Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

15 דקות לפני, ebibo said:

וואלה אני במקום ב"ש וחיפה מסתער על פריצה אם הוא משוחרר ממכבי, לטעמי הוא הדבר האמיתי, מאוד קשה לפספס את זה, עם כל הצליעה של הקבוצה וכשהוא משחק פסיץ' נראה פרייאר לידו, איך הייתי מת לראות אותו במכבי טובה ומתפקדת.

פסיץ 2222 רמות מעליו 

ועדיין לא צריך לוותר עליו כ"כ מהר

23 דקות לפני, ebibo said:

וואלה אני במקום ב"ש וחיפה מסתער על פריצה אם הוא משוחרר ממכבי, לטעמי הוא הדבר האמיתי, מאוד קשה לפספס את זה, עם כל הצליעה של הקבוצה וכשהוא משחק פסיץ' נראה פרייאר לידו, איך הייתי מת לראות אותו במכבי טובה ומתפקדת.

פריצה בקבוצה בריאה עם 12 גולים לפחות עד עכשיו.

7 דקות לפני, tkui said:

פסיץ 2222 רמות מעליו 

ועדיין לא צריך לוותר עליו כ"כ מהר

חושב שאתה טועה בהחלט, אין הרבה חלוצים כמו פריצה באיזור שלנו, פסיץ פחות טוב ממנו והייתי מחסידיו הגדולים, פשוט קשה לראות זהב בערימה של בוץ אבל בניגוד לקוואס שאני לא מחזיק ממנו בכלל עם פריצה יש לי בחילות בכל פעם שמדברים על שחרור, אבל שוב - זאת דעתי האישית

4 דקות לפני, ebibo said:

חושב שאתה טועה בהחלט, אין הרבה חלוצים כמו פריצה באיזור שלנו, פסיץ פחות טוב ממנו והייתי מחסידיו הגדולים, פשוט קשה לראות זהב בערימה של בוץ אבל בניגוד לקוואס שאני לא מחזיק ממנו בכלל עם פריצה יש לי בחילות בכל פעם שמדברים על שחרור, אבל שוב - זאת דעתי האישית

פריצה פינישר טוב וגם מבשל נהדר וזהו (ושוב אם הוא רוצה להישאר אז נרוויח ממנו עוד בעתיד)
פשיץ זאת עוצמה פשוט טוב בכל האספקטים של המשחק- לא מבין איך בכלל הצליחו להנחית כאן שחקן כזה

פריצה אצל ואן לויבן התאים יותר

פשיץ' אצל ואן ליובן התאים פחות

זה ענין של מאמן ושיטה

יכול להיות שאם פריצה יעזוב ויעבור למאמן אחר הוא יהיה תותח על ואני בטוח שהוא אחלה חלוץ

בית''ר משחררים היום את הזרים. יש מישהו על הכוונת שלנו?

האמת שהבלם שלהם נראה הכי מעניין, הוא לא שיחק כמעט כי היה עם שבר במרפק, אבל נראה כמו מישהו עם פוטנציאל.

פריצה שחקן עם שכל, משהו שאין לאף שחקן התקפה שלנו לצערנו. לפעמים בא לי לרדת לדשא ולתת סטירה לאלמוג, גררו וחוזז על הטמטום שלהם  

13 דקות לפני, thunderbolt said:

כמה צריך לשנוא לגור באנגליה כדי לחתום באום אל פחם

ההיפך סוף סוף הוא מצא מקום שנוסעים בו בצד שמאל של הכביש

לפני1 שעה , ebibo said:

על מה אתה מדבר. פשיץ עם 12 שערים עושה בית ספר לליגה הטורקית

לפני11 שעות , חומץ בלסמי said:

למען הסדר הטוב - אני לא מוצא הצדקה להפסד של דרבי, גם לא במצב הנוכחי.

ולמה לא? הפועל כרגע נראים לא פחות טוב מאיתנו אם לא יותר

1 hour ago, erantheking21 said:

פריצה אצל ואן לויבן התאים יותר

פשיץ' אצל ואן ליובן התאים פחות

זה ענין של מאמן ושיטה

יכול להיות שאם פריצה יעזוב ויעבור למאמן אחר הוא יהיה תותח על ואני בטוח שהוא אחלה חלוץ

בדיוק. פריצה חלוץ שצריך שייצרו בשבילו מצבים. הוא לא יכול לייצר לעצמו. כנראה שלליגה זה פחות מתאים אלא אם כן יש לך מוסרים כמו מיכה/דסה/מיטרוביץ׳ וכו׳.

חיסרון נוסף של פריצה זה שהוא לא מספיק טוב עם הגב לשער (פשיץ׳ היה אדיר בזה). הוא לא יודע לשמור על הכדור וזה עלה לנו בשני שערים מול חיפה.

לפני1 שעה , snufkin said:

אתה מסכים שאין מגנים, בלמים ואגפים ומצד שני כותב שמיותר לבצע רכש של יותר מבלם.. הבעיות הן גם עכשיו וגם בטוול הרחוק אי אפשר להפריד וצריך להתחיל ממשהו. צריך לשים את היד על כל שחקן ישראלי טוב בדגש על אגפים (כי בלמים אין כנראה) וצריך להשלים  את זה עם זרים טובים. זה לא יקרה בחלון אחד ובהתחשב במצב שלנו בסגל ובטבלה אני לא מבין איך אפשר לרצות לדחות הכל לעוד חצי שנה במקרה הטוב

סנופקין, אני אחסוך ממך את הציטוט של איינשטיין, אם שנתיים לוקחים אותנו אחורה למה אתה חושב שבינואר הזה המצב יהיה שונה?

אנשים לא רוצים שינוי עכשיו כי הם מבינים שמי שנמצא על ההגה לא יביא לנו חיר. עדיף לחכות לקיץ, אולי יגיע מישהו אחר לעשות סדר. אם לא, אז זה חרא וזה חרא ככה שזה לא באמת משנה.

הדיון מי יותר טוב פשיץ או פריצה הוא לא רלוונטי

שניהם שחקנים מצויינים שלא קיבלו\מקבלים מספיק כדורים ולא הפעלנו\מפעילים אותם כמו שצריך

בחיפה שניהם היו מסיימים עם 15-20 שערים

אם נשחרר את פריצה זאת טעות ענקית ואם חיפה חכמים הם לוקחים אותו ודורסים את הליגה

2 דקות לפני, Adir12 said:

שניהם שחקנים מצויינים שלא קיבלו\מקבלים מספיק כדורים ולא הפעלנו\מפעילים אותם כמו שצריך

אבל אתה בעצמך אומר שאין מי שיפעיל אותו אז מה זה עוזר לנו להשאיר אותו? הוא ימשיך לא לספק מספרים טובים.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

סנופקין, אני אחסוך ממך את הציטוט של איינשטיין, אם שנתיים לוקחים אותנו אחורה למה אתה חושב שבינואר הזה המצב יהיה שונה?

אנשים לא רוצים שינוי עכשיו כי הם מבינים שמי שנמצא על ההגה לא יביא לנו חיר. עדיף לחכות לקיץ, אולי יגיע מישהו אחר לעשות סדר. אם לא, אז זה חרא וזה חרא ככה שזה לא באמת משנה.

אני לא מאמין שיגיע מנהל מקצועי בקיץ, יצחקי הוא האיש שלנו ושל מיץ' שאמר את זה רק לפני חודש בערך. אוולי יגיע מאמן מתאים יותר מהנוכחי (וגם זה בספק, אני לא יודע אם אפשר בכלל לשפוט את הנוכחי עם הכלים הדלים שהוכתבו לו מראש).

אני לא מסכים שהכל זה אותו חרא. אם יפתחו אץ הכיס להתחיל לשדרג את הסגל הישראלי שלנו ב 2 חלונות הקרובים, אנחנו נראה אחרת לגמרי. כרגע זה לגמרי עלוב.

11 דקות לפני, Adir12 said:

בול.

שכחתי נגד מי זה היה, אבל גבי בישל לו גול יפה בהרמה.

כמה כאלה הוא מקבל במשחק? נדיר מאוד.

פשוט אין שחקני קו שיודעים להרים כדור, כולל המגנים, רק סבוריט פה ושם, לא מנצלים את הגובה והפיזיות שלו.

לפני1 שעה , snufkin said:

אני לא מאמין שיגיע מנהל מקצועי בקיץ, יצחקי הוא האיש שלנו ושל מיץ' שאמר את זה רק לפני חודש בערך. אוולי יגיע מאמן מתאים יותר מהנוכחי (וגם זה בספק, אני לא יודע אם אפשר בכלל לשפוט את הנוכחי עם הכלים הדלים שהוכתבו לו מראש).

אני לא מסכים שהכל זה אותו חרא. אם יפתחו אץ הכיס להתחיל לשדרג את הסגל הישראלי שלנו ב 2 חלונות הקרובים, אנחנו נראה אחרת לגמרי. כרגע זה לגמרי עלוב.

ברור שאפשר לשדרג, השאלה אם יצליחו.

זה הקיץ שהוצאנו בו הכי הרבה כסף מזה כמה שנים, לאן זה הוביל אותנו? מה גורם לך לחשוב שזה יהיה שונה?

איך שזה מתנהל כרגע הכל רקוב ואם לא יהיה שום שינוי מהותי בהתנהלות, לא רק ברמת השחקנים, כלום לא ייצמח פה. זו דעתי לפחות.

פריצה שחקן מעולה אם משחקים בשבילו. במצב שלנו כרגע אי אפשר לשחק בשבילו צריך להחליף 4 5 שחקנים כדי שזה יקרה ולכן העדיפות פה להחליף חלוץ שיודע "לשחק לבד" או "להסתדר לבד" וליצור מצבים לעצמו יותר, בנוסף לדעתי הדגש הוא גם על המהירות - חלוץ מהיר ופחות 9 קלאסי

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

ברור שאפשר לשדרג, השאלה אם יצליחו.

זה הקיץ שהוצאנו בו הכי הרבה כסף מזה כמה שנים, לאן זה הוביל אותנו? מה גורם לך לחשוב שזה יהיה שונה?

איך שזה מתנהל כרגע הכל רקוב ואם לא יהיה שום שינוי מהותי בהתנהלות, לא רק שרמת השחקנים, כלום לא ייצמח פה. זו דעתי לפחות.

אתה ככל הנראה צודק, אבל להפסיק לעשות רכש עד שמיטש יחליט לחזור לניהול שעבד זה לא הפתרון.

לפני שג׳ורדי בא השתגענו עם הרכש ועדיין לא היינו טובים, אבל אותו רכש עזר לנו מאוד כשג׳ורדי הגיע. זאת אומרת שעדיין חשוב לנסות לחזק את הקבוצה גם אם נראה את התוצאות רק מאוחר יותר.

השאלה היא לא פריצה

היא מה נביא במקום

האם נביא תואם פריצה? אז לא עשינו בזה כלום, עדיף פריצה, לפחות אנחנו יודעים שיש לו חוש כיבוש מעולה שהוא עם בטחון 

אנחנו צריכים דווקא תואם דוניו\אופואדו 

שחקן עם טכניקה שיודע לשחק גם עם הפנים וגם עם הגב.

כן, ברור, נצליח חהביא בשבוע שנשאר חלוץ שהוא גם גולר, גם יודע לייצר לעצמו, גם יותר טוב מפריצה וגם יצליח להשתלב לפני שהעונה תיגמר.