Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לא חושב שאם יביאו בלם ברמה גבוהה זה לא ישנה משהו

ראה ערך פלאיניץ'- הוא משחק עם בובלים לידו והוא מצליח לסדר לחיפה את ההגנה להגנה יציבה.

לפלאניץ' לקח חצי שנה לפני שהוא התחיל להיראות כמו עכשיו. והוא הגיע בתחילת עונה, עשה הכנה עם הקבוצה עם מאמן מוכח.

שום דבר מהדברים האלה לא יתקיים אם תביא בלם עכשיו, וזה עוד מתוך הנחה שתצליח להנחית בינואר בלם טוב, שישתלב ויסתדר בקבוצה מבוהלת. מראש סיפור קשה.

מכבי לא צריכה להביא שום דבר. זו תהייה טעות.

30 דקות לפני, המכבייה said:

לפטר את מיטש  המדליף אני אומר. קנדי קר וקמצן, שחרר אותנו....

לא מיטש מדליף כמובן, אבל לא אתפלא אם יצחקי כן.

34 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא יודע למה ההנחה הזו ש-"הבטיחו לקרסטאיץ'" דברים ועכשיו לא מקיימים אותם. הרבה יותר סביר שאמרו לו (אם בכלל אמרו לו משהו) שיבוא לעשות סדר עם מה שיש, ובקיץ תהיה הערכה מחדש. קשה לומר כרגע שגם עם החומר הקיים הוא מצליח במיוחד. יתרה מזו - שחקן או שניים שיגיעו פתאום למכבי, גם אם הם טובים, לא ישנו הרבה. אפילו לא יודעים אם הוא ימשיך בקיץ, אז להביא שחקנים לדרישתו? מה ההגיון?

ובואו, הוא לא עושה לנו טובה. הוא מקבל כסף טוב, ומכבי הימרו עליו - בלי כמעט ניסיון אמיתי כמאמן, אפילו לא כמאמן נוער, ואחרי שבעצם התחיל את לקריירת האימון שלו די בחאווה. יכול להיות שהוא מאמן טוב, או יתפתח להיות טוב, אבל קרסטאיץ' צריך להעמיד קבוצה יותר טובה עם מה שיש. על זה הוא יבחן, וכרגע קשה לומר שהוא עובר.

איך אתה יכול לשפוט אם מאמן הוא מספיק טוב כשאתה לא נותן לו את הכלים שהוא רוצה? זה נראה לך הוגן?

37 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לפלאניץ' לקח חצי שנה לפני שהוא התחיל להיראות כמו עכשיו. והוא הגיע בתחילת עונה, עשה הכנה עם הקבוצה עם מאמן מוכח.

שום דבר מהדברים האלה לא יתקיים אם תביא בלם עכשיו, וזה עוד מתוך הנחה שתצליח להנחית בינואר בלם טוב, שישתלב ויסתדר בקבוצה מבוהלת. מראש סיפור קשה.

מכבי לא צריכה להביא שום דבר. זו תהייה טעות.

אז לא עדיף להביא בלם שישחק חצי שנה עכשיו ואז יהיה מוכן לעונה הבאה?

26 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איך אתה יכול לשפוט אם מאמן הוא מספיק טוב כשאתה לא נותן לו את הכלים שהוא רוצה? זה נראה לך הוגן?

מה זאת אומרת איך? אתה מקבל תמיד מה שאתה רוצה? יש לו עבודה. זו בדיוק העבודה. יש סגל בעייתי, נגיד, והוא לא יכול לקחת אליפות. בסדר. עם מה שכן יש לו - הוא צריך להעמיד קבוצה טובה יותר ממה שהיה פה קודם. לא מדהימה, לא יוצאת דופן, רק טובה יותר. זה כל הרעיון בלהביא אותו, אחרת בשביל מה הוא פה?

בלי קשר - לשחק עם קשר דפנסיבי בודד זה לא קשור לכלים שיש או אין לו. להתעקש שלא להשתמש בגלזר, גולסה, פריצה וקוואס, זה לא להשתמש בכלים שכן יש לו. להתעקש לשחק עם בן חיים וחוזז לפניו - זה להתעקש לשחק עם הכלים הפחות טובים שיש לו. ההגנה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. ההתקפה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. כ"כ הרבה דברים אפשר וצריך לעשות בסגל הזה בלי שום שינוי שבעצם די קל לשפוט, ועד עכשיו קשה לומר שזו הצלחה גדולה.

8 דקות לפני, thunderbolt said:

אז לא עדיף להביא בלם שישחק חצי שנה עכשיו ואז יהיה מוכן לעונה הבאה?

אם יש משהו באמת שווה - אז אחלה, אבל צריך להיות ריאלים. זה גם קלוש, וגם אם כן יקרה - לא ישנה הרבה העונה.

ספציפית לגבי קרסטאיץ': מאחר והוא בעצמו מאמן על תנאי - לא הייתי מביא שום דבר לדרישתו כרגע.

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

מה זאת אומרת איך? אתה מקבל תמיד מה שאתה רוצה? יש לו עבודה. זו בדיוק העבודה. יש סגל בעייתי, נגיד, והוא לא יכול לקחת אליפות. בסדר. עם מה שכן יש לו - הוא צריך להעמיד קבוצה טובה יותר ממה שהיה פה קודם. לא מדהימה, לא יוצאת דופן, רק טובה יותר. זה כל הרעיון בלהביא אותו, אחרת בשביל מה הוא פה?

בלי קשר - לשחק עם קשר דפנסיבי בודד, זה לא קשור לכלים שיש או אין לו. להתעקש שלא להשתמש בגלזר, גולסה וקוואס, זה לא להשתמש בכלים שכן יש לו. להתעקש לשחק עם בן חיים וחוזז לפניו - זה להתעקש לשחק עם הכלים הפחות טובים שיש לו. ההגנה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. ההתקפה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. כ"כ הרבה דברים אפשר וצריך לעשות בסגל הזה בלי שום שינוי שבעצם די קל לשפוט.  קשה לומר שזו הצלחה גדולה.

הוא פה חודש אני רק מזכיר. סוזה הכניס את מרגוליס במקום זהבי והוא היה חודשיים בתפקיד. 

מהרגע שקראסטיץ׳ חתם היה ברור שאין סיכוי שהוא ימשיך מעבר לעונה הזאת כי לא נתנו לו בכלל סיכוי. עכשיו יצחקי מדליף נגדו כדי לתרץ את אי הבאת הרכש ולהסיט את האש.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא פה חודש אני רק מזכיר. סוזה הכניס את מרגוליס במקום זהבי והוא היה חודשיים בתפקיד. 

מהרגע שקראסטיץ׳ חתם היה ברור שאין סיכוי שהוא ימשיך מעבר לעונה הזאת כי לא נתנו לו בכלל סיכוי. עכשיו יצחקי מדליף נגדו כדי לתרץ את אי הבאת הרכש ולהסיט את האש.

חודש זה לא מעט זמן. היה צריך לדעת כבר את כל מה שהיה צריך לדעת. השטות של סוזה (שאגב, היה בה הגיון גם בזמן אמת) לא מצדיקה את השטויות (ברבים) של קרסטאיץ'. מה גם שטמטום הקשר הבודד לא קשור בכלל לכמה הוא מכיר את השחקנים. להפך. ככל שהוא מכיר פחות את השחקנים, ככה הייתי מצפה שלא יעשה ניסויים כאלה.

ומה שאתה עושה עכשיו זו הוצאת דיבה. אין לך מושג מי מדליף (אם בכלל).

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

חודש זה לא מעט זמן. היה צריך לדעת כבר את כל מה שהיה צריך לדעת. השטות של סוזה לא (שאגב, היה בה הגיון גם בזמן אמת) לא מצדיקה את השטויות (ברבים) של קרסטאיץ'. מה גם שטמטום הקשר הבודד לא קשור בכלל לכמה הוא מכיר את השחקנים. להפך. ככל שהוא מכיר פחות את השחקנים, ככה הייתי מצפה שלא יעשה ניסויים כאלה.

ומה שאתה עושה עכשיו זו הוצאת דיבה. אין לך מושג מי מדליף (אם בכלל).

חודש זה מעט מאוד. הוא לא עבר עם הקבוצה שום הכנה, הוא הגיע לקבוצה והרבה שחקנים התחילו להיות חולים ולהיפצע, הוא הגיע לרצף של משחקים קשים (חיפה, ב״ש, ק״ש) ועבר אותם בצורה לא רעה. 

גם יצחקי שאמור להכיר את הסגל עלה עם ביטון וגבי בקישור בטדי. בשבת כשגלזר נכנס במקום ביטון המשכנו להיראות רע. 

אני לא רואה שקראסטיץ׳ עושה שטיות. הוא לא יכל לעלות עם קוואס ביחד עם גררו כי הם על אותה עמדה. בן חיים לא אמור לקבל דקות, אבל זה לא שאלמוג שווה יותר. אני מזכיר לך שכשקראסטיץ׳ הגיע הוא ראה את בן חיים כובש לא מעט. יכול להיות שהוא קיבל את הרושם השגוי שהוא שווה משהו. 

אני לא בא להגיד שקראסטיץ׳ מאמן גדול, אין לי מושג. הבעיה שלי שהביאו מאמן בלי שיש שום סיכוי שיצליח. חבל שהשקיעו כסף, יכלו להביא איזה בלבול כפלסטר.

אין לי מושג מי המדליף? לא צריך להיות גאון כדי להבין. אם בבוקר אחד כל הכתבים מדווחים על אותו דבר ומהדיווח עולים טינופים על המאמן והסבר שזאת הסיבה שלא יהיה רכש אפשר להבין מי זה.

ככה האיש פועל, מנסה להסיט את האש. אותו דבר קורה עם הפרסומים על זהבי. 

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני על הגדר פה. כי אני מצפה לשיפור גם בחומר הקיים. בפועל, אולי זה מתקיים בקטנה אבל צריך זמן. לא יודע מה הובטח לו ולא יודע מה האופציות בשוק(רוב מי שהבאנו בינואר, לא המשיך איתנו הלאה). אולי כן לרכש ישראלי ואפילו יקר אם מאמינים בו. מכבי בפלונטר גדול ולהערכתי אנחנו שוב באותו הלופ של חוסר תקשורת בין קנדה לישראל וגם בתוך ישראל. לא משהו המצב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני על הגדר פה. כי אני מצפה לשיפור גם בחומר הקיים. בפועל, אולי זה מתקיים בקטנה אבל צריך זמן. לא יודע מה הובטח לו ולא יודע מה האופציות בשוק(רוב מי שהבאנו בינואר, לא המשיך איתנו הלאה). אולי כן לרכש ישראלי ואפילו יקר אם מאמינים בו. מכבי בפלונטר גדול ולהערכתי אנחנו שוב באותו הלופ של חוסר תקשורת בין קנדה לישראל וגם בתוך ישראל. לא משהו המצב. 

גם בסגל הקיים אפשר להראות יותר טוב. בכל אופן, נמדוד את קרסאיץ' בסוף העונה.

חוסר התקשורת בין קנדה לישראל זה מה שהורס כרגע 10 שנים טובות וחבל.

3 דקות לפני, המכבייה said:

האמת שאין לי מושג מה אני רוצה גם, אבל כמו שאמרתי, חלון אחד לא ישפר אותנו, צריך כמה

מצד שני יהיה קשה להנחית פה איזה שחקן שאתה תגיד וואו הנחתי פה שחקן שבאמת ישפר אותנו....רק בסכומים מסוכנים מאוד.

Just now, erantheking21 said:

האמת שאין לי מושג מה אני רוצה גם, אבל כמו שאמרתי, חלון אחד לא ישפר אותנו, צריך כמה

מצד שני יהיה קשה להנחית פה איזה שחקן שאתה תגיד וואו הנחתי פה שחקן שבאמת ישפר אותנו....רק בסכומים מסוכנים מאוד.

2 חלונות וזה מספיק להיות אלוף בליגה שלנו

לדוג'- הקיץ הקרוב וינואר הבא 

אפשרי ביותר וכבר קרה בעבר

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חודש זה מעט מאוד. הוא לא עבר עם הקבוצה שום הכנה, הוא הגיע לקבוצה והרבה שחקנים התחילו להיות חולים ולהיפצע, הוא הגיע לרצף של משחקים קשים (חיפה, ב״ש, ק״ש) ועבר אותם בצורה לא רעה. 

גם יצחקי שאמור להכיר את הסגל עלה עם ביטון וגבי בקישור בטדי. בשבת כשגלזר נכנס במקום ביטון המשכנו להיראות רע. 

אני לא רואה שקראסטיץ׳ עושה שטיות. הוא לא יכל לעלות עם קוואס ביחד עם גררו כי הם על אותה עמדה. בן חיים לא אמור לקבל דקות, אבל זה לא שאלמוג שווה יותר. אני מזכיר לך שכשקראסטיץ׳ הגיע הוא ראה את בן חיים כובש לא מעט. יכול להיות שהוא קיבל את הרושם השגוי שהוא שווה משהו. 

אני לא בא להגיד שקראסטיץ׳ מאמן גדול, אין לי מושג. הבעיה שלי שהביאו מאמן בלי שיש שום סיכוי שיצליח. חבל שהשקיעו כסף, יכלו להביא איזה בלבול כפלסטר.

אין לי מושג מי המדליף? לא צריך להיות גאון כדי להבין. אם בבוקר אחד כל הכתבים מדווחים על אותו דבר ומהדיווח עולים טינופים על המאמן והסבר שזאת הסיבה שלא יהיה רכש אפשר להבין מי זה.

חודש זה בהחלט מספיק בשביל להביט על יחס השערים של הקבוצה ולדעת ששמיר כשחקן אמצע בודד זו שטות. זה בערך מה שאפשר לומר גם על שאר המהלכים שלו. מכבי צריכה להיראות טוב יותר עם הסגל הקיים, ואת זה הוא לא מצליח להשיג. קודם שיראה לנו משהו, ואז נדבר על רכש.

והאינטרס הכי גדול של יצחקי עכשיו זה שיהיה שקט. לא רעש. אבל יצחקי הוא האיש הרע כרגע, אז מה זה משנה. "ככה פועל האיש". איך פועל? מתי פועל? אם יש משהו שהכתבות האלה מוכיחות זה כמה קל להסיט אנשים כמוך במניפולציה של שקל וחצי.

2 דקות לפני, Kimhistan said:

2 חלונות וזה מספיק להיות אלוף בליגה שלנו

לדוג'- הקיץ הקרוב וינואר הבא 

אפשרי ביותר וכבר קרה בעבר

אבל אז היה לך בסיס

היום אין לך בסיס טוב

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם אתה ואחרים חושדים ביצחקי, אז כל ההדלפות האלה הן מטופשות כי הן פוגעות, שקופות ואתה לא צובר נקודות זכות אצל מיטש בצורה כזאת. אם אתה יודע שזה ברק, הוא בוודאי ובוודאי שיודע. 

Just now, erantheking21 said:

אבל אז היה לך בסיס

היום אין לך בסיס טוב

לא מסכים,

יש לנו לפחות 5 שחקנים שהם באנקר להרכב לשנה הבאה (גלזר,פרץ,סאבוריט,קניקובסקי, שמיר/גולסה/בלטקסה)

9 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מסכים,

יש לנו לפחות 5 שחקנים שהם באנקר להרכב לשנה הבאה (גלזר,פרץ,סאבוריט,קניקובסקי, שמיר/גולסה/בלטקסה)

שמיר מושאל. לא בטוח שמכבי גם תרכוש אותו.

17 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

חודש זה בהחלט מספיק בשביל להביט על יחס השערים של הקבוצה ולדעת ששמיר כשחקן אמצע בודד זו שטות. זה בערך מה שאפשר לומר גם על שאר המהלכים שלו. מכבי צריכה להיראות טוב יותר עם הסגל הקיים, ואת זה הוא לא מצליח להשיג. קודם שיראה לנו משהו, ואז נדבר על רכש.

והאינטרס הכי גדול של יצחקי עכשיו זה שיהיה שקט. לא רעש. אבל יצחקי הוא האיש הרע כרגע, אז מה זה משנה. "ככה פועל האיש". איך פועל? מתי פועל? אם יש משהו שהכתבות האלה מוכיחות זה כמה קל להסיט אנשים כמוך במניפולציה של שקל וחצי.

אתה נתפס לטעות עם שמיר. זה קרה משחק אחד וטעויות כאלה קורות. 

הוא הראה לך ניצחון על ב״ש, על ירושלים ועל ק״ש. לא אדיר, אבל גם לא רע. אתה לא נותן לו חיזוק אז למה הבאת אותו? אתה לא עושה לו טובה שאתה מביא רכש, אתה מביא רכש כדי להצליח. 

יצחקי היה רוצה שקט. הוא לא יקבל אותו עם היכולת שהקבוצה מציגה וכמו שאמרת הוא האיש הרע עכשיו ובגלל זה הוא לכאורה רוצה להפוך את קראסטיץ׳ לאיש הרע. 

אם אתה חושב שלכתבים יש קבוצה בווטסאפ ״מחרטטים שטויות על מכבי וממציאים הדלפות״ אתה חי בסרט… מכבי פרוצה מאוד. תתרגל.

20 דקות לפני, המכבייה said:

אם אתה ואחרים חושדים ביצחקי, אז כל ההדלפות האלה הן מטופשות כי הן פוגעות, שקופות ואתה לא צובר נקודות זכות אצל מיטש בצורה כזאת. אם אתה יודע שזה ברק, הוא בוודאי ובוודאי שיודע. 

לא בטוח שלמיטש יש זמן להתעסק במה כתבו היום בתקשורת.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא הראה לך ניצחון על ב״ש, על ירושלים ועל ק״ש. לא אדיר, אבל גם לא רע. אתה לא נותן לו חיזוק אז למה הבאת אותו? אתה לא עושה לו טובה שאתה מביא רכש, אתה מביא רכש כדי להצליח. 

יצחקי היה רוצה שקט. הוא לא יקבל אותו עם היכולת שהקבוצה מציגה וכמו שאמרת הוא האיש הרע עכשיו ובגלל זה הוא לכאורה רוצה להפוך את קראסטיץ׳ לאיש הרע. 

אם אתה חושב שלכתבים יש קבוצה בווטסאפ ״מחרטטים שטויות על מכבי וממציאים הדלפות״ אתה חי בסרט… מכבי פרוצה מאוד. תתרגל.

אני נתפס לזה כי זה (א) אדיוטי אוניברסלית (ב) קרה לו רק במשחק שעבר (ג) היה אפשר לעשות שינוי אפילו בהפסקה (ד) כלל ויתור על שחקנים מוכחים (ה) כלל התעקשות של שחקנים שלא תורמים. ואתה יודע מה? נעזוב את זה. מכבי לא נראית כרגע טוב יותר. זה הכל. אם קרסטאיץ' לא מסוגל להעמיד קבוצה טובה יותר (מהותית!) מואן לובן, אין למכבי מה לעשות איתו. זה ככה פשוט.

כן, לכאורה. הכל לכאורה. רק שאין בזה שום הגיון ואין לזה שום הוכחה. במשך שנים מדברים פה על ההמצאות בתקשורת, אבל כשזה מסתדר לך עם איזה נרטיב של "יצחקי מדליף" אז זו האמת הצרופה.

גם לא מבין את הגישה של "נחכה לקיץ" כאילו בקיץ תהיה פה רכבת אווירית גם ככה מחכים לאוגוסט "לחכות לשחקנים שלא מוצאים קבוצה" תירוץ מטופש.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה מעבר למה שכתבו היום בתקשורת. אם אתה יודע משהו על מכבי, אני בטוח שהוא יודע גם. אני לא חושב שברק אדם טיפש. 

לפני1 שעה , חומץ בלסמי said:

בלי קשר - לשחק עם קשר דפנסיבי בודד זה לא קשור לכלים שיש או אין לו. להתעקש שלא להשתמש בגלזר, גולסה, פריצה וקוואס, זה לא להשתמש בכלים שכן יש לו. להתעקש לשחק עם בן חיים וחוזז לפניו - זה להתעקש לשחק עם הכלים הפחות טובים שיש לו. ההגנה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. ההתקפה צריכה להיראות טוב יותר עם מה שיש. כ"כ הרבה דברים אפשר וצריך לעשות בסגל הזה בלי שום שינוי שבעצם די קל לשפוט, ועד עכשיו קשה לומר שזו הצלחה גדולה.

יש פה קבוצה יותר טובה ממה שהיה לפניו. גם עובדתית.

אפשר גם להתחשב בנסיבות של שחקנים חסרים (פריצה והרננדז) שעם כמה שנראו לא טוב כנראה שעדיין עדיפים על האחרים. בנוסף הוא מגיע באמצע עונה לקבוצה שהוא לא מכיר ונמצאת במשבר. לדעתי זו אחת הסיבות לאי שיתוף גלזר וגולסה. פאטריק הכיר שנים את השחקנים שיש לו.