Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

חוסר התקשורת בין קנדה לישראל זה לא הבעיה, זה הסימפטום. מיטש מנהל את הקבוצה בשלט רחוק כבר כמעט עשור. העניין הוא שפעם היו פה הרבה אנשי מקצוע איכותיים ואף אחד לא התלונן על המרחק.

הבעיה היא שהיום יש במועדון איש אחד שמתעסק בנושא המקצועי, שהסמכויות והאיכויות שלו בסימן שאלה גדול. המצב הזה מן הסתם דורש ממיטש הרבה יותר מעורבות.

אגב, הבעיה לא תיפתר אם מיטש יהיה יותר מעורב, כי בסוף מיטש הוא לא איש כדורגל. זה היה הבסיס לכל המהפכה שהוא עשה - ההבנה שהוא צריך ללכת אחורה ולמנות את אנשי המקצוע הטובים היותר.

48 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני נתפס לזה כי זה (א) אדיוטי אוניברסלית (ב) קרה לו רק במשחק שעבר (ג) היה אפשר לעשות שינוי אפילו בהפסקה (ד) כלל ויתור על שחקנים מוכחים (ה) כלל התעקשות של שחקנים שלא תורמים. ואתה יודע מה? נעזוב את זה. מכבי לא נראית כרגע טוב יותר. זה הכל. אם קרסטאיץ' לא מסוגל להעמיד קבוצה טובה יותר (מהותית!) מואן לובן, אין למכבי מה לעשות איתו. זה ככה פשוט.

כן, לכאורה. הכל לכאורה. רק שאין בזה שום הגיון ואין לזה שום הוכחה. במשך שנים מדברים פה על ההמצאות בתקשורת, אבל כשזה מסתדר לך עם איזה נרטיב של "יצחקי מדליף" אז זו האמת הצרופה.

קצת מצחיק שאתה מגן על יצחקי שנחשב מנהל מקצועי כבר שנתיים, אבל יורד כסח על קרסטאיץ׳ שפה חודש ולא הוציא תוצאות כאלה רעות. 

אתה שופט לפי חודש שמכבי לא נראית טוב. מה ציפית שקראסטיץ׳ יגיע ונתחיל להביס. הוא, בניגוד לפטריק, לפחות הצליח לייצר רצף נצחונות. כנראה שהסגל שלנו לא מסוגל לייצר יותר מזה. 

יודע מה נגיד שיצחקי לא הדליף, אבל אם זה מפורסם בצורה כזאת ככל הנראה יש הדלפות במכבי. נגמרו ימי בד היוטה, מכבי חזרה להיות פרוצה. 

אגב, זה מאמן שלישי ברציפות שהשחקנים מפטרים. מי אחראי על לטפל בזה?

Just now, duss21 said:

חוסר התקשורת בין קנדה לישראל זה לא הבעיה, זה הסימפטום. מיטש מנהל את הקבוצה בשלט רחוק כבר כמעט עשור. העניין הוא שפעם היו פה הרבה אנשי מקצוע איכותיים ואף אחד לא התלונן על המרחק.

הבעיה היא שהיום יש במועדון איש אחד שמתעסק בנושא המקצועי, שהסמכויות והאיכויות שלו בסימן שאלה גדול. המצב הזה מן הסתם דורש ממיטש הרבה יותר

מעורבות.

אגב, הבעיה לא תיפתר אם מיטש יהיה יותר מעורב, כי בסוף מיטש הוא לא איש כדורגל. זה היה הבסיס לכל המהפכה שהוא עשה - ההבנה שצריך ללכת אחורה ולמנות את אנשי המקצוע הטובים היותר.

!!!

51 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קצת מצחיק שאתה מגן על יצחקי שנחשב מנהל מקצועי כבר שנתיים, אבל יורד כסח על קרסטאיץ׳ שפה חודש ולא הוציא תוצאות כאלה רעות. 

אתה שופט לפי חודש שמכבי לא נראית טוב. מה ציפית שקראסטיץ׳ יגיע ונתחיל להביס. הוא, בניגוד לפטריק, לפחות הצליח לייצר רצף נצחונות. כנראה שהסגל שלנו לא מסוגל לייצר יותר מזה. 

יודע מה נגיד שיצחקי לא הדליף, אבל אם זה מפורסם בצורה כזאת ככל הנראה יש הדלפות במכבי. נגמרו ימי בד היוטה, מכבי חזרה להיות פרוצה. 

אגב, זה מאמן שלישי ברציפות שהשחקנים מפטרים. מי אחראי על לטפל בזה?

זה מצחיק בעיקר כי זה לא נכון. אני לא מגן על יצחקי, כי אין על מה להגן עליו. זה לא שאני חושב שהוא טוב או רע בתפקיד שלו בעיקר כי לא נראה שהוא בכלל עושה את התפקיד שמייחסים לו פה. אני גם לא "יורד כסאח" על קרסטאיץ'. הוא לא נמצא פה מספיק זמן בשביל זה. הוא הגיע בשביל לייצב את המערכת, הוא יהיה המאמן עד סוף השנה ובזה זה נגמר. עד עכשיו - זה לא מרשים, אבל נראה. ספציפית לגבי רכש - לא. לא צריך להביא רכש רק כי הוא דורש. הוא צריך להראות לנו שהוא בכלל הבן אדם הנכון בשביל לאמן את מכבי לפני כן. צריך קצת לגיטימציה לפני שבאים בדרישות, ואין לו כזו, לא מהזמן שלו במכבי ולא בזמן שלו מחוץ למכבי. בסוף מי שמשלם את הצ'ק על הרכש זה המועדון. ואם קרסטאיץ' יתגלה כפלופ, הוא ילך ומכבי תישאר עם עוד שחקנים שהיא לא יודעת מה לעשות איתם. רכש רק כי קרסטאיץ' רוצה, תהיה עדות לרפיסות המועדון וההנהלה. לא להפך.

"ככל הנראה" זה נחמד. אני זוכר כתבות שהסבירו לי מה חושב אנגלידיס, מה חושב גולדהאר ומה חושב קרויף באותו טקסט. ממש. זה היה אדיוטי אז וזה היה אדיוטי היום. אז אני לא יודע אם יש או אין מדליפים במכבי, אני כן יודע שהתקשורת מאוד נהנית לרקוד על הדם, כי זה מה שקורה פה. אבל בסדר. בוא נניח שכן. יש מדליפים. אני לא אופתע אם כן. אני הרי לא מתווכח לגבי נחיצותו של מנהל מקצועי עם סמכות, או שכדאי שלא יהיו הדלפות. אבל צריך לעצור, לנשום ולחשוב בהגיון מה עושים. לזרוק האשמות חסרות ביסוס לאוויר זה בטוח לא עוזר.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה מצחיק בעיקר כי זה לא נכון. אני לא מגן על יצחקי, כי אין על מה להגן עליו. זה לא שאני חושב שהוא טוב או רע בתפקיד שלו בעיקר כי לא נראה לי שהוא עושה את התפקיד שמייחסים לו פה. אני גם לא "יורד כסאח" על קרסטאיץ'. הוא לא נמצא פה מספיק זמן בשביל זה. הוא הגיע בשביל לייצב את המערכת, הוא יהיה המאמן עד סוף השנה ובזה זה נגמר. עד עכשיו - זה לא מרשים, אבל נראה. ספציפית לגבי רכש - לא. לא צריך להביא רכש רק כי הוא דורש. הוא צריך להראות לנו שהוא בכלל הבן אדם הנכון בשביל לאמן את מכבי לפני כן. צריך קצת לגיטימציה לפני שבאים בדרישות, ואין לו כזו, לא מהזמן שלו במכבי ולא בזמן שלו מחוץ למכבי. בסוף מי שמשלם את הצ'ק על הרכש הזה זה המועדון. ואם קרסטאיץ' בסוף יתגלה כפלופ, הוא ילך ומכבי תישאר עם עוד שחקנים שהיא לא יודעת מה לעשות איתם. רכש רק כי קרסטאיץ' רוצה, תהיה עדות לרפיסות המועדון וההנהלה. לא להפך.

"ככל הנראה" זה נחמד. אני זוכר כתבות שהסבירו לי מה חושב אנגלידיס, מה חושב גולדהאר ומה חושב קרויף באותו טקסט. ממש. זה היה אדיוטי אז וזה היה אדיוטי היום. אז אני לא יודע אם יש או אין מדליפים במכבי, אני כן יודע שהתקשורת מאוד נהנית לרקוד על הדם, כי זה מה שקורה פה. אבל בסדר. בוא נניח שכן. יש מדליפים. אני לא אופתע אם כן. אני הרי לא מתווכח לגבי נחיצותו של מנהל מקצועי עם סמכות, או שכדאי שלא יהיו הדלפות. אבל צריך לעצור, לנשום ולחשוב בהגיון מה עושים. לזרוק האשמות לאוויר זה בטוח לא עוזר.

אתה לא מבין רכש רק כי המאמן ביקש, אתה מביא רכש כי הקבוצה נראית רע וכי הסגל הזה לא מספיק טוב. 

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה לא מבין רכש רק כי המאמן ביקש, אתה מביא רכש כי הקבוצה נראית רע וכי הסגל הזה לא מספיק טוב. 

א. הדיון התחיל כי "קרסטאיץ' דרש".

ב. שום רכש בשלב הזה לא יעזור לשפר את הקבוצה בטווח הקצר.

ג. הסיכוי להביא רכש טוב באמת בינואר הוא קלוש מראש.

ד. אין מה להביא רכש על סמך דרישה של מאמן שנמצא כרגע על תנאי.

ה. אם אכן מכבי תרצה להביא מנהל מקצועי בקיץ, אז על אחת כמה וכמה. עדיף לקבוצה להגיע לקיץ עם דף חלק ככל האפשר. למעשה, כל עוד סוגיות האימון והניהול פתוחות, להביא רכש הוא פתח לבעיות הרבה יותר מאשר פתח לפתרונות.

ו. הסגל הזה רחוק ממיצוי

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

ה. אם אכן מכבי תרצה להביא מנהל מקצועי בקיץ, אז על אחת כמה וכמה. עדיף לקבוצה להגיע לקיץ עם דף חלק ככל האפשר. למעשה, כל עוד סוגיות האימון והניהול פתוחות, להביא רכש הוא פתח לבעיות הרבה יותר מאשר פתח לפתרונות.

ו. הסגל הזה רחוק ממיצוי

ב. אפחד לא דורש לשפר את הקבוצה בטווח הקצר, אלא להביא רכש בינואר שכבר יהיה בקבוצה מספיק זמן וילמד את הליגה/הקבוצה ולא ינחת פה חודש אחרי פתיחת הליגה חצי בכושר.

ג. את הרכש הכי טוב שלך  עשית בינואר.

ד. אז מראש הבאת מאמן שידעת שאין סיכוי לכלום. אז למה הבאת מאמן? לא חבל על הכסף? אתה משלם לפםטריק תשאיר אותו כבר

ה. מסכים איתך השאלה אם זה הכיוון, כי לי לא נראה. בסוף נשאר עם יצחקי שיחליף פה מאמנים כל חודשיים 

3 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ו. הסגל הזה רחוק ממיצוי

רכש אולי לא יעזור בטווח הקצר, את זה כולנו יודעים ומבינים. אנחנו מכוונים לרכש שיעזור לטווח ארוך יותר, כדי שהעונה הבאה גם לא תהיה אבודה עוד לפני פתיחת הליגה.

גם אם המאמן פה על תנאי חייבים רכש בלי שום קשר - גם מאמן שחתום לשנתיים הוא על תנאי, אז לעולם לא נביא רכש??

הסגל הזה תואם את המקום שלו בטבלה 

12 דקות לפני, Davidna said:

ב. אפחד לא דורש לשפר את הקבוצה בטווח הקצר, אלא להביא רכש בינואר שכבר יהיה בקבוצה מספיק זמן וילמד את הליגה/הקבוצה ולא ינחת פה חודש אחרי פתיחת הליגה חצי בכושר.

ג. את הרכש הכי טוב שלך  עשית בינואר.

ד. אז מראש הבאת מאמן שידעת שאין סיכוי לכלום. אז למה הבאת מאמן? לא חבל על הכסף? אתה משלם לפםטריק תשאיר אותו כבר

ה. מסכים איתך השאלה אם זה הכיוון, כי לי לא נראה. בסוף נשאר עם יצחקי שיחליף פה מאמנים כל חודשיים 

אם אתה מסכים איתי לגבי ד', אז אין מה לומר  לגבי ב'. אל תביא עכשיו רכש. זה סתם. וכל הרכש המוצלח שהיה בינואר הגיע לתוך מועדון וקבוצה מתפקדת, לא בדיוק המצב היום. ספק אם יש מי שבכלל ינהל את הרכש המדובר כמו שצריך.

ולגבי המאמן - הבאתי מאמן מתוך תקווה שהוא יוכל לעשות פה משהו. גם השנה וגם בשנים הבאות. העונה הוא צריך לעשות פה קצת סדר (שאין) ולהעמיד קבוצה טובה יותר. באופן כללי - צריך לראות פה כדורגל טוב יותר, בלי רכש ובלי כלום. היה והצליח - אחלה. אפשר לדבר הלאה מה עושים בשנה הבאה כשהמועדון מגיע עם בטחון קצת יותר גדול לגבי מה המאמן שלו מביא לשולחן. גם לגבי מי בסגל.

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רכש אולי לא יעזור בטווח הקצר, את זה כולנו יודעים ומבינים. אנחנו מכוונים לרכש שיעזור לטווח ארוך יותר, כדי שהעונה הבאה גם לא תהיה אבודה עוד לפני פתיחת הליגה.

גם אם המאמן פה על תנאי חייבים רכש בלי שום קשר - גם מאמן שחתום לשנתיים הוא על תנאי, אז לעולם לא נביא רכש??

הסגל הזה תואם את המקום שלו בטבלה 

אם מכבי מוצאת עכשיו בלם זר ברמה גבוהה כתחליף להרננדז? אחלה. שיביאו. מעבר לזה אין מה, וגם זה פשוט לא ריאלי. כל השאר - הרי לא ברור מי יוחתם ומי ישוחרר בקיץ. לא יודעים אפילו מי יחליט על מי ישוחרר ומי יוחתם בקיץ. לא יודעים איזו קבוצה רוצים שתהיה פה. מי יהיה המאמן שלה. באיזה סגנון היא תשחק. אז בשביל מה להביא כרגע שחקנים? לאיזה תפקיד? לפי איזה מבט לעתיד? רכש היום יהיה בזבוז של כסף ומשאבים. יש סיטואציות שבהם עדיף פשוט לא לעשות כלום.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ה. אם אכן מכבי תרצה להביא מנהל מקצועי בקיץ, אז על אחת כמה וכמה. עדיף לקבוצה להגיע לקיץ עם דף חלק ככל האפשר. למעשה, כל עוד סוגיות האימון והניהול, להביא רכש הוא פתח לבעיות הרבה יותר מאשר פתח לפתרונות.

ו. הסגל הזה רחוק ממיצוי

לא יודע אם שום רכש לא יעזור להשתפר. זה לא יפתור את כל הבעיות, אבל יכול לטפל בחלקן.

בינואר אין סיכוי גבוה להביא רכש טוב? כמה פעמים ניסינו? זה לא שבקיץ הזה והקודם פגענו ברכש…

ושוב, אתה לא צריך להביא רעש על סמך דרישה של מאמן. אתה מביא רכש כי צריך. בלם נצטרך ככה או ככה, אותו דבר לגבי חלוץ ושחקן אגף. אין שום סימן לכך שיצחקי לא ימשיך וגם אם כן, ג׳ורדי בא לפה והצליח עם השלד שנבנה בשנים הקודמת (עטר, אלברמן, זיו, יצחקי).

לא בטוח אם הסגל הזה רחוק ממיצוי. לא מפתיע שרביעיית הגנה שמורכבת מג׳ראדלש, נחמיאס, בלטקסה ודוידזאדה חוטפת המון. לא מפתיע שהתקפה של בן חיים, גררו וחלאיילה נראית רע (וחוזז, אלמוג, קוואס ופריצה גם לא עזרו יותר מדי).

Just now, מכביסט לעד said:

לא יודע אם שום רכש לא יעזור להשתפר. זה לא יפתור את כל הבעיות, אבל יכול לטפל בחלקן.

בינואר אין סיכוי גבוה להביא רכש טוב? כמה פעמים ניסינו? זה לא שבקיץ הזה והקודם פגענו ברכש…

ושוב, אתה לא צריך להביא רעש על סמך דרישה של מאמן. אתה מביא רכש כי צריך. בלם נצטרך ככה או ככה, אותו דבר לגבי חלוץ ושחקן אגף. אין שום סימן לכך שיצחקי לא ימשיך וגם אם כן, ג׳ורדי בא לפה והצליח עם השלד שנבנה בשנים הקודמת (עטר, אלברמן, זיו, יצחקי).

לא בטוח אם הסגל הזה רחוק ממיצוי. לא מפתיע שרביעיית הגנה שמורכבת מג׳ראדלש, נחמיאס, בלטקסה ודוידזאדה חוטפת המון. לא מפתיע שהתקפה של בן חיים, גררו וחלאיילה נראית רע (וחוזז, אלמוג, קוואס ופריצה גם לא עזרו יותר מדי).

ראה תגובתי הקודמת. רכש עכשיו הוא פאניקה, לא בנייה ולא חשיבה לעתיד.

לא הבנתי על מה הדיון פה בכלל .. ברגע שיהיה חוק שלכתבים אסור לכתוב "מקורב במועדון " לא נראה כתבות שאיזה כתב מטומטם ממציא

שבוע שעבר כתבה שהמאמן החדש של מכבי גרם למהפכה ולווינריות בדקה ה92 מול הפועל ירושלים שבוע אחרי תיקו 2 וכל המקורבים פועלים כדי ללכלך על המאמן 

בחייאת ..

תחשבו הגיוני -מהעונה הזאת לא נשיג כלום ובקיץ לרוב הזרים נגמר החוזה . מיץ לא יבזבז סתם כסף כדי להשיג כלום .

אף זר שבתקופה טובה באירופה לא יגיע להציל אותנו וכנראה נקבל איזה שחקן ספסל עם 50 דקות בכל העונה כולה ואיזה שער מסכן . אני חושב שעדיף לחכות לקיץ מאשר להעיף כלום ולהביא עוד יותר כלום 

עריכה :

דקה אחרי שרשמתי את זה - כתבה חדשה בספורט 5 על אביאל זרגרי שאולי הוא יהיה זה שיציל את מכבי תא וכמה חשוב שמכבי ילחמו עליו 

זה בדיחה בדיוק כמו השופטים של הליגה 

32 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם אתה מסכים איתי לגבי ד', אז אין מה לומר  לגבי ב'. אל תביא עכשיו רכש. זה סתם. וכל הרכש המוצלח שהיה בינואר הגיע לתוך מועדון וקבוצה מתפקדת, לא בדיוק המצב היום. ספק אם יש מי שבכלל ינהל את הרכש המדובר כמו שצריך.

ולגבי המאמן - הבאתי מאמן מתוך תקווה שהוא יוכל לעשות פה משהו. גם השנה וגם בשנים הבאות. העונה הוא צריך לעשות פה קצת סדר (שאין) ולהעמיד קבוצה טובה יותר. באופן כללי - צריך לראות פה כדורגל טוב יותר, בלי רכש ובלי כלום. היה והצליח - אחלה. אפשר לדבר הלאה מה עושים בשנה הבאה כשהמועדון מגיע עם בטחון קצת יותר גדול לגבי מה המאמן שלו מביא לשולחן. גם לגבי מי בסגל.

אבל זה לא נכון. 

אתה מדבר כאילו סבבה אז נביא מאמן חדש והוא יחליט על רכש והכל טוב ויפה. אבל בפועל אם יבוא מאמן זה יהיה במקרה הטוב בסוף יולי תחילת אוגוסט, רכש בסוף החלון והופ שוב נכשלנו.

אם אתה רוצה לבנות את העונה הבאה תתחיל מעכשיו, ומצידי תביא מאמן עכשיו שיחליט על רכש. אבל הבאתם מאמן לחצי עונה בידיעה שהוא לא יביא רכש? אם כלכך חשוב לכם הכסף הייתם משאירים את פטריק

מלאדן לא משתף שחקנים כי הוא רוצה רכש במקומם.

יצחקי מחליט לא להחליט.

קנדה בתרדמת.

כל אחד סוחב את השמיכה לכיוון שלו.

ככה נראה כאוס ניהולי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מלאדן לא משתף שחקנים כי הוא רוצה רכש במקומם.

יצחקי מחליט לא להחליט.

קנדה בתרדמת.

כל אחד סוחב את השמיכה לכיוון שלו.

ככה נראה כאוס ניהולי. 

המאמן הסרבי בטח מכיר את הליגה בסרביה היטב ויכול להביא משם שחקנים טובים.

למה לא לאפשר, שיבחתים שחקנים לחצי עונה עם אופצייה , יהיו טובים יישארו, לא אז ישוחררו.

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

המאמן הסרבי בטח מכיר את הליגה בסרביה היטב ויכול להביא משם שחקנים טובים.

למה לא לאפשר, שיבחתים שחקנים לחצי עונה עם אופצייה , יהיו טובים יישארו, לא אז ישוחררו.

סבבה. אם מיטש הבטיח, הוא יקיים. הוא איש של מילה. מיצחקי הוא לא קיבל שום הבטחה, יצחקי בעצמו צריך אישור מקנדה כשהוא הולך לשירותים. 

אנחנו בשפל שמזכיר קצת תקופות אחרות.. הסגל חלש, הביאו מאמן ולא נותנים לו את הכלים לשדרג את הסגל, למרות שברור לכל שהסגל הזה יגרד בקושי במקרה הטוב מקום 3 וברור לכל שכדי לתקן ולחזור להיות פאקטור במאבק אליפות צריך יותר מחלון אחד של שיפורים והתאמות.

בהתחשב באלטרנטיבות יש לנו את הבעלים הכי טוב שיכלנו למצוא ואין טובים ממנו "בשוק" אבל.. צר לי,  אין לי הרבה טענות ליצחקי או למאמן.. הכתובת להצלחות היתה קנדה והיא גם הכתובת למצב הנוכחי. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

סבבה. אם מיטש הבטיח, הוא יקיים. הוא איש של מילה. מיצחקי הוא לא קיבל שום הבטחה, יצחקי בעצמו צריך אישור מקנדה כשהוא הולך לשירותים. 

לא חושב שמיטש עשה את המשא ומתן מול קראסטיץ׳. לדעתי אנגלידיס היה אחראי על זה ואני לא בטוח שהוא איש של מילה.

7 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם להאמין לטוכמן אז הרכש בדרך, 2 שחקני התקפה. מה עם בלם???

דיווח שמגיע גם מרז אמיר.

לא יודע מה הולך במועדון. זה פשוט לא נראה טוב.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חושב שמיטש עשה את המשא ומתן מול קראסטיץ׳. לדעתי אנגלידיס היה אחראי על זה ואני לא בטוח שהוא איש של מילה.

תקרא את הכותרת בוואלה- מיטש פסק. זה פשוט לא יכול להתנהל ככה. מה קרה עם ג'ורדי שהוא איבד אמון כל כך? 

מיטש וג'ק זה אותו דבר עבורי ואני בטוח שהם אנשי מילה. 

כפי שאמרתי

"המדליף" עשה את העבודה שלו להפעיל לחץ על ההנהלה

זה לא היה מדליף, זאת היתה כתבה שמטרתה לשרת אינטרס מסוים והיא עבדה

לא מצליח להבין איך הם לא חושבים לחזק גם את ההגנה שזה הדבר הכי נוראי אצלנו בפער

אני 100 אחוז עם חומץ כאן. מלאדן צריך להוציא יותר מהסגל לא לבוא בדרישות לרכש. מה המטרות שהוא מקווה להשיג עם הרכש? מה המטרות שלו לעונה?

אין לי מושג אם יש אמת בפרסומים אבל להחליט להחליף עכשיו את פריצה וקוואס שנראו טוב תחת מאמנים אחרים רק בשביל לרצות את קרסטאיץ כשהסיכוי להביא טובים מהם נמוך וכשקרסטאיץ אולי יעזוב בקיץ- זה טמטום. קצרות רואי.

הדבר היחיד שהייתי מנסה לקדם זה החלפת הרננדז, כי אין חלופות בנוער ובישראל ומתוך הנחה שגם ככה ניפרד בקיץ. הייתי מהמר פה כי זו סיטואציה נוחה להמר בה. 

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני 100 אחוז עם חומץ כאן. מלאדן צריך להוציא יותר מהסגל לא לבוא בדרישות לרכש. מה המטרות שהוא מקווה להשיג עם הרכש? מה המטרות שלו לעונה?

אין לי מושג אם יש אמת בפרסומים אבל להחליט להחליף עכשיו את פריצה וקוואס שנראו טוב תחת מאמנים אחרים רק בשביל לרצות את קרסטאיץ כשהסיכוי להביא טובים מהם נמוך וכשקרסטאיץ אולי יעזוב בקיץ- זה טמטום. קצרות רואי.

הדבר היחיד שהייתי מנסה לקדם זה החלפת הרננדז, כי אין חלופות בנוער ובישראל ומתוך הנחה שגם ככה ניפרד בקיץ. הייתי מהמר פה כי זו סיטואציה נוחה להמר בה. 

באמת חוצפה שהמאמן היחיד שרוצה חיזוק וצריך לצעוק בשביל זה.