Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

כמה מחשבות:

• יש לנו כל כך הרבה כישרון ועתיד בקישור שמישהו יסביר לי למה אנחנו צריכים לשים את המיליון יורו שיש לנו לשים על רכש דווקא עכשיו ודווקא שם?
  • אני ביג פאן של ג'ורדי, היתה לו ראיה הוליסטית על מועדון הכדורגל ותוכניות עבודה שבוצעו טוב. אבל צריך לזכור שגם הוא נדבק מדי לתוכנית אחת "להביא את הישראלים הטובים" וברגע שקבוצה אחרת הצליחה לבנות קבוצה טובה יותר עם תוכנית אחרת (ב"ש שהביאה זרים מעולים ומאמן טוב) הוא פשוט לא הצליח לשקם חזרה. אז לא לא צריך להביא את הישראלים הטובים בכל מחיר כרגע והאמת שגם אין לנו יכולת כזאת יותר.
  • כמו שאני חושב שלא צריך לעשות צעדים עם עלות ארוכת טווח כרגע (רכישה בכסף רב שתגביל אותנו לעתיד, או הבאת זרים) אני לא מבין מה יש לקרוא לשחרורים כרגע. שום שחרור לא יקדם אותנו. כן, בקיץ צריך לחשוב טוב למי מאריכים חוזה מתוך הסתכלות רחבה על הסגל. אבל אני לא מבין איך שחרורים עכשיו יועילו- הם לא.
  • אני חושב שאמירות של לא לעשות כלום כרגע הם מוגזמות. תאהבו או לא יש כרגע מנהל מקצועי ותפקידו הוא להסתכל מעבר לכתף של המאמן הנוכחי ולמפות את הסגל קדימה. אני כן חושב שצריך לנצל את החצי שנה הזאת כדי להבין טוב יותר מה יש לנו ביד אבל לא מקבל את האמירה שהכל זמני כרגע ולא צריך לעשות כלום. פרקטית יש כמה עמדות שברור לנו שנצטרך להתחזק בהן בקיץ בלי קשר למי יהיה המאמן, מה תהיה השיטה ואפילו לא מי יהיה המנהל המקצועי. אם יש הזדמנויות לבצע מהלכים שם עכשיו- בהחלט הייתי הולך על זה כל עוד מדובר במהלכים ללא משמעויות ארוכות טווח יוצאות דופן (העברה יקרה או חוזה ארוך טווח לזרים). הייתי מחפש זרים בעמדות שמיפיתי כבעייתיות קדימה (בלם? מגן ימני?) ומנסה להביא שחקן בחוזה קצר טווח, למשל. 

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

סבבה. כמוני כמוך. אבל זו כבר שאלה אחרת עם כתובת אחרת, נכון? בהינתן המצב, עדיף שמכבי לא תעשה כלום, עד שסוף כל סוף יתעשתו שם.

מה זה לא יעשו כלום?

אני שואל אותך, כמה זמן לוקח לתקן את הנזק שנעשה השנה? 

האם אתה מרוצה מהאגפים שלך עכשיו? צ'יבוטה פחות טוב מחוזז, בן חיים, אלמוג וגררו?

1 דקה לפני, Krishi said:

אני לא כזה מחזיק מצ'יבוטה ישראלי בכיר וטוב בגלל זה זה לא כזה מזיז לי. אופתע אם יחתום פה, ואוכל את הכובע עוד יותר אם גם יצליח להשאיר חותם

צ'יבוטה זה ילד זין כפוי טובה שמתאים להם שם יופי לכל היצורים, אבל מה שכן הוא יודע לשים את הכדור ברשת. ( אצלנו אין כאלה כמעט בכלל )

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

סבבה. כמוני כמוך. אבל זו כבר שאלה אחרת עם כתובת אחרת, נכון? בהינתן המצב, עדיף שמכבי לא תעשה כלום, עד שסוף כל סוף יתעשתו שם.

טוב אז אולי במקום לבלומפילד אתחיל ללכת לכותל..

7 דקות לפני, yello said:

" אוהדי מכבי ת"א נהמו, מועדון מסריח " 

" במכבי ת"א הרגשתי אפס, התפללתי לעוף משם " 

אחלה מאוויס ( כן אצילי שר מכבי חיפה חיזבאללה ואי ואי )

אל תנחם את עצמך.

אחרי הגול הראשון זה היה עובר.

Just now, הילד בן 30 said:

כמה מחשבות:

• יש לנו כל כך הרבה כישרון ועתיד בקישור שמישהו יסביר לי למה אנחנו צריכים לשים את המיליון יורו שיש לנו לשים על רכש דווקא עכשיו ודווקא שם?
  • אני ביג פאן של ג'ורדי, היתה לו ראיה הוליסטית על מועדון הכדורגל ותוכניות עבודה שבוצעו טוב. אבל צריך לזכור שגם הוא נדבק מדי לתוכנית אחת "להביא את הישראלים הטובים" וברגע שקבוצה הצליחה לבנות קבוצה טובה יותר עם תוכנית אחרת (ב"ש שהביאה זרים מעולים ומאמן טוב) הוא פשוט לא הצליח לשקם חזרה. אז לא לא צריך להביא את הישראלים הטובים בכל מחיר כרגע והאמת שגם אין לנו יכולת כזאת יותר.
  • כמו שאני חושב שלא צריך לעשות צעדים עם עלות ארוכת טווח כרגע (רכישה בכסף רב שתגביל אותנו לעתיד, או הבאת זרים) אני לא מבין מה יש לקרוא לשחרורים כרגע. שום שחרור לא יקדם אותנו. כן, בקיץ צריך לחשוב טוב למי מאריכים חוזה מתוך הסתכלות רחבה על הסגל. אבל אני לא מבין איך שחרורים עכשיו יועילו- הם לא.
  • אני חושב שאמירות של לא לעשות כלום כרגע הם מוגזמות. תאהבו או לא יש כרגע מנהל מקצועי ותפקידו הוא להסתכל מעבר לכתף של המאמן הנוכחי ולמפות את הסגל קדימה. אני כן חושב שצריך לנצל את החצי שנה הזאת כדי להבין טוב יותר מה יש לנו ביד אבל לא מקבל את האמירה שהכל זמני כרגע ולא צריך לעשות כלום. פרקטית יש כמה עמדות שברור לנו שנצטרך להתחזק בהן בקיץ בלי קשר למי יהיה המאמן, מה תהיה השיטה ואפילו לא מי יהיה המנהל המקצועי. אם יש הזדמנויות לבצע מהלכים שם עכשיו- בהחלט הייתי הולך על זה כל עוד מדובר במהלכים ללא משמעויות ארוכות טווח יוצאות דופן (העברה יקרה או חוזה ארוך טווח לזרים). הייתי מחפש זרים בעמדות שמיפיתי כבעייתיות קדימה (בלם? מגן ימני?) ומנסה להביא שחקן בחוזה קצר טווח, למשל. 
  •  

אתה לא יכול להגיד שב״ש ״ניצחו״ את ״תוכנית הישראלים הטובים״ של ג׳ורדי בעזרת ״תוכנית זרים טובים״ כשמעבר לזרים האיכותיים שלהם היה להם את בוזגלו בשיא, מליקסון, ברדה, שהר, שיר צדק, לואי טאהה, ראדי ודודזאדה. אתה לא יכול להשוות את מכבי הנוכחית שבנויה על כלום ושום דבר לב״ש ההיא, זה לא אותו אזור חיוג בכלל ואין לך גם שום דרך להתקרב לשם אפילו מעט כי השוק יבש, הישראלי היחיד שהיה על המדף סיכם עכשיו בחיפה.

Just now, yello said:

צ'יבוטה זה ילד זין כפוי טובה שמתאים להם שם יופי לכל היצורים, אבל מה שכן הוא יודע לשים את הכדור ברשת. ( אצלנו אין כאלה כמעט בכלל )

שמענו את זה גם על קניקובסקי. אנחנו לא משחקים מנג'ר לצערי.

האמת שציבוטה עם שלושה שערי ליגה העונה ושלושה שערי ליגה בעונה הקודמת.(היו לו מספרים טובים יותר בבני יהודה (11 שערים) אבל כחלוץ מרכזי). אני כלל לא בטוח שהוא יתן במכבי את המספרים שאתם מכוונים אליהם.

6 דקות לפני, yello said:

אני דווקא זוכר שהוא מחמיץ המון, גם אצלנו גם בבני יהודה

Just now, itanar said:

אל תנחם את עצמך.

אחרי הגול הראשון זה היה עובר.

לא מנחם את עצמי, רק רוצה להזכיר שמדובר בילד זין שאם לא מכבי הוא עד היום מטייל ביערות בקונגו. ( ואחרי הראיונות שהוא דפק בבני יהודה סמרטוט מי שהיה מעודד אותו, מתאים לו דווקא עם אבו אחמד, אצילי וחזיזה )

ברגע שאנחנו מפסידים את כל הישראלים הנורמלים. אין לנו זכות לחשוב על האליפות. מגיע לנו בן חיים בתור שחקן בכיר, אולי מישהו שם בהנהלה חושב שאנחנו לא צריכים קיצוני שמאלי...

.

כישלון צורב כבר שנתיים ברצף בתחום ההעברות.

Just now, הילד בן 30 said:

שמענו את זה גם על קניקובסקי. אנחנו לא משחקים מנג'ר לצערי.

האמת שציבוטה עם שלושה שערי ליגה העונה ושלושה שערי ליגה בעונה הקודמת.(היו לו מספרים טובים יותר בבני יהודה (11 שערים) אבל כחלוץ מרכזי). אני כלל לא בטוח שהוא יתן במכבי את המספרים שאתם מכוונים אליהם.

איפה שמעת משהו על גבי ? אל תשווה ביניהם בכלל, מספיק לראות את גבי מתראיין ולהבין מי האיש. 

מתי הוא פתח על מכבי ? 

הצליח לחזור מהדלת הראשית בלי שנתנו לו סיכוי במכבי.

אני כבר בטוח שמחר מכבי תדאג להנפיץ איזה שם לתקשורת של איזה שחקן זר גנרי מסגל רחב באירופה קבוצה דרג ג' ד' או דובאי או סין , בן 28-32 שלא מצא קבוצה אחרת בהשאלה עם אופציית רכישה, שחקן מעבר לשיאו שירצה משכורת מנופחת יגידו שמכבי עובדים בקדחתנות לסגור את העסקה וזה לא קל  בגלל הזמן אל תהיו מופתעים הדברים האלה תמיד קורים, רוצים להראות שעובדים וכדאי להרגיע את האוהדים, אם לא ייצא שם כזה אז באמת לא איכפת להם שם מכלום חח

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

אתה לא יכול להגיד שב״ש ״ניצחו״ את ״תוכנית הישראלים הטובים״ של ג׳ורדי בעזרת ״תוכנית זרים טובים״ כשמעבר לזרים האיכותיים שלהם היה להם את בוזגלו בשיא, מליקסון, ברדה, שהר, שיר צדק, לואי טאהה, ראדי ודודזאדה. אתה לא יכול להשוות את מכבי הנוכחית שבנויה על כלום ושום דבר לב״ש ההיא, זה לא אותו אזור חיוג בכלל ואין לך גם שום דרך להתקרב לשם אפילו מעט כי השוק יבש, הישראלי היחיד שהיה על המדף סיכם עכשיו בחיפה.

היו לך ישראלים טובים יותר. זאת פשוט עובדה. 

זהבי, יצחקי, טיבי, אלברמן, מיכה, דסה, בן חיים הבלם והחלוץ (והמון ישראלים משלימים טובים מאייבינדר, דרך זיו ובדש ופרוספקטים כמו דור פרץ) ואפילו הבאת את החלוץ הישראלי הלוהט באותה תקופה- עדן בן בסט.

2 דקות לפני, liron1006 said:

ברגע שאנחנו מפסידים את כל הישראלים הנורמלים. אין לנו זכות לחשוב על האליפות. מגיע לנו בן חיים בתור שחקן בכיר, אולי מישהו שם בהנהלה חושב שאנחנו לא צריכים קיצוני שמאלי...

.

כישלון צורב כבר שנתיים ברצף בתחום ההעברות.

אתם נתפסים על טב"ח ( תמיד משך אש ) בזמן שאלמוג וחוזז " הכשרונות מהנוער " עדיין במכבי שזו הזיה הרבה יותר גדולה.

1 דקה לפני, yello said:

אתם נתפסים על טב"ח ( תמיד משך אש ) בזמן שאלמוג וחוזז " הכשרונות מהנוער " עדיין במכבי שזו הזיה הרבה יותר גדולה.

1.תודה

2.אז לא הבנתי למה אתה נגד צ'יבוטה? בגלל שהוא התנהג כמו זין לפני 5-6 שנים? חשבתי שעברנו את השלבים האלה במכבי אחרי שכטר וזהבי.

2 דקות לפני, yello said:

מבחינתי בן חיים מייצג גם אותם. כמובן שאני מדבר על שניהם גם.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

1.תודה

2.אז לא הבנתי למה אתה נגד צ'יבוטה? בגלל שהוא התנהג כמו זין לפני 5-6 שנים? חשבתי שעברנו את השלבים האלה במכבי אחרי שכטר וזהבי.

לא נגד, פשוט רציתי להזכיר באיזה סמרטוט שקרן מדובר. ( שכטר סתם זונת קהל ) 

Just now, yello said:

לא נגד, פשוט רציתי להזכיר באיזה סמרטוט שקרן  מדובר. ( שכטר סתם זונת קהל ) 

לא איכפת לי מה שהוא עשה תאמת כבר, אצילי עשה בזמנו בנוער פטיש ומגל ואחרי שהוא חזר אף אחד לא זכר את זה ...אני רוצה לנצח ופחות נכנס לעימותים בין שחקנים למועדונים

אני יודע שכרגע יש לי זבל בכנפיים, הרבה זבל..כדאי להחליף את הזבל בדם חדש אני צריך יותר מחלון אחד כנראה ופה אתה מתחיל, אתה מביא יותר טוב ממה שיש לך בכל הכנף ואז אתה מביא בחלון אחד עוד אחר כזה ונפטר מעודפים לאט ובזהירות, בפועל אתה תאריך לחוזז את החוזה..

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לא איכפת לי מה שהוא עשה תאמת כבר, אצילי עשה בזמנו בנוער פטיש ומגל ואחרי שהוא חזר אף אחד לא זכר את זה ...אני רוצה לנצח ופחות נכנס לעימותים בין שחקנים למועדונים

אני יודע שכרגע יש לי זבל בכנפיים, הרבה זבל..כדאי להחליף את הזבל בדם חדש אני צריך יותר מחלון אחד כנראה ופה אתה מתחיל, אתה מביא יותר טוב ממה שיש לך בכל הכנף ואז אתה מביא בחלון אחד עוד אחר כזה ונפטר מעודפים לאט ובזהירות, בפועל אתה תאריך לחוזז את החוזה..

אם מאריכים חוזה לחוזז טב"ח ובלטקסה אנחנו בפשיטת רגל.

2 דקות לפני, yello said:

איפה שמעת משהו על גבי ? אל תשווה ביניהם בכלל, מספיק לראות את גבי מתראיין ולהבין מי האיש. 

מתי הוא פתח על מכבי ? 

הצליח לחזור מהדלת הראשית בלי שנתנו לו סיכוי במכבי.

המסר עבר לך מעל הראש אז אסביר. אחלה גבי, כולל הדרך שהוא עשה.

"את זה" היה בתגובה למי שאמר שצ'יבוטה יודע לשים את הכדור ברשת. שמת חצי מהזי'טונים של הקיץ על קניקובסקי שהיה נראה בדרך הבטוחה להיות הדבר הבא בכדורגל, במכבי תל אביב דברים פחות הולכים בקלות.

כל מה שאני אומר הוא:

לצ'יבוטה אין מספרים יוצאי דופן מבחינת כיבושים. אז אני חושב שאם מחפשים שחקן התקפה שיודע לשים את הכדור ברשת, כנראה שיש בעולם אופציות טובות יותר ובמחירים סבירים יותר. כן, צ'יבוטה ישראלי זה ושיחק פה, זה לגמרי לטובתו, אבל זהו. למעשה אם הוא מדלג על הכדורגל הישראלי ואני מביא לכם פרופיל של שחקן שכובש עד 5 שערים בעונה בליגה *הבולגרית* כחיזוק למכבי הפורום פה מתייג אותו כרכש חלש. עכשיו אני לא לגמרי נגד הבאה שלו, אני חושב שמכבי צריכה להיות מאוד זהירה עם השתוללות כרגע. אבל מצד שני לא צומח הרבה דשא בעמדה שלו והוא ישראלי. 

בקיצור, יש לו באמת סיכוי לא רע להשתלב פה אבל לא אקפוץ עד השמיים אם הוא יגיע ולא אבכה אם הוא יגיע לחיפה. לתחושתי את הסכומים המדוברים אפשר יהיה לנצל טוב יותר אם מישהו יבנה פה תוכנית מסודרת, יקבל החלטות מי חוזר למכבי בעונה הבאה, ויביא שחקנים בהתאם. השמות שרצים בבורסה עכשיו- מזרגרי דרך כנעאן לא נראים שזה קורה. אז אם זה רכש לשם הרכש- לא תודה.

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הסיבה היחידה שאני רואה לרצות שמכבי לא תעשה כלום זה בשביל שהחרא יצוף כמה שיותר מהר ומיץ יתעורר. חות מזה אין שום סיבה בעולם שלא נתחיל להתחזק כבר מעכשיו. 

יש אמנם לא מעט צעירים עם פוטנציאל אבל זה כרגע רק בגדר פוטנציאל ולא מספיק מוכח, גילאים בעייתים שאי אפשר לבנות עליהם שיוציאו אותנו מהבוץ והעמדות שלהם די דומות.

אמרת גם בקיץ שלא צריך להתחזק. אם זה שמיר, גבי או ביטון. השניים הראשונים מהטובים בקבוצה ובמינימום רמה מעל הצעירים שאתה רוצה.

קבוצה תחרותית לא יכולה להתבסס רק על צעירים. אין כזאת חיה בשום מקום בעולם.

יש עמדות שזועקות לחיזוק. כל מאמן שיהיה פה ישמח לשחקנים טובים באותן עמדות. יש לנו כמות פסיכית של שחקני הרכב (חוזז, בן חיים, אלמוג, גררו, בלטקסה) שלא ברמה של כמה שחקנים מחליפים בחיפה.

1 דקה לפני, yello said:

אם מאריכים חוזה לחוזז טב"ח ובלטקסה אנחנו בפשיטת רגל.

אני חושב שלחוזז ובלטקסה יש מקום בסגל הרחב של מכבי.  בלטקסה הוא הבלם הכי טוב שלך כרגע. הוא בכיף יכול להיות בלם שלישי בהיררכיה ובטח מחליף לעמדת המגן השמאלי. אפשר כמובן להסתדר בלי אבל בוא נזכור שסגל של מכבי הוא 25 שחקנים ולא ה11 שאתה מדמיין בהרכב +2 סופר סאבס