Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

2 דקות לפני, Krishi said:

שיגעתם כבר עם הצ'יבוטה הזה בחיאת, מי לעזאזל אמר שצריכים אותו, מחמיצן כרוני שנכשל בקבוצה קיקיונית בבולגריה. הוא רחוק מאוד מלהיות "ישראלי בכיר". 

לא אומר שלא צריך להביא רכש אבל זעקות השבר והדיכאון פה מוגזמות בהחלט

ממש לא רחוק. לחיפה כבר יש את 2 שחקני האגף הישראלים הכי טובים בליגה, צ'יבוטה (שיותר טוב מכל הישראלים שלנו יש באגפים) מגיע לשם בנוסף(!)

לדעתי זה מטורף.

1 דקה לפני, דקסטר said:

ממש לא רחוק. לחיפה כבר יש את 2 שחקני האגף הישראלים הכי טובים בליגה, צ'יבוטה (שיותר טוב מכל הישראלים שלנו יש באגפים) מגיע לשם בנוסף(!)

לדעתי זה מטורף.

!!!

לך תסביר להם את זה

לך תסביר לאנשים שיש לנו את חוזז, גררו ,בן חיים ואלמוג באגפים פאקינג אגפים של ליגה לאומית

לך תסביר לאנשים שסולומון לא צפוי לחזור, גם לא עבדה, אין ישראלים טובים מצ'יבוטה בשוק..דוידה לא ריאלי

די למה אנחנו כלכך מקובעים?

On 18.1.2022 at 13:52, snufkin said:

שמועות בכרמל שהם במו"מ רציני על ציבוטה

הראשון לזהות. אפילו לפני קנייאס או איך שלא קוראים ליצור ההזוי מרדיו חיפה :)

Just now, snufkin said:

הראשון לזהות. אפילו לפני קנייאס או איך שלא קוראים ליצור ההזוי מרדיו חיפה :)

תאמת שאני אתמול רשמתי את זה בכמה מקומות אחרי שחזיזה נפצע:) אבל לא פה

איך אפשר בכלל להתווכח עם זה שצ'יבוטה היה חייב להיות פה, גם בעונה רגילה שההתקפה של מכבי אש צריכים להילחם על אחד כמוהו, בדיוק ככה בונים את הקבוצה הטובה בארץ, מוודאים שהישראלים הכי טובים משחקים אצלך, ולא פחות גרוע, לא משחקים ביריבה המרכזית שלך על התואר. 

אז על אחת כמה וכמה במצב כמו שאנחנו נמצאים בו כרגע, שהאגפים שלנו מורכבים משחקנים ברמה של תחתית ליגת העל/לאומית ? 

שהשחקן הפותח עושה סרטוני תדמית שלו עובר שחקן ומרים לשום מקום ועוד מעז לכתוב "שימשיכו לדבר"? טפיי  

המצב שלנו בכנפיים קטטוני, לא פחות, אנחנו מקום שלישי בליגה כי יש לנו קישור ושוער טובים, כל השאר פח אשפה לא נורמלי.

4 דקות לפני, thunderbolt said:

אשכרה, הזיכרון היחיד שיש לי ממנו בליגה זה איך הוא רק לבד מול שוער ומחמיץ.

אנשים כנראה שוכחים

4 דקות לפני, Armagedon said:

התקפית אתה יחסית במצב סביר.

הגנתית אתה במצב קטסטרופלי, המשאבים צריכים להיות מופנים לשם.

בדיוק, צריך לשים את הדגש על ההגנה

3 דקות לפני, הצהוב ממודיעין said:

איזה שחקן כנף ישראלי יותר טוב ממנו יש לך בשוק? 

2 דקות לפני, דקסטר said:

לדעתי זה מטורף.

מי אמר שצריך דווקא ישראלי לכנף? נגיד מרמנטיני אופציה לא רעה אם אתה לא מוצא בחו"ל. וגם אם כן וואלה הייתי מעדיף את כנאען שיכול לשחק שם, יש לנו אחלה שחקן נוער בשם חנציס שיכול וצריך להיכנס לנעליים האלה.  

14 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

שחרורים זו בעיה, כי צריך מישהו שיקח את השחקן, ואין כ"כ. בהינתן סיטואציית הפתיחה, זה לא סופר מפתיע מה שקרה במכבי בחלון הזה, בין אם מישהו תכנן את זה או לא.

אם מכבי תאריך חוזה לשחקן דוגמת חוזז זה מגוחך. זה גם אני חושב. אבל זה לא קשור לשחקנים שרוצים שיבואו לפה.

אולי קשה לקבל את זה, בעיקר כשחיפה מתחזקת מבחינתה, אבל לא להחתים אף אחד היא ההתנהלות הכמעט אופטימלית בחלון הזה.

זה קצת תקליט שבור - כבר שנתיים שאנחנו עם מאמנים "זמניים" ועולה התירוץ של עדיף לא לעשות כלום וייגמרו החוזים - יאדה יאדה יאדה - חזרנו לאותה נקודה. 

אפשר לחשוב שהמצב הזה הוא גזירת גורל. לא. מגיעים לזה בגלל רצף החלטות (או אי-החלטות) מחפיר וזה בר שינוי. אבל רק אם יש מי שרוצה לשנות..

מספיק לבנות על נוער וצעירים.

קבוצה שרוצה תארים לא יכולה לבנות על הנוער והצעירים שלה במקום להביא רכש נורמלי. הצעירים ישתלבו כאשר הקבוצה רצה טוב. אחרת הם יראו כמו חרא.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

הנה אחלה אופציות לאגף: סייף, אוז'בולט, דוידה (ריאלי ועוד איך אם תשלם מספיק כסף), מרמנטיני, כנעאן.

אם ג'ורדי פה הוא מחכה עד עכשיו רק בשביל לקחת להם את דוידה לפני דרבי.

3 דקות לפני, Davidna said:

קבוצה שרוצה תארים לא יכולה לבנות על הנוער והצעירים שלה במקום להביא רכש נורמלי. הצעירים ישתלבו כאשר הקבוצה רצה טוב. אחרת הם יראו כמו חרא.

בדיוק

צעירים לא יובילו לאליפות

ואם מיץ לא ישחרר כספים גם לזרים וגם לישראלים הלכה גם העונה הבאה

3 דקות לפני, Davidna said:

אפשר לעשות גם וגם אחד לא סותר את השני אבל לא עושים לא את זה ולא את זה. 

6 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

זה קצת תקליט שבור - כבר שנתיים שאנחנו עם מאמנים "זמניים" ועולה התירוץ של עדיף לא לעשות כלום וייגמרו החוזים - יאדה יאדה יאדה - חזרנו לאותה נקודה. 

אפשר לחשוב שהמצב הזה הוא גזירת גורל. לא. מגיעים לזה בגלל רצף החלטות (או אי-החלטות) מחפיר וזה בר שינוי. אבל רק אם יש מי שרוצה לשנות..

התקליט אכן שבור, אבל זה התקליט שיש. אתה לא יכול להחליף אותו. מכבי מתקשה עם מאמנים מאז שאיביץ' עזב. זו עובדה. ספציפית, המאמן הקודם ייצר פה סיטואציה עוד יותר קשה מזו שהייתה לפניו. עכשיו צריך לתקן וזה לא מתחיל בשחקנים, מעצבן ככל שזה. השחקנים והרכש הם החלק האחרון בפאזל, לא הראשון. אם תבנה את זה הפוך, זה יפול לך על ראש.

15 דקות לפני, nirnir20 said:

הישראלים הכי טובים צריכים לשחק במכבי כל עוד זה אפשרי, צ'יבוטה בעמדה שלו הוא הישראלי הכי טוב שפנוי, לא ברור למה לא התאבדו עליו. 

אני בטוח שזה קשור לחוסר הניסיון המטורף של יצחקי, איך הבנאדם מנהל מקצועי במועדון כמו מכבי, זה לא נתפס, מכבי מועדון שמשחק קבוע באירופה, נלחם על תארים עם סכומים של עשרות מיליוני דולרים שעוברים פה בשנה ונתנו לאיזה אהבל שאפילו לא היה מקצועי בתור שחקן להיות מנהל מקצועי של מכבי בתור ג'וב ראשון.

הציבו רף  של אנשים כמו ג'ורדי קרויף, מנספורד, מרטין ביין ואיכשהו אנחנו מוצאים את עצמינו עם ברק יצחקי ותמם, מה לעזאזל.  

איך חוסר ניסיון קשור כנראה להחלטה מערכתית לא להביא אותו? אתה ואני מנוסים? לא נראה שמכבי היתה בכיוון. טעות או לא, לא נכנס לזה, אבל לא חושב שחוסר ניסיון הוא האישיו כאן. מה היה הניסיון של ג'ורדי לפני מכבי? לא גדול. אבל היתה החלטה מערכתית להשקיע ולפרוץ את תקרת הזכוכית שלנו אז. 

צ'יבוטה ישראלי והוא יותר טוב מכל הכלום שיש לנו האגפים זהו. לא צריך להוסיף. אם יצחקי לא מביא שחקן כי הוא מתנגש עם חבר שלו כותב הפוסטים זו בכלל שערוריה 

4 דקות לפני, Krishi said:

מי אמר שצריך דווקא ישראלי לכנף? נגיד מרמנטיני אופציה לא רעה אם אתה לא מוצא בחו"ל. וגם אם כן וואלה הייתי מעדיף את כנאען שיכול לשחק שם, יש לנו אחלה שחקן נוער בשם חנציס שיכול וצריך להיכנס לנעליים האלה.  

אני חושב שהעניין עם ציבוטה זה לאו דווקא הוא עצמו אלא שזה סמל לשיא של מגמה. כשלחיפה יש שחקני כנף טובים ב 5 דרגות משלנו, כשאנחנו עם שחקנים כמו טבח וחוזז שבמקרה הטוב מתאימים לקבוצת אמצע טבלה ועדין כשיש ישראלי בכיר וטוב כמו ציבוטה למכירה, הם אלו שמביאים אותו.

1 דקה לפני, Keano said:

שיחררנו בינתיים 3 שחקנים (שחר, חנציס והרננדס) ולא הבאנו כלום

לדעתי חותם פה לפחות שחקן אחד עד חמישי

שמן ברוחב של שלושתם?

" אוהדי מכבי ת"א נהמו, מועדון מסריח " 

" במכבי ת"א הרגשתי אפס, התפללתי לעוף משם " 

אחלה מאוויס ( כן אצילי שר מכבי חיפה חיזבאללה ואי ואי )

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

התקליט אכן שבור, אבל זה התקליט שיש. אתה לא יכול להחליף אותו. מכבי מתקשה עם מאמנים מאז שאיביץ' עזב. זו עובדה. ספציפית, המאמן הקודם ייצר פה סיטואציה עוד יותר קשה מזו שהייתה לפניו. עכשיו צריך לתקן וזה לא מתחיל בשחקנים, מעצבן ככל שזה. השחקנים והרכש הם החלק האחרון בפאזל, לא הראשון. אם תבנה את זה הפוך, זה יפול לך על ראש.

ולמה כבר אתמול אין פה צוות מקצועי עם סמכויות וחזון כדי לבנות "לא הפוך"? זה מה שמפריע לי. 

אם נוחת פה עכשיו אחד כזה הייתי סותם. אבל אי אפשר גם לא להביא צוות מקצועי אמיתי לטווח ארוך, וגם לא להיות במשחק הימורי הרכש עם כל שאר הקבוצות. זו הדרך הבטוחה היחידה לאבדון. 

או שאתה בונה חכם, או שאתה מהמר. אי אפשר לא זה ולא זה. ואני לא רואה שמישהו מחליט לבנות חכם.. לכן העצבים מהחלון הזה.

1 דקה לפני, snufkin said:

אני חושב שהעניין עם ציבוטה זה לאו דווקא הוא עצמו אלא שזה סמל לשיא של מגמה. כשלחיפה יש שחקני כנף טובים ב 5 דרגות משלנו, כשאנחנו עם שחקנים כמו טבח וחוזז שבמקרה הטוב מתאימים לקבוצת אמצע טבלה ועדין כשיש ישראלי בכיר וטוב כמו ציבוטה למכירה, הם אלו שמביאים אותו.

אני לא כזה מחזיק מצ'יבוטה ישראלי בכיר וטוב בגלל זה זה לא כזה מזיז לי. אופתע אם יחתום פה, ואוכל את הכובע עוד יותר אם גם יצליח להשאיר חותם

Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

ולמה כבר אתמול אין פה צוות מקצועי עם סמכויות וחזון כדי לבנות "לא הפוך"? זה מה שמפריע לי. 

אם נוחת פה עכשיו אחד כזה הייתי סותם. אבל אי אפשר גם לא להביא צוות מקצועי אמיתי לטווח ארוך, וגם לא להיות במשחק הימורי הרכש עם כל שאר הקבוצות. זו הדרך הבטוחה היחידה לאבדון. 

או שאתה בונה חכם, או שאתה מהמר. אי אפשר לא זה ולא זה. ואני לא רואה שמישהו מחליט לבנות חכם.. לכן העצבים מהחלון הזה.

סבבה. כמוני כמוך. אבל זו כבר שאלה אחרת עם כתובת אחרת, נכון? בהינתן המצב, עדיף שמכבי לא תעשה כלום, עד שסוף כל סוף יתעשתו שם.