Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כפי שאמרתי

"המדליף" עשה את העבודה שלו להפעיל לחץ על ההנהלה

זה לא היה מדליף, זאת היתה כתבה שמטרתה לשרת אינטרס מסוים והיא עבדה

לא מצליח להבין איך הם לא חושבים לחזק גם את ההגנה שזה הדבר הכי נוראי אצלנו בפער

אני בטוח שמיטש ניזן ישירות מהמערכת ולא דרך כתבות איזוטריות בעברית. המטריד הוא חבל הטבור לקנדה. 

מחכה לכתבות של שעה אחרי סגירת החלון, שיכתבו שהבעיה היא שאנחנו מכוונים גבוה, שלא היינו מוכנים להתפשר ושלא רצינו להביא רכש רק כדי להגיד שהבאנו רכש.

16 דקות לפני, erantheking21 said:

כפי שאמרתי

"המדליף" עשה את העבודה שלו להפעיל לחץ על ההנהלה

זה לא היה מדליף, זאת היתה כתבה שמטרתה לשרת אינטרס מסוים והיא עבדה

לא מצליח להבין איך הם לא חושבים לחזק גם את ההגנה שזה הדבר הכי נוראי אצלנו בפער

מאיפה לך שהכתבה עבדה ומביאים רכש? אולי זה רק להראות לאוהדים כאילו שעושים משהו.

21 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני 100 אחוז עם חומץ כאן. מלאדן צריך להוציא יותר מהסגל לא לבוא בדרישות לרכש. מה המטרות שהוא מקווה להשיג עם הרכש? מה המטרות שלו לעונה?

אין לי מושג אם יש אמת בפרסומים אבל להחליט להחליף עכשיו את פריצה וקוואס שנראו טוב תחת מאמנים אחרים רק בשביל לרצות את קרסטאיץ כשהסיכוי להביא טובים מהם נמוך וכשקרסטאיץ אולי יעזוב בקיץ- זה טמטום. קצרות רואי.

הדבר היחיד שהייתי מנסה לקדם זה החלפת הרננדז, כי אין חלופות בנוער ובישראל ומתוך הנחה שגם ככה ניפרד בקיץ. הייתי מהמר פה כי זו סיטואציה נוחה להמר בה. 

קוואס לא נראה טוב תחת מאמנים אחרים. היו לו ארבעה הופעות טובות העונה ואני מפרגן לו. 

פריצה פתח טוב ונחלש.

מה ההיגיון לבצע רכש עבור מאמן שלא יישאר מעבר העונה הקרובה? עוד קצת משקולות על התקציב וחרדות הפייר פליי?

מלאדן לא הוכיח שום דבר עד כה, חוץ מעקשנות וחוסר רצון לשתף שחקנים ששרף בשבוע הראשון שלו בקריית שלום.

5 דקות לפני, קמחי said:

מה ההיגיון לבצע רכש עבור מאמן שלא יישאר מעבר העונה הקרובה? עוד קצת משקולות על התקציב וחרדות הפייר פליי?

מלאדן לא הוכיח שום דבר עד כה, חוץ מעקשנות וחוסר רצון לשתף שחקנים ששרף בשבוע הראשון שלו בקריית שלום.

!

1 דקה לפני, קובי השועל said:

איזה בלם יבוא עכשיו במשכורת נורמלית?

מה זאת אומרת משכורת נורמלית? מכבי משלמת טוב ואם הוא תותח מכבי משלמת יותר. קובאס מקבל חצי מיליון לעונה.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

מה זאת אומרת משכורת נורמלית? מכבי משלמת טוב ואם הוא תותח מכבי משלמת יותר. קובאס מקבל חצי מיליון לעונה.

אחדד את השאלה,

איזה בלם ירצה לבוא עכשיו במשכורת של עד 300 אלף יורו עם אופציה לעונה נוספת וכשברקע צריך להפטר מהרננדס.

אם באמת יחתכו 2 זרים ויביאו 2 במקומם על פי דרישת מלאדן זה יזכיר את חיפה של השנים האחרונות

איזה שחקנים כל כך טובים מחכים במדף בינואר? 

רק כאלה שנצטרך לשלם עליהם המון (קיארטנסון) או כאלה שהסתכסכו עם המועדון שלהם. 

זה פשוט טמטום להביא עכשיו שחקנים.

מה שצריך זה רק לשחרר, ולשחק רק עם אלה שאנחנו רוצים לפתח כדי לדעת אם לבנות עליהם בעונה הבאה.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קוואס לא נראה טוב תחת מאמנים אחרים. היו לו ארבעה הופעות טובות העונה ואני מפרגן לו. 

פריצה פתח טוב ונחלש.

קוואס נראה טוב תחת יצחקי. אבל זה לא משנה. 

מכבי הביאה לפני פחות מחצי שנה שני שחקנים שהיא ראתה בהם פוטנציאל לתרום לה שנים קדימה. הגעת לפני חודש, בחוזה קצר- זה קצת יומרני לבצע מהפכות בסדר גודל כזה, בייחוד כאלה שלא מתחשבות בתוכניות של מכבי לטווח הרחוק. מצטער.

העונה הזו כבר מתה, מה נשאר לנו? רק הגביע.

צריכים לקחת החלטות אמיצות ולבנות כבר לקראת העונה הבאה.

אבל שאני שומע שרוצים להאריך חוזה לבלטקסה וחוזז, אני לא אופטימי בכלל, למעשה, זה אפילו מעצבן אותי.

הדבר הראשון שמיץ' צריך לעשות זה להיפרד מיצחקי, לתת למנהל מקצועי אחר לנתח את הסגל ולקחת החלטות שתחזיר אותנו לתמונה.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אחדד את השאלה,

איזה בלם ירצה לבוא עכשיו במשכורת של עד 300 אלף יורו עם אופציה לעונה נוספת וכשברקע צריך להפטר מהרננדס.

אחדד גם אני, 500 לעונה, 250 לחצי עונה. סכומים יפים.

1 דקה לפני, Adir12 said:

אם באמת יחתכו 2 זרים ויביאו 2 במקומם על פי דרישת מלאדן זה יזכיר את חיפה של השנים האחרונות

איזה שחקנים כל כך טובים מחכים במדף בינואר? 

רק כאלה שנצטרך לשלם עליהם המון (קיארטנסון) או כאלה שהסתכסכו עם המועדון שלהם. 

זה פשוט טמטום להביא עכשיו שחקנים.

מה שצריך זה רק לשחרר, ולשחק רק עם אלה שאנחנו רוצים לפתח כדי לדעת אם לבנות עליהם בעונה הבאה.

לגמרי נותן צ'אנס לחנצ'יס, גלוך, אושמנדי, הבלם מהנוער ובר לין. יותר גרוע מחוזז וחבריו לא יהיה.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

קוואס נראה טוב תחת יצחקי. אבל זה לא משנה. 

מכבי הביאה לפני פחות מחצי שנה שני שחקנים שהיא ראתה בהם פוטנציאל לתרום לה שנים קדימה. הגעת לפני חודש, בחוזה קצר- זה קצת יומרני לבצע מהפכות בסדר גודל כזה, בייחוד כאלה שלא מתחשבות בתוכניות של מכבי לטווח הרחוק. מצטער.

מסכים כרגיל. 

41 דקות לפני, הנדון said:

באמת חוצפה שהמאמן היחיד שרוצה חיזוק וצריך לצעוק בשביל זה.

זאת לא חוצפה לדרוש רכש, זה גם תמיד תירוץ לכישלון. הוא יכול לעשות את תפקידו ולדרוש רכש, וההנהלה צריכה לומר לו-

"מלאדן היקר, אתה פה בחוזה לארבעה חודשי כדורגל נוספים, מטרתך היא לקדם את הסגל הנוכחי ולסייע להנהלת הקבוצה לקבל החלטות ארוכות טווח לגבי הסגל בקיץ. על זה תימדד. במידה ותצליח תקבל בקיץ חוזה חדש וכלים נוספים. ברמה המקצועית אנחנו לא דורשים ממך יותר מזה, עשה את המקסימום להביא גביע בכלים הנוכחיים והשתמש במשחקי הליגה לבחון את הסגל. פריצה וקוואס הובאו לכאן אחרי עבודת הכנה ארוכה בקיץ ולכל הפחות נדרש ממך לתת להם לשחק לפני שאתה דורש בהחלפתם. ההנהלה"

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

זאת לא חוצפה לדרוש רכש, זה גם תמיד תירוץ לכישלון. הוא יכול לעשות את תפקידו ולדרוש רכש, וההנהלה צריכה לומר לו-

"מלאדן היקר, אתה פה בחוזה לארבעה חודשי כדורגל נוספים, מטרתך היא לקדם את הסגל הנוכחי ולסייע להנהלת הקבוצה לקבל החלטות ארוכות טווח לגבי הסגל בקיץ. על זה תימדד. במידה ותצליח תקבל בקיץ חוזה חדש וכלים נוספים. ברמה המקצועית אנחנו לא דורשים ממך יותר מזה, עשה את המקסימום להביא גביע בכלים הנוכחיים והשתמש במשחקי הליגה לבחון את הסגל. פריצה וקוואס הובאו לכאן אחרי עבודת הכנה ארוכה בקיץ ולכל הפחות נדרש ממך לתת להם לשחק לפני שאתה דורש בהחלפתם. ההנהלה"

אבל כנראה שזה לא מה שאמרו לו אלא , רוצים אליפות וגביע וכו' אז אמר צריך רכש כי הסגל חלש, מה לא בסדר בזה? 

אם כבר

מה ההגיון להביא זרים אם המאמן לא נשאר? עדיף ישראלים כי הם ישארו מעבר לעונה אחת או מקסימום יכולים להיות מוחלפים בטרייד כלשהו

20 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

העונה הזו כבר מתה, מה נשאר לנו? רק הגביע.

צריכים לקחת החלטות אמיצות ולבנות כבר לקראת העונה הבאה.

אבל שאני שומע שרוצים להאריך חוזה לבלטקסה וחוזז, אני לא אופטימי בכלל, למעשה, זה אפילו מעצבן אותי.

הדבר הראשון שמיץ' צריך לעשות זה להיפרד מיצחקי, לתת למנהל מקצועי אחר לנתח את הסגל ולקחת החלטות שתחזיר אותנו לתמונה.

בדיוק

כל עוד יצחקי ישאר בתפקיד ומיץ לא יטיס אותו הביתה גם עונה הבאה לא נצליח

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אם כבר

מה ההגיון להביא זרים אם המאמן לא נשאר? עדיף ישראלים כי הם ישארו מעבר לעונה אחת או מקסימום יכולים להיות מוחלפים בטרייד כלשהו

מי אמר שהמאמן לא נשאר ?

אם מביאים חלוץ איכותי אז כן פריצה צריך ללכת 

פריצה חלוץ נחמד אבל המאמן מכוון למשהו יותר איכותי

לדעתי בצדק 

כבר היו במכבי חלוצים גדולים ממנו 

רק אחרי שהוא יקבל את מה שהוא רוצה אפשר יהיה לשפוט את המאמן זה לא פייר לשפוט אף איש מקצוע שבא לפה 

בלי שהוא לפחות יוכל לעשות את השינויים שהוא רוצה 

גם בכר בחיפה קיבל את כל מה שרצה ורק אחר כך באו התוצאות