יעלו כסף ולא יועילו, ובמקרה הגרוע יפגעו בשחקנים ובעתיד בקבוצה.

נדב ופארפה לא פחות טובים מהאלטרנטיבה ומוכיחים את זה כבר, אתה אומר בעצמך העונה גמורה (לא ממש בעיניי אבל זה נושא אחר), אז הזמן לתת להם את הדקות זה עכשיו.

Just now, אקיטה said:

נדב ופארפה לא פחות טובים מהאלטרנטיבה ומוכיחים את זה כבר, אתה אומר בעצמך העונה גמורה (לא ממש בעיניי אבל זה נושא אחר), אז הזמן לתת להם את הדקות זה עכשיו.

פארפה לא יקבל דקות כי ביטון וקניקובסקי ושחר ואלוהים יודע מי עוד כבר פה, וגם נידם. לשניהם וגם למכבי עדיף שישארו איפה שהם באמת מקבלים דקות.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

פארפה לא יקבל דקות כי ביטון וקניקובסקי ושחר ואלוהים יודע מי עוד כבר פה, וגם נידם. לשניהם וגם למכבי עדיף שישארו איפה שהם באמת מקבלים דקות.

למה בעצם *אם הם לא פחות לא טובים*?

אתה חושב שפארפה פחות טוב מביטון (ואני בעד האחרון גם לשנים הבאות אגב)? 

או נידם פחות טוב משמיר?

הדילמה שאתה מציג היא דילמה עבור כל צעיר וזה מה שתוקע את מכבי בעיניי בשנים האחרונות.

11 דקות לפני, אקיטה said:

גם אם זה נכון, בק"ש ובנתניה הם מקבלים כמות משמעותית של דקות מי מבטיח לך שהם יקבלו כמות כזו של דקות אצלנו, עדיף לנו שיסיימו את העונה שם וישחקו כמה שיותר ויחזרו מוכנים יותר, אם יחזירו בינואר אני לא אופתע אם יהיו באותו מעמד של עידו שחר וחנצ'יס ולא יקבלו דקות.

10 דקות לפני, Adir12 said:

מעניין אותי לשמוע מה התיאוריה שלך, מה מכבי צריכה לעשות כדי להחזיר את האליפות

פאק. נחמקה לי התגובה. אני אנסה מחדש:

זה מסובך ואפשר להמשיך את הדיון הזה בהזדמנות. זה לא טריוויאלי, וידרוש (בעיני, כמובן) נווט עדין של מי שיחליט על הדברים האלה בטווח של שנה - שנתיים מהיום. לפני הכל, צריך להכיר בעובדות: אין בשוק הישראלי שחקנים שיכולים לעשות הבדל עבור מכבי; כנראה שגם לא יהיו. לטעמי גם לא היו בקיץ (ויסלחו אוהדי קניקובסקי). הקיץ היו רק פוטנציאלים עתידיים (חלאיילה, נחמיאס) ודווקא שם מכבי השכילה לעשות רכש נכון.  חבל שזה הגיע יחד עם החתמות מיותרות (ריקן, שמיר, טב"ח). זה מותיר את הקבוצה להסתמך על שני וקטורים לשיפור:

1. כשרונות מתוך המועדון (לרבות אלה שנקנו)

2. זרים

זה אומר שבעונה וחצי הקרובה (ספק אם זה תהליך שניתן להשלימו בחודשים), מכבי תצטרך להשלים פערים לגבי השחקנים הצעירים שלה. אם נוסיף לזה את העובדה שזרים זה תמיד סיפור קשה, ומכבי ככל הנראה תחליף יותר מאחד מהם בקיץ - נקבל שגם בשנה הקרובה הסיכוי לאליפות הוא רק עם בינגו קצת משוגע.

14 דקות לפני, אקיטה said:

למה בעצם *אם הם לא פחות לא טובים*?

אתה חושב שפארפה פחות טוב מביטון (ואני בעד האחרון גם לשנים הבאות אגב)? 

או נידם פחות טוב משמיר?

הדילמה שאתה מציג היא דילמה עבור כל צעיר וזה מה שתוקע את מכבי בעיניי בשנים האחרונות.

לא. אני לא. הייתי מעדיף שגויאגון יהיה במכבי ולא ביטון (וגם לא קניקובסקי) אותו הדבר לגבי נידם ושמיר. אבל כרגע הסיטואציה היא שעדיף לשחקנים האלה להישאר איפה שהם. עבורם, וגם עבור הקבוצה באם היא באמת מעוניינת להשתמש בהם בקרוב.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

מכבי פ"ת למכבי ת"א: רוצה את אלמוג וגררו

תן לי לנחש, בתמורה הם מציעים 100,000 דולר, ואת הזכות לנשק את היד של אבי לוזון?

12 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מכבי פ"ת למכבי ת"א: רוצה את אלמוג וגררו

לעטוף יפה ולשלוח להם. אם אפשר למצוא קבוצה שתקנה את גררו זה עדיף. מניח שאף אחד לא ישלם על אלמוג. 

8 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

הולך להיות יום קשה מחר באתרי ספורט, תהיו מוכנים. לכלוכים ברמה של ימי לוני..

מה יש מחר?

שחרור של אלמוג וגררו לפני טבח וחוזז נגיד יהיה ביזיון בעיניי, אבל ינואר בפתח מקווה שפשוט התחילו החארטות. אין לי בעיה אם זה נגיד יבוא ביחד עם שילוב אמיתי של צעירים אחרים אבל זה כנראה בשביל עוד סתם רכש פלסטר אם זה יקרה.