Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

לפני14 שעות , הישראלי היפה said:

לפחות נראה בקרוב אם הוא עוזב או לא - השוק בספרד נסגר הרבה לפני שלנו.

כמה ימים, סבלנות.

אל תהיה במתח אבא, הוא ישאר

הבעיה של מכבי שאין שום תוכנית מסודרת, ההנהלה לא יודעת לעבוד, חסרת בטחון ולא מכינה תוכנית מסודרת למרות שהיא יודעת שיש בעיות, חושבים שהם הביאו מאמן והבעיות יעלמו מעצמם.

אין תקציב מסודר מפחדים לטעות ואיך אמר שכטר על איביץ'?

כולם חושבים שאיביץ מסתכל רק עליהם? אז אותו דבר על ההנהלה, מיץ'

כולם מפחדים שאם מיץ' באמת אכן אישר רכש אז הם יביאו את הרכש הלא נכון אז יצחקי הבא בתור שילך וכ'ו

לא יתכן שהגיעו לסוף החלון ולמרות שיש צורך לעשות שינוים הם מפחדים לעשות אותו, אין אומץ

היחיד שהיה אמיץ זה רק קרויף , מנספורד ידע להתעסק עם המגבלות ולעשות קסמים גם, איזה הבדל.

לפני4 שעות , מנש שער 11 said:

אני משחרר אותו בלי קשר לאם מביאים מחליף או לא. הוא לא מספיק טוב. בשביל מקום 3-4 נסתדר עם מה שיש. הכוונה שלי היא שאני לא רוצה שהמאמן היום שמסתבר כפלופ, יבחר חיזוק שניתקע איתו. לא רוצה גם שיצחקי יביא. מחכה ליום ששניהם יוחלפו. 

צודק בהחלט.

גם אני כמוך מחכה לרגע שיוחלפו,אבל חושב שזה לא סותר שציבוטה,זרגרי וגנדלמן צריכים להגיע

הם נחשבים מהצעירים הישראלים הכי טובים וראליים שיש היום בשוק.

שלושתם ישדרגו משמעותית את מה שיש לנו עכשיו ויגרמו לך להבטיח מקום 2-3,הסגל הבינוני שיש היום לא יספיק למקום 3.

אם לא ישדרגו את הסגל מידית, מה שעברנו השנה בחיפה זה כלום לעומת מה שנחווה בהמשך השנה(דרבים וחיפה)...

לפני6 שעות , Davidna said:

החלטתי לקחת תעונה של מכבי בידיים ולהוריד מנגר, אם הם לא יביאו רכש אני אביא 

ככה התחילה השמירה שלי עוד מהבטא. מפה לשם מכבי היא באזל עונה 7, אתה תהנה

2 דקות לפני, hen34 said:

צודק בהחלט.

גם אני כמוך מחכה לרגע שיוחלפו,אבל חושב שזה לא סותר שציבוטה,זרגרי וגנדלמן צריכים להגיע

הם נחשבים מהצעירים הישראלים הכי טובים וראליים שיש היום בשוק.

שלושתם ישדרגו משמעותית את מה שיש לנו עכשיו ויגרמו לך להבטיח מקום 2-3,הסגל הבינוני שיש היום לא יספיק למקום 3.

אם לא ישדרגו את הסגל מידית, מה שעברנו השנה בחיפה זה כלום לעומת מה שנחווה בהמשך השנה(דרבים וחיפה)...

זרגרי?

לא רואה במה הוא יותר טוב משחר, לפחות כרגע.

אם לשחר אין מקום והוא מושאל למה לתת לזרגרי את המקום שלו תמורת המון כסף.

צריך אם כבר לתת לשחר הזדמנות לפניו.

שחר יותר כישרוני ממנו לדעתי.

זרגרי זה בעיקר רעש של התקשורת, עדיין לא ראיתי ממנו משהו מיוחד.

אולי הוא יהיה בעתיד, לא יודע.

21 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זרגרי?

לא רואה במה הוא יותר טוב משחר, לפחות כרגע.

אם לשחר אין מקום והוא מושאל למה לתת לזרגרי את המקום שלו תמורת המון כסף.

צריך אם כבר לתת לשחר הזדמנות לפניו.

שחר יותר כישרוני ממנו לדעתי.

זרגרי זה בעיקר רעש של התקשורת, עדיין לא ראיתי ממנו משהו מיוחד.

אולי הוא יהיה בעתיד, לא יודע.

יש מקום לשניהם.

הספיק לי לראות את זרגרי בשנה שעברה הוא שחקן מצויין,לא כל שחקן מגיע לנבחרת הלאומית בגיל 18.

הייתי בודק את עניין הפציעה המסתורית שעבר בגבו. 

אכלנו אותה

יגיע במקום לואיס הרננדס? על פי דיווח באיטליה, קאדיס צפויה להציע חוזה לחצי שנה למרטין קאסרס בן ה-34, שיעזוב את קליארי

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אכלנו אותה

יגיע במקום לואיס הרננדס? על פי דיווח באיטליה, קאדיס צפויה להציע חוזה לחצי שנה למרטין קאסרס בן ה-34, שיעזוב את קליארי

מה זה משנה? גם ככה הלכה העונה.

שיסיים את החוזה ונחפש את הבלם הבא בנחת לקראת העונות הבאות.

לפני11 שעות , thunderbolt said:

ניצחתי את העונה בלי להביא רכש אחרי ששיחקתי 4-3-3 עם גלזר שמיר וביטון באמצע, וגבי, פריצה (סיים עם 27 גולים בליגה) ואלמוג בהתקפה. לעונה אחרי זה כבר הבאתי את Stefan Ilsanker - Player profile 21/22 | Transfermarkt לעמדת הבלם, ואת Ryan Fredericks - Player profile 21/22 | Transfermarkt להיות מגן ימני.

קניתי גם את המנג'ר עכשיו אחרי כמה שנים רק בשביל לעשות יותר טוב עם מכבי; עונה ראשונה בלי רכש, 451 רגיל, פריצה עם 31 גולים בליגה, 45 בסך הכל, ביטון עם 17 אסיסטים מעמדת הAMC, בעונה השניה העברתי אותו לאגף ימין ושם הוא אפילו יותר טוב, 17 גולים ו15 בישולים.

בעונה השניה החלפתי את ג'רלדש בג'ונג'ו קני והחזרתי את פארפה שמיד ביקש לעזוב(ספוילר) והעלתי את רויזמן המושאל והוא לא רע בכלל עם 10 גולים ב10 משחקים.

העונה הראשונה הייתה ברובה צמודה אבל בשניה כבר אין תחרות בכלל, פריצה עם 44 גולים ב29 משחקים, 22 ב14 בליגה.

לפני1 שעה , Saar said:

קניתי גם את המנג'ר עכשיו אחרי כמה שנים רק בשביל לעשות יותר טוב עם מכבי; עונה ראשונה בלי רכש, 451 רגיל, פריצה עם 31 גולים בליגה, 45 בסך הכל, ביטון עם 17 אסיסטים מעמדת הAMC, בעונה השניה העברתי אותו לאגף ימין ושם הוא אפילו יותר טוב, 17 גולים ו15 בישולים.

בעונה השניה החלפתי את ג'רלדש בג'ונג'ו קני והחזרתי את פארפה שמיד ביקש לעזוב(ספוילר) והעלתי את רויזמן המושאל והוא לא רע בכלל עם 10 גולים ב10 משחקים.

העונה הראשונה הייתה ברובה צמודה אבל בשניה כבר אין תחרות בכלל, פריצה עם 44 גולים ב29 משחקים, 22 ב14 בליגה.

גויאגון מתפתח למשהו רציני? גלוך?

מדהים איך היחצ שחוגג פמפם על זרגרי הצליח.

רוב האנשים כאן לא ראו יותר משני משחקים שלו וכבר כותבים אותו כדיפולט ברשימת רכש שחייב להיות כאן

14 דקות לפני, roei p said:

מדהים איך היחצ שחוגג פמפם על זרגרי הצליח.

רוב האנשים כאן לא ראו יותר משני משחקים שלו וכבר כותבים אותו כדיפולט ברשימת רכש שחייב להיות כאן

לא אני. שועה אולי כן, אבל רק כי מצבת החלוצים באמת ברצפה, גם אצלנו וגם באופן כללי. אחרת אין סיכוי שאני בעד מהלך כזה.

מיכאל אוחנה, אם היה חוזר לעצמו.

כל השאר לסל וחסל.

לפני10 שעות , אורלנדו בלוף said:

גויאגון מתפתח למשהו רציני? גלוך?

גויאגון מתפתח יפה מאוד והוא עדיין צעיר מאוד אצלי, גלוך בינתיים סביר, ניסיתי אותו כמה משחקים אבל יש לי על העמדה שלו טובים יותר.

ניסיתי גם את דור תורג'מן, נתן לי כמה גולים ויצא להשאלה כי רצה לשחק יותר חח.

אבל רויזמן זה הדבר, איך הוא במציאות חוץ מהרביעיה שנתן העונה?

28 דקות לפני, Saar said:

גויאגון מתפתח יפה מאוד והוא עדיין צעיר מאוד אצלי, גלוך בינתיים סביר, ניסיתי אותו כמה משחקים אבל יש לי על העמדה שלו טובים יותר.

ניסיתי גם את דור תורג'מן, נתן לי כמה גולים ויצא להשאלה כי רצה לשחק יותר חח.

אבל רויזמן זה הדבר, איך הוא במציאות חוץ מהרביעיה שנתן העונה?

אמנם אני משחק ב21,אבל תורג'מן כוכב אצלי,בעיקר בתור קיצוני שמאלי.

גויאגון היה כוכב אצלי ונמכר אחרי עונה לוולפסבורג, כנל עידו שחר גלוך תורגמן באיה רויזמן אלמוג חנציס נידם. יש למכבי במנגר עתודה לא נורמלית של שחקנים

Just now, פנחס שוף said:

התנהלות נכונה: לתת לחנצ׳יס דקות ולשחרר את טבח בן חיים

התנהלות לא נכונה: לתת לטבח בן חיים דקות ולשחרר את חנצ׳יס

יופי מכבי

למה רשמת בן חיים פעמיים ב-2 המשפטים? חח

אני דווקא רואה קיץ מעניין, חזרה של מושאלים אחרי שצברו ניסיון בליגת העל, אולי הקפצה של גלוך לבוגרים, ניפטר משומן מיותר, וזרים בינוניים. מקווה שיפעלו מהר יותר עם הרכש כמו בעונה הראשונה של איביץ