Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

לפני18 שעות , הילד בן 30 said:

אתם אלופי הבדיעבד. פארפה זר.

לטעון שהיה צריך לתת לו סגל השנה זה לשקר. זה לא היה אפשרי. 1. כי מכסת הזרים שלנו היתה צריכה להתמלא בעמדות אחרות . 2. אין למכבי אפשרות לבשל שני זרים והשאירו את גררו ובצדק. 

יש לנו בעיות כל כך אקוטיות בסגל שלבכות שהבעיה שלנו היא דן ביטון כ10 זה מוזר.

אנחנו עם מגן ימני אחד.

שחקן שהביאו לרוטציה כמגן שמאלי הוא הבלם הפותח שלנו.

אין לנו חלוץ, פשוט אין. 

טל בן חיים פותח בהרכב בכנפיים.

הסגל לא מאוזן, העתיד לא ברור כי יש הרבה איכות עתידית בקישור, אפס בהגנה, מעט בהתקפה. מבאס. 

פחות משמעות לרגולציה הזאת בהבדלי כישרון כאלה. 

אני דווקא שמח שגויאגון (למשל) מושאל ומשחק, כך יהיה קשה מאוד להגיד שלא יודעים אם יש או אין לו את היכולות לשחק במכבי.

מתוך אותו רציונל, חבל לי ששרפו לחנציס עונה קריטית להתפתחותו, פשוט כך, אלא אם כן בחלק השני של העונה הוא יקבל את הדקות (הרבות מדי) שטב"ח קיבל עד עכשיו.

אין יותר מדי סחורה אטרקטיבית בשוק הישראלי, אבל בכל זאת, יש מס' שחקנים שניתן להביא, השאלה כמה חזירונים מוכנים לשבור.

35 דקות לפני, המכבייה said:

שום משמעות לטכנוקרטיה הזאת שאתה מדבר עליה בהבדלי כישרון כאלה. 

אגב יואב, רז אמיר עידכן שסעיף ההשאלה האוט' במקרה של הארכת חוזה לא נכון (למרות שלדעתי הוא הראשון שפירסם על זה חח)

19 דקות לפני, Ronaldo De Lima said:

אני דווקא שמח שגויאגון (למשל) מושאל ומשחק, כך יהיה קשה מאוד להגיד שלא יודעים אם יש או אין לו את היכולות לשחק במכבי.

מתוך אותו רציונל, חבל לי ששרפו לחנציס עונה קריטית להתפתחותו, פשוט כך, אלא אם כן בחלק השני של העונה הוא יקבל את הדקות (הרבות מדי) שטב"ח קיבל עד עכשיו.

אין יותר מדי סחורה אטרקטיבית בשוק הישראלי, אבל בכל זאת, יש מס' שחקנים שניתן להביא, השאלה כמה חזירונים מוכנים לשבור.

אני גם חושב שאם פארפה היה נשאר הוא לא היה מצליח להציג את אותה יכולת בבלאגן שכאן. 

זאת אולי הבעיה הכי גדולה. במערכת היום גם אם שחקן צעיר יקבל הזדמנות יהיה לו קשה להצליח. באליפויות עם איביץ׳ זה לא היה ככה, צריך לחשוב איך לתקן את זה כדי שצעירים יוכלו לפרוץ כאן. 

זאת אחת הסיבות שלדעתי גררו היה צריך לצאת להשאלה. הוא רק הלך אחורה במקום להשתפר (עד אתמול היה לו שער אחד ללא בישול ב527 דקות, אתמול הוא הוסיף בישול נהדר ושער שכל שחקן שהוא לא בן חיים אמור לשים). 

2 דקות לפני, דקסטר said:

אגב יואב, רז אמיר עידכן שסעיף ההשאלה האוט' במקרה של הארכת חוזה לא נכון (למרות שלדעתי הוא הראשון שפירסם על זה חח)

אז הוא חוזר לפה בקיץ כרגיל? 

ולא חושב שרז אמיר פירסם את זה, לדעתי זה היה מי שמסקר את נתניה.

Just now, מכביסט לעד said:

אז הוא חוזר לפה בקיץ כרגיל? 

כן

אם מחליטים להאריך חוזה ומשום מה להשאיל - זה לנתניה

אם מחליטים למכור (סתם לדוג' כי לא ירצה להאריך חוזה) - נתניה יכולה להשוות כל הצעה

12 דקות לפני, דקסטר said:

כן

אם מחליטים להאריך חוזה ומשום מה להשאיל - זה לנתניה

אם מחליטים למכור (סתם לדוג' כי לא ירצה להאריך חוזה) - נתניה יכולה להשוות כל הצעה

מעולה, תודה.

23 דקות לפני, דקסטר said:

כן, ראיתי ונרגעתי. לעת עתה(:

לפני4 שעות , דקסטר said:

היה ברור שזה לא הגיוני

עדיף כבר להביא את תומר חמד (אישית לא תופס ממנו).

כבש 2 שערים ב-5 משחקים בליגה האוסטרלית, במקום החמודי כנעאן הזה שבקושי קרע זוג נעליים.

7 דקות לפני, Armagedon said:

עדיף כבר להביא את תומר חמד (אישית לא תופס ממנו).

כבש 2 שערים ב-5 משחקים בליגה האוסטרלית, במקום החמודי כנעאן הזה שבקושי קרע זוג נעליים.

להביא שחקן בן 950 שכבר בפנסיה שנתיים כשהוא באותו סגנון של חלאילה ופריצה? למה?

22 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

להביא שחקן בן 950 שכבר בפנסיה שנתיים כשהוא באותו סגנון של חלאילה ופריצה? למה?

קח מקרה שכטר לדוג', כמות האנטי להביא אותו הייתה פסיכית.

אנשים אכלו פה כובעים בכמויות.

גיל לא פקטור. שחקן שיודע להתאמן ברמות גבוהות, יכול לשמור על עצמו יפה.

לא יודע כמה הוא כמו פריצה או חלייאלה, הבנאדם שיחק באנגליה והיה בסדר גמור. 

14 דקות לפני, Armagedon said:

קח מקרה שכטר לדוג', כמות האנטי להביא אותו הייתה פסיכית.

אנשים אכלו פה כובעים בכמויות.

גיל לא פקטור. שחקן שיודע להתאמן ברמות גבוהות, יכול לשמור על עצמו יפה.

לא יודע כמה הוא כמו פריצה או חלייאלה, הבנאדם שיחק באנגליה והיה בסדר גמור. 

לשכטר תהיה תשוקה לכדורגל גם בגיל 40.

לא נראה לי שזה המצב אצל חמד. הלך ליהנות קצת מהחיים ולעשות על הדרך קצת כסף באוסטרליה. לא בדיוק בחירה מקצועית.

27 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

לשכטר תהיה תשוקה לכדורגל גם בגיל 40.

לא נראה לי שזה המצב אצל חמד. הלך ליהנות קצת מהחיים ולעשות על הדרך קצת כסף באוסטרליה. לא בדיוק בחירה מקצועית.

יכול להיות שאתה מאוד צודק. אולי הוא גם בכלל עובד על משהו במקביל ליום שיפרוש.

עובדתית גיל 34 חמד שחקן פעיל, בליגה יחסית בסדר (לעומת הארץ לא יודע כמה פערי רמות יש). 

אין לנו היום שום שחקן בסטטוס הזה מלבד ייני, מעבר לשילוב צעירים, שחקן מבוגר עם נסיון ורקורד טוב באירופה יכול להוסיף.

טב"ח היה אמור להיות כזה, אבל לצערי טב"ח 2021-2022 הוא כישלון במכבי.

את כנען לא נצליח להביא אם לא נפתח את הכיס עמוק,גקי לא מוכן בהחלפות שחקנים וטריידים

הוא אוהב כסף!

מעדיף את הכסף הגדול להשקיע על בלם ושחקני אגף,ולא לעשות עסקים עם הכלב הזה.

לפחות אם לא מביאים רכש אני מצפה לשחרורים של כמה בינוניים שנמצאים בסגל.

1 דקה לפני, ג'ורדי said:

במועדון נורמלי פארפה היה עם חוזה ל4 שנים הבאות, שחר נשאר וטבח חוזז הרננדז משוחררים עוד בשבוע הראשון של ינואר

הבנתי מרז אמיר שהוא חוזר אלינו בסוף העונה?

לפני2 שעות , hen34 said:

את כנען לא נצליח להביא אם לא נפתח את הכיס עמוק,גקי לא מוכן בהחלפות שחקנים וטריידים

הוא אוהב כסף!

מעדיף את הכסף הגדול להשקיע על בלם ושחקני אגף,ולא לעשות עסקים עם הכלב הזה.

לפחות אם לא מביאים רכש אני מצפה לשחרורים של כמה בינוניים שנמצאים בסגל.

ג׳קי דווקא עשה טריידים עם חיפה וב״ש. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ג׳קי דווקא עשה טריידים עם חיפה וב״ש. 

המדיניות בליגה היא מאוד פשוטה בנוגע למכירת ישראלים:

לנשיא והנשיאה מוכרים את הכוכב/ים תמורת גלידת שוקו בננה ומכירה אלינו לא יורדת מ2 מיליון אירו(בכסף אמיתי,לא בתרגיל חשבונאי).

לפני12 שעות , המכבייה said:

פחות משמעות לרגולציה הזאת בהבדלי כישרון כאלה. 

באופן רחב אני מאוכזב מההתנהלות. אבל ההתסכלות על הכשלון מנקודת המבט של פרטים ספציפיים (שחר ועכשיו גויאגון) היא שגויה.

מלאכת בניית סגל היא מורכבת ועם המון מגבלות והתניות.

בעונה שעברה לא היית מספיק טוב בשביל אליפות, היה ברור שאנחנו חסרים איכות בחוד ובכנפיים ובנוסף, איבדת את יוני ודור פרץ.

היתה סיטואציה שבה היינו חייבים להביא חלוץ ושחקן כנף זר. פארפה לא יכול היה להיכנס בסיטואציה הזאת. כי הוא זר וכי הוא בן 21. 

להגיד לך שאני שקט שיביאו אותו עונה הבאה?אני כבר לא יודע. 

יצחקי בחור נחמד אבל לא הייתי נותן לו לבנות את הקבוצה, הוא האלי אוחנה שלנו, אותה התנהלות לשניהם.

פארפה צריך להיות במכבי לפני לפחות 4 זרים שיש בקבוצה.

דביטון שחקן קלאסי לאשדוד, לא למכבי, יש כמוהו הרבה בליגה, עקיצת העשור לגולדהאר.

ג'ראלדש וניקונדיל צריכים ללכת ולהביא מגן זר חדש וגיבוי של ישראלי .

26 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

יצחקי בחור נחמד אבל לא הייתי נותן לו לבנות את הקבוצה, הוא האלי אוחנה שלנו, אותה התנהלות לשניהם.

פארפה צריך להיות במכבי לפני לפחות 4 זרים שיש בקבוצה.

דביטון שחקן קלאסי לאשדוד, לא למכבי, יש כמוהו הרבה בליגה, עקיצת העשור לגולדהאר.

ג'ראלדש וניקונדיל צריכים ללכת ולהביא מגן זר חדש וגיבוי של ישראלי .

את דן ביטון אפשר לנסות להחזיר לאשדוד בשילוב עם כסף אם רוצים לבדוק את הריאליות של עסקת כנען(במידה ומכבי יחליטו ללכת עליו).

לחץ במכבי ת"א: קרסטאיץ' דורש להתחזק מיידית

על רקע עוד חלון שמתנהל בעצלתיים, מתיחות במכבי ת"א מול המאמן שמבקש רכש של שני שחקנים לפחות. במקביל, שחקנים מבקרים: "הוא לא מה שעושים ממנו"

בזמן שמכבי תל אביב מתקשה להציג יציבות והיכולת רחוקה משמעותית מהשנים האחרונות, התקווה לשדרוג היא בדרך כלל על ידי תיקונים בחלון ההעברות. אולם שוב מחזיקת הגביע מתנהלת בעצלתיים בצד הזה ומי שממש לא אוהב זאת בלשון המעטה הוא המאמן מלאדן קרסטאיץ’. במכבי ת”א שוררת מתיחות כאשר המאמן מבקש להתחזק לפחות בשני שחקנים – בלם וחלוץ, והיה שמח מאוד לראות גם שחקן כנף מצטרף. אולם, כרגע החלון הצהוב מתנהל בעצלתיים וכאשר סיומו מתקרב (3.2) ולא נעשה שום מהלך לשחרור שחקנים זרים, הלחץ גובר. 

המאמן הסרבי שהגיע במהלך העונה במקומו של פטריק ואן לוון שפוטר מתפקידו מעוניין לבצע מספר שינויים בסגל הקבוצה, ועל פי גורמים בסביבת המועדון הובטח לו שיקבל שלושה שחקנים כאשר הוא חתם, אך בינתיים הדברים עומדים במקומם. ככל שהזמן אוזל וסוף החלון מתקרב, גורם בסביבת הקבוצה ציין כי “הוא עוד מסוגל להגיד להם שאם החלון יסתיים בלי שהוא מקבל מה שהוא רוצה, שהוא עוזב. לא אהיה מופתע אם כבר אמר את זה לג’ק אנגלידיס”. 

בינתיים, כידוע, הצהובים רחוקים מלהבריק בליגה עם המון עליות וירידות. התקווה הייתה להמשיך את המומנטום ורצף הניצחונות מול מכבי נתניה, אך שוב ההגנה כשלה ומחזיקת הגביע שלחה את אוהדיה מאוכזבים הביתה אחרי 2:2 מול הקבוצה של בני לם, שהביכה את ההגנה של המאמן הסרבי לא מעט פעמים. קרסטאיץ’ ספג ביקורת מהשחקנים על המשחק האחרון, ובכלל, עוד מהרגע בו החל לעבוד ישנה לא מעט ביקורת מצד חלק מהשחקנים שמשתפים את חבריהם השונים.

“הוא ממש לא מה שעושים ממנו. הוא מוצג בתקשורת כאיזה מהפכן, ש”כל הזמן מנסה לשנות”. בפועל הוא לא סופר את השחקנים הכי טובים שיש לו בסגל כמו קוואס, פריצה וגולסה. רק בתקשורת אומרים שהוא מאמן טוב”, אמר אחד השחקנים למקורבו. יש מי שטען כי הסיבה ליכולת מול נתניה הייתה כי השחקנים עצמם היו בהלם מההרכב שלא כלל את דן גלזר או גולסה וקוואס ועלו לשחק בלי ביטחון בעצמם, כשהם חששו מאוד מאיך שהמשחק יראה אל מול כל כך הרבה אוהדים בבלומפילד. כזכור, גם במועדון ביקרו את קרסטאיץ’ מיד לאחר המשחק על ההרכב ועל ניהול המשחק שלו

ONE