Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

1 hour ago, הילד בן 30 said:

לא רק שאני מאמין שזה מה שיקרה. לפתוח את הכיס יהיה מיותר. למעט חריגים, צריך לעשות צעדים בעלות מינימלית כרגע. 

לא מסכים.

הבסיס שלנו לא מספיק טוב בסטנדרט של מכבי , הסגל לא מספיק איכותי, הקאדר הישראלי על סף המביך ומזכיר תקופות אחרות ורוב הזרים לא פוגעים. גם בנוגע למטרות המעטות שנשארו העונה (גביע, מקום באירופה, מאבק על מקום 2) וגם בהסתכלות לטווח ארוך, בחלון הזה היו צריכים להגיע לפחות 2 שחקנים משמעותיים, ובקיץ יותר. 

לא לעשות כלום כרגע זה להגדיל את פער האיכות ויהיה קשה מאוד לסגור אותו בקיץ, בפרט שאנחנו יודעים שמכבי מאוד סולידים בדר"כ בכמות הרכש בחלון.

1 hour ago, הילד בן 30 said:

לא רק שאני מאמין שזה מה שיקרה. לפתוח את הכיס יהיה מיותר. למעט חריגים, צריך לעשות צעדים בעלות מינימלית כרגע. 

איתך. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

איתך. 

מי הדביל שהחתים את דן ביטון שהוא שחקן לא רע בכלל אבל שיש לך פרוספקט כזה ענק כמו גויאגון מסתובב בגינה. הכסף שלו יכל ללכת למקומות אחרים ואמינים יותר.

אבל, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאין לנו בלם 1 איכותי בסגל שידע להנהיג את ההגנה. הייתי הולך על מהלך כזה בכל הכוח. אולי גם ישראלי לכנף כי באמת שאין לו עתודה איכותית לשם.

63 עמודים על אפילו לא רכש פוטנציאלי ובסוף נשוא הנושא הקודם מושאל לפ"ת.

מי שאחראי על מחדל הנושאים הללו צריך להניח את המפתחות.

אף פעם לא מיותר לפתוח את הכיס

את רומא לא בנו ביום אחד ואת כל הטעיות שמכבי עשו יהיה קשה לתקן בקיץ אחד

מתחילים עם דברים נקודתיים ומשם מתגלגלים

מספיק שיביאו לפה בלם וקיצוני כדאי שמכבי תיראה קבוצה יותר טובה עד סוף העונה ואז בקיץ אפשר להחליף כמה שחקנים

31 דקות לפני, קובי השועל said:

מי הדביל שהחתים את דן ביטון שהוא שחקן לא רע בכלל אבל שיש לך פרוספקט כזה ענק כמו גויאגון מסתובב בגינה. הכסף שלו יכל ללכת למקומות אחרים ואמינים יותר.

אבל, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאין לנו בלם 1 איכותי בסגל שידע להנהיג את ההגנה. הייתי הולך על מהלך כזה בכל הכוח. אולי גם ישראלי לכנף כי באמת שאין לו עתודה איכותית לשם.

מסכים. 

51 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

63 עמודים על אפילו לא רכש פוטנציאלי ובסוף נשוא הנושא הקודם מושאל לפ"ת.

מי שאחראי על מחדל הנושאים הללו צריך להניח את המפתחות.

תדבר עם @duss21 ו @The yellow Toms על הבעייה.

1 hour ago, erantheking21 said:

אף פעם לא מיותר לפתוח את הכיס

את רומא לא בנו ביום אחד ואת כל הטעיות שמכבי עשו יהיה קשה לתקן בקיץ אחד

מתחילים עם דברים נקודתיים ומשם מתגלגלים

מספיק שיביאו לפה בלם וקיצוני כדאי שמכבי תיראה קבוצה יותר טובה עד סוף העונה ואז בקיץ אפשר להחליף כמה שחקנים

אני מסכים איתך שאנחנו צריכים כמה חלונות כדי לתקן.

אבל! אתה במצב מאוד ייחודי למכבי, עם הרבה שחקנים שלא ברורה תרומתם הפוטנציאלית למכבי תל אביב- גררו, איילון, פריצה, קוואס, ביטון, חלאיילה, שמיר. נצל את החצי שנה הזאת כדי לתכנן את הסגל שנתיים שלוש קדימה. תן להם לשחק, בחן אותם.

בקיץ יש לך בקנה את גויאגון, שחר ונידם. זה אחלה בוסט לקבוצה. קח את זה בחשבון.

אח"כ אם יש הזדמנות להביא מחליף להרננדז בלי הוצאות משמעותיות נכון לעכשיו עושה את זה גם. פשוט כי אין טעם לחכות. אין לנו שחקני בית בעמדה הזאת בקנה, אין ישראלים בכלל, המחליף שלו יהיה זר. אם זה עסקה שאפשר לקדם עכשיו ולבחון עד הקיץ- בהחלט הולך על זה.

לפני8 שעות , tomer958 said:

איך לא שמו ארגז על הבלם הזה

לפי הנתונים ששלחתם פה עליו הוא היה אוכל את כל החלוצים בליגה

למה צריך אותו? יש לנו את לואיס פאקינג הרננדז. 

לא שמעת שכשבנו את הסגל הזה בקיץ זה היה הרננדז ועוד 10 מבחינת יצחקי ופטריק?

לפני14 שעות , snufkin said:

לא מסכים.

הבסיס שלנו לא מספיק טוב בסטנדרט של מכבי , הסגל לא מספיק איכותי, הקאדר הישראלי על סף המביך ומזכיר תקופות אחרות ורוב הזרים לא פוגעים. גם בנוגע למטרות המעטות שנשארו העונה (גביע, מקום באירופה, מאבק על מקום 2) וגם בהסתכלות לטווח ארוך, בחלון הזה היו צריכים להגיע לפחות 2 שחקנים משמעותיים, ובקיץ יותר. 

לא לעשות כלום כרגע זה להגדיל את פער האיכות ויהיה קשה מאוד לסגור אותו בקיץ, בפרט שאנחנו יודעים שמכבי מאוד סולידים בדר"כ בכמות הרכש בחלון.

אני מסכים,

גם אם חושבים שקרסטיץ לא ימשיך או דווקא חושבים שכן יש לנו כמה עמדות שאנחנו חייבים חיזוק בהן בלי צל של ספק, בלם, אגפים.

בואו נתחיל מלהביא בלם שיחזיק לנו את ההגנה, אני בטוח שלא משנה מי יהיה המאמן הבא הוא ישמח שיש לו בלם טוב.

לפני2 שעות , kutomer said:

אני מסכים,

גם אם חושבים שקרסטיץ לא ימשיך או דווקא חושבים שכן יש לנו כמה עמדות שאנחנו חייבים חיזוק בהן בלי צל של ספק, בלם, אגפים.

בואו נתחיל מלהביא בלם שיחזיק לנו את ההגנה, אני בטוח שלא משנה מי יהיה המאמן הבא הוא ישמח שיש לו בלם טוב.

אולי דווקא בגלל שבלם זאת עמדת מפתח שחסרה, לא צריך למהר בינואר עם האפשרויות היחסית מוגבלות שיש בחלון הזה מבחינת ההיצע. לא יודע, רק חושב בקול רם. 

1 hour ago, המכבייה said:

אולי דווקא בגלל שבלם זאת עמדת מפתח שחסרה, לא צריך למהר בינואר עם האפשרויות היחסית מוגבלות שיש בחלון הזה מבחינת ההיצע. לא יודע, רק חושב בקול רם. 

להביא שחקנים זרים טובים זה קשה.

להביא שחקנים זרים טובים בינואר זה עוד יותר קשה.

להביא שחקנים זרים טובים בינואר על חשבון שחקנים קיימים שצריך למצוא להם פתרון כספי כלשהו - זה אפילו עוד יותר קשה.

אם יצליחו לעשות כזה דבר אז יופי, אבל מראש הסבירות להצליח במהלך כזה היא נמוכה עד נמוכה מאוד, וזה בלי קשר למי מחליט מה.

30 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

להביא שחקנים זרים טובים זה קשה.

להביא שחקנים זרים טובים בינואר זה עוד יותר קשה.

להביא שחקנים זרים טובים בינואר על חשבון שחקנים קיימים שצריך למצוא להם פתרון כספי כלשהו - זה אפילו עוד יותר קשה.

אם יצליחו לעשות כזה דבר אז יופי, אבל מראש הסבירות להצליח במהלך כזה היא נמוכה עד נמוכה מאוד, וזה בלי קשר למי מחליט מה.

אני חושב שזה יותר תלוי בהיצע. כשיש שחקן ברמה שאפשר להביא בינואר וזה מתאים לו ולנו, שאר המגבלות לא מעניינות. הכל פתיר, למצוא את השחקן המתאים זה הקושי הגדול.

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

אולי נביא את אלברמן כראש מחלקת הכדורגל שלנו

זה לא נראה לי העניין. אם מיטש היה חי בישראל, לא היינו מתעניינים בכלל במה יצחקי עושה. 

לפני1 שעה , Kimhistan said:

אין אסטרטגיה למועדון.

כרגע בלי אסטרטגיה אין מה להביא 

רק לי יש הרגשה שהבטיחו לקרסטאץ׳ דברים ועכשיו לא מקיימים אותם?

מה חדש? את יוקאנוביץ' ואיביץ' הצליחו למרוח, מי זה קרסטאיץ' לידם.

לפני2 שעות , Kimhistan said:

אין אסטרטגיה למועדון.

כרגע בלי אסטרטגיה אין מה להביא 

רק לי יש הרגשה שהבטיחו לקרסטאץ׳ דברים ועכשיו לא מקיימים אותם?

מה חדש? איביץ' לא שיתף אותו בזה?

לפני1 שעה , thunderbolt said:

מה חדש? את יוקאנוביץ' ואיביץ' הצליחו למרוח, מי זה קרסטאיץ' לידם.

"הצליחו למרוח", זה יפה אנשי הקש שממציאים פה כדי לברוח מהשם המפורש. מבחינתי השם המפורש יכול למרוח תמיד ואת מי שהוא רוצה. וברור שהוא לא מתנהל ככה, זה רק לשם הדיבור. 

לדעתי הקישור והכנפיים מוכנים לעונה הבאה. מה שצריך זה טו נט פאק איט אפ, להחזיר את מי שצריך ולא להאריך למי שמסיים חוזה.

בלם ומגן ימני זה מאסט לייצוב ההגנה, ז'ראלדש שערוריה כבר תקופה ונגמרה לי הסבלנות אליו.

להביא 2 חלוצים להרכב ורוטציה.