Jump to content

נושא מלפפונים חורף עונת 21/22 ע״ש אף אחד

The yellow Toms

Recommended Posts

דוניו חלוץ מחליף בחיפה כן ? בדיוק כמו שאופואדו היה אצלנו. זר שישי לקבוצה שרצה טוב.

אצל איביץ היו מספרים מהכנפיים וחלוקה שווה של שערים, אין לנו כרגע משהו שמתקרב לזה, חלוץ סקורר זה הכרחי כרגע.

49 דקות לפני, LL6 said:

צחוק צחוק אבל דוניו מחיפה הוא חלוץ שיושב בול על השיטה והסגנון של קרסטאיץ׳, חלוץ מהיר שעושה לחץ טוב ומסיים טוב מול השער.

הוא יוכל להיות אחלה אופציה מבחינתנו בקיץ (שחקן שמכיר את הליגה ומסיים חוזה). באליפויות עם איביץ׳ הוכח כבר שאפשר לזכות באליפות מבלי שיהיה חלוץ שהוא סקורר מטורף.

משהו מעניין שאפשר ללמוד מחיפה בשנתיים האחרונות זה שלא חייב שיהיו בקבוצה מגנים ברמה גבוהה כדי לזכות באליפות, חיפה רצים לאליפות כבר שנתיים עם סאן מנחם שהוא בינוני ורז מאיר שהוא חלש בתוספת מאבוקה החלש שהיה שם, רודריגז משחק מגן ימני שזה לא התפקיד שלו וסטריין שהוא בינוני מינוס.

לנו יש את סבוריט שזה שחקן טופ ודוידזאדה שהוא אחלה ולדעתי זה מספיק כשבצד השני אפשר להסתפק בקנדיל שהוא מגן מספיק טוב ביחד עם (גיא מזרחי או נועם כהן).

לא חייב 2 מגנים זרים אפשר להתמקד בקית בזר במקום זראלדש לעמדה אחרת 

לקחת אליפויות עם שרן מגן ימני וזיו ובן הרוש בשמאל. חיפה לא לימדו אותנו את זה תיהיה בטוח

בכלל, לא ברור לי הרצון הפתאומי להחליף כ"כ הרבה זרים אחרי שהכתבה המונפצת הזאת עלתה.

לא מחליפים שלושה זרים בחלון רק כי הם לא מתאימים לשיטה של מאמן שהגיע שלשום, שהשיטה שלו עדיין אפילו לא ברורה, בטח כשלרובם לא היה הזדמנות ממשית להוכיח את עצמם מתחילת העונה. זה לא מנג'ר ולא יגיעו מחר מחליפים שיתחילו מיד להפציץ. 

הבעיה היחידה היא שקוואס וגררו דורכים אחד על השני. חוץ מזה לא קריטי לי לשנות כלום בשלב הזה. פריצה שחקן מצוין וזו טיפשות להעיף אותו בגלל הסיבות האלה.

איזה מזל שלא קנינו את זרגרי בתחילת העונה. אני כמו שאמרתי אז לא מתלהב ממנו, אבל אם באמת נרצה אותו אפשר לקבל בחצי מחיר, אם לא פחות.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

מרגש

בשבילך

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני במקום חוזז מתבייש ללבוש 7 ומבקש מספר גנרי וחסר זהות כמו 41

מספרי 7 במכבי בעשור האחרון: זהבי, אצילי וחוזז.

אשכרה מבזה את הספרה.