Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

האמת שאני לא ממש מבין חלק מהתגובות פה.

הגיוני מבחינת קרסטיאץ לבקש שינויים אם אמרו לו שהוא פה ל4 חודשים ועל סמך זה יחליטו אם ימשיך או לא. כולם מסכימים שהסגל לא טוב אז כדי להצליח ב"מטרות" שאני מניח שהן לשחק כדורגל טוב יותר ולסיים מקום 3 בפער סביר נראה לי לגיטימי לבקש שינויים נקודתיים.

אם לא יביאו כלום ובכל זאת נזחל כל הדרך למקום 3 ונעוף בחצי גמר מול חיפה אז הוא נכשל ולא ימשיך?

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אם מביאים חלוץ איכותי אז כן פריצה צריך ללכת 

פריצה חלוץ נחמד אבל המאמן מכוון למשהו יותר איכותי

לדעתי בצדק 

כבר היו במכבי חלוצים גדולים ממנו 

רק אחרי שהוא יקבל את מה שהוא רוצה אפשר יהיה לשפוט את המאמן זה לא פייר לשפוט אף איש מקצוע שבא לפה 

בלי שהוא לפחות יוכל לעשות את השינויים שהוא רוצה 

גם בכר בחיפה קיבל את כל מה שרצה ורק אחר כך באו התוצאות

איתך.

4 דקות לפני, דקסטר said:

הגיוני מבחינת קרסטיאץ לבקש שינויים אם אמרו לו שהוא פה ל4 חודשים ועל סמך זה יחליטו אם ימשיך או לא. כולם מסכימים שהסגל לא טוב אז כדי להצליח ב"מטרות" שאני מניח שהן לשחק כדורגל טוב יותר ולסיים מקום 3 בפער סביר נראה לי לגיטימי לבקש שינויים נקודתיים.

אם לא יביאו כלום ובכל זאת נזחל כל הדרך למקום 3 ונעוף בחצי גמר מול חיפה אז הוא נכשל ולא ימשיך?

לגמרי צודק. כרגע אני לא בטוח שנסיים מקום שלישי.

11 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לדעתי בצדק 

רק אחרי שהוא יקבל את מה שהוא רוצה אפשר יהיה לשפוט את המאמן זה לא פייר לשפוט אף איש מקצוע שבא לפה 

איפה תמצא חלוץ איכותי בינואר??

ומי ימצא?? יצחקי? חחח

אני דווקא הייתי משאיר אותו ואת קובאס ומחפש חיזוק בעמדות אחרות.

ומה הקטע לחזק רק את ההתקפה ולא את ההגנה??

בסוף ישחררו 2 זרים ויביאו 2 זרים אחרים פחות או יותר באותה רמה ובאותה עמדה, זה לא חיזוק בשבילי.

מצטער

18 דקות לפני, erantheking21 said:

אם כבר

מה ההגיון להביא זרים אם המאמן לא נשאר? עדיף ישראלים כי הם ישארו מעבר לעונה אחת או מקסימום יכולים להיות מוחלפים בטרייד כלשהו

איזה ישראלי יכול לבוא עכשיו ? היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה זרגרי, בגלל המצב של ביתר. וגם הוא נראה לי מיותר.

14 דקות לפני, דקסטר said:

יש פה כמה שהם אוהדי רומנטיקה, צריך להבין.

31 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אבל כנראה שזה לא מה שאמרו לו אלא , רוצים אליפות וגביע וכו' אז אמר צריך רכש כי הסגל חלש, מה לא בסדר בזה? 

חחח בוודאי שאמרו לו את זה. בקשר להבטחת רכש, רק מיטש יכול להבטיח דבר כזה. אפשר לוותר על לשון רבים. 

4 דקות לפני, Elirandani said:

איזה ישראלי יכול לבוא עכשיו ? היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה זרגרי, בגלל המצב של ביתר. וגם הוא נראה לי מיותר.

זרגרי ושועה מביתר

גנדלמן על חוזז ובלטקסה

צ'יבוטה ברכישה

בקיץ להחליף את הרננדס וג'ראלדש שיסיימו חוזה.

לגבי קוואס ופריצה, נותן חהם הזדמנות עד סוף העונה.

צריך לייצר פה קבוצה איכותית צעירה ורעבה לתארים. נידם, גויאגון ושחר יחזרו מהשאלות.

יש הרבה ילדים מוכשרים שיכולים למלא את הספסל במקום המבוגרים שנשחקו.

18 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לדעתי בצדק 

אבל לא שופטים אותו כרגע על תוצאות. תראה שאתה מקדם את הקבוצה. תעזור למפות את הסגל. להביא עכשיו שני זרים ע"ח השניים שהגיעו בקיץ ולא נתת להם לשחק זה בדיוק להפריע במאמצים לבנות פה משהו בקיץ.

להביא בלם, מגן שמאלי ושחקן כנף + לסיים העסקה להרננדז, ג'רדלש וטב"ח וזה חלון מעולה בשבילי. אם השחקנים יצליחו - גם הקבוצה שתהיה בעונה הבאה ואולי בשנתיים הבאות יהנו מהרכש הזה.

Just now, הילד בן 30 said:

אבל לא שופטים אותו כרגע על תוצאות. תראה שאתה מקדם את הקבוצה. תעזור למפות את הסגל. להביא עכשיו שני זרים ע"ח השניים שהגיעו בקיץ ולא נתת להם לשחק זה בדיוק להפריע במאמצים לבנות פה משהו בקיץ.

אבל הבאת איש מקצוע. מה לא ברור בזה שהם לא מתאימים לו ולשיטה שלו? מי אתה או אני עם כל הכבוד שנקבע לו? בגלל זה הוא שם ולא אנחנו. מגיעה לו הזדמנות אמיתית עם שחקנים שמתאימים לו.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

זרגרי ושועה מביתר

גנדלמן על חוזז ובלטקסה

צ'יבוטה ברכישה

בקיץ להחליף את הרננדס וג'ראלדש שיסיימו חוזה.

לגבי קוואס ופריצה, נותן חהם הזדמנות עד סוף העונה.

צריך לייצר פה קבוצה איכותית צעירה ורעבה לתארים. נידם, גויאגון ושחר יחזרו מהשאלות.

יש הרבה ילדים מוכשרים שיכולים למלא את הספסל במקום המבוגרים שנשחקו.

אם זה תלוי בי וניתן ויש אישור להביא 2 - 3 שחקנים

מביא שחקן ישראלי לכנף, משאיר את פריצה וקובאס,

זר לעמדה 10

זר בלם

Just now, הישראלי היפה said:

אם זה תלוי בי וניתן ויש אישור להביא 2 - 3 שחקנים

מביא שחקן ישראלי לכנף, משאיר את פריצה וקובאס,

זר לעמדה 10

זר בלם

זר ל10 שיש לך את ביטון, גבי וגלוך ופארפה שיחזרו בעונה הבאה?

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

ככה בדיוק נכנסים למערבולת. ואני אפילו לא נכנס לספקולציות אחרות שעולות לי בראש לאור היבוש של פריצה וקוואס אחרי כמעט 0 הזדמנויות כשחוזז וטבח עולים בהרכב באהלן אהלן. מעניין מי יבחר את הזרים, המאמן החדש או המנהל הוותיק...

20 דקות לפני, דקסטר said:

להחליף עכשיו שליש מהזרים שלך ובדיוק את שני אלה שהבאת רק עכשיו זה לא שינוי נקודתי. בטח לא שניים שהמאמן שרף בשבוע הראשון שלו פה בלי סיבה טובה.

התוחלת של מהלך כזה נמוכה מאוד. יותר סביר שזה יגרור אותך עם צרות נוספות בקיץ מאשר שני בול פגיעה.

רוצה לשנות? תבצע מהלכים עם פוטנציאל נזק נמוך (למשל להחליף את הרננדז).

אם ישחררו עכשיו את פריצה וקוואס זה לא בגלל שהם לא טובים זה בגלל שאתה מתנהל גרוע ואי אפשר לתקן התנהלות גרועה בהתנהלות גרועה נוספת.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

זר ל10 שיש לך את ביטון, גבי וגלוך ופארפה שיחזרו בעונה הבאה?

ביטון לא לרמה, כבר אמרתי את זה.

גבי לא 10 טהור

גלוך (לפי ניסון העבר) יבלה כמה שנים במקומות אחרים לפני שיגיע,

פארפה יש חוזה לעוד עונה - במקרה כזה לא בטוח שלא ימכרו אותו אם לא יאריך חוזה

לפני1 שעה , המכבייה said:

תקרא את הכותרת בוואלה- מיטש פסק. זה פשוט לא יכול להתנהל ככה. מה קרה עם ג'ורדי שהוא איבד אמון כל כך? 

מיטש וג'ק זה אותו דבר עבורי ואני בטוח שהם אנשי מילה. 

מה קרה עם ג'ורדי? ברצינות?

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אבל הבאת איש מקצוע. מה לא ברור בזה שהם לא מתאימים לו ולשיטה שלו? מי אתה או אני עם כל הכבוד שנקבע לו? בגלל זה הוא שם ולא אנחנו. מגיעה לו הזדמנות אמיתית עם שחקנים שמתאימים לו.

הוא זכאי להזדמנות הזאת, אבל לא עכשיו ולא על חשבון זרים שהובאו עכשיו והיו בסדר גמור. זה לבצע מהפיכה בשם המהפיכה ואין לו מנדט לזה. מבחינתי הוא כמו ראש ממשלה בממשלת מעבר.

4 דקות לפני, bister said:

לא יודע ביסטר, מאיפה החוסר אמון הזה באנשי מקצוע שהוא מינה? אנחנו בחולשה גדולה כאן כשכל דבר עובר את קנדה. שחר ואלונה פה עם יד על הדופק וסגירות מהירות אונליין. אני פשוט תוהה מה הביא אותו לשם? זה מנוהל בהיסוס וגרירת רגליים...

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ביטון לא לרמה, כבר אמרתי את זה.

גבי לא 10 טהור

גלוך (לפי ניסון העבר) יבלה כמה שנים במקומות אחרים לפני שיגיע,

פארפה יש חוזה לעוד עונה - במקרה כזה לא בטוח שלא ימכרו אותו אם לא יאריך חוזה

מעדיף.פארפה ביד לשנה על פני 10 זר בינואר. 

9 דקות לפני, bister said:

צמד הברזילאים, המון נפילות ב2 העונות באחרונות שלו, פיזור כספים והגרוע מכל סיבך אותו עם הפייר פלאי. מה לא ברור?

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא יודע ביסטר, מאיפה החוסר אמון הזה באנשי מקצוע שהוא מינה? אנחנו בחולשה גדולה כאן כשכל דבר עובר את קנדה. שחר ואלונה פה עם יד על הדופק וסגירות מהירות אונליין. אני פשוט תוהה מה הביא אותו לשם? זה מנוהל בהיסוס וגרירת רגליים...

מאיפה חוסר האמון? חגגו על הגב שלו בלי חשבון, החתימו זרים במשכורות מופרכות וגררו את הקבוצה לסנקציות. 

לצערי, אני לא אתפלא אם המאמן החדש ומאמן השוערים/סוכן שהוא הביא איתו לא רוצים לשחזר את הקומבינות שהלכו כאן. 

מבחינת מיץ' הוא נתן ליצחקי את כל הכלים והמשאבים כבר שנים כדי להוביל אותו לניהול מחלקת הכדורגל או איך שתקראו לזה. הוא לא יוותר על זה בקלות, זה האני מאמין שלו.

Just now, קובי השועל said:

צמד הברזילאים, המון נפילות ב2 העונות באחרונות שלו, פיזור כספים והגרוע מכל סיבך אותו עם הפייר פלאי. מה לא ברור?

וגם שלוש אליפויות, אירופה על בסיס קבוע, מאבק על אליפות גם בשנים הפחות טובות פלוס בסיס לשנים קדימה.

לא צריך ללכת מקיצוניות אחת לקיצוניות שנייה. אפשר גם לנהל מועדון כמו שצריך וגם לשמור על מסגרת תקציבית יותר הגיונית.

(אגב, לא נראה לי שגולדהאר מתנהל ככה בגלל הפיי פליי)

2 דקות לפני, המכבייה said:

מעדיף.פארפה ביד לשנה על פני 10 זר בינואר. 

גם אני.

אבל במצב שיש לו חוזה רק לעוד עונה, לא בטוח שלא ימכרו אותו אם יסרב להאריך חוזה.

ישתחרר ככה בחינם, לא יהיה חבל לאבד אותו בחינם אחרי כל ההשקעה בו?