Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

וגם שלוש אליפויות, אירופה על בסיס קבוע, מאבק על אליפות גם בשנים הפחות טובות פלוס בסיס לשנים קדימה.

לא צריך ללכת מקיצוניות אחת לקיצוניות שנייה. אפשר גם לנהל מועדון כמו שצריך וגם לשמור על מסגרת תקציבית יותר הגיונית.

(אגב, לא נראה לי שגולדהאר מתנהל ככה בגלל הפיי פליי)

ובשלוש השנים האחרונות הוא גילה שבעצם אפשר לעשות את כל זה ברבע מהתקציב. קצת מוציא את החשק מלהשקיע

Just now, bister said:

ובשלוש השנים האחרונות הוא גילה שבעצם אפשר לעשות את כל זה ברבע מהתקציב. קצת מוציא את החשק מלהשקיע

ועכשיו הוא מגלה שבעצם לא. שנתיים מתוך השלוש. בתכלס, אגב, בעצם למכבי אין אפילו את בעלי התפקידים של עידן פוסט-קרויף. נשארו רק ברירות מחדל.

7 דקות לפני, bister said:

מאיפה חוסר האמון? חגגו על הגב שלו בלי חשבון, החתימו זרים במשכורות מופרכות וגררו את הקבוצה לסנקציות. 

לצערי, אני לא אתפלא אם המאמן החדש ומאמן השוערים/סוכן שהוא הביא איתו לא רוצים לשחזר את הקומבינות שהלכו כאן. 

זה גם עבר לי בראש כשנפל לי האסימון שמלאדן כנראה החליט מראש שפריצה וקוואס לא טובים מספיק. 

אבל השאלה שלי אחרת- איך משנים את יחסי העבודה האלה? כי זה לא בריא לנו. 

6 דקות לפני, קובי השועל said:

מבחינת מיץ' הוא נתן ליצחקי את כל הכלים והמשאבים כבר שנים כדי להוביל אותו לניהול מחלקת הכדורגל או איך שתקראו לזה. הוא לא יוותר על זה בקלות, זה האני מאמין שלו.

מבחינת מיץ' כל הישראלים אותו חרא והזרים ששווים משהו לוקחים יותר מדי זמן וכסף למצוא ולהחתים. עדיף לשים בובה ייצוגית שכביכול האוהדים אוהבים ולתת לקבוצה להתנהל על טייס אוטומטי בינתיים. אם יהיה משהו שיצריך מישהו רציני תמיד אפשר להקפיץ את אנגלידיס.

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ועכשיו הוא מגלה שבעצם לא. שנתיים מתוך השלוש. בתכלס, אגב, בעצם למכבי אין אפילו את בעלי התפקידים של עידן פוסט-קרויף. נשארו רק ברירות מחדל.

שנה שעברה היה מאבק ואירופה, השנה יש גם אירופה, מבחינת עלות מול תועלת לא אתפלא אם הוא מחשיב את זה כהצלחה.

4 דקות לפני, bister said:

מבחינת מיץ' כל הישראלים אותו חרא והזרים ששווים משהו לוקחים יותר מדי זמן וכסף למצוא ולהחתים. עדיף לשים בובה ייצוגית שכביכול האוהדים אוהבים ולתת לקבוצה להתנהל על טייס אוטומטי בינתיים. אם יהיה משהו שיצריך מישהו רציני תמיד אפשר להקפיץ את אנגלידיס.

ככה בדיוק זה מתנהל

22 דקות לפני, bister said:

שנה שעברה היה מאבק ואירופה, השנה יש גם אירופה, מבחינת עלות מול תועלת לא אתפלא אם הוא מחשיב את זה כהצלחה.

לא נראה לי. הוא לא עיוור והוא יודע מה המטרות של המועדון. הוא גם דיבר על זה כמה פעמים. הפכת אותו ליואב כץ 2.0. אנחנו לא שם, למרות הכל.

תכלס, לא חושב שגולדהאר לא רוצה להשקיע או משהו כזה. אנחנו ראינו גם בקיץ שמכבי עושה רכש וגם לא רכש זול. מביאה שחקנים, משקיעה בנוער. מחליפה מאמן כשצריך. אין פה חוסר השקעה כספית או חוסר רצון. אני נוטה לחשוב שמקור הבעיות במכבי הוא לא כזה מסתורי. גולדהאר איש עסוק שלוקח החלטות די לאט. מכבי מועדון כדורגל שצריך לקבל החלטות מהר, ובחלונות זמן מוגבלים. תוסיפו קצת קורונה, קצת את המשבר שהיה לו שם עם המנהל שלו, קצת את ההצלחה המטעה עם איביץ' ותקבלו (אני מעריך) את איפה שאנחנו היום. הדרך של מכבי לגאולה קשורה בעיקר בנכונות שלו להשקיע זמן ואנרגיה פה ופחות בהשקעה הכספית והרצון הכללי שלו. גם ההשקעה הזו כדאי אם תתמקד בלמצוא שני בעלי מקצוע שינהלו את העסק יותר מכל דבר אחר.

פריצה אחלה חלוץ. לא הבעיה שלנו. ולא בטוח שיביאו משהו טוב ממנו. 

אם יש בלם זר טוב שמשדרג אותנו - על זה הייתי מתאבד קודם. כי את זה אנחנו צריכים עכשיו וגם שנה הבאה. 

אם צ׳יבוטה זה ריאלי - מביא. כי לא עושים את אותה טעות ולא נלחמים על ישראלים טובים (יחסית..כי זה מה יש)

מעבר לזה שישמרו את הכסף לקיץ למאמן שיהיה פה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה גם עבר לי בראש כשנפל לי האסימון שמלאדן כנראה החליט מראש שפריצה וקוואס לא טובים מספיק. 

אבל השאלה שלי אחרת- איך משנים את יחסי העבודה האלה? כי זה לא בריא לנו. 

אין משנים, יש משנה. ברצותו נתקתק וברצותו נדשדש.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

קוואס נראה טוב תחת יצחקי. אבל זה לא משנה. 

מכבי הביאה לפני פחות מחצי שנה שני שחקנים שהיא ראתה בהם פוטנציאל לתרום לה שנים קדימה. הגעת לפני חודש, בחוזה קצר- זה קצת יומרני לבצע מהפכות בסדר גודל כזה, בייחוד כאלה שלא מתחשבות בתוכניות של מכבי לטווח הרחוק. מצטער.

"מהפכות".. 2 שחקנים במקסימום, זה לא מהפכה. זה לדרוש כלים בסיסיים כדי לסיים עונה טוב יחסית וגם אולי להשאיר בסיס יותר טוב לקראת שינוי רציני יותר בעונה הבאה

אפרופו פארפה, איך תכניס אותו לעניינם שנה הבאה אם אתה כובל את עצמך עם שני זרים חדשים עכשיו? יהיה הרבה יותר קשה למצוא לו מקום ככה.

2 דקות לפני, Originals said:

מפמפמים בכל האתרים על זה שאישרו רכש

למישהו יש בכלל ספק שהדליפו את זה בשביל לקנות קצת שקט במועדון?

אף שחקן לא יגיע

איזה רעש בדיוק משקיטים? מישהו מפגין בקרית שלום? ואם לא יביאו, אז עצרו רעש של שבוע כדי שיתפרץ בתנופה חזקה יותר ממש עוד מעט? מה זה בדיוק נותן? 

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

אפרופו פארפה, איך תכניס אותו לעניינם שנה הבאה אם אתה כובל את עצמך עם שני זרים חדשים עכשיו? יהיה הרבה יותר קשה למצוא לו מקום ככה.

אכן. 

10 דקות לפני, bister said:

מאוד עצוב  אם אתה צודק נצטרך להתרגל לבינוניות ולאיזור מקום 3. זה לא מה שמיץ' הרגיל אותנו

מה גם שנראה כאילו הכתבות היום מתוזמנות ע״י יצחקי

״בהתחלה נגיד שלא סופרים תמאמן ולא יהיה רכש 

ואחכ נגיד שאנחנו מקשיבים לו ונביא שני שחקנים כי אני מנהל מקצועי קשוב לקהל״

11 דקות לפני, snufkin said:

"מהפכות".. 2 שחקנים במקסימום, זה לא מהפכה. זה לדרוש כלים בסיסיים כדי לסיים עונה טוב יחסית וגם אולי להשאיר בסיס יותר טוב לקראת שינוי רציני יותר בעונה הבאה

להחליף שני זרים בינואר זה לא כלים בסיסיים.  אין לך מחליף לגראלדש שמשחק הכי הרבה באירופה בערך ובכושר רע, הבלם הבכיר שלך הוא מתן בלטקסה, טל בן חיים וחוזז הם האופציות הראשונות שלך בכנפיים. אתה גומר את הקרדיט על מור אוף דה סיים במקרה הטוב.

להביא עכשיו שני זרים בעמדות שהבאת עכשיו לא יעזור לך להשאיר בסיס טוב יותר אלא יקשה עליך לתקן בקיץ. מרחב התמרון שלך יקטן ושוב תצטרך להמר על שחקנים שיכולת לתת להם לשחק השנה ולא עשית זאת

1 דקה לפני, snufkin said:

מאוד עצוב  אם אתה צודק נצטרך להתרגל לבינוניות ולאיזור מקום 3. זה לא מה שמיץ' הרגיל אותנו

אנחנו על הגלגל. אם נפגע בבחירות המקצועיות(זה קורה גם למועדונים לא עשירים ומיוחסים כמונו) ניהיה יותר טובים. כדורגל. 

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מעדיף רכש ישראלי על זרים

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

להחליף שני זרים בינואר זה לא כלים בסיסיים.  אין לך מחליף לגראלדש שמשחק הכי הרבה באירופה בערך ובכושר רע, הבלם הבכיר שלך הוא מתן בלטקסה, טל בן חיים וחוזז הם האופציות הראשונות שלך בכנפיים. אתה גומר את הקרדיט על מור אוף דה סיים במקרה הטוב.

להביא עכשיו שני זרים בעמדות שהבאת עכשיו לא יעזור לך להשאיר בסיס טוב יותר אלא יקשה עליך לתקן בקיץ. מרחב התמרון שלך יקטן ושוב תצטרך להמר על שחקנים שיכולת לתת להם לשחק השנה ולא עשית זאתץ

אנחנו עוד לא יודעים באיזה עמדות יתחזקו אבל אני מניח שזה תלוי בכמה גורמים ובאופציות בשוק. להחליף 2 זרים במצב הסגל שלנו זה לדעתי הגיוני וממש לא מהפכני, אני מקווה מאוד שאחד יהיה בלם.

מרווח תמרון? קשה לתקן בחלון אחד פער שהצטבר במספר שנים. אם יתחילו עכשיו ויפגעו בינגו, זה יצמצם את הפער ויקטין את העבודה (הגם ככה גדולה) בקיץ. אם לא יפגעו? זה כדורגל. תמיד אפשר לתקן, למכבי יש את הכלים הפיננסים לתקן.

אחרי שאמרתי את זה, אני חושב שהדבר הראשון שאנחנו צריכים לחזק זה את הבסיס הישראלי הבינוני שלנו. כל ישראלי טוב שריאלי להביא, צריך להיות יעד (ציבוטה? סייף? כנעאן? ב.ביטון? ההוא מנתני? כמובן זהבי אם זה ריאלי). 

זרים זה הימור, אחד מתאקלם השני לא, השלישי מתגעגע לסבתא או שאשתו לא מתחברת לתל אביב. הזרים צריכים להיות הקצפת, בהינתן חובה לשתף רוב ישראלי כל בהרכב בכל רגע, הישראלים צריכים להיות הבסיס.

22 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

פריצה אחלה חלוץ. לא הבעיה שלנו. ולא בטוח שיביאו משהו טוב ממנו. 

אם יש בלם זר טוב שמשדרג אותנו - על זה הייתי מתאבד קודם. כי את זה אנחנו צריכים עכשיו וגם שנה הבאה. 

אם צ׳יבוטה זה ריאלי - מביא. כי לא עושים את אותה טעות ולא נלחמים על ישראלים טובים (יחסית..כי זה מה יש)

מעבר לזה שישמרו את הכסף לקיץ למאמן שיהיה פה.

פריצה יעבור לחיפה במקום דוניו.

חיפה רק מחכים שמכבי תשחרר.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

מעדיף רכש ישראלי על זרים

אין לי בעיה להביא כרגע ישראלים בעמדות שלא צומח אצלך דשא ובהחלט יש אצלינו בעיה של חוסר איזון במה שמחלקת הנוער שלנו מגדלת. אלה מהלכים נכונים לטווח רחוק.

רוצה זר לכנף? חלוץ מהיר? תן לגררו לשחק. אם הוא משחק עד סוף העונה אתה מקבל שחקן עם מעורבות ב~15 שערים, מוכר בקיץ ומכניס את פארפה לעניינים בעונה הבאה. ככה נכון לעבוד, בפרט בעונה הזאת.