Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

2 דקות לפני, Kimhistan said:

זה פשוט לא נכון

גבי , נחמיאס ואוסמה באו עם דמי העברה.

קובאס עם חוזה חלומי שבמקומו אני הולך לשחק גולף כמו בייל עד סיום החוזה

הוא מפזר כסף -פשוט אין מנהל מקצועי שיפזר אותו נכון 

כל הרכש הכושל הזה הגיע רק אחרי מכירת יוני.

שכר תמיד היה גבוהה בעידן מיטש,אתה כנראה שוכח שמלבד השכר של פריצה וקוואס "חסכת" משכורות גבוהות של פשיץ,ניקוליץ,טיבי ושנה שעברה את של מיכה ואצילי..

מסכים על האין ניהול מקצועי,אבל הישראלים הטובים שריאלי להביא, צריכים להגיע במקום הבינוניים שנמצאים פה.

28 דקות לפני, הילד בן 30 said:

גררו עם מעורבות ב11 שערים בעונה שעברה ב850 דקות.

יש עוד כפול דקות בקופה השנה. תריץ אותו. במקרה הטוב אתה מוכר אותו בקיץ במקרה הרע (שאני לא חושב שיש סיבה שיקרה) אתה מבין שהוא לא בשל\מתאים להיות שחקן במכבי, אבל יודע שעשית מה שצריך כדי למצות את הפוטנציאל שלו.

והעונה שער אחד ב527 דקות…

ג׳ראלדש וגררו הם הזרים הראשונים שצריכים לשחרר. במקומם אני מביא שחקן כנף שיעיף את טב״ח מההרכב ובלם שייכנס במקום נחמיאס. 

למשבצת של המגן הימני הייתי שם את קנדיל/ייני/פיבן. 

אני אישית חושב שקוואס ופריצה חייבים להישאר. הם הזרים הכי איכותיים שיש לנו השנה. יהיה אבסורד אם הם אלה שיפנו את המקום. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ׳ סרבי והמליץ לנו על פריצה…

גררו באנקר אצל קראסטיץ׳. אם הוא לא שיחק זה בגלל ההרחקה.

יש שחקנים שפשוט מעצבנים אותך לא משנה מה הם יעשו , גם אם הם יהיו מעולים, גררו אחד מהם. שיתנו לנו מיליון אירו איזה קבוצה בלגית גנרית ויאללה ביי

2 דקות לפני, Kimhistan said:

יש שחקנים שפשוט מעצבנים אותך לא משנה מה הם יעשו , גם אם הם יהיו מעולים, גררו אחד מהם. שיתנו לנו מיליון אירו איזה קבוצה בלגית גנרית ויאללה ביי

במקרה שלו הוא גם לא מעולה…

1 hour ago, קמחי said:

מדהים שאנשים רוצים להביא עוד ועוד קשרים התקפיים, כשאין לנו כלום באגף אוויר בהגנה וחלוץ מיובש על הספסל מאלוהים יודע למה. קרואטים לא באים טוב למאמנים סרבים כנראה, כי התרומה המועטה(והמון ראבק) שנותן חלאיילה בטוח שלא טובה יותר ממה שנתן פריצה בהופעות ספורות, או שטבח מקבל דקות על חשבון גררו וקוואס, וייני על תקן נעדר.

אין כאן עוגנים בשום עמדה, ואפילו הקישור שעמוס בשחקנים ואיכות(אל תגידו לי שאי אפשר להרכיב חוליה סבירה מכל מה שיש שם) לא מתפקד.

קראסטיץ לא עשה איזו מהפכה ביכולת או במשחק הקבוצתי, אנחנו עדיין מסננת שהולכת אחורה כשהיא כובשת ראשונה ולא מסוגלת לשמור על שער נקי.

לגמרי!

אנחנו קבוצה כל כך לא מאוזנת (אגב גם הנוער שלנו לא מייצר מאוזן). יש איכות בקישור, יש עתיד בקישור. אין לנו בלמים, מגנים, אגפים. בגלל זה כל המיני מהפיכה עכשיו מיותרת. היא כדי לפתור בעיות של עכשיו שצריך לפתור בעיות לטווח רחוק.

54 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והעונה שער אחד ב527 דקות…

שניים. כולל מעורבות בשני שערים רק במשחק האחרון.

גררו שחקן צעיר, יותר סביר שאם תתן לו לשחק סדיר תחזור לקבל ממנו את התפוקה שקיבלת קודם ויותר מכך (זה גם לא שבעונה שעברה הוא שיחק ליד מוסרים מחוננים, כן?)

שמח שהתחילה ההתפכחות של הרוב.

קרקס 24 השעות האחרונות הוא תוצאה של שנתיים וקצת בלי ניהול והיה שקוף שנרד לתהומות.

למזלנו הליגה כל כך גרועה שהשכונה לא מתבטאת בצורה טבלאית.

יצחקי הביתה כמה שיותר מהר ומנהל חזק שיש לו תוכנית וחזון ולא יבוא להעביר זמן.

10 דקות לפני, turgi said:

שמח שהתחילה ההתפכחות של הרוב.

קרקס 24 השעות האחרונות הוא תוצאה של שנתיים וקצת בלי ניהול והיה שקוף שנרד לתהומות.

למזלנו הליגה כל כך גרועה שהשכונה לא מתבטאת בצורה טבלאית.

מקום רביעי, 13 נקודות ממקום ראשון והגנה אחת הגרועות בליגה זה משתקף היטב בטבלה לדעתי.

42 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שניים. כולל מעורבות בשני שערים רק במשחק האחרון.

גררו שחקן צעיר, יותר סביר שאם תתן לו לשחק סדיר תחזור לקבל ממנו את התפוקה שקיבלת קודם ויותר מכך (זה גם לא שבעונה שעברה הוא שיחק ליד מוסרים מחוננים, כן?)

עד המשחק נגד נתניה זה היה הנתון. מאז הוסיף שער ובישול בעוד כ70 דקות.

לפני1 שעה , turgi said:

זה יקרה במקרה הטוב בקיץ 23

1 hour ago, קובי החולוני said:

זה לא חרטא, יש לו סטורי מנמל תל אביב כנראה קיבל מעיל ישן

לא חרטא שהוא בארץ אבל הוא לא מגיע למכבי

נראה לי סהכ חבר של קרלוס ריברה מהנוער

18 דקות לפני, דקסטר said:

לא חרטא שהוא בארץ אבל הוא לא מגיע למכבי

נראה לי סהכ חבר של קרלוס ריברה מהנוער

לא אמרתי שחתם, הוא אמר שזה חרטא בגלל הסמל במעיל אז אמרתי שזה אמיתי, אין לי באמת מושג מי הוא ומה הוא

לפני8 שעות , הילד בן 30 said:

לגמרי!

אנחנו קבוצה כל כך לא מאוזנת (אגב גם הנוער שלנו לא מייצר מאוזן). יש איכות בקישור, יש עתיד בקישור. אין לנו בלמים, מגנים, אגפים. בגלל זה כל המיני מהפיכה עכשיו מיותרת. היא כדי לפתור בעיות של עכשיו שצריך לפתור בעיות לטווח רחוק.

אתה מסכים שאין מגנים, בלמים ואגפים ומצד שני כותב שמיותר לבצע רכש של יותר מבלם.. הבעיות הן גם עכשיו וגם בטוול הרחוק אי אפשר להפריד וצריך להתחיל ממשהו. צריך לשים את היד על כל שחקן ישראלי טוב בדגש על אגפים (כי בלמים אין כנראה) וצריך להשלים  את זה עם זרים טובים. זה לא יקרה בחלון אחד ובהתחשב במצב שלנו בסגל ובטבלה אני לא מבין איך אפשר לרצות לדחות הכל לעוד חצי שנה במקרה הטוב

וואלה אני במקום ב"ש וחיפה מסתער על פריצה אם הוא משוחרר ממכבי, לטעמי הוא הדבר האמיתי, מאוד קשה לפספס את זה, עם כל הצליעה של הקבוצה וכשהוא משחק פסיץ' נראה פרייאר לידו, איך הייתי מת לראות אותו במכבי טובה ומתפקדת.

לא מבין למה לא מחזיקים מפריצה

נכון הוא בתקופה חלשה אבל מי כן משחק טוב בקבוצה הבינונית הזאת? 

שחקן חזק גבוה שיודע לשים כדור ברשת עם משחק גב סבבה לגמרי

יש לנו זרים גרועים יותר שצריכים לפנות את המקום שלהם לפניו, לדעתי יהיה טעות לשחרר אותו